Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:10611:427TJ Sokol Mnichovo Hradiště D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mareš Jan
Dusil Petr
 
 
Jírovec Václav
Žák Karel
 
 
3115  3010
2.Černovský Pavel
Dlask Ladislav st.
 
 
Botka Jan
Havlík Vít
 
 
67-98 3120
3.Černovský PavelBotka Jan641  3030
4.Mareš JanHavlík Vít-8-4-7  0331
5.Dusil PetrJírovec Václav569  3041
6.Dlask Ladislav st.Žák Karel1467  3051
7.Mareš JanBotka Jan4-3810 3161
8.Dusil PetrHavlík Vít101110  3071
9.Dlask Ladislav st.Jírovec Václav1093  3081
10.Černovský PavelŽák Karel842  3091
11.Dusil PetrBotka Jan538  30101
12.Dlask Ladislav st.Havlík Vít-7-8-7  03102
13.Černovský PavelJírovec Václav957  30112
14.Mareš JanŽák Karel487  30122
15.Dlask Ladislav st.Botka Jan10115  30132
16.Černovský PavelHavlík Vít66-78 31142
17.Mareš JanJírovec Václav55-71 31152
18.Dusil PetrŽák Karel593  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černovský Pavel40Botka Jan04
Mareš Jan31Havlík Vít22
Dusil Petr40Jírovec Václav04
Dlask Ladislav st.31Žák Karel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Březno ST ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Radnice ChotětovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:41688:734Sokol Březno ST A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušek Vladimír
Vinklář Jan
 
 
Novotný Miroslav
Žďánský Milan
 
 
-8875 3110
2.Novotný Josef
Sekelský Jan st.
 
 
Drahota Václav
Fadrhonc Petr
 
 
-7-4814-92311
3.Janoušek VladimírFadrhonc Petr7-786 3121
4.Novotný JosefDrahota Václav-4-69-9 1322
5.Sekelský Jan st.Žďánský Milan-7-1089-82323
6.Vinklář JanNovotný Miroslav10-5-9-3 1324
7.Novotný JosefFadrhonc Petr-8797 3134
8.Sekelský Jan st.Drahota Václav-9-8-7  0335
9.Vinklář JanŽďánský Milan39-9-793245
10.Janoušek VladimírNovotný Miroslav5-6-9883255
11.Sekelský Jan st.Fadrhonc Petr-3-13-8  0356
12.Vinklář JanDrahota Václav-411-8-4 1357
13.Janoušek VladimírŽďánský Milan628  3067
14.Novotný JosefNovotný Miroslav-68-46-62368
15.Vinklář JanFadrhonc Petr-899-6-52369
16.Janoušek VladimírDrahota Václav9-9-9883279
17.Novotný JosefŽďánský Milan56-13-493289
18.Sekelský Jan st.Novotný Miroslav-76-2-6 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janoušek Vladimír40Fadrhonc Petr22
Novotný Josef22Drahota Václav31
Sekelský Jan st.04Žďánský Milan13
Vinklář Jan13Novotný Miroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Josefův DůlRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:39653:675TTC Bělá pod Bezdězem D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stehlík Radek
Šlambor Oldřich
 
 
Vokoun Petr
Balcar Jaromír
 
 
9-3-9-7 1301
2.Veselý Jaroslav
Petrus Libor
 
 
Krucký Milan
Postelt Vladimír
 
 
8-79-543211
3.Veselý JaroslavPostelt Vladimír-6148-4-62312
4.Šlambor OldřichVokoun Petr-810-9-5 1313
5.Petrus LiborKrucký Milan311-6-643223
6.Stehlík RadekBalcar Jaromír-12-3-9  0324
7.Šlambor OldřichPostelt Vladimír-949-583234
8.Petrus LiborVokoun Petr488  3044
9.Stehlík RadekKrucký Milan77-46 3154
10.Veselý JaroslavBalcar Jaromír11-510-3-112355
11.Petrus LiborPostelt Vladimír39-5-9-62356
12.Stehlík RadekVokoun Petr813-10-11-62357
13.Veselý JaroslavKrucký Milan-8-5-3  0358
14.Šlambor OldřichBalcar Jaromír-7-56-3 1359
15.Stehlík RadekPostelt Vladimír-6-8-6  03510
16.Veselý JaroslavVokoun Petr-66-77832610
17.Šlambor OldřichKrucký Milan592  30710
18.Petrus LiborBalcar JaromírWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veselý Jaroslav13Postelt Vladimír31
Šlambor Oldřich22Vokoun Petr22
Petrus Libor21Krucký Milan13
Stehlík Radek13Balcar Jaromír30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST městský stadion MBRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:547:25677:590TJ Sokol Otradovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Jaroslav
Šimůnek Čestmír
 
 
Kouřil Lubomír
Heilek Miroslav
 
 
5-9-109-72301
2.Žerava Miroslav ml.
Fidrant Michal
 
 
Janoušková Jitka
Šípková Nela
 
 
5-927 3111
3.Charvát JaroslavKupec Petr475  3021
4.Šimůnek ČestmírKouřil Lubomír-7-0-2  0322
5.Žerava Miroslav ml.Janoušková Jitka869  3032
6.Fidrant MichalŠípková Nela-113115 3142
7.Šimůnek ČestmírKupec Petr8-911-5103252
8.Žerava Miroslav ml.Kouřil Lubomír-35-8783262
9.Fidrant MichalJanoušková Jitka537  3072
10.Charvát JaroslavŠípková Nela7-753 3182
11.Žerava Miroslav ml.Kupec Petr7-1111-10-72383
12.Fidrant MichalKouřil Lubomír-3810-6-42384
13.Charvát JaroslavJanoušková Jitka647  3094
14.Šimůnek ČestmírŠípková Nela-835-4332104
15.Fidrant MichalKupec Petr4107  30114
16.Charvát JaroslavKouřil Lubomír8-67-3-123115
17.Šimůnek ČestmírJanoušková Jitka7-086 31125
18.Žerava Miroslav ml.Šípková Nela9410  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Charvát Jaroslav31Kupec Petr13
Šimůnek Čestmír31Kouřil Lubomír31
Žerava Miroslav ml.31Janoušková Jitka04
Fidrant Michal31Šípková Nela04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KochánkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:41539:616TJ Sokol Kochánky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Potměšil Pavel
Černý Jaroslav
 
 
Vraník Jan
Vraník Pavel
 
 
-7-9-6  0301
2.Soumar Vladimír
Čuban Jiří
 
 
Ježek Josef
Vaňousek Milan
 
 
9-977 3111
3.Soumar VladimírVaňousek Milan8-753 3121
4.Potměšil PavelVraník Pavel-6-2-4  0322
5.Čuban JiříJežek Josef-64-7-8 1323
6.Černý JaroslavVraník Jan-2-3-6  0324
7.Potměšil PavelVaňousek Milan982  3034
8.Čuban JiříVraník Pavel-57-99-72335
9.Černý JaroslavJežek Josef-5-510-5 1336
10.Soumar VladimírVraník Jan-107-74-82337
11.Čuban JiříVaňousek Milan575  3047
12.Černý JaroslavVraník Pavel-5-6-6  0348
13.Soumar VladimírJežek Josef67-75 3158
14.Potměšil PavelVraník Jan9-8-7-5 1359
15.Černý JaroslavVaňousek Milan-9-6-9  03510
16.Soumar VladimírVraník Pavel-78-84032610
17.Potměšil PavelJežek Josef8-7-9-10 13611
18.Čuban JiříVraník JanWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soumar Vladimír31Vaňousek Milan13
Potměšil Pavel13Vraník Pavel31
Čuban Jiří12Ježek Josef31
Černý Jaroslav04Vraník Jan30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům ČistáRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:30587:588TJ Slavoj Čistá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šádek Jiří
Brůžek Peter
 
 
Košťál Marek
Matějů Václav
 
 
84-95 3110
2.Řehořek Josef
Cihlář Petr
 
 
Trávnický Luboš
Jonáš Jaroslav ml.
 
 
8119  3020
3.Šádek JiříKošťál Marek-7-7-6  0321
4.Cihlář PetrMatějů Václav9-844 3131
5.Řehořek JosefTrávnický Luboš107-96 3141
6.Brůžek PeterJonáš Jaroslav ml.-58-9-7 1342
7.Cihlář PetrKošťál Marek9-106-1093252
8.Řehořek JosefMatějů Václav3510  3062
9.Brůžek PeterTrávnický Luboš9-79-11103272
10.Šádek JiříJonáš Jaroslav ml.446  3082
11.Řehořek JosefKošťál Marek-11-3-6  0383
12.Brůžek PeterMatějů Václav-367-893293
13.Šádek JiříTrávnický Luboš5210  30103
14.Cihlář PetrJonáš Jaroslav ml.788  30113
15.Brůžek PeterKošťál Marek-14-3-8  03114
16.Šádek JiříMatějů VáclavWO    03115
17.Cihlář PetrTrávnický Luboš2-7-96-823116
18.Řehořek JosefJonáš Jaroslav ml.WO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šádek Jiří21Košťál Marek31
Cihlář Petr31Matějů Václav03
Řehořek Josef21Trávnický Luboš13
Brůžek Peter22Jonáš Jaroslav ml.12
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS