Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KochánkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KochánkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:42643:728TJ AŠ Mladá Boleslav D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježek Josef
Vaňousek Zdeněk
 
 
Sedláček Jan st.
Hendrych Petr
 
 
-8-10-6  0301
2.Vraník Jan
Vraník Pavel
 
 
Valenta Zdeněk
Botka Jan
 
 
9-889 3111
3.Vraník JanSedláček Jan st.-78-9-10 1312
4.Vraník PavelHendrych Petr810-911 3122
5.Vaňousek ZdeněkValenta Zdeněk-7-4-9  0323
6.Ježek JosefBotka Jan-10-986-42324
7.Vraník PavelSedláček Jan st.-6-10-8  0325
8.Vaňousek ZdeněkHendrych Petr-3-6-9  0326
9.Ježek JosefValenta Zdeněk9-71110 3136
10.Vraník JanBotka Jan109-912 3146
11.Vaňousek ZdeněkSedláček Jan st.-6-4-3  0347
12.Ježek JosefHendrych Petr13-9-10-3 1348
13.Vraník JanValenta Zdeněk-108-6793258
14.Vraník PavelBotka Jan-9-810773268
15.Ježek JosefSedláček Jan st.-1010-8-6 1369
16.Vraník JanHendrych Petr96-810 3179
17.Vraník PavelValenta Zdeněk-678-9-623710
18.Vaňousek ZdeněkBotka Jan-8-610-3 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vraník Jan31Sedláček Jan st.40
Vraník Pavel22Hendrych Petr22
Vaňousek Zdeněk04Valenta Zdeněk22
Ježek Josef13Botka Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OÚ Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:31721:659SK Dolní Stakory A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košťál Marek
Matějů Václav
 
 
Kouřil Lubomír
Heilek Miroslav
 
 
-65-5-9 1301
2.Šádek Jaroslav ml.
Trávnický Luboš
 
 
Kupec Petr
Janoušková Jitka
 
 
89-4-793211
3.Šádek Jaroslav ml.Kupec Petr-5910-10-82312
4.Matějů VáclavKouřil Lubomír-4-6-9  0313
5.Trávnický LubošJanoušková Jitka1166  3023
6.Košťál MarekHeilek Miroslav-4574 3133
7.Matějů VáclavKupec Petr-95-7753243
8.Trávnický LubošKouřil Lubomír-9-177-52344
9.Košťál MarekJanoušková Jitka-99115 3154
10.Šádek Jaroslav ml.Heilek Miroslav943  3064
11.Trávnický LubošKupec Petr76-8-7103274
12.Košťál MarekKouřil Lubomír6-76-773284
13.Šádek Jaroslav ml.Janoušková Jitka-8913-943294
14.Matějů VáclavHeilek Miroslav-11962 31104
15.Košťál MarekKupec Petr-9-8-11  03105
16.Šádek Jaroslav ml.Kouřil Lubomír-88712 31115
17.Matějů VáclavJanoušková Jitka7-4124 31125
18.Trávnický LubošHeilek Miroslav7-746 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šádek Jaroslav ml.31Kupec Petr22
Matějů Václav31Kouřil Lubomír22
Trávnický Luboš31Janoušková Jitka04
Košťál Marek31Heilek Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům ČistáRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:27613:578TJ Slavoj Čistá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šádek Jiří
Brůžek Peter
 
 
Dufek Martin
Vokoun Petr
 
 
5-66-1-62301
2.Cihlář Petr
Řehořek Josef
 
 
Postelt Vladimír
Krucký Milan
 
 
5-91210 3111
3.Šádek JiříDufek Martin6-485 3121
4.Cihlář PetrVokoun Petr1167  3031
5.Řehořek JosefPostelt Vladimír-9496 3141
6.Brůžek PeterKrucký Milan74-48 3151
7.Cihlář PetrDufek Martin72-58 3161
8.Řehořek JosefVokoun Petr-88107 3171
9.Brůžek PeterPostelt Vladimír7-999 3181
10.Šádek JiříKrucký Milan4-999 3191
11.Řehořek JosefDufek Martin-43-69-72392
12.Brůžek PeterVokoun Petr339  30102
13.Šádek JiříPostelt Vladimír-7-83-9 13103
14.Cihlář PetrKrucký Milan677  30113
15.Brůžek PeterDufek Martin-4-6-3  03114
16.Šádek JiříVokoun Petr57-810 31124
17.Cihlář PetrPostelt Vladimír-4-8-10  03125
18.Řehořek JosefKrucký MilanWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šádek Jiří31Dufek Martin22
Cihlář Petr31Vokoun Petr04
Řehořek Josef21Postelt Vladimír22
Brůžek Peter31Krucký Milan03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Březno ST ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:28556:580TJ Sokol Kosmonosy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Petr
Durdis Petr st.
 
 
Novotný Miroslav
Žďánský Milan
 
 
989  3010
2.Horsák Oldřich
Čuban Jiří
 
 
Drahota Václav
Fadrhonc Petr
 
 
8813  3020
3.Horsák OldřichFadrhonc Petr929  3030
4.Durdis Petr st.Žďánský Milan-8-7-8  0331
5.Čuban JiříDrahota Václav8-810-9-92332
6.Zajíček PetrNovotný Miroslav85-103 3142
7.Durdis Petr st.Fadrhonc Petr-9-6-9  0343
8.Čuban JiříŽďánský Milan-111294 3153
9.Zajíček PetrDrahota Václav910-118 3163
10.Horsák OldřichNovotný Miroslav1047  3073
11.Čuban JiříJust Miloslav92-109 3183
12.Zajíček PetrŽďánský Milan99-79 3193
13.Horsák OldřichDrahota Václav6-93-101132103
14.Durdis Petr st.Novotný Miroslav-6-5-7  03104
15.Zajíček PetrJust Miloslav637  30114
16.Horsák OldřichŽďánský MilanWO    03115
17.Durdis Petr st.Drahota VáclavWO    03116
18.Čuban JiříNovotný MiroslavWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Horsák Oldřich30Fadrhonc Petr11
Durdis Petr st.03Žďánský Milan12
Čuban Jiří21Drahota Václav12
Zajíček Petr40Novotný Miroslav12
   Just Miloslav02
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna Stará BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:33682:653TJ Sokol Otradovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Jaroslav
Šimůnek Čestmír
 
 
Mareš Jan
Dusil Petr
 
 
43-10-11-72301
2.Žerava Miroslav ml.
Fidrant Michal
 
 
Černovský Pavel
Dlask Ladislav st.
 
 
4-878 3111
3.Charvát JaroslavČernovský Pavel-11-6-3  0312
4.Šimůnek ČestmírMareš Jan-89-910-62313
5.Žerava Miroslav ml.Dusil Petr293  3023
6.Fidrant MichalDlask Ladislav st.88-93 3133
7.Šimůnek ČestmírČernovský Pavel8-711-453243
8.Žerava Miroslav ml.Mareš Jan494  3053
9.Fidrant MichalDusil Petr88-6-893263
10.Charvát JaroslavDlask Ladislav st.1211-98 3173
11.Žerava Miroslav ml.Černovský Pavel8-9-714-82374
12.Fidrant MichalMareš Jan9137  3084
13.Charvát JaroslavDusil Petr-6-6-9  0385
14.Šimůnek ČestmírDlask Ladislav st.-4437 3195
15.Fidrant MichalČernovský Pavel-3711-5-92396
16.Charvát JaroslavMareš Jan7-7-4-5 1397
17.Šimůnek ČestmírDusil Petr-5-8-9  0398
18.Žerava Miroslav ml.Dlask Ladislav st.8-848 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Charvát Jaroslav13Černovský Pavel31
Šimůnek Čestmír22Mareš Jan22
Žerava Miroslav ml.31Dusil Petr22
Fidrant Michal31Dlask Ladislav st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Josefův DůlRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:33646:606TTC Josefův Důl A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Jaroslav
Petrus Libor
 
 
Novotný Josef
Sekelský Jan st.
 
 
8-13910 3110
2.Šlambor Oldřich
Stehlík Radek
 
 
Janoušek Vladimír
Vinklář Jan
 
 
-8887 3120
3.Šlambor OldřichVinklář Jan687  3030
4.Veselý JaroslavNovotný Josef4-3-8-7 1331
5.Petrus LiborJanoušek Vladimír-46-7-7 1332
6.Stehlík RadekSekelský Jan st.8-754 3142
7.Veselý JaroslavVinklář Jan256  3052
8.Petrus LiborNovotný Josef3-116-763262
9.Stehlík RadekJanoušek Vladimír-0-7-11  0363
10.Šlambor OldřichSekelský Jan st.68-98 3173
11.Petrus LiborVinklář Jan5-942 3183
12.Stehlík RadekNovotný Josef-9-9-8  0384
13.Šlambor OldřichJanoušek Vladimír96-9-5-62385
14.Veselý JaroslavSekelský Jan st.-117-9-11 1386
15.Stehlík RadekVinklář Jan81-129 3196
16.Šlambor OldřichNovotný Josef7-12108 31106
17.Veselý JaroslavJanoušek Vladimír-10-6-4  03107
18.Petrus LiborSekelský Jan st.-9-5-6  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šlambor Oldřich31Vinklář Jan04
Veselý Jaroslav13Novotný Josef22
Petrus Libor22Janoušek Vladimír40
Stehlík Radek22Sekelský Jan st.22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS