Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 04. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:39620:663TJ Slavoj Čistá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hendrych Petr
Valenta Zdeněk
 
 
Šádek Jiří
Brůžek Peter
 
 
-786-483210
2.Botka Jan
Žák Karel
 
 
Cihlář Petr
Řehořek Josef
 
 
-6-6-8  0311
3.Valenta ZdeněkCihlář Petr-7109-693221
4.Žák KarelŠádek Jiří-5-8-3  0322
5.Botka JanBrůžek Peter-876-12-82323
6.Hendrych PetrŘehořek Josef89-610 3133
7.Žák KarelCihlář Petr-8-79-4 1334
8.Botka JanŠádek Jiří10-8-6-5 1335
9.Hendrych PetrBrůžek Peter764  3045
10.Valenta ZdeněkŘehořek Josef-9-69-7 1346
11.Botka JanCihlář Petr8-87-573256
12.Hendrych PetrŠádek Jiří-6-712-4 1357
13.Valenta ZdeněkBrůžek Peter105-86 3167
14.Žák KarelŘehořek Josef-4-8-7  0368
15.Hendrych PetrCihlář Petr-78-610-82369
16.Valenta ZdeněkŠádek Jiří-8-3-7  03610
17.Žák KarelBrůžek Peter-91085 31710
18.Botka JanŘehořek JosefWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Valenta Zdeněk22Cihlář Petr22
Žák Karel13Šádek Jiří40
Botka Jan12Brůžek Peter13
Hendrych Petr22Řehořek Josef21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 04. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1328:43588:664TJ Sokol Kosmonosy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košťál Marek
Pejta Petr ml.
 
 
Potměšil Pavel
Procházka Zdeněk
 
 
3-1269 3110
2.Košťál Marek
Trávnický Luboš
 
 
Horsák Oldřich
Čuban Jiří
 
 
-38-8-7 1311
3.Šádek Jaroslav ml.Procházka Zdeněk-8-6119-92312
4.Pejta Petr ml.Potměšil Pavel-9984 3122
5.Trávnický LubošČuban Jiří-1017-10-122323
6.Košťál MarekHorsák Oldřich-8-7-9  0324
7.Pejta Petr ml.Procházka Zdeněk-9-937-62325
8.Trávnický LubošPotměšil PavelWO    0326
9.Košťál MarekČuban Jiří9-6-10-8 1327
10.Šádek Jaroslav ml.Horsák OldřichWO    3037
11.Trávnický LubošProcházka ZdeněkWO    0338
12.Košťál MarekPotměšil Pavel6-1076 3148
13.Šádek Jaroslav ml.Čuban Jiří-5-103-2 1349
14.Pejta Petr ml.Horsák Oldřich-7-814-9 13410
15.Košťál MarekProcházka Zdeněk6-1058 31510
16.Šádek Jaroslav ml.Potměšil Pavel-810-11-1 13511
17.Pejta Petr ml.Čuban Jiří-798-10-823512
18.Trávnický LubošHorsák OldřichWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šádek Jaroslav ml.03Procházka Zdeněk21
Pejta Petr ml.13Potměšil Pavel12
Trávnický Luboš01Čuban Jiří40
Košťál Marek22Horsák Oldřich20
WO13WO31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KochánkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna Stará BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 04. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:27653:587TJ Sokol Otradovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Jaroslav
Šimůnek Čestmír
 
 
Vraník Jan
Vraník Pavel
 
 
9-883 3110
2.Žerava Miroslav ml.
Fidrant Michal
 
 
Vaňousek Milan
Ježek Josef
 
 
-10-58563220
3.Charvát JaroslavVaňousek Milan7103  3030
4.Šimůnek ČestmírVraník Pavel-3-7-6  0331
5.Žerava Miroslav ml.Ježek Josef-4765 3141
6.Fidrant MichalVraník Jan4510  3051
7.Šimůnek ČestmírVaňousek Milan1663  3061
8.Žerava Miroslav ml.Vraník Pavel8-118-783271
9.Fidrant MichalJežek Josef5610  3081
10.Charvát JaroslavVraník Jan-77-9-6 1382
11.Žerava Miroslav ml.Vaňousek Milan-7-6-10  0383
12.Fidrant MichalVraník Pavel-2-3-9  0384
13.Charvát JaroslavJežek Josef119-99 3194
14.Šimůnek ČestmírVraník Jan-810-8-8 1395
15.Fidrant MichalVaňousek Milan58-82 31105
16.Charvát JaroslavVraník Pavel59-105 31115
17.Šimůnek ČestmírJežek Josef8-823 31125
18.Žerava Miroslav ml.Vraník Jan10-77-2932135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Charvát Jaroslav31Vaňousek Milan13
Šimůnek Čestmír22Vraník Pavel22
Žerava Miroslav ml.31Ježek Josef04
Fidrant Michal31Vraník Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 04. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:28641:587TJ AŠ Mladá Boleslav C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heilek Miroslav
Kouřil Lubomír
 
 
Šlambor Oldřich
Stehlík Radek
 
 
768  3010
2.Šípková Nela
Janoušková Jitka
 
 
Veselý Jaroslav
Petrus Libor
 
 
-8-710333220
3.Janoušková JitkaStehlík Radek588  3030
4.Botková MichaelaVeselý Jaroslav-2-34-9 1331
5.Kupec PetrŠlambor Oldřich8-16-51183241
6.Kouřil LubomírPetrus Libor876  3051
7.Botková MichaelaStehlík Radek1011-57 3161
8.Kupec PetrVeselý Jaroslav-62-1012-62362
9.Kouřil LubomírŠlambor Oldřich476  3072
10.Janoušková JitkaPetrus Libor-22711 3182
11.Kupec PetrStehlík Radek3-4-8-10 1383
12.Kouřil LubomírVeselý Jaroslav388  3093
13.Janoušková JitkaŠlambor Oldřich11-6-149-62394
14.Botková MichaelaPetrus Libor-9-8-5  0395
15.Kouřil LubomírStehlík Radek6-778 31105
16.Janoušková JitkaVeselý JaroslavWO    03106
17.Botková MichaelaŠlambor Oldřich67-7-6-823107
18.Kupec PetrPetrus LiborWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janoušková Jitka21Stehlík Radek13
Botková Michaela13Veselý Jaroslav21
Kupec Petr12Šlambor Oldřich22
Kouřil Lubomír40Petrus Libor12
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 04. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:24569:538TTC Bělá pod Bezdězem D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krucký Milan
Postelt Vladimír
 
 
Janoušek Vladimír
Vinklář Jan
 
 
-8-812993210
2.Balcar Jaromír
Dufek Martin
 
 
Sekelský Jan st.
Novotný Josef
 
 
-7-13-4  0311
3.Krucký MilanJanoušek Vladimír722  3021
4.Postelt VladimírVinklář Jan-8568 3131
5.Balcar JaromírNovotný Josef7812  3041
6.Dufek MartinSekelský Jan st.-5-2-4  0342
7.Postelt VladimírJanoušek Vladimír4-3-4-7 1343
8.Balcar JaromírVinklář Jan8106  3053
9.Dufek MartinNovotný Josef-71164 3163
10.Krucký MilanSekelský Jan st.1065  3073
11.Balcar JaromírJanoušek Vladimír-65116 3183
12.Dufek MartinVinklář Jan79-108 3193
13.Krucký MilanNovotný Josef856  30103
14.Postelt VladimírSekelský Jan st.2-83-10532113
15.Dufek MartinJanoušek VladimírWO    03114
16.Krucký MilanVinklář Jan17-38 31124
17.Postelt VladimírNovotný Josef587  30134
18.Balcar JaromírSekelský Jan st.WO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krucký Milan40Janoušek Vladimír12
Postelt Vladimír31Vinklář Jan04
Balcar Jaromír30Novotný Josef04
Dufek Martin21Sekelský Jan st.12
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Březno ST AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 04. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1425:46598:698TJ Sokol Mnichovo Hradiště D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lauber Jakub
Novotný Miroslav
 
 
Mareš Jan
Dusil Petr
 
 
3-87-463210
2.Fadrhonc Petr
Drahota Václav
 
 
Černovský Pavel
Dlask Ladislav st.
 
 
-984-2-62311
3.Lauber JakubČernovský Pavel-7-8-5  0312
4.Fadrhonc PetrMareš Jan8-4-8-4 1313
5.Novotný MiroslavDusil Petr7-9-93-62314
6.Drahota VáclavDlask Ladislav st.7-38-733224
7.Fadrhonc PetrČernovský Pavel-6-3-5  0325
8.Novotný MiroslavMareš Jan661  3035
9.Drahota VáclavDusil Petr-512-9-9 1336
10.Lauber JakubDlask Ladislav st.-9-69-8 1337
11.Novotný MiroslavČernovský Pavel-5-6-6  0338
12.Drahota VáclavMareš Jan9411  3048
13.Lauber JakubDusil Petr-7-49-4 1349
14.Fadrhonc PetrDlask Ladislav st.6-13-2-9 13410
15.Drahota VáclavČernovský Pavel-66-12-9 13411
16.Lauber JakubMareš Jan11-9-14-9 13412
17.Fadrhonc PetrDusil Petr10-8-711-523413
18.Novotný MiroslavDlask Ladislav st.-14-3-2  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lauber Jakub04Černovský Pavel40
Fadrhonc Petr04Mareš Jan22
Novotný Miroslav13Dusil Petr40
Drahota Václav22Dlask Ladislav st.31

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline