Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:36673:602TJ Sokol Otradovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heilek Miroslav
Sluka Čeněk
 
 
Klimeš Drahomír
Šimůnek Čestmír
 
 
7-91-5-62301
2.Jírovec Václav
Ort Marek
 
 
Fidrant Radek
Macura Zdeněk
 
 
-107-9-8 1302
3.Jírovec VáclavŠimůnek Čestmír7-98-10-92303
4.Sluka ČeněkMacura Zdeněk699  3013
5.Heilek MiroslavFidrant Radek-9-791073223
6.Ort MarekKlimeš Drahomír-910-10-6 1324
7.Sluka ČeněkŠimůnek Čestmír-88-8353234
8.Heilek MiroslavMacura Zdeněk10-9-106-82335
9.Ort MarekFidrant Radek-9-889-92336
10.Jírovec VáclavKlimeš Drahomír-68-5-7 1337
11.Heilek MiroslavŠimůnek Čestmír-711-5-6 1338
12.Ort MarekMacura Zdeněk-11-10-7  0339
13.Jírovec VáclavFidrant Radek-3-371063249
14.Sluka ČeněkKlimeš Drahomír468  3059
15.Ort MarekŠimůnek Čestmír-7-3-6  03510
16.Jírovec VáclavMacura ZdeněkWO    30610
17.Sluka ČeněkFidrant RadekWO    30710
18.Heilek MiroslavKlimeš DrahomírWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jírovec Václav12Šimůnek Čestmír31
Sluka Čeněk30Macura Zdeněk21
Heilek Miroslav12Fidrant Radek12
Ort Marek04Klimeš Drahomír21
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice BVrchní
rozhodčí:
Sucharda Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BřeznoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
obecní sál v BřezovicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1614:48378:599TJ Sokol Březno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Tomáš
Sucharda Jiří
 
 
Charvát Milan
Stejskal Zdeněk
 
 
9-4-5-4 1301
2.Klaus Tomáš
Trlida Michal
 
 
Titlbach Jindřich
Duška Jan
 
 
-6-11-10  0302
3.Klaus TomášTitlbach Jindřich10-9-58-52303
4.Trlida MichalCharvát MilanWO    0304
5.Růžička TomášDuška Jan-3-7-5  0305
6.Sucharda JiříStejskal Zdeněk-3-5-8  0306
7.Trlida MichalTitlbach Jindřich8-75-9-92307
8.Růžička TomášCharvát MilanWO    0308
9.Sucharda JiříDuška Jan-5-3-9  0309
10.Klaus TomášStejskal Zdeněk-5-79-8 13010
11.Růžička TomášTitlbach Jindřich-3-2-5  03011
12.Sucharda JiříCharvát MilanWO    03012
13.Klaus TomášDuška Jan-8-7-6  03013
14.Trlida MichalStejskal ZdeněkWO    30113
15.Sucharda JiříTitlbach Jindřich-5-9-8  03114
16.Klaus TomášCharvát MilanWO    03115
17.Trlida MichalDuška Jan11-2-78-723116
18.Růžička TomášStejskal ZdeněkWO    30216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klaus Tomáš03Titlbach Jindřich40
Trlida Michal02Duška Jan40
Růžička Tomáš02Stejskal Zdeněk20
Sucharda Jiří03   
WO24WO42



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:41614:673ST Dolní Bousov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sajdl Vladimír
Žďánský Karel
 
 
Kohout Jaroslav
Štolovský Miloslav
 
 
7-811-7-112301
2.Kučera Kryštof
Kučera Michal st.
 
 
Jihlavec Jan
Nitray Jozef
 
 
-910-91253211
3.Kučera KryštofNitray Jozef777  3021
4.Kučera Michal st.Jihlavec Jan98-44 3131
5.Žďánský KarelKohout Jaroslav-119-6-8 1332
6.Sajdl VladimírŠtolovský Miloslav-9-9-9  0333
7.Kučera Michal st.Nitray Jozef998  3043
8.Žďánský KarelJihlavec Jan410-78 3153
9.Sajdl VladimírKohout Jaroslav-127-9-9 1354
10.Kučera KryštofŠtolovský Miloslav-6-3-8  0355
11.Žďánský KarelNitray Jozef-76-8-11 1356
12.Sajdl VladimírJihlavec Jan5-765 3166
13.Mlčoch PetrKohout Jaroslav-9-11-5  0367
14.Kučera Michal st.Štolovský Miloslav-4-4-4  0368
15.Sajdl VladimírNitray Jozef-11-8-4  0369
16.Mlčoch PetrJihlavec Jan11-6-4-9 13610
17.Kučera Michal st.Kohout Jaroslav8-7-10-6 13611
18.Žďánský KarelŠtolovský Miloslav-810-66-423612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kučera Kryštof11Nitray Jozef22
Kučera Michal st.22Jihlavec Jan13
Žďánský Karel13Kohout Jaroslav40
Sajdl Vladimír13Štolovský Miloslav40
Mlčoch Petr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1524:48591:728TJ Sokol Podlázky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Potměšil Pavel
Reiter Jiří
 
 
Vtelenský Luděk
Čermák Vladimír
 
 
2812  3010
2.Soumar Vladimír
Černý Jaroslav
 
 
Zahrádka Michal
Kříž Jakub
 
 
-39-59-112311
3.Soumar VladimírZahrádka Michal-104-7-10 1312
4.Reiter JiříVtelenský Luděk78-10-6-62313
5.Černý JaroslavKříž Jakub98-8-10-62314
6.Potměšil PavelČermák Vladimír-698-7-92315
7.Reiter JiříZahrádka Michal-5-5-4  0316
8.Černý JaroslavVtelenský Luděk-10-83-7 1317
9.Potměšil PavelKříž Jakub97-2-11-22318
10.Soumar VladimírČermák Vladimír5-7-5-8 1319
11.Černý JaroslavZahrádka MichalWO    03110
12.Potměšil PavelVtelenský Luděk-48-1010-623111
13.Soumar VladimírKříž Jakub-11-8-14  03112
14.Reiter JiříČermák Vladimír-7-9-8  03113
15.Potměšil PavelZahrádka Michal-7-13-11  03114
16.Soumar VladimírVtelenský Luděk8-7512 31214
17.Reiter JiříKříž Jakub-977-8332314
18.Černý JaroslavČermák VladimírWO    03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soumar Vladimír13Zahrádka Michal30
Reiter Jiří13Vtelenský Luděk31
Černý Jaroslav02Kříž Jakub31
Potměšil Pavel04Čermák Vladimír30
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ PlazyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
pohostinství Plazy \"U Hada \"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:46488:631TJ Březovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štolovský Josef
Folprecht Jan
 
 
Ginzlová Eva
Vovčák Michal
 
 
-3-10-8  0301
2.Běloubek Roman
Hodboď Martin
 
 
Pazderník Václav
Pazderník Roman
 
 
11-8-9483211
3.Folprecht JanPazderník Václav-11-6-9  0312
4.Běloubek RomanVovčák Michal-7-3-6  0313
5.Hodboď MartinPazderník Roman7-3-9-8 1314
6.Štolovský JosefGinzlová Eva-8-8-8  0315
7.Běloubek RomanPazderník Václav-6-6-4  0316
8.Hodboď MartinVovčák Michal78-85 3126
9.Štolovský JosefPazderník Roman39-85 3136
10.Folprecht JanGinzlová Eva-4-9-4  0337
11.Hodboď MartinPazderník Václav-3-9-5  0338
12.Štolovský JosefVovčák Michal-7-48-4 1339
13.Folprecht JanPazderník Roman9-6-7-5 13310
14.Běloubek RomanGinzlová Eva-9-7-11  03311
15.Štolovský JosefPazderník Václav-667-10-723312
16.Folprecht JanVovčák Michal-2-3-4  03313
17.Běloubek RomanPazderník Roman895  30413
18.Hodboď MartinGinzlová Eva-8-6-3  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Folprecht Jan04Pazderník Václav40
Běloubek Roman13Vovčák Michal31
Hodboď Martin13Pazderník Roman22
Štolovský Josef13Ginzlová Eva40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS