Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32747:721TJ AŠ Mladá Boleslav D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Botka Jan
Havlík Vít
 
 
Janoušek Vladimír
Vinklář Jan
 
 
625  3010
2.Sedláček Jan st.
Hendrych Petr
 
 
Novotný Josef
Sekelský Jan st.
 
 
-8-627-62311
3.Hendrych PetrJanoušek Vladimír-6-5-9  0312
4.Botka JanVinklář Jan-79-711583222
5.Havlík VítNovotný Josef56-1110 3132
6.Sedláček Jan st.Sekelský Jan st.868  3042
7.Botka JanJanoušek Vladimír-0-678-92343
8.Havlík VítVinklář Jan74-9-9113253
9.Sedláček Jan st.Novotný Josef4139  3063
10.Hendrych PetrSekelský Jan st.9-997 3173
11.Havlík VítJanoušek Vladimír-3-7-7  0374
12.Sedláček Jan st.Vinklář Jan4510  3084
13.Hendrych PetrNovotný Josef-168-7453294
14.Botka JanSekelský Jan st.-5-6-4  0395
15.Sedláček Jan st.Janoušek Vladimír-69-9-5 1396
16.Hendrych PetrVinklář Jan366  30106
17.Botka JanNovotný Josef-957-5-1223107
18.Havlík VítSekelský Jan st.-4-8-6  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hendrych Petr31Janoušek Vladimír40
Botka Jan13Vinklář Jan04
Havlík Vít22Novotný Josef13
Sedláček Jan st.31Sekelský Jan st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, 295 01 Mnichovo Hradiště, Herna st. tenisu, sokolovna v MH, boční vchod zpravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:24687:590TJ Sokol Mnichovo Hradiště D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dusil Petr
Mareš Jan
 
 
Stehlík Radek
Šlambor Oldřich
 
 
7611  3010
2.Černovský Pavel
Dlask Ladislav st.
 
 
Veselý Jaroslav
Petrus Libor
 
 
796  3020
3.Černovský PavelStehlík Radek2-10126 3130
4.Mareš JanŠlambor Oldřich-95-4643240
5.Dusil PetrVeselý Jaroslav11-9113 3150
6.Dlask Ladislav st.Petrus Libor79-8-7-72351
7.Mareš JanStehlík Radek5108  3061
8.Dusil PetrŠlambor Oldřich126-38 3171
9.Dlask Ladislav st.Veselý Jaroslav1057  3081
10.Černovský PavelPetrus Libor-6869 3191
11.Dusil PetrStehlík Radek-94811 31101
12.Dlask Ladislav st.Šlambor Oldřich-6-71091332111
13.Černovský PavelVeselý Jaroslav44-95 31121
14.Mareš JanPetrus Libor-3-7-5  03122
15.Dlask Ladislav st.Stehlík Radek-7-8-9  03123
16.Černovský PavelŠlambor Oldřich442  30133
17.Mareš JanVeselý Jaroslav-7-67-8 13134
18.Dusil PetrPetrus Libor-11-4711432144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černovský Pavel40Stehlík Radek13
Mareš Jan22Šlambor Oldřich04
Dusil Petr40Veselý Jaroslav13
Dlask Ladislav st.22Petrus Libor22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Březno ST AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:47555:691TJ Sokol Otradovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drahota Václav
Lauber Jakub
 
 
Charvát Jaroslav
Šimůnek Čestmír
 
 
-8485 3110
2.Žďánský Milan
Novotný Miroslav
 
 
Žerava Miroslav ml.
Fidrant Michal
 
 
-8-117-6 1311
3.Lauber JakubCharvát Jaroslav-6-5-9  0312
4.Žďánský MilanŠimůnek Čestmír-810-5-6 1313
5.Novotný MiroslavŽerava Miroslav ml.-8-710-6 1314
6.Drahota VáclavFidrant Michal-7959 3124
7.Žďánský MilanCharvát Jaroslav-12129-973234
8.Novotný MiroslavŠimůnek Čestmír-4-1-12  0335
9.Drahota VáclavŽerava Miroslav ml.9-96-6-92336
10.Lauber JakubFidrant Michal-4-5-3  0337
11.Novotný MiroslavCharvát Jaroslav6-7910 3147
12.Drahota VáclavŠimůnek Čestmír-46-74-72348
13.Lauber JakubŽerava Miroslav ml.-4-9-7  0349
14.Žďánský MilanFidrant Michal8-2-7-7 13410
15.Drahota VáclavCharvát Jaroslav-4-98-8 13411
16.Lauber JakubŠimůnek Čestmír-6-4-13  03412
17.Klíma MiroslavŽerava Miroslav ml.-6-4-10  03413
18.Novotný MiroslavFidrant Michal-8-6-5  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lauber Jakub04Charvát Jaroslav22
Žďánský Milan12Šimůnek Čestmír40
Novotný Miroslav13Žerava Miroslav ml.40
Drahota Václav13Fidrant Michal31
Klíma Miroslav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:40656:678TJ Sokol Kosmonosy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokoun Petr
Dufek Martin
 
 
Zajíček Petr
Durdis Petr st.
 
 
-6-5114-92301
2.Postelt Vladimír
Krucký Milan
 
 
Horsák Oldřich
Soumar Vladimír
 
 
-3469 3111
3.Vokoun PetrHorsák Oldřich-7-10-8  0312
4.Postelt VladimírDurdis Petr st.11-954 3122
5.Krucký MilanZajíček Petr614  3032
6.Dufek MartinSoumar Vladimír-4-7-7  0333
7.Postelt VladimírHorsák Oldřich8-911-9-72334
8.Krucký MilanDurdis Petr st.-6885 3144
9.Dufek MartinZajíček Petr-9-5-2  0345
10.Vokoun PetrSoumar Vladimír78-6-8-92346
11.Krucký MilanHorsák Oldřich-7-98-7 1347
12.Dufek MartinDurdis Petr st.6-8-7663257
13.Vokoun PetrZajíček Petr8-11-4-14 1358
14.Postelt VladimírSoumar Vladimír8-86-4-72359
15.Dufek MartinHorsák Oldřich-6-45-6 13510
16.Vokoun PetrDurdis Petr st.-16-8-10  03511
17.Postelt VladimírZajíček Petr9-996 31611
18.Krucký MilanSoumar Vladimír10-778 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vokoun Petr04Horsák Oldřich40
Postelt Vladimír22Durdis Petr st.13
Krucký Milan31Zajíček Petr22
Dufek Martin13Soumar Vladimír31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:35563:491TJ Slavoj Čistá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušková Jitka
Kupec Petr
 
 
Šádek Jiří
Brůžek Peter
 
 
6-6-3-5 1301
2.Heilek Miroslav
Botková Michaela
 
 
Cihlář Petr
Řehořek Josef
 
 
6-63-8-72302
3.Janoušková JitkaŠádek Jiří-5-14-8  0303
4.Kupec PetrCihlář Petr-9-8-8  0304
5.Heilek MiroslavBrůžek Peter7-8710 3114
6.Botková MichaelaŘehořek Josef9-8-9583224
7.Kupec PetrŠádek Jiří-6-8-2  0325
8.Heilek MiroslavCihlář Petr-3-7-4  0326
9.Botková MichaelaBrůžek Peter-929-8-22327
10.Janoušková JitkaŘehořek Josef6-4-8-6 1328
11.Heilek MiroslavŠádek Jiří-6-3-7  0329
12.Botková MichaelaCihlář Petr-5-5-10  03210
13.Janoušková JitkaBrůžek Peter65-6-91132310
14.Kupec PetrŘehořek JosefWO    30410
15.Botková MichaelaŠádek JiříWO    30510
16.Janoušková JitkaCihlář PetrWO    30610
17.Kupec PetrBrůžek PeterWO    30710
18.Heilek MiroslavŘehořek JosefWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janoušková Jitka12Šádek Jiří30
Kupec Petr02Cihlář Petr30
Heilek Miroslav12Brůžek Peter12
Botková Michaela12Řehořek Josef11
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KochánkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KochánkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:34477:570SK Dolní Stakory A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Košťál Marek
Matějů Václav
 
 
WO    0301
2.Vraník Jan
Vraník Pavel
 
 
Šádek Jaroslav ml.
Trávnický Luboš
 
 
-16-13-8  0302
3.Vraník JanŠádek Jaroslav ml.8-95-7-92303
4.Vraník PavelMatějů Václav-85-11-4 1304
5.Trávnický LubošWO    0305
6.Ježek JosefKošťál Marek8-6-8-13 1306
7.Vraník PavelŠádek Jaroslav ml.962  3016
8.Matějů VáclavWO    0317
9.Ježek JosefTrávnický Luboš656  3027
10.Vraník JanKošťál Marek-8897 3137
11.Šádek Jaroslav ml.WO    0338
12.Ježek JosefMatějů Václav88-75 3148
13.Vraník JanTrávnický Luboš-81199 3158
14.Vraník PavelKošťál Marek-91275 3168
15.Ježek JosefŠádek Jaroslav ml.-6-6-8  0369
16.Vraník JanMatějů Václav678  3079
17.Vraník PavelTrávnický LubošWO    3089
18.Košťál MarekWO    03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vraník Jan31Šádek Jaroslav ml.21
Vraník Pavel21Matějů Václav12
Ježek Josef22Trávnický Luboš02
   Košťál Marek12
WO15WO51

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline