Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BřeznoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:42520:637TJ Sokol Březno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlík Vít
Ort Marek
 
 
Titlbach Jindřich
Duška Jan
 
 
88-96 3110
2.Jírovec Václav
Heilek Miroslav
 
 
Charvát Milan
Stejskal Zdeněk
 
 
-10-77-5 1311
3.Jírovec VáclavTitlbach Jindřich-88-10-8 1312
4.Heilek MiroslavCharvát Milan-8-9-6  0313
5.Ort MarekDuška Jan-10-4-2  0314
6.Havlík VítStejskal Zdeněk48-106 3124
7.Heilek MiroslavTitlbach Jindřich11-10-9-6 1325
8.Ort MarekCharvát Milan-5-8-8  0326
9.Havlík VítDuška Jan5414  3036
10.Jírovec VáclavStejskal Zdeněk-6-128-8 1337
11.Ort MarekTitlbach Jindřich-8-1-6  0338
12.Havlík VítCharvát Milan-82118 3148
13.Jírovec VáclavDuška Jan10-7-7-2 1349
14.Heilek MiroslavStejskal Zdeněk7-8-5-6 13410
15.Havlík VítTitlbach Jindřich5102  30510
16.Jírovec VáclavCharvát MilanWO    03511
17.Heilek MiroslavDuška Jan-310-104-623512
18.Ort MarekStejskal ZdeněkWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jírovec Václav03Titlbach Jindřich31
Heilek Miroslav04Charvát Milan21
Ort Marek03Duška Jan31
Havlík Vít40Stejskal Zdeněk21
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orlovna OtradoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:646:26692:613TJ Sokol Otradovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macura Zdeněk
Šimůnek Čestmír
 
 
Jihlavec Jan
Doubek Miroslav
 
 
185  3010
2.Klimeš Drahomír
Mareš Pavel
 
 
Štolovský Miloslav
Kohout Jaroslav
 
 
1-7-7-6 1311
3.Šimůnek ČestmírDoubek Miroslav474  3021
4.Macura ZdeněkJihlavec Jan6-545 3131
5.Klimeš DrahomírKohout Jaroslav112-812 3141
6.Mareš PavelŠtolovský Miloslav-899-6-82342
7.Macura ZdeněkDoubek Miroslav10107  3052
8.Klimeš DrahomírJihlavec Jan1186  3062
9.Mareš PavelKohout Jaroslav98-7-4-12363
10.Šimůnek ČestmírŠtolovský Miloslav-6-85573273
11.Klimeš DrahomírDoubek Miroslav-8510-13-92374
12.Mareš PavelJihlavec Jan8412  3084
13.Šimůnek ČestmírKohout Jaroslav888  3094
14.Macura ZdeněkŠtolovský Miloslav-5-99-3 1395
15.Mareš PavelDoubek Miroslav10-9-53-92396
16.Šimůnek ČestmírJihlavec Jan6-747 31106
17.Macura ZdeněkKohout Jaroslav9-3-59332116
18.Klimeš DrahomírŠtolovský Miloslav89-69 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimůnek Čestmír40Doubek Miroslav22
Macura Zdeněk31Jihlavec Jan04
Klimeš Drahomír31Kohout Jaroslav13
Mareš Pavel13Štolovský Miloslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice BVrchní
rozhodčí:
Sucharda Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
obecní sál v BřezovicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1620:49542:680TJ Sokol Mnichovo Hradiště E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klaus Tomáš
Trlida Michal
 
 
Kracman Martin
Kracman Horst
 
 
-98-10-8 1301
2.Volák Martin
Růžička Tomáš
 
 
Bajtalonová Jitka
Janeček Marek
 
 
-4-8-4  0302
3.Klaus TomášKracman Martin-5-6-6  0303
4.Volák MartinBajtalonová Jitka558  3013
5.Růžička TomášKracman Horst-4-1187-62314
6.Trlida MichalJaneček Marek8-96-7-72315
7.Volák MartinKracman Martin-5-6-3  0316
8.Růžička TomášBajtalonová Jitka119-6-3-42317
9.Trlida MichalKracman Horst8-6-3-9 1318
10.Klaus TomášJaneček Marek-6173 3128
11.Růžička TomášKracman Martin-9-5-4  0329
12.Trlida MichalBajtalonová Jitka4-9-12-7 13210
13.Klaus TomášKracman Horst-3-3-8  03211
14.Volák MartinJaneček Marek-612-78-723212
15.Trlida MichalKracman Martin-6-3-7  03213
16.Klaus TomášBajtalonová Jitka4-8-9-4 13214
17.Volák MartinKracman Horst4-14-103-423215
18.Růžička TomášJaneček Marek-5-4-8  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klaus Tomáš13Kracman Martin40
Volák Martin13Bajtalonová Jitka31
Růžička Tomáš04Kracman Horst40
Trlida Michal04Janeček Marek31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:45532:657TJ Sokol Podlázky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mlčoch Petr
Kučera Michal st.
 
 
Zahrádka Michal
Kříž Jakub
 
 
-610-7-9 1301
2.Sajdl Vladimír
Soumar Miroslav
 
 
Čermák Vladimír
Vtelenský Luděk
 
 
10-6-4-8 1302
3.Mlčoch PetrZahrádka Michal-7-9-3  0303
4.Soumar MiroslavVtelenský Luděk-7107-8-62304
5.Kučera Michal st.Kříž Jakub895  3014
6.Sajdl VladimírČermák Vladimír-7-9-10  0315
7.Soumar MiroslavZahrádka Michal-2-5-9  0316
8.Kučera Michal st.Vtelenský Luděk588  3026
9.Sajdl VladimírKříž Jakub27-64 3136
10.Mlčoch PetrČermák Vladimír-4-3-10  0337
11.Kučera Michal st.Zahrádka Michal-2-6-7  0338
12.Sajdl VladimírVtelenský Luděk8-87-6-92339
13.Mlčoch PetrKříž Jakub-5-4-8  03310
14.Soumar MiroslavČermák Vladimír-3-5-5  03311
15.Sajdl VladimírZahrádka Michal-511-89832411
16.Mlčoch PetrVtelenský Luděk3-83-8-423412
17.Soumar MiroslavKříž Jakub-6513-4-523413
18.Kučera Michal st.Čermák Vladimír-7-7-6  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mlčoch Petr04Zahrádka Michal31
Soumar Miroslav04Vtelenský Luděk31
Kučera Michal st.22Kříž Jakub22
Sajdl Vladimír22Čermák Vladimír40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ PlazyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v KosmonosíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:45588:706TJ Plazy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Potměšil Pavel
Černý Jaroslav
 
 
Folprecht Jan
Trlida Hubert
 
 
-9-8-4  0301
2.Soumar Vladimír
Procházka Zdeněk
 
 
Běloubek Roman
Hodboď Martin
 
 
-9-69-10 1302
3.Procházka ZdeněkFolprecht Jan-8-5-8  0303
4.Potměšil PavelBěloubek Roman3-9-108103213
5.Soumar VladimírHodboď Martin108-2-1193223
6.Černý JaroslavTrlida Hubert11-10-8-11 1324
7.Potměšil PavelFolprecht Jan7-13910 3134
8.Soumar VladimírBěloubek Roman-1064-4-72335
9.Černý JaroslavHodboď MartinWO    0336
10.Procházka ZdeněkTrlida Hubert-4-9-5  0337
11.Soumar VladimírFolprecht Jan6-10-4-3 1338
12.Černý JaroslavBěloubek Roman8-4-7-6 1339
13.Procházka ZdeněkHodboď Martin-8-9-9  03310
14.Potměšil PavelTrlida Hubert-8-489732410
15.Černý JaroslavFolprecht Jan-8-410-6 13411
16.Procházka ZdeněkBěloubek Roman-983-8932511
17.Potměšil PavelHodboď Martin-5-9-4  03512
18.Soumar VladimírTrlida Hubert10106  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Procházka Zdeněk13Folprecht Jan31
Potměšil Pavel31Běloubek Roman22
Soumar Vladimír22Hodboď Martin21
Černý Jaroslav03Trlida Hubert22
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS