Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:26532:525TJ AŠ Mladá Boleslav E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sluka Čeněk
Heilek Miroslav
 
 
Kracman Martin
Kracman Horst
 
 
810-74 3110
2.Havlík Vít
Ort Marek
 
 
Mareš Jan
Stránský Matyáš
 
 
-6883 3120
3.Jírovec VáclavKracman Martin-4-4-4  0321
4.Havlík VítMareš Jan956  3031
5.Heilek MiroslavKracman Horst-5-6-5  0332
6.Ort MarekStránský Matyáš686  3042
7.Havlík VítKracman Martin-91086 3152
8.Heilek MiroslavMareš Jan-6-8-9  0353
9.Ort MarekKracman Horst-5555 3163
10.Jírovec VáclavStránský Matyáš726  3073
11.Heilek MiroslavKracman Martin-2-5-5  0374
12.Ort MarekMareš Jan-389-10-122375
13.Jírovec VáclavKracman Horst575  3085
14.Havlík VítStránský Matyáš478  3095
15.Ort MarekKracman Martin-4-4-6  0396
16.Jírovec VáclavMareš JanWO    0397
17.Havlík VítKracman Horst753  30107
18.Heilek MiroslavStránský Matyáš7-14911 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jírovec Václav21Kracman Martin31
Havlík Vít40Mareš Jan21
Heilek Miroslav13Kracman Horst13
Ort Marek22Stránský Matyáš04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:17668:484TJ Sokol Podlázky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vtelenský Luděk
Zahrádka Michal
 
 
Jihlavec Jan
Novotný Karel
 
 
548  3010
2.Čermák Vladimír
Marján Marcel
 
 
Noha Jan
Pavlišta Jaroslav
 
 
648  3020
3.Vtelenský LuděkJihlavec Jan98-96 3130
4.Zahrádka MichalNovotný Karel651  3040
5.Čermák VladimírPavlišta Jaroslav754  3050
6.Marján MarcelNoha Jan-59-3-7 1351
7.Zahrádka MichalJihlavec Jan334  3061
8.Čermák VladimírNovotný Karel468  3071
9.Marján MarcelPavlišta Jaroslav7-1219 3181
10.Vtelenský LuděkNoha Jan378  3091
11.Čermák VladimírJihlavec Jan-77-69932101
12.Marján MarcelNovotný Karel123-9-6932111
13.Vtelenský LuděkPavlišta Jaroslav878  30121
14.Zahrádka MichalNoha Jan744  30131
15.Marján MarcelJihlavec Jan19-9-5-623132
16.Vtelenský LuděkNovotný Karel-97-6-9 13133
17.Zahrádka MichalPavlišta Jaroslav473  30143
18.Čermák VladimírNoha Jan5-83-10932153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vtelenský Luděk31Jihlavec Jan13
Zahrádka Michal40Novotný Karel13
Čermák Vladimír40Pavlišta Jaroslav04
Marján Marcel22Noha Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BřeznoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
obecní sál v BřezovicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:32585:578nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Takács Petr
Pazderník Roman
 
 
Charvát Milan
Duška Jan
 
 
-7-7-4  0301
2.Ginzlová Eva
Pazderník Václav
 
 
Stejskal Zdeněk
Titlbach Jindřich
 
 
-5-105693211
3.Pazderník VáclavTitlbach Jindřich628  3021
4.Ginzlová EvaCharvát Milan564  3031
5.Pazderník RomanDuška Jan610-9-5-72332
6.Takács PetrStejskal Zdeněk-6-13-5  0333
7.Ginzlová EvaTitlbach Jindřich6411  3043
8.Pazderník RomanCharvát Milan889  3053
9.Takács PetrDuška Jan8-3-2-3 1354
10.Pazderník VáclavStejskal Zdeněk-756-863264
11.Pazderník RomanTitlbach Jindřich-8996 3174
12.Vovčák JanCharvát Milan-6-7-6  0375
13.Pazderník VáclavDuška Jan759  3085
14.Ginzlová EvaStejskal Zdeněk4-126-8-92386
15.Vovčák JanTitlbach Jindřich-4-2-7  0387
16.Pazderník VáclavCharvát Milan655  3097
17.Ginzlová EvaDuška Jan7-10-10-8 1398
18.Pazderník RomanStejskal Zdeněk-9-8-4  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pazderník Václav40Titlbach Jindřich13
Ginzlová Eva22Charvát Milan13
Pazderník Roman22Duška Jan31
Takács Petr02Stejskal Zdeněk31
Vovčák Jan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ PlazyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
pohostinství Plazy \"U Hada\"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:24641:571TJ Plazy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Běloubek Roman
Hodboď Martin
 
 
Klimeš Drahomír
Šimůnek Čestmír
 
 
13114  3010
2.Štolovský Josef
Folprecht Jan
 
 
Skála Jiří
Mareš Pavel
 
 
4-9-71133220
3.Hodboď MartinŠimůnek Čestmír-5-69-8 1321
4.Běloubek RomanKlimeš Drahomír5-1-7-6 1322
5.Folprecht JanMareš Pavel463  3032
6.Štolovský JosefSkála Jiří9910  3042
7.Běloubek RomanŠimůnek Čestmír-56-9-3 1343
8.Folprecht JanKlimeš Drahomír469  3053
9.Štolovský JosefMareš Pavel959  3063
10.Hodboď MartinSkála Jiří1037  3073
11.Folprecht JanŠimůnek Čestmír97-5-963283
12.Štolovský JosefKlimeš Drahomír976  3093
13.Hodboď MartinMareš Pavel5-2211 31103
14.Běloubek RomanSkála Jiří-8-4-10  03104
15.Štolovský JosefŠimůnek Čestmír-7-5-9  03105
16.Hodboď MartinKlimeš Drahomír6-127-6632115
17.Běloubek RomanMareš Pavel10-127-11732125
18.Folprecht JanSkála Jiří789  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hodboď Martin31Šimůnek Čestmír31
Běloubek Roman13Klimeš Drahomír13
Folprecht Jan40Mareš Pavel04
Štolovský Josef31Skála Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:13631:510TJ Sokol Kosmonosy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Potměšil Pavel
Reiter Jiří
 
 
Volák Martin
Trlida Michal
 
 
614-1-873210
2.Soumar Vladimír
Bernát Jan
 
 
Sucharda Jiří
Růžička Tomáš
 
 
878  3020
3.Potměšil PavelVolák Martin9-7810 3130
4.Černý JaroslavTrlida Michal7-8-410103240
5.Soumar VladimírSucharda Jiří198  3050
6.Reiter JiříRůžička Tomáš655  3060
7.Černý JaroslavVolák Martin10-10-107-82361
8.Soumar VladimírTrlida Michal745  3071
9.Reiter JiříSucharda Jiří785  3081
10.Potměšil PavelRůžička Tomáš847  3091
11.Soumar VladimírVolák Martin86-59 31101
12.Reiter JiříTrlida Michal910-77 31111
13.Potměšil PavelSucharda Jiří957  30121
14.Bernát JanRůžička Tomáš728  30131
15.Reiter JiříVolák MartinWO    03132
16.Potměšil PavelTrlida Michal3910  30142
17.Bernát JanSucharda Jiří10108  30152
18.Soumar VladimírRůžička Tomáš675  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Potměšil Pavel40Volák Martin12
Černý Jaroslav11Trlida Michal04
Soumar Vladimír40Sucharda Jiří04
Reiter Jiří30Růžička Tomáš04
Bernát Jan20   
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS