Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
obecní sál BřezoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:40523:635TJ AŠ Mladá Boleslav E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Tomáš
Sucharda Jiří
 
 
Jírovec Václav
Ort Marek
 
 
107-6-3-62301
2.Volák Martin
Trlida Michal
 
 
Heilek Miroslav
Sluka Čeněk
 
 
-11-4-5  0302
3.Růžička TomášJírovec Václav-7-3-8  0303
4.Sucharda JiříOrt Marek-8-7-2  0304
5.Volák MartinSluka Čeněk-879-5113214
6.Trlida MichalHeilek Miroslav1075  3024
7.Sucharda JiříJírovec Václav-1-6-8  0325
8.Volák MartinOrt Marek259  3035
9.Trlida MichalSluka Čeněk-9898 3145
10.Růžička TomášHeilek Miroslav-4-3-3  0346
11.Volák MartinJírovec Václav-767-5-42347
12.Trlida MichalOrt Marek385  3057
13.Růžička TomášSluka Čeněk-4-5-3  0358
14.Sucharda JiříHeilek Miroslav-3-106-2 1359
15.Trlida MichalJírovec Václav96-5-583269
16.Růžička TomášOrt Marek-56-4-8 13610
17.Sucharda JiříSluka Čeněk-5-6-4  03611
18.Volák MartinHeilek Miroslav5-7-137532711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Růžička Tomáš04Jírovec Václav31
Sucharda Jiří04Ort Marek22
Volák Martin31Sluka Čeněk22
Trlida Michal40Heilek Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
vodárna KárnýRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:40566:672TJ Sokol Podlázky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimůnek Čestmír
Macura Zdeněk
 
 
Kučera Michal st.
Kučera Kryštof
 
 
11-108-12-112301
2.Klimeš Drahomír
Mareš Pavel
 
 
Sajdl Vladimír
Žďánský Karel
 
 
-5897 3111
3.Šimůnek ČestmírSajdl Vladimír-9459 3121
4.Macura ZdeněkKučera Kryštof8-7-5-6 1322
5.Klimeš DrahomírŽďánský Karel5-8411 3132
6.Mareš PavelKučera Michal st.-5-5-11  0333
7.Macura ZdeněkSajdl Vladimír-12-116-6 1334
8.Klimeš DrahomírKučera Kryštof6-37-843244
9.Mareš PavelŽďánský KarelWO    0345
10.Šimůnek ČestmírKučera Michal st.510-82 3155
11.Klimeš DrahomírSajdl Vladimír-4-694-52356
12.Mareš PavelKučera KryštofWO    0357
13.Šimůnek ČestmírŽďánský Karel-7994 3167
14.Macura ZdeněkKučera Michal st.-9-9-3  0368
15.Mareš PavelSajdl VladimírWO    0369
16.Šimůnek ČestmírKučera Kryštof77-65 3179
17.Macura ZdeněkŽďánský Karel-5109-1083289
18.Klimeš DrahomírKučera Michal st.-48-4-5 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimůnek Čestmír40Sajdl Vladimír21
Macura Zdeněk13Kučera Kryštof12
Klimeš Drahomír22Žďánský Karel03
Mareš Pavel01Kučera Michal st.31
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Škola Dolní BousovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:37702:699nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doubek Miroslav
Štolovský Miloslav
 
 
Soumar Vladimír
Černý Jaroslav
 
 
7-1096 3110
2.Jihlavec Jan
Noha Jan
 
 
Potměšil Pavel
Reiter Jiří
 
 
-967-8-102311
3.Jihlavec JanČerný Jaroslav8-5-119-52312
4.Noha JanReiter Jiří3-107-963222
5.Štolovský MiloslavPotměšil Pavel58-99 3132
6.Doubek MiroslavSoumar Vladimír-6-7-7  0333
7.Noha JanČerný Jaroslav94-86 3143
8.Štolovský MiloslavReiter Jiří75-109 3153
9.Doubek MiroslavPotměšil Pavel-2-814-7 1354
10.Jihlavec JanSoumar Vladimír13-68-5113264
11.Štolovský MiloslavČerný Jaroslav399  3074
12.Doubek MiroslavReiter Jiří-867-11-82375
13.Jihlavec JanPotměšil Pavel10-6-6-13 1376
14.Noha JanSoumar Vladimír-4-510-6 1377
15.Doubek MiroslavČerný Jaroslav88-108 3187
16.Jihlavec JanReiter Jiří43-78 3197
17.Noha JanPotměšil Pavel-10-9-7  0398
18.Štolovský MiloslavSoumar Vladimír-99-6-5 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jihlavec Jan22Černý Jaroslav13
Noha Jan22Reiter Jiří13
Štolovský Miloslav31Potměšil Pavel31
Doubek Miroslav13Soumar Vladimír31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ PlazyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, 295 01 Mnichovo Hradiště, Herna st. tenisu, sokolovna v MH, boční vchod zpravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:40563:612TJ Plazy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kracman Martin
Kracman Horst
 
 
Štolovský Josef
Folprecht Jan
 
 
8-9-8763210
2.Švasta Jindřich
Stránský Matyáš
 
 
Běloubek Roman
Hodboď Martin
 
 
7-7-7-6 1311
3.Kracman MartinHodboď Martin387  3021
4.Švasta JindřichBěloubek Roman-15-10-6 1322
5.Stránský MatyášFolprecht Jan7-8-7-8 1323
6.Kracman HorstŠtolovský Josef-5-5-3  0324
7.Švasta JindřichHodboď Martin8-8-6-10 1325
8.Stránský MatyášBěloubek Roman-3-68-7 1326
9.Kracman HorstFolprecht Jan-8-5-8  0327
10.Kracman MartinŠtolovský Josef-7485 3137
11.Stránský MatyášHodboď Martin-3-9-1  0338
12.Kracman HorstBěloubek Roman9-106-4-62339
13.Kracman MartinFolprecht Jan284  3049
14.Švasta JindřichŠtolovský Josef-6-8-9  03410
15.Kracman HorstHodboď Martin-5-6-10  03411
16.Kracman MartinBěloubek Roman6100  30511
17.Švasta JindřichFolprecht Jan-9895 31611
18.Stránský Matyᚊtolovský Josef5-9-95-323612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kracman Martin40Hodboď Martin31
Švasta Jindřich13Běloubek Roman31
Stránský Matyáš04Folprecht Jan22
Kracman Horst04Štolovský Josef31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:29608:525TJ Sokol Podlázky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kříž Jakub
Zahrádka Michal
 
 
Pazderník Václav
Pazderník Roman
 
 
627  3010
2.Vtelenský Luděk
Čermák Vladimír
 
 
Ginzlová Eva
Vovčák Michal
 
 
-9-9-6  0311
3.Kříž JakubPazderník Václav87-10-5-72312
4.Zahrádka MichalVovčák Michal74-108 3122
5.Čermák VladimírPazderník Roman78-75 3132
6.Vtelenský LuděkGinzlová Eva-10-8-2  0333
7.Zahrádka MichalPazderník Václav169  3043
8.Čermák VladimírVovčák Michal8-1134 3153
9.Vtelenský LuděkPazderník Roman664  3063
10.Kříž JakubGinzlová Eva-3-10-8  0364
11.Čermák VladimírPazderník Václav-6-12-7  0365
12.Vtelenský LuděkVovčák Michal6-9810 3175
13.Kříž JakubPazderník Roman853  3085
14.Zahrádka MichalGinzlová Eva3-965 3195
15.Vtelenský LuděkPazderník Václav-1-6-10  0396
16.Kříž JakubVovčák Michal10-8-6-10 1397
17.Zahrádka MichalPazderník RomanWO    30107
18.Čermák VladimírGinzlová Eva-6-695-1023108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kříž Jakub13Pazderník Václav31
Zahrádka Michal30Vovčák Michal13
Čermák Vladimír22Pazderník Roman03
Vtelenský Luděk22Ginzlová Eva31
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS