Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37694:703nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek Martin
Vokoun Petr
 
 
Sedláček Jan st.
Hendrych Petr
 
 
-6-4-9  0301
2.Krucký Milan
Postelt Vladimír
 
 
Valenta Zdeněk
Oplt Miroslav
 
 
711-86 3111
3.Vokoun PetrSedláček Jan st.-79910 3121
4.Postelt VladimírHendrych Petr9-97-1083231
5.Krucký MilanValenta Zdeněk99-107 3141
6.Dufek MartinOplt Miroslav69-116 3151
7.Postelt VladimírSedláček Jan st.-7-79-9 1352
8.Krucký MilanHendrych Petr-11-911-7 1353
9.Dufek MartinValenta Zdeněk-68-9-7 1354
10.Vokoun PetrOplt Miroslav67-97 3164
11.Krucký MilanSedláček Jan st.9-7-11-10 1365
12.Dufek MartinHendrych Petr-5-9-8  0366
13.Vokoun PetrValenta Zdeněk8-9-107-122367
14.Postelt VladimírOplt Miroslav96-79 3177
15.Dufek MartinSedláček Jan st.-7-58-9 1378
16.Vokoun PetrHendrych Petr-9-67-10 1379
17.Postelt VladimírValenta Zdeněk-679-883289
18.Krucký MilanOplt Miroslav6910  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vokoun Petr22Sedláček Jan st.31
Postelt Vladimír31Hendrych Petr31
Krucký Milan22Valenta Zdeněk22
Dufek Martin13Oplt Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Březno ST ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:45591:708Sokol Březno ST A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heilek Miroslav
Botková Michaela
 
 
Drahota Václav
Just Miloslav
 
 
97-8-8-52301
2.Janoušková Jitka
Šípková Nela
 
 
Žďánský Milan
Novotný Miroslav
 
 
87-83 3111
3.Heilek MiroslavFadrhonc Petr8910  3021
4.Šípková NelaŽďánský Milan-10-4-10  0322
5.Botková MichaelaDrahota Václav-87118 3132
6.Janoušková JitkaNovotný Miroslav-4-138-10 1333
7.Šípková NelaFadrhonc Petr-4-8-6  0334
8.Botková MichaelaŽďánský Milan-5-6510113244
9.Janoušková JitkaDrahota Václav-10-3-6  0345
10.Heilek MiroslavNovotný Miroslav-10-2-6  0346
11.Botková MichaelaFadrhonc Petr10-6-8-9 1347
12.Janoušková JitkaŽďánský Milan-49-9-9 1348
13.Heilek MiroslavDrahota Václav-3-4-3  0349
14.Šípková NelaNovotný Miroslav9-107-7103259
15.Janoušková JitkaFadrhonc Petr-5-11-7  03510
16.Heilek MiroslavŽďánský Milan106-9-8-923511
17.Šípková NelaDrahota Václav-3-36-9 13512
18.Botková MichaelaNovotný Miroslav10-7-8-12 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Heilek Miroslav13Fadrhonc Petr31
Šípková Nela13Žďánský Milan31
Botková Michaela22Drahota Václav31
Janoušková Jitka04Novotný Miroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KochánkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KochánkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1425:44583:683TJ Sokol Mnichovo Hradiště D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vraník Jan
Vraník Pavel
 
 
Černovský Pavel
Dusil Petr
 
 
-99-91053210
2.Ježek Josef
Vaňousek Milan
 
 
Dlask Ladislav st.
Mareš Jan
 
 
884  3020
3.Vraník JanČernovský Pavel6-38-6-72321
4.Vaňousek MilanMareš Jan-6-2-9  0322
5.Vraník PavelDusil Petr-998-10-122323
6.Ježek JosefDlask Ladislav st.3-76-8-42324
7.Vaňousek MilanČernovský Pavel-6-7-2  0325
8.Vraník PavelMareš Jan-8-5-9  0326
9.Ježek JosefDusil Petr-6-8-2  0327
10.Vraník JanDlask Ladislav st.998  3037
11.Vraník PavelČernovský Pavel-7129-9-22338
12.Ježek JosefMareš Jan-9-88-7 1339
13.Vraník JanDusil Petr9-10-5-6 13310
14.Vaňousek MilanDlask Ladislav st.8-9-11-10 13311
15.Ježek JosefČernovský Pavel6-6-9-4 13312
16.Vraník JanMareš Jan659  30412
17.Vaňousek MilanDusil Petr-7-4-8  03413
18.Vraník PavelDlask Ladislav st.-89-5-6 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vraník Jan22Černovský Pavel40
Vaňousek Milan04Mareš Jan31
Vraník Pavel04Dusil Petr40
Ježek Josef04Dlask Ladislav st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad Dolní stakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:27711:621SK Dolní Stakory A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějů Václav
Košťál Marek
 
 
Sekelský Jan st.
Novotný Josef
 
 
9-8-78103210
2.Trávnický Luboš
Šádek Jaroslav ml.
 
 
Janoušek Vladimír
Vinklář Jan
 
 
9-496 3120
3.Šádek Jaroslav ml.Sekelský Jan st.-77-144143230
4.Matějů VáclavVinklář Jan-8-109-9 1331
5.Trávnický LubošSchoř Ladislav1365  3041
6.Košťál MarekJanoušek Vladimír-45-51183251
7.Matějů VáclavSekelský Jan st.-66-61043261
8.Trávnický LubošVinklář Jan3710  3071
9.Košťál MarekSchoř Ladislav2125  3081
10.Šádek Jaroslav ml.Janoušek Vladimír-8-761063291
11.Trávnický LubošSekelský Jan st.-281-61132101
12.Košťál MarekVinklář Jan744  30111
13.Šádek Jaroslav ml.Schoř Ladislav6-1054 31121
14.Matějů VáclavJanoušek Vladimír-5-98-7 13122
15.Košťál MarekSekelský Jan st.1-8-6-11 13123
16.Šádek Jaroslav ml.Vinklář Jan757  30133
17.Matějů VáclavSchoř Ladislav69-98 31143
18.Trávnický LubošJanoušek Vladimír-9-9-2  03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šádek Jaroslav ml.40Sekelský Jan st.13
Matějů Václav22Vinklář Jan13
Trávnický Luboš31Schoř Ladislav04
Košťál Marek31Janoušek Vladimír22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům ČistáRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:29644:597TJ Slavoj Čistá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šádek Jiří
Cihlář Petr
 
 
Šlambor Oldřich
Stehlík Radek
 
 
511-96 3110
2.Šádek Jiří
Ďurfina Karel
 
 
Veselý Jaroslav
Petrus Libor
 
 
-2-37-7 1311
3.Šádek JiříStehlík Radek98-1010 3121
4.Cihlář PetrŠlambor Oldřich-8866 3131
5.Řehořek JosefPetrus Libor585  3041
6.Ďurfina KarelVeselý Jaroslav-688-9-42342
7.Cihlář PetrStehlík Radek10109  3052
8.Řehořek JosefŠlambor Oldřich579  3062
9.Ďurfina KarelPetrus Libor-8-89-6 1363
10.Šádek JiříVeselý Jaroslav735  3073
11.Řehořek JosefStehlík Radek865  3083
12.Ďurfina KarelŠlambor Oldřich-8-9-9  0384
13.Šádek JiříPetrus Libor-487-543294
14.Cihlář PetrVeselý Jaroslav-5-7-10  0395
15.Ďurfina KarelStehlík Radek-9-1067-122396
16.Šádek JiříŠlambor Oldřich366  30106
17.Cihlář PetrPetrus Libor8-8-6-14 13107
18.Řehořek JosefVeselý Jaroslav1-98-5-023108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šádek Jiří40Stehlík Radek13
Cihlář Petr22Šlambor Oldřich13
Řehořek Josef31Petrus Libor22
Ďurfina Karel04Veselý Jaroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KoskonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1330:44664:744TJ Sokol Otradovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Petr
Durdis Petr st.
 
 
Charvát Jaroslav
Šimůnek Čestmír
 
 
211-62 3110
2.Horsák Oldřich
Čuban Jiří
 
 
Žerava Miroslav ml.
Fidrant Michal
 
 
-2-7910-112311
3.Čuban JiříCharvát Jaroslav9-39-4-52312
4.Zajíček PetrŠimůnek Čestmír-9-710-5 1313
5.Horsák OldřichŽerava Miroslav ml.7-7-81083223
6.Durdis Petr st.Fidrant Michal9-7-6-13 1324
7.Zajíček PetrCharvát Jaroslav9108  3034
8.Horsák OldřichŠimůnek Čestmír-8-5-7  0335
9.Durdis Petr st.Žerava Miroslav ml.-4-4-9  0336
10.Čuban JiříFidrant Michal5-14-9-11 1337
11.Horsák OldřichCharvát Jaroslav9-8-11-7 1338
12.Durdis Petr st.Šimůnek Čestmír-3-210-11 1339
13.Čuban JiříŽerava Miroslav ml.-73109 3149
14.Zajíček PetrFidrant Michal2-211-10-1023410
15.Durdis Petr st.Charvát Jaroslav6-10-7-8 13411
16.Čuban JiříŠimůnek Čestmír11-6-8-9 13412
17.Zajíček PetrŽerava Miroslav ml.-7-579-523413
18.Horsák OldřichFidrant Michal10-1482 31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čuban Jiří13Charvát Jaroslav31
Zajíček Petr13Šimůnek Čestmír40
Horsák Oldřich22Žerava Miroslav ml.22
Durdis Petr st.04Fidrant Michal31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS