Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1616:51451:695TJ Sokol Otradovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Jan st.
Hendrych Petr
 
 
Charvát Jaroslav
Šimůnek Čestmír
 
 
58-7-4-42301
2.Valenta Zdeněk
Sluka Čeněk
 
 
Žerava Miroslav ml.
Fidrant Michal
 
 
-8-89-9 1302
3.Valenta ZdeněkCharvát Jaroslav-3-11-11  0303
4.Sedláček Jan st.Šimůnek Čestmír-974-593213
5.Botka JanŽerava Miroslav ml.-2-4-9  0314
6.Hendrych PetrFidrant Michal-8-87-3 1315
7.Sedláček Jan st.Charvát Jaroslav-1011-6-9 1316
8.Botka JanŠimůnek Čestmír-4-6-7  0317
9.Hendrych PetrŽerava Miroslav ml.-4-5-17  0318
10.Valenta ZdeněkFidrant Michal-8-9-8  0319
11.Botka JanCharvát Jaroslav97-4-2-223110
12.Hendrych PetrŠimůnek Čestmír-6-448-923111
13.Valenta ZdeněkŽerava Miroslav ml.-3-2-5  03112
14.Sedláček Jan st.Fidrant Michal127-76 31212
15.Hendrych PetrCharvát JaroslavWO    03213
16.Valenta ZdeněkŠimůnek ČestmírWO    03214
17.Sedláček Jan st.Žerava Miroslav ml.WO    03215
18.Botka JanFidrant Michal-6-78-7 13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Valenta Zdeněk03Charvát Jaroslav30
Sedláček Jan st.21Šimůnek Čestmír21
Botka Jan04Žerava Miroslav ml.30
Hendrych Petr03Fidrant Michal31
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Josefův DůlRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:36609:574TJ Sokol Kosmonosy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlambor Oldřich
Stehlík Radek
 
 
Čuban Jiří
Horsák Oldřich
 
 
-697-563210
2.Veselý Jaroslav
Petrus Libor
 
 
Durdis Petr st.
Soumar Vladimír
 
 
WO    3020
3.Šlambor OldřichHorsák Oldřich9-6-13783230
4.Petrus LiborČuban Jiří-11-3-9  0331
5.Veselý JaroslavSoumar Vladimír-11-12-6  0332
6.Stehlík RadekDurdis Petr st.8-7-12-9 1333
7.Petrus LiborHorsák Oldřich2-957 3143
8.Veselý JaroslavČuban Jiří5-99-8-82344
9.Stehlík RadekSoumar Vladimír577  3054
10.Šlambor OldřichDurdis Petr st.-8-7-8  0355
11.Veselý JaroslavHorsák Oldřich7-7-1-6 1356
12.Stehlík RadekČuban Jiří-710-6-3 1357
13.Šlambor OldřichSoumar Vladimír-1011-7-9 1358
14.Petrus LiborDurdis Petr st.-46-10-7 1359
15.Stehlík RadekHorsák Oldřich-2-5-3  03510
16.Šlambor OldřichČuban JiříWO    30610
17.Petrus LiborSoumar Vladimír10-9710 31710
18.Veselý JaroslavDurdis Petr st.WO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šlambor Oldřich12Horsák Oldřich22
Petrus Libor22Čuban Jiří30
Veselý Jaroslav03Soumar Vladimír22
Stehlík Radek13Durdis Petr st.30
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál \"Radnice\" ChotětovRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:33515:525TJ Slavoj Čistá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušek Vladimír
Vinklář Jan
 
 
Řehořek Josef
Chuvan Quy
 
 
425  3010
2.Sekelský Jan st.
Novotný Josef
 
 
Šádek Jiří
Cihlář Petr
 
 
866  3020
3.Novotný JosefŠádek Jiří10-3-7-2 1321
4.Sekelský Jan st.Cihlář Petr-10-6-10  0322
5.Janoušek VladimírŘehořek Josef11-610-2-72323
6.Vinklář JanChuvan Quy829  3033
7.Sekelský Jan st.Šádek Jiří-8-911-4 1334
8.Janoušek VladimírCihlář Petr-3-8-9  0335
9.Vinklář JanŘehořek Josef-6-5-4  0336
10.Novotný JosefChuvan Quy7112  3046
11.Janoušek VladimírŠádek Jiří-6-56-7 1347
12.Vinklář JanCihlář Petr-3-65-7 1348
13.Novotný JosefŘehořek Josef-9-6-9  0349
14.Sekelský Jan st.Chuvan Quy556  3059
15.Vinklář JanŠádek Jiří-4-9-4  03510
16.Novotný JosefCihlář Petr-7-10-8  03511
17.Sekelský Jan st.Řehořek JosefWO    30611
18.Janoušek VladimírChuvan Quy785  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novotný Josef13Šádek Jiří40
Sekelský Jan st.12Cihlář Petr40
Janoušek Vladimír13Řehořek Josef30
Vinklář Jan13Chuvan Quy04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:17648:496TJ Sokol Mnichovo Hradiště D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dusil Petr
Mareš Jan
 
 
Košťál Marek
Matějů Václav
 
 
443  3010
2.Černovský Pavel
Dlask Ladislav st.
 
 
Šádek Jaroslav ml.
Trávnický Luboš
 
 
6-97-4-72311
3.Černovský PavelŠádek Jaroslav ml.-10957 3121
4.Mareš JanMatějů Václav974  3031
5.Dusil PetrTrávnický Luboš734  3041
6.Dlask Ladislav st.Košťál Marek-6-8-8  0342
7.Mareš JanŠádek Jaroslav ml.746  3052
8.Dusil PetrMatějů Václav1097  3062
9.Dlask Ladislav st.Trávnický Luboš3-867 3172
10.Černovský PavelKošťál Marek868  3082
11.Dusil PetrŠádek Jaroslav ml.988  3092
12.Dlask Ladislav st.Matějů Václav9310  30102
13.Černovský PavelTrávnický Luboš274  30112
14.Mareš JanKošťál Marek77-109 31122
15.Dlask Ladislav st.Šádek Jaroslav ml.310-6-2-823123
16.Černovský PavelMatějů Václav-53911 31133
17.Mareš JanTrávnický Luboš74-109 31143
18.Dusil PetrKošťál Marek-9-87-8 13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černovský Pavel40Šádek Jaroslav ml.13
Mareš Jan40Matějů Václav04
Dusil Petr31Trávnický Luboš04
Dlask Ladislav st.22Košťál Marek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KochánkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Březno ST ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KochánkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:34649:647Sokol Březno ST A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vraník Jan
Vraník Pavel
 
 
Drahota Václav
Just Miloslav
 
 
9412  3010
2.Ježek Josef
Vaňousek Milan
 
 
Žďánský Milan
Novotný Miroslav
 
 
9-10137 3120
3.Ježek JosefFadrhonc Petr-13-855-102321
4.Vraník PavelŽďánský Milan-66-9-5 1322
5.Vaňousek MilanDrahota Václav9-9-9-7 1323
6.Vraník JanNovotný Miroslav287  3033
7.Vraník PavelFadrhonc Petr-6895 3143
8.Vaňousek MilanŽďánský Milan-73-5-7 1344
9.Vraník JanDrahota Václav675  3054
10.Ježek JosefNovotný Miroslav-10-7-9  0355
11.Vaňousek MilanFadrhonc Petr-8-5-12  0356
12.Vraník JanŽďánský Milan8128  3066
13.Ježek JosefDrahota Václav7-8-66-102367
14.Vraník PavelNovotný Miroslav-874-6-62368
15.Vraník JanFadrhonc Petr11610  3078
16.Ježek JosefŽďánský Milan-8-7-6  0379
17.Vraník PavelDrahota Václav9-3-2983289
18.Vaňousek MilanNovotný Miroslav9-7-99-323810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ježek Josef04Fadrhonc Petr22
Vraník Pavel22Žďánský Milan31
Vaňousek Milan04Drahota Václav22
Vraník Jan40Novotný Miroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:12657:450TTC Bělá pod Bezdězem D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokoun Petr
Dufek Martin
 
 
Heilek Miroslav
Janoušková Jitka
 
 
6-481 3110
2.Krucký Milan
Postelt Vladimír
 
 
Botková Michaela
Švachová Lenka
 
 
746  3020
3.Vokoun PetrBotková Michaela5-8112 3130
4.Postelt VladimírHeilek Miroslav588  3040
5.Krucký MilanJanoušková Jitka747  3050
6.Dufek MartinŠvachová Lenka4611  3060
7.Postelt VladimírBotková Michaela87-78 3170
8.Krucký MilanHeilek Miroslav837  3080
9.Dufek MartinJanoušková Jitka513-39 3190
10.Vokoun PetrŠvachová Lenka788  30100
11.Krucký MilanBotková Michaela-8-8-7  03101
12.Dufek MartinHeilek Miroslav4119  30111
13.Vokoun PetrJanoušková Jitka-89-96632121
14.Postelt VladimírŠvachová Lenka454  30131
15.Dufek MartinBotková Michaela3-8-661032141
16.Vokoun PetrHeilek Miroslav9-939 31151
17.Postelt VladimírJanoušková JitkaWO    30161
18.Krucký MilanŠvachová Lenka667  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vokoun Petr40Botková Michaela13
Postelt Vladimír30Heilek Miroslav04
Krucký Milan31Janoušková Jitka03
Dufek Martin40Švachová Lenka04
WO10WO01
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline