Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ PlazyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství Plazy \"U Hada\"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:29669:652TJ Plazy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Běloubek Roman
Hodboď Martin
 
 
Sluka Čeněk
Heilek Miroslav
 
 
119-7-1063210
2.Folprecht Jan
Štolovský Josef
 
 
Jírovec Václav
Botková Michaela
 
 
-6-49853220
3.Folprecht JanJírovec Václav-9-4-7  0321
4.Běloubek RomanSluka Čeněk-79710 3131
5.Hodboď MartinBotková Michaela9-8-11-5 1332
6.Štolovský JosefHeilek Miroslav6410  3042
7.Běloubek RomanJírovec Václav78-49 3152
8.Hodboď MartinSluka Čeněk10911  3062
9.Štolovský JosefBotková Michaela-3-49-11 1363
10.Folprecht JanHeilek Miroslav4-9-34113273
11.Hodboď MartinJírovec Václav5106  3083
12.Štolovský JosefSluka Čeněk1154  3093
13.Folprecht JanBotková Michaela-410-7-9 1394
14.Běloubek RomanHeilek Miroslav410-9-10-92395
15.Štolovský JosefJírovec Václav811-69 31105
16.Folprecht JanSluka Čeněk1079  30115
17.Běloubek RomanBotková Michaela8-9-78732125
18.Hodboď MartinHeilek Miroslav-3-9-7  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Folprecht Jan22Jírovec Václav13
Běloubek Roman31Sluka Čeněk04
Hodboď Martin22Botková Michaela31
Štolovský Josef31Heilek Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice AVrchní
rozhodčí:
Ginzlová Eva
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní sál v BřezovicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:22628:529TJ Březovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ginzlová Eva
Vovčák Michal
 
 
Procházka Zdeněk
Černý Jaroslav
 
 
945  3010
2.Pazderník Václav
Pazderník Roman
 
 
Soumar Vladimír
Potměšil Pavel
 
 
-995-953220
3.Pazderník VáclavPotměšil Pavel-8492 3130
4.Ginzlová EvaProcházka Zdeněk582  3040
5.Vovčák MichalSoumar Vladimír-7-7-8  0341
6.Pazderník RomanČerný Jaroslav-497-763251
7.Ginzlová EvaPotměšil Pavel992  3061
8.Vovčák MichalProcházka Zdeněk89-56 3171
9.Pazderník RomanSoumar Vladimír9-2-1-6 1372
10.Pazderník VáclavČerný Jaroslav-8698 3182
11.Vovčák MichalPotměšil Pavel10-777 3192
12.Pazderník RomanProcházka Zdeněk-8-7-3  0393
13.Pazderník VáclavSoumar Vladimír10-101010 31103
14.Ginzlová EvaČerný Jaroslav-9699 31113
15.Pazderník RomanPotměšil Pavel728  30123
16.Pazderník VáclavProcházka ZdeněkWO    30133
17.Ginzlová EvaSoumar Vladimír667  30143
18.Vovčák MichalČerný Jaroslav-28-5-8 13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pazderník Václav30Potměšil Pavel04
Ginzlová Eva40Procházka Zdeněk12
Vovčák Michal22Soumar Vladimír22
Pazderník Roman22Černý Jaroslav13
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, 295 01 Mnichovo Hradiště, Herna st. tenisu, sokolovna v MH, boční vchod zpravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:22594:511TJ Sokol Mnichovo Hradiště E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kracman Horst
Kracman Martin
 
 
Kučera Michal st.
Kučera Kryštof
 
 
788  3010
2.Janeček Marek
Stránský Matyáš
 
 
Mlčoch Petr
Sajdl Vladimír
 
 
-7-97-9 1311
3.Kracman MartinKučera Kryštof668  3021
4.Janeček MarekMlčoch Petr797  3031
5.Kracman HorstSajdl Vladimír836  3041
6.Stránský MatyášKučera Michal st.-4-6-5  0342
7.Janeček MarekKučera Kryštof468  3052
8.Kracman HorstMlčoch Petr969  3062
9.Stránský MatyášSajdl Vladimír712-79 3172
10.Kracman MartinKučera Michal st.574  3082
11.Kracman HorstKučera Kryštof6-8-10873292
12.Stránský MatyášMlčoch Petr-4-88-10 1393
13.Kracman MartinSajdl Vladimír928  30103
14.Janeček MarekKučera Michal st.-1-4-7  03104
15.Stránský MatyášKučera Kryštof7-77-10-723105
16.Kracman MartinMlčoch Petr559  30115
17.Janeček MarekSajdl Vladimír-6-8-6  03116
18.Kracman HorstKučera Michal st.3-833 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kracman Martin40Kučera Kryštof13
Janeček Marek22Mlčoch Petr13
Kracman Horst40Sajdl Vladimír13
Stránský Matyáš13Kučera Michal st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov AVrchní
rozhodčí:
Jihlavec Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola Dolní BousovRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:17698:534ST Dolní Bousov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jihlavec Jan
Doubek Miroslav
 
 
Klaus Tomáš
Trlida Michal
 
 
958  3010
2.Štolovský Miloslav
Kohout Jaroslav
 
 
Volák Martin
Růžička Tomáš
 
 
2-462 3120
3.Jihlavec JanKlaus Tomáš1264  3030
4.Kohout JaroslavTrlida Michal74-85 3140
5.Štolovský MiloslavVolák Martin864  3050
6.Doubek MiroslavRůžička Tomáš6-579 3160
7.Kohout JaroslavKlaus Tomáš648  3070
8.Štolovský MiloslavTrlida Michal788  3080
9.Doubek MiroslavVolák Martin-764-963290
10.Jihlavec JanRůžička Tomáš-9-567932100
11.Štolovský MiloslavKlaus Tomáš677  30110
12.Doubek MiroslavTrlida Michal86-57 31120
13.Jihlavec JanVolák Martin-788-13732130
14.Kohout JaroslavRůžička Tomáš477  30140
15.Doubek MiroslavKlaus Tomáš11-10-8-9 13141
16.Jihlavec JanTrlida Michal8-10710 31151
17.Kohout JaroslavVolák Martin7-10-58-723152
18.Štolovský MiloslavRůžička Tomáš873  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jihlavec Jan40Klaus Tomáš13
Kohout Jaroslav31Trlida Michal04
Štolovský Miloslav40Volák Martin13
Doubek Miroslav31Růžička Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BřeznoVrchní
rozhodčí:
Charvát Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:21680:555TJ Sokol Březno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Milan
Stejskal Zdeněk
 
 
Fidrant Radek
Mareš Pavel
 
 
8-916 3110
2.Titlbach Jindřich
Duška Jan
 
 
Klimeš Drahomír
Macura Zdeněk
 
 
-874-1033220
3.Titlbach JindřichMacura Zdeněk83-7-5113230
4.Duška JanMareš Pavel3-467 3140
5.Stejskal ZdeněkFidrant Radek-6158 3150
6.Charvát MilanKlimeš Drahomír-7-8-7  0351
7.Duška JanMacura Zdeněk779  3061
8.Stejskal ZdeněkMareš Pavel-88115 3171
9.Charvát MilanFidrant Radek76-47 3181
10.Titlbach JindřichKlimeš Drahomír510-9-193291
11.Stejskal ZdeněkMacura Zdeněk710-89 31101
12.Charvát MilanMareš Pavel6-9108 31111
13.Titlbach JindřichFidrant Radek686  30121
14.Duška JanKlimeš Drahomír-8-7-3  03122
15.Charvát MilanMacura Zdeněk582  30132
16.Titlbach JindřichMareš Pavel-77613 31142
17.Duška JanFidrant Radek547  30152
18.Kunst JiříKlimeš Drahomír-6888 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Titlbach Jindřich40Macura Zdeněk04
Duška Jan31Mareš Pavel04
Stejskal Zdeněk30Fidrant Radek04
Charvát Milan31Klimeš Drahomír22
Kunst Jiří10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS