Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy CVrchní
rozhodčí:
Veselý Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:24721:619TJ Sokol Kosmonosy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Zdeněk
Soumar Vladimír
 
 
Sluka Čeněk
Heilek Miroslav
 
 
-6647 3110
2.Potměšil Pavel
Černý Jaroslav
 
 
Jírovec Václav
Ort Marek
 
 
128-87 3120
3.Černý JaroslavSluka Čeněk6-86-11-62321
4.Procházka ZdeněkJírovec Václav-121057 3131
5.Potměšil PavelOrt Marek5-96-843241
6.Soumar VladimírHeilek Miroslav377  3051
7.Procházka ZdeněkSluka Čeněk117-7-9-72352
8.Potměšil PavelJírovec Václav77-86 3162
9.Soumar VladimírOrt Marek894  3072
10.Černý JaroslavHeilek Miroslav-4118-883282
11.Potměšil PavelSluka Čeněk117-61 3192
12.Soumar VladimírJírovec Václav-7488 31102
13.Černý JaroslavOrt Marek-465-7932112
14.Procházka ZdeněkHeilek Miroslav3115  30122
15.Soumar VladimírSluka Čeněk9-14-109632132
16.Černý JaroslavJírovec Václav8116  30142
17.Procházka ZdeněkOrt MarekWO    03143
18.Potměšil PavelHeilek Miroslav124-65 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černý Jaroslav31Sluka Čeněk22
Procházka Zdeněk21Jírovec Václav04
Potměšil Pavel40Ort Marek03
Soumar Vladimír40Heilek Miroslav04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice AVrchní
rozhodčí:
Ginzlová Eva
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
obecní sál BřezoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:10625:400TJ Březovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ginzlová Eva
Vovčák Michal
 
 
Sajdl Vladimír
Soumar Miroslav
 
 
756  3010
2.Pazderník Roman
Pazderník Václav
 
 
Kučera Michal st.
Kučera Kryštof
 
 
376  3020
3.Pazderník VáclavKučera Kryštof369  3030
4.Pazderník RomanKučera Michal st.8510  3040
5.Vovčák MichalSajdl Vladimír-8-8-8  0341
6.Ginzlová EvaSoumar Miroslav625  3051
7.Pazderník RomanKučera Kryštof6-6-4583261
8.Vovčák MichalKučera Michal st.546  3071
9.Ginzlová EvaSajdl Vladimír476  3081
10.Pazderník VáclavSoumar Miroslav533  3091
11.Vovčák MichalKučera Kryštof476  30101
12.Ginzlová EvaKučera Michal st.276  30111
13.Pazderník VáclavSajdl Vladimír-2-638832121
14.Pazderník RomanSoumar Miroslav788  30131
15.Ginzlová EvaKučera Kryštof54-610 31141
16.Pazderník VáclavKučera Michal st.451  30151
17.Pazderník RomanSajdl Vladimír7-3137 31161
18.Vovčák MichalSoumar Miroslav5-714 31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pazderník Václav40Kučera Kryštof04
Pazderník Roman40Kučera Michal st.04
Vovčák Michal31Sajdl Vladimír13
Ginzlová Eva40Soumar Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna podlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:9681:442TJ Sokol Podlázky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vtelenský Luděk
Čermák Vladimír
 
 
Trlida Michal
Klaus Tomáš
 
 
573  3010
2.Zahrádka Michal
Marján Marcel
 
 
Růžička Tomáš
Volák Martin
 
 
882  3020
3.Marján MarcelKlaus Tomáš-14935 3130
4.Zahrádka MichalTrlida Michal446  3040
5.Čermák VladimírVolák Martin-5883 3150
6.Vtelenský LuděkRůžička Tomáš1064  3060
7.Zahrádka MichalKlaus Tomáš654  3070
8.Čermák VladimírTrlida Michal359  3080
9.Vtelenský LuděkVolák Martin-11488 3190
10.Marján MarcelRůžička Tomáš4-111-10532100
11.Čermák VladimírKlaus Tomáš747  30110
12.Vtelenský LuděkTrlida Michal86-84 31120
13.Marján MarcelVolák Martin11-6-98632130
14.Zahrádka MichalRůžička Tomáš564  30140
15.Vtelenský LuděkKlaus Tomáš794  30150
16.Marján MarcelTrlida Michal898  30160
17.Zahrádka MichalVolák Martin1068  30170
18.Čermák VladimírRůžička Tomáš-9869 31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marján Marcel40Klaus Tomáš04
Zahrádka Michal40Trlida Michal04
Čermák Vladimír40Volák Martin04
Vtelenský Luděk40Růžička Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:27481:504TJ Sokol Mnichovo Hradiště E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Mareš Pavel
Fidrant Radek
 
 
WO    0301
2.Kracman Martin
Kracman Horst
 
 
Klimeš Drahomír
Macura Zdeněk
 
 
659  3011
3.Kracman MartinMareš Pavel242  3021
4.Kracman HorstFidrant Radek77-86 3131
5.Mareš JanMacura Zdeněk-9-8-6  0332
6.Klimeš DrahomírWO    0333
7.Kracman HorstMareš Pavel88-9-10-82334
8.Mareš JanFidrant Radek-32710 3144
9.Macura ZdeněkWO    0345
10.Kracman MartinKlimeš Drahomír665  3055
11.Mareš JanMareš Pavel778  3065
12.Fidrant RadekWO    0366
13.Kracman MartinMacura Zdeněk87-98 3176
14.Kracman HorstKlimeš Drahomír-5976 3186
15.Mareš PavelWO    0387
16.Kracman MartinFidrant Radek326  3097
17.Kracman HorstMacura Zdeněk103-104 31107
18.Mareš JanKlimeš Drahomír-81000 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kracman Martin40Mareš Pavel12
Kracman Horst31Fidrant Radek03
Mareš Jan31Macura Zdeněk12
   Klimeš Drahomír03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov AVrchní
rozhodčí:
Jihlavec Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BřeznoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Dolní BousovRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:26574:538ST Dolní Bousov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jihlavec Jan
Nitray Jozef
 
 
Charvát Milan
Stejskal Zdeněk
 
 
-9-9-9  0301
2.Kohout Jaroslav
Štolovský Miloslav
 
 
Titlbach Jindřich
Berky Jozef
 
 
6-7-94-92302
3.Jihlavec JanCharvát Milan8-87-983212
4.Nitray JozefTitlbach Jindřich-8-9-3  0313
5.Štolovský MiloslavBerky Jozef8114  3023
6.Kohout JaroslavStejskal Zdeněk6107  3033
7.Nitray JozefCharvát Milan-3-5-5  0334
8.Štolovský MiloslavTitlbach Jindřich166  3044
9.Kohout JaroslavBerky Jozef837  3054
10.Jihlavec JanStejskal Zdeněk-6-4-6  0355
11.Štolovský MiloslavCharvát Milan11914  3065
12.Kohout JaroslavTitlbach Jindřich1097  3075
13.Jihlavec JanBerky Jozef964  3085
14.Nitray JozefStejskal Zdeněk-4-9-6  0386
15.Kohout JaroslavCharvát Milan9-95-9-42387
16.Jihlavec JanTitlbach Jindřich8-6-6-6 1388
17.Nitray JozefBerky Jozef366  3098
18.Štolovský MiloslavStejskal Zdeněk9710  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jihlavec Jan22Charvát Milan22
Nitray Jozef13Titlbach Jindřich22
Štolovský Miloslav40Berky Jozef04
Kohout Jaroslav31Stejskal Zdeněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BřeznoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:42520:637TJ Sokol Březno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlík Vít
Ort Marek
 
 
Titlbach Jindřich
Duška Jan
 
 
88-96 3110
2.Jírovec Václav
Heilek Miroslav
 
 
Charvát Milan
Stejskal Zdeněk
 
 
-10-77-5 1311
3.Jírovec VáclavTitlbach Jindřich-88-10-8 1312
4.Heilek MiroslavCharvát Milan-8-9-6  0313
5.Ort MarekDuška Jan-10-4-2  0314
6.Havlík VítStejskal Zdeněk48-106 3124
7.Heilek MiroslavTitlbach Jindřich11-10-9-6 1325
8.Ort MarekCharvát Milan-5-8-8  0326
9.Havlík VítDuška Jan5414  3036
10.Jírovec VáclavStejskal Zdeněk-6-128-8 1337
11.Ort MarekTitlbach Jindřich-8-1-6  0338
12.Havlík VítCharvát Milan-82118 3148
13.Jírovec VáclavDuška Jan10-7-7-2 1349
14.Heilek MiroslavStejskal Zdeněk7-8-5-6 13410
15.Havlík VítTitlbach Jindřich5102  30510
16.Jírovec VáclavCharvát MilanWO    03511
17.Heilek MiroslavDuška Jan-310-104-623512
18.Ort MarekStejskal ZdeněkWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jírovec Václav03Titlbach Jindřich31
Heilek Miroslav04Charvát Milan21
Ort Marek03Duška Jan31
Havlík Vít40Stejskal Zdeněk21
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orlovna OtradoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:646:26692:613TJ Sokol Otradovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macura Zdeněk
Šimůnek Čestmír
 
 
Jihlavec Jan
Doubek Miroslav
 
 
185  3010
2.Klimeš Drahomír
Mareš Pavel
 
 
Štolovský Miloslav
Kohout Jaroslav
 
 
1-7-7-6 1311
3.Šimůnek ČestmírDoubek Miroslav474  3021
4.Macura ZdeněkJihlavec Jan6-545 3131
5.Klimeš DrahomírKohout Jaroslav112-812 3141
6.Mareš PavelŠtolovský Miloslav-899-6-82342
7.Macura ZdeněkDoubek Miroslav10107  3052
8.Klimeš DrahomírJihlavec Jan1186  3062
9.Mareš PavelKohout Jaroslav98-7-4-12363
10.Šimůnek ČestmírŠtolovský Miloslav-6-85573273
11.Klimeš DrahomírDoubek Miroslav-8510-13-92374
12.Mareš PavelJihlavec Jan8412  3084
13.Šimůnek ČestmírKohout Jaroslav888  3094
14.Macura ZdeněkŠtolovský Miloslav-5-99-3 1395
15.Mareš PavelDoubek Miroslav10-9-53-92396
16.Šimůnek ČestmírJihlavec Jan6-747 31106
17.Macura ZdeněkKohout Jaroslav9-3-59332116
18.Klimeš DrahomírŠtolovský Miloslav89-69 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimůnek Čestmír40Doubek Miroslav22
Macura Zdeněk31Jihlavec Jan04
Klimeš Drahomír31Kohout Jaroslav13
Mareš Pavel13Štolovský Miloslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice BVrchní
rozhodčí:
Sucharda Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
obecní sál v BřezovicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1620:49542:680TJ Sokol Mnichovo Hradiště E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klaus Tomáš
Trlida Michal
 
 
Kracman Martin
Kracman Horst
 
 
-98-10-8 1301
2.Volák Martin
Růžička Tomáš
 
 
Bajtalonová Jitka
Janeček Marek
 
 
-4-8-4  0302
3.Klaus TomášKracman Martin-5-6-6  0303
4.Volák MartinBajtalonová Jitka558  3013
5.Růžička TomášKracman Horst-4-1187-62314
6.Trlida MichalJaneček Marek8-96-7-72315
7.Volák MartinKracman Martin-5-6-3  0316
8.Růžička TomášBajtalonová Jitka119-6-3-42317
9.Trlida MichalKracman Horst8-6-3-9 1318
10.Klaus TomášJaneček Marek-6173 3128
11.Růžička TomášKracman Martin-9-5-4  0329
12.Trlida MichalBajtalonová Jitka4-9-12-7 13210
13.Klaus TomášKracman Horst-3-3-8  03211
14.Volák MartinJaneček Marek-612-78-723212
15.Trlida MichalKracman Martin-6-3-7  03213
16.Klaus TomášBajtalonová Jitka4-8-9-4 13214
17.Volák MartinKracman Horst4-14-103-423215
18.Růžička TomášJaneček Marek-5-4-8  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klaus Tomáš13Kracman Martin40
Volák Martin13Bajtalonová Jitka31
Růžička Tomáš04Kracman Horst40
Trlida Michal04Janeček Marek31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:45532:657TJ Sokol Podlázky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mlčoch Petr
Kučera Michal st.
 
 
Zahrádka Michal
Kříž Jakub
 
 
-610-7-9 1301
2.Sajdl Vladimír
Soumar Miroslav
 
 
Čermák Vladimír
Vtelenský Luděk
 
 
10-6-4-8 1302
3.Mlčoch PetrZahrádka Michal-7-9-3  0303
4.Soumar MiroslavVtelenský Luděk-7107-8-62304
5.Kučera Michal st.Kříž Jakub895  3014
6.Sajdl VladimírČermák Vladimír-7-9-10  0315
7.Soumar MiroslavZahrádka Michal-2-5-9  0316
8.Kučera Michal st.Vtelenský Luděk588  3026
9.Sajdl VladimírKříž Jakub27-64 3136
10.Mlčoch PetrČermák Vladimír-4-3-10  0337
11.Kučera Michal st.Zahrádka Michal-2-6-7  0338
12.Sajdl VladimírVtelenský Luděk8-87-6-92339
13.Mlčoch PetrKříž Jakub-5-4-8  03310
14.Soumar MiroslavČermák Vladimír-3-5-5  03311
15.Sajdl VladimírZahrádka Michal-511-89832411
16.Mlčoch PetrVtelenský Luděk3-83-8-423412
17.Soumar MiroslavKříž Jakub-6513-4-523413
18.Kučera Michal st.Čermák Vladimír-7-7-6  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mlčoch Petr04Zahrádka Michal31
Soumar Miroslav04Vtelenský Luděk31
Kučera Michal st.22Kříž Jakub22
Sajdl Vladimír22Čermák Vladimír40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ PlazyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v KosmonosíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:45588:706TJ Plazy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Potměšil Pavel
Černý Jaroslav
 
 
Folprecht Jan
Trlida Hubert
 
 
-9-8-4  0301
2.Soumar Vladimír
Procházka Zdeněk
 
 
Běloubek Roman
Hodboď Martin
 
 
-9-69-10 1302
3.Procházka ZdeněkFolprecht Jan-8-5-8  0303
4.Potměšil PavelBěloubek Roman3-9-108103213
5.Soumar VladimírHodboď Martin108-2-1193223
6.Černý JaroslavTrlida Hubert11-10-8-11 1324
7.Potměšil PavelFolprecht Jan7-13910 3134
8.Soumar VladimírBěloubek Roman-1064-4-72335
9.Černý JaroslavHodboď MartinWO    0336
10.Procházka ZdeněkTrlida Hubert-4-9-5  0337
11.Soumar VladimírFolprecht Jan6-10-4-3 1338
12.Černý JaroslavBěloubek Roman8-4-7-6 1339
13.Procházka ZdeněkHodboď Martin-8-9-9  03310
14.Potměšil PavelTrlida Hubert-8-489732410
15.Černý JaroslavFolprecht Jan-8-410-6 13411
16.Procházka ZdeněkBěloubek Roman-983-8932511
17.Potměšil PavelHodboď Martin-5-9-4  03512
18.Soumar VladimírTrlida Hubert10106  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Procházka Zdeněk13Folprecht Jan31
Potměšil Pavel31Běloubek Roman22
Soumar Vladimír22Hodboď Martin21
Černý Jaroslav03Trlida Hubert22
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ PlazyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství Plazy \"U Hada\"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:29669:652TJ Plazy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Běloubek Roman
Hodboď Martin
 
 
Sluka Čeněk
Heilek Miroslav
 
 
119-7-1063210
2.Folprecht Jan
Štolovský Josef
 
 
Jírovec Václav
Botková Michaela
 
 
-6-49853220
3.Folprecht JanJírovec Václav-9-4-7  0321
4.Běloubek RomanSluka Čeněk-79710 3131
5.Hodboď MartinBotková Michaela9-8-11-5 1332
6.Štolovský JosefHeilek Miroslav6410  3042
7.Běloubek RomanJírovec Václav78-49 3152
8.Hodboď MartinSluka Čeněk10911  3062
9.Štolovský JosefBotková Michaela-3-49-11 1363
10.Folprecht JanHeilek Miroslav4-9-34113273
11.Hodboď MartinJírovec Václav5106  3083
12.Štolovský JosefSluka Čeněk1154  3093
13.Folprecht JanBotková Michaela-410-7-9 1394
14.Běloubek RomanHeilek Miroslav410-9-10-92395
15.Štolovský JosefJírovec Václav811-69 31105
16.Folprecht JanSluka Čeněk1079  30115
17.Běloubek RomanBotková Michaela8-9-78732125
18.Hodboď MartinHeilek Miroslav-3-9-7  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Folprecht Jan22Jírovec Václav13
Běloubek Roman31Sluka Čeněk04
Hodboď Martin22Botková Michaela31
Štolovský Josef31Heilek Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice AVrchní
rozhodčí:
Ginzlová Eva
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní sál v BřezovicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:22628:529TJ Březovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ginzlová Eva
Vovčák Michal
 
 
Procházka Zdeněk
Černý Jaroslav
 
 
945  3010
2.Pazderník Václav
Pazderník Roman
 
 
Soumar Vladimír
Potměšil Pavel
 
 
-995-953220
3.Pazderník VáclavPotměšil Pavel-8492 3130
4.Ginzlová EvaProcházka Zdeněk582  3040
5.Vovčák MichalSoumar Vladimír-7-7-8  0341
6.Pazderník RomanČerný Jaroslav-497-763251
7.Ginzlová EvaPotměšil Pavel992  3061
8.Vovčák MichalProcházka Zdeněk89-56 3171
9.Pazderník RomanSoumar Vladimír9-2-1-6 1372
10.Pazderník VáclavČerný Jaroslav-8698 3182
11.Vovčák MichalPotměšil Pavel10-777 3192
12.Pazderník RomanProcházka Zdeněk-8-7-3  0393
13.Pazderník VáclavSoumar Vladimír10-101010 31103
14.Ginzlová EvaČerný Jaroslav-9699 31113
15.Pazderník RomanPotměšil Pavel728  30123
16.Pazderník VáclavProcházka ZdeněkWO    30133
17.Ginzlová EvaSoumar Vladimír667  30143
18.Vovčák MichalČerný Jaroslav-28-5-8 13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pazderník Václav30Potměšil Pavel04
Ginzlová Eva40Procházka Zdeněk12
Vovčák Michal22Soumar Vladimír22
Pazderník Roman22Černý Jaroslav13
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, 295 01 Mnichovo Hradiště, Herna st. tenisu, sokolovna v MH, boční vchod zpravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:22594:511TJ Sokol Mnichovo Hradiště E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kracman Horst
Kracman Martin
 
 
Kučera Michal st.
Kučera Kryštof
 
 
788  3010
2.Janeček Marek
Stránský Matyáš
 
 
Mlčoch Petr
Sajdl Vladimír
 
 
-7-97-9 1311
3.Kracman MartinKučera Kryštof668  3021
4.Janeček MarekMlčoch Petr797  3031
5.Kracman HorstSajdl Vladimír836  3041
6.Stránský MatyášKučera Michal st.-4-6-5  0342
7.Janeček MarekKučera Kryštof468  3052
8.Kracman HorstMlčoch Petr969  3062
9.Stránský MatyášSajdl Vladimír712-79 3172
10.Kracman MartinKučera Michal st.574  3082
11.Kracman HorstKučera Kryštof6-8-10873292
12.Stránský MatyášMlčoch Petr-4-88-10 1393
13.Kracman MartinSajdl Vladimír928  30103
14.Janeček MarekKučera Michal st.-1-4-7  03104
15.Stránský MatyášKučera Kryštof7-77-10-723105
16.Kracman MartinMlčoch Petr559  30115
17.Janeček MarekSajdl Vladimír-6-8-6  03116
18.Kracman HorstKučera Michal st.3-833 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kracman Martin40Kučera Kryštof13
Janeček Marek22Mlčoch Petr13
Kracman Horst40Sajdl Vladimír13
Stránský Matyáš13Kučera Michal st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov AVrchní
rozhodčí:
Jihlavec Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola Dolní BousovRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:17698:534ST Dolní Bousov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jihlavec Jan
Doubek Miroslav
 
 
Klaus Tomáš
Trlida Michal
 
 
958  3010
2.Štolovský Miloslav
Kohout Jaroslav
 
 
Volák Martin
Růžička Tomáš
 
 
2-462 3120
3.Jihlavec JanKlaus Tomáš1264  3030
4.Kohout JaroslavTrlida Michal74-85 3140
5.Štolovský MiloslavVolák Martin864  3050
6.Doubek MiroslavRůžička Tomáš6-579 3160
7.Kohout JaroslavKlaus Tomáš648  3070
8.Štolovský MiloslavTrlida Michal788  3080
9.Doubek MiroslavVolák Martin-764-963290
10.Jihlavec JanRůžička Tomáš-9-567932100
11.Štolovský MiloslavKlaus Tomáš677  30110
12.Doubek MiroslavTrlida Michal86-57 31120
13.Jihlavec JanVolák Martin-788-13732130
14.Kohout JaroslavRůžička Tomáš477  30140
15.Doubek MiroslavKlaus Tomáš11-10-8-9 13141
16.Jihlavec JanTrlida Michal8-10710 31151
17.Kohout JaroslavVolák Martin7-10-58-723152
18.Štolovský MiloslavRůžička Tomáš873  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jihlavec Jan40Klaus Tomáš13
Kohout Jaroslav31Trlida Michal04
Štolovský Miloslav40Volák Martin13
Doubek Miroslav31Růžička Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BřeznoVrchní
rozhodčí:
Charvát Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:21680:555TJ Sokol Březno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Milan
Stejskal Zdeněk
 
 
Fidrant Radek
Mareš Pavel
 
 
8-916 3110
2.Titlbach Jindřich
Duška Jan
 
 
Klimeš Drahomír
Macura Zdeněk
 
 
-874-1033220
3.Titlbach JindřichMacura Zdeněk83-7-5113230
4.Duška JanMareš Pavel3-467 3140
5.Stejskal ZdeněkFidrant Radek-6158 3150
6.Charvát MilanKlimeš Drahomír-7-8-7  0351
7.Duška JanMacura Zdeněk779  3061
8.Stejskal ZdeněkMareš Pavel-88115 3171
9.Charvát MilanFidrant Radek76-47 3181
10.Titlbach JindřichKlimeš Drahomír510-9-193291
11.Stejskal ZdeněkMacura Zdeněk710-89 31101
12.Charvát MilanMareš Pavel6-9108 31111
13.Titlbach JindřichFidrant Radek686  30121
14.Duška JanKlimeš Drahomír-8-7-3  03122
15.Charvát MilanMacura Zdeněk582  30132
16.Titlbach JindřichMareš Pavel-77613 31142
17.Duška JanFidrant Radek547  30152
18.Kunst JiříKlimeš Drahomír-6888 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Titlbach Jindřich40Macura Zdeněk04
Duška Jan31Mareš Pavel04
Stejskal Zdeněk30Fidrant Radek04
Charvát Milan31Klimeš Drahomír22
Kunst Jiří10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:36673:602TJ Sokol Otradovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heilek Miroslav
Sluka Čeněk
 
 
Klimeš Drahomír
Šimůnek Čestmír
 
 
7-91-5-62301
2.Jírovec Václav
Ort Marek
 
 
Fidrant Radek
Macura Zdeněk
 
 
-107-9-8 1302
3.Jírovec VáclavŠimůnek Čestmír7-98-10-92303
4.Sluka ČeněkMacura Zdeněk699  3013
5.Heilek MiroslavFidrant Radek-9-791073223
6.Ort MarekKlimeš Drahomír-910-10-6 1324
7.Sluka ČeněkŠimůnek Čestmír-88-8353234
8.Heilek MiroslavMacura Zdeněk10-9-106-82335
9.Ort MarekFidrant Radek-9-889-92336
10.Jírovec VáclavKlimeš Drahomír-68-5-7 1337
11.Heilek MiroslavŠimůnek Čestmír-711-5-6 1338
12.Ort MarekMacura Zdeněk-11-10-7  0339
13.Jírovec VáclavFidrant Radek-3-371063249
14.Sluka ČeněkKlimeš Drahomír468  3059
15.Ort MarekŠimůnek Čestmír-7-3-6  03510
16.Jírovec VáclavMacura ZdeněkWO    30610
17.Sluka ČeněkFidrant RadekWO    30710
18.Heilek MiroslavKlimeš DrahomírWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jírovec Václav12Šimůnek Čestmír31
Sluka Čeněk30Macura Zdeněk21
Heilek Miroslav12Fidrant Radek12
Ort Marek04Klimeš Drahomír21
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice BVrchní
rozhodčí:
Sucharda Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BřeznoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
obecní sál v BřezovicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1614:48378:599TJ Sokol Březno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Tomáš
Sucharda Jiří
 
 
Charvát Milan
Stejskal Zdeněk
 
 
9-4-5-4 1301
2.Klaus Tomáš
Trlida Michal
 
 
Titlbach Jindřich
Duška Jan
 
 
-6-11-10  0302
3.Klaus TomášTitlbach Jindřich10-9-58-52303
4.Trlida MichalCharvát MilanWO    0304
5.Růžička TomášDuška Jan-3-7-5  0305
6.Sucharda JiříStejskal Zdeněk-3-5-8  0306
7.Trlida MichalTitlbach Jindřich8-75-9-92307
8.Růžička TomášCharvát MilanWO    0308
9.Sucharda JiříDuška Jan-5-3-9  0309
10.Klaus TomášStejskal Zdeněk-5-79-8 13010
11.Růžička TomášTitlbach Jindřich-3-2-5  03011
12.Sucharda JiříCharvát MilanWO    03012
13.Klaus TomášDuška Jan-8-7-6  03013
14.Trlida MichalStejskal ZdeněkWO    30113
15.Sucharda JiříTitlbach Jindřich-5-9-8  03114
16.Klaus TomášCharvát MilanWO    03115
17.Trlida MichalDuška Jan11-2-78-723116
18.Růžička TomášStejskal ZdeněkWO    30216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klaus Tomáš03Titlbach Jindřich40
Trlida Michal02Duška Jan40
Růžička Tomáš02Stejskal Zdeněk20
Sucharda Jiří03   
WO24WO42



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:41614:673ST Dolní Bousov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sajdl Vladimír
Žďánský Karel
 
 
Kohout Jaroslav
Štolovský Miloslav
 
 
7-811-7-112301
2.Kučera Kryštof
Kučera Michal st.
 
 
Jihlavec Jan
Nitray Jozef
 
 
-910-91253211
3.Kučera KryštofNitray Jozef777  3021
4.Kučera Michal st.Jihlavec Jan98-44 3131
5.Žďánský KarelKohout Jaroslav-119-6-8 1332
6.Sajdl VladimírŠtolovský Miloslav-9-9-9  0333
7.Kučera Michal st.Nitray Jozef998  3043
8.Žďánský KarelJihlavec Jan410-78 3153
9.Sajdl VladimírKohout Jaroslav-127-9-9 1354
10.Kučera KryštofŠtolovský Miloslav-6-3-8  0355
11.Žďánský KarelNitray Jozef-76-8-11 1356
12.Sajdl VladimírJihlavec Jan5-765 3166
13.Mlčoch PetrKohout Jaroslav-9-11-5  0367
14.Kučera Michal st.Štolovský Miloslav-4-4-4  0368
15.Sajdl VladimírNitray Jozef-11-8-4  0369
16.Mlčoch PetrJihlavec Jan11-6-4-9 13610
17.Kučera Michal st.Kohout Jaroslav8-7-10-6 13611
18.Žďánský KarelŠtolovský Miloslav-810-66-423612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kučera Kryštof11Nitray Jozef22
Kučera Michal st.22Jihlavec Jan13
Žďánský Karel13Kohout Jaroslav40
Sajdl Vladimír13Štolovský Miloslav40
Mlčoch Petr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1524:48591:728TJ Sokol Podlázky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Potměšil Pavel
Reiter Jiří
 
 
Vtelenský Luděk
Čermák Vladimír
 
 
2812  3010
2.Soumar Vladimír
Černý Jaroslav
 
 
Zahrádka Michal
Kříž Jakub
 
 
-39-59-112311
3.Soumar VladimírZahrádka Michal-104-7-10 1312
4.Reiter JiříVtelenský Luděk78-10-6-62313
5.Černý JaroslavKříž Jakub98-8-10-62314
6.Potměšil PavelČermák Vladimír-698-7-92315
7.Reiter JiříZahrádka Michal-5-5-4  0316
8.Černý JaroslavVtelenský Luděk-10-83-7 1317
9.Potměšil PavelKříž Jakub97-2-11-22318
10.Soumar VladimírČermák Vladimír5-7-5-8 1319
11.Černý JaroslavZahrádka MichalWO    03110
12.Potměšil PavelVtelenský Luděk-48-1010-623111
13.Soumar VladimírKříž Jakub-11-8-14  03112
14.Reiter JiříČermák Vladimír-7-9-8  03113
15.Potměšil PavelZahrádka Michal-7-13-11  03114
16.Soumar VladimírVtelenský Luděk8-7512 31214
17.Reiter JiříKříž Jakub-977-8332314
18.Černý JaroslavČermák VladimírWO    03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soumar Vladimír13Zahrádka Michal30
Reiter Jiří13Vtelenský Luděk31
Černý Jaroslav02Kříž Jakub31
Potměšil Pavel04Čermák Vladimír30
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ PlazyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
pohostinství Plazy \"U Hada \"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:46488:631TJ Březovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štolovský Josef
Folprecht Jan
 
 
Ginzlová Eva
Vovčák Michal
 
 
-3-10-8  0301
2.Běloubek Roman
Hodboď Martin
 
 
Pazderník Václav
Pazderník Roman
 
 
11-8-9483211
3.Folprecht JanPazderník Václav-11-6-9  0312
4.Běloubek RomanVovčák Michal-7-3-6  0313
5.Hodboď MartinPazderník Roman7-3-9-8 1314
6.Štolovský JosefGinzlová Eva-8-8-8  0315
7.Běloubek RomanPazderník Václav-6-6-4  0316
8.Hodboď MartinVovčák Michal78-85 3126
9.Štolovský JosefPazderník Roman39-85 3136
10.Folprecht JanGinzlová Eva-4-9-4  0337
11.Hodboď MartinPazderník Václav-3-9-5  0338
12.Štolovský JosefVovčák Michal-7-48-4 1339
13.Folprecht JanPazderník Roman9-6-7-5 13310
14.Běloubek RomanGinzlová Eva-9-7-11  03311
15.Štolovský JosefPazderník Václav-667-10-723312
16.Folprecht JanVovčák Michal-2-3-4  03313
17.Běloubek RomanPazderník Roman895  30413
18.Hodboď MartinGinzlová Eva-8-6-3  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Folprecht Jan04Pazderník Václav40
Běloubek Roman13Vovčák Michal31
Hodboď Martin13Pazderník Roman22
Štolovský Josef13Ginzlová Eva40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice AVrchní
rozhodčí:
Ginzlová Eva
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní sál v BřezovicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:15662:491TJ Březovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ginzlová Eva
Vovčák Michal
 
 
Heilek Miroslav
Jírovec Václav
 
 
867  3010
2.Pazderník Roman
Pazderník Václav
 
 
Ort Marek
Botková Michaela
 
 
-7-6-7  0311
3.Pazderník VáclavJírovec Václav8-1046 3121
4.Ginzlová EvaBotková Michaela454  3031
5.Pazderník RomanHeilek Miroslav12134  3041
6.Vovčák MichalOrt Marek-7745 3151
7.Ginzlová EvaJírovec Václav787  3061
8.Pazderník RomanBotková Michaela-610-88-62362
9.Vovčák MichalHeilek Miroslav6110  3072
10.Pazderník VáclavOrt Marek566  3082
11.Pazderník RomanJírovec Václav5-7512 3192
12.Vovčák MichalBotková Michaela88-8-9-102393
13.Pazderník VáclavHeilek Miroslav3-627 31103
14.Ginzlová EvaOrt Marek558  30113
15.Vovčák MichalJírovec Václav878  30123
16.Pazderník VáclavBotková Michaela2-486 31133
17.Ginzlová EvaHeilek Miroslav51011  30143
18.Pazderník RomanOrt Marek66-78 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pazderník Václav40Jírovec Václav04
Ginzlová Eva40Botková Michaela22
Pazderník Roman31Heilek Miroslav04
Vovčák Michal31Ort Marek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ PlazyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:14673:469TJ Sokol Podlázky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vtelenský Luděk
Čermák Vladimír
 
 
Štolovský Josef
Folprecht Jan
 
 
1065  3010
2.Zahrádka Michal
Kříž Jakub
 
 
Běloubek Roman
Hodboď Martin
 
 
976  3020
3.Kříž JakubFolprecht Jan510-114 3130
4.Zahrádka MichalBěloubek Roman444  3040
5.Čermák VladimírHodboď Martin-8910-763250
6.Vtelenský LuděkŠtolovský Josef588  3060
7.Zahrádka MichalFolprecht Jan241  3070
8.Čermák VladimírBěloubek Roman6-101011 3180
9.Vtelenský LuděkHodboď Martin96-64 3190
10.Kříž JakubŠtolovský Josef-3-487832100
11.Čermák VladimírFolprecht Jan748  30110
12.Vtelenský LuděkBěloubek Roman10-728 31120
13.Kříž JakubHodboď Martin17-8-4-723121
14.Zahrádka MichalŠtolovský Josef535  30131
15.Vtelenský LuděkFolprecht JanWO    30141
16.Kříž JakubBěloubek Roman-109-29-723142
17.Zahrádka MichalHodboď Martin747  30152
18.Čermák VladimírŠtolovský Josef568  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kříž Jakub22Folprecht Jan03
Zahrádka Michal40Běloubek Roman13
Čermák Vladimír40Hodboď Martin13
Vtelenský Luděk30Štolovský Josef04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:31590:567TJ Sokol Mnichovo Hradiště E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kracman Horst
Kracman Martin
 
 
Potměšil Pavel
Reiter Jiří
 
 
311-107 3110
2.Mareš Jan
Stránský Matyáš
 
 
Soumar Vladimír
Bernát Jan
 
 
8-9-99-42311
3.Kracman MartinSoumar Vladimír-3478 3121
4.Kracman HorstPotměšil Pavel-7-7-5  0322
5.Mareš JanReiter Jiří664  3032
6.Stránský MatyášBernát Jan-312-9-11 1333
7.Kracman HorstSoumar Vladimír-2-4-7  0334
8.Mareš JanPotměšil Pavel326  3044
9.Stránský MatyášReiter Jiří-25-3-7 1345
10.Kracman MartinBernát Jan485  3055
11.Mareš JanSoumar Vladimír6-8-5293265
12.Stránský MatyášPotměšil Pavel-6-5-9  0366
13.Kracman MartinReiter Jiří197  3076
14.Kracman HorstBernát Jan-8-4-2  0377
15.Stránský MatyášSoumar Vladimír6-7-87-62378
16.Kracman MartinPotměšil Pavel474  3088
17.Kracman HorstReiter Jiří10-28-973298
18.Mareš JanBernát Jan55-78 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kracman Martin40Soumar Vladimír22
Kracman Horst13Potměšil Pavel22
Mareš Jan40Reiter Jiří13
Stránský Matyáš04Bernát Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BřeznoVrchní
rozhodčí:
Charvát Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:15647:526TJ Sokol Březno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duška Jan
Titlbach Jindřich
 
 
Kučera Michal st.
Kučera Kryštof
 
 
857  3010
2.Charvát Milan
Stejskal Zdeněk
 
 
Sajdl Vladimír
Žďánský Karel
 
 
849  3020
3.Titlbach JindřichKučera Michal st.958  3030
4.Duška JanSajdl Vladimír863  3040
5.Stejskal ZdeněkKučera Kryštof867  3050
6.Charvát MilanŽďánský Karel767  3060
7.Duška JanKučera Michal st.1233  3070
8.Stejskal ZdeněkSajdl Vladimír-8108-763280
9.Charvát MilanKučera Kryštof467  3090
10.Titlbach JindřichŽďánský Karel-6956 31100
11.Kunst JiříKučera Michal st.-5-6-5  03101
12.Charvát MilanSajdl Vladimír-8108-51132111
13.Titlbach JindřichKučera Kryštof6108  30121
14.Duška JanŽďánský Karel139-89 31131
15.Charvát MilanKučera Michal st.55-710 31141
16.Titlbach JindřichSajdl Vladimír-6978 31151
17.Duška JanKučera Kryštof-87910 31161
18.Kunst JiříŽďánský Karel-5-57-5 13162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Titlbach Jindřich40Kučera Michal st.13
Duška Jan40Sajdl Vladimír04
Stejskal Zdeněk20Kučera Kryštof04
Charvát Milan40Žďánský Karel13
Kunst Jiří02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice BVrchní
rozhodčí:
Klimeš Drahomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
vodárna KárnýRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:16653:536TJ Sokol Otradovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimůnek Čestmír
Klimeš Drahomír
 
 
Volák Martin
Růžička Tomáš
 
 
910-12-773210
2.Mareš Pavel
Skála Jiří
 
 
Klaus Tomáš
Trlida Michal
 
 
887  3020
3.Šimůnek ČestmírKlaus Tomáš557  3030
4.Skála JiříTrlida Michal-11-95893240
5.Klimeš DrahomírVolák Martin875  3050
6.Mareš PavelRůžička Tomáš886  3060
7.Skála JiříKlaus Tomáš65-614 3170
8.Klimeš DrahomírTrlida Michal-74610 3180
9.Mareš PavelVolák Martin-88810 3190
10.Šimůnek ČestmírRůžička Tomáš484  30100
11.Klimeš DrahomírKlaus Tomáš1079  30110
12.Mareš PavelTrlida Michal776  30120
13.Šimůnek ČestmírVolák Martin897  30130
14.Skála JiříRůžička Tomáš-648-5-523131
15.Mareš PavelKlaus Tomáš683  30141
16.Šimůnek ČestmírTrlida Michal-47-74732151
17.Skála JiříVolák Martin-7993 31161
18.Klimeš DrahomírRůžička TomášWO    03162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šimůnek Čestmír40Klaus Tomáš04
Skála Jiří31Trlida Michal04
Klimeš Drahomír30Volák Martin04
Mareš Pavel40Růžička Tomáš12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:26648:536TJ AŠ Mladá Boleslav E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heilek Miroslav
Sluka Čeněk
 
 
Klaus Tomáš
Trlida Michal
 
 
6103  3010
2.Ort Marek
Jírovec Václav
 
 
Volák Martin
Růžička Tomáš
 
 
-9-12-6  0311
3.Jírovec VáclavKlaus Tomáš1051  3021
4.Sluka ČeněkTrlida Michal686  3031
5.Heilek MiroslavVolák Martin882  3041
6.Ort MarekRůžička Tomáš-97-7483251
7.Sluka ČeněkKlaus Tomáš2-5-46-92352
8.Heilek MiroslavTrlida Michal-9-64-7 1353
9.Ort MarekVolák Martin-8-25793263
10.Jírovec VáclavRůžička Tomáš7-8-8653273
11.Heilek MiroslavKlaus Tomáš966  3083
12.Ort MarekTrlida Michal-8-9-9  0384
13.Jírovec VáclavVolák Martin217  3094
14.Sluka ČeněkRůžička Tomáš3-862 31104
15.Ort MarekKlaus Tomáš5-957 31114
16.Jírovec VáclavTrlida MichalWO    03115
17.Sluka ČeněkVolák Martin-11785 31125
18.Heilek MiroslavRůžička Tomáš5-96-101132135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jírovec Václav30Klaus Tomáš13
Sluka Čeněk31Trlida Michal21
Heilek Miroslav31Volák Martin04
Ort Marek31Růžička Tomáš04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:43616:695TJ Sokol Otradovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sajdl Vladimír
Soumar Miroslav
 
 
Šimůnek Čestmír
Macura Zdeněk
 
 
-8-79-10 1301
2.Kučera Kryštof
Kučera Michal st.
 
 
Klimeš Drahomír
Fidrant Radek
 
 
2-5-8-10 1302
3.Soumar MiroslavŠimůnek Čestmír-7-2-9  0303
4.Kučera Michal st.Klimeš Drahomír88-10-1573213
5.Kučera KryštofMacura Zdeněk9-714-9-92314
6.Sajdl VladimírFidrant Radek673  3024
7.Kučera Michal st.Šimůnek Čestmír-3-3-4  0325
8.Kučera KryštofKlimeš Drahomír811-3-773235
9.Sajdl VladimírMacura Zdeněk-6-8-9  0336
10.Soumar MiroslavFidrant Radek-4-7-8  0337
11.Kučera KryštofŠimůnek Čestmír-7-8-6  0338
12.Sajdl VladimírKlimeš Drahomír5-1047 3148
13.Soumar MiroslavMacura Zdeněk-3-3-4  0349
14.Kučera Michal st.Fidrant Radek10-1067 3159
15.Sajdl VladimírŠimůnek Čestmír-9-88-7 13510
16.Soumar MiroslavKlimeš Drahomír-210-8-9 13511
17.Kučera Michal st.Macura Zdeněk-98-911632611
18.Kučera KryštofFidrant Radek13-810-5732711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Soumar Miroslav04Šimůnek Čestmír40
Kučera Michal st.31Klimeš Drahomír13
Kučera Kryštof22Macura Zdeněk31
Sajdl Vladimír22Fidrant Radek13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy CVrchní
rozhodčí:
Veselý Pavel
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:40655:671ST Dolní Bousov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Potměšil Pavel
Reiter Jiří
 
 
Jihlavec Jan
Doubek Miroslav
 
 
73-101 3110
2.Soumar Vladimír
Procházka Zdeněk
 
 
Štolovský Miloslav
Kohout Jaroslav
 
 
-447-763220
3.Procházka ZdeněkJihlavec Jan-68-86-72321
4.Bernát JanDoubek Miroslav11-4-5-8 1322
5.Potměšil PavelKohout Jaroslav108-6-1033232
6.Soumar VladimírŠtolovský Miloslav657  3042
7.Bernát JanJihlavec Jan-3-8-4  0343
8.Potměšil PavelDoubek Miroslav7715  3053
9.Soumar VladimírKohout Jaroslav3-6-9-7 1354
10.Procházka ZdeněkŠtolovský Miloslav-9-118-3 1355
11.Potměšil PavelJihlavec Jan5-15-8983265
12.Soumar VladimírDoubek Miroslav-9-711543275
13.Procházka ZdeněkKohout Jaroslav-6-7-7  0376
14.Černý JaroslavŠtolovský Miloslav-7-4-7  0377
15.Soumar VladimírJihlavec Jan-76-9-10 1378
16.Procházka ZdeněkDoubek Miroslav-6957 3188
17.Černý JaroslavKohout Jaroslav-694-4-42389
18.Potměšil PavelŠtolovský Miloslav-86-6-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Procházka Zdeněk13Jihlavec Jan31
Bernát Jan02Doubek Miroslav13
Potměšil Pavel31Kohout Jaroslav31
Soumar Vladimír22Štolovský Miloslav31
Černý Jaroslav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ PlazyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
pohostinství Plazy \"U Hada\"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:33601:590TJ Plazy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štolovský Josef
Folprecht Jan
 
 
Kracman Martin
Kracman Horst
 
 
-8-12-10  0301
2.Běloubek Roman
Hodboď Martin
 
 
Janeček Marek
Švasta Jindřich
 
 
6-776 3111
3.Folprecht JanKracman Martin-3-4-10  0312
4.Běloubek RomanJaneček Marek-11-9-12  0313
5.Hodboď MartinKracman Horst5-8-81073223
6.Štolovský JosefŠvasta Jindřich5-4-9793233
7.Běloubek RomanKracman Martin-3-9-1  0334
8.Hodboď MartinJaneček Marek-8-52583244
9.Štolovský JosefKracman Horst39-44 3154
10.Folprecht JanŠvasta Jindřich1078  3064
11.Hodboď MartinKracman Martin-5-6-7  0365
12.Štolovský JosefJaneček Marek4-646 3175
13.Folprecht JanKracman Horst9106  3085
14.Běloubek RomanŠvasta Jindřich229  3095
15.Štolovský JosefKracman Martin-3-5-8  0396
16.Folprecht JanJaneček Marek653  30106
17.Běloubek RomanKracman Horst-78-6-9 13107
18.Hodboď MartinŠvasta Jindřich12-3-99-1323108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Folprecht Jan31Kracman Martin40
Běloubek Roman13Janeček Marek13
Hodboď Martin22Kracman Horst13
Štolovský Josef31Švasta Jindřich13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice AVrchní
rozhodčí:
Ginzlová Eva
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
obecní sál BřezoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:41609:662TJ Sokol Podlázky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ginzlová Eva
Vovčák Michal
 
 
Kříž Jakub
Zahrádka Michal
 
 
-68-7-4 1301
2.Pazderník Roman
Pazderník Václav
 
 
Vtelenský Luděk
Čermák Vladimír
 
 
-9-43963211
3.Pazderník VáclavZahrádka Michal79-4-2-62312
4.Ginzlová EvaVtelenský Luděk10-855 3122
5.Pazderník RomanKříž Jakub-6-8-5  0323
6.Vovčák MichalČermák Vladimír-86-5-8 1324
7.Ginzlová EvaZahrádka Michal-8-4-7  0325
8.Pazderník RomanVtelenský Luděk-9-5-10  0326
9.Vovčák MichalKříž Jakub-84-77-102327
10.Pazderník VáclavČermák Vladimír-2271 3137
11.Pazderník RomanZahrádka Michal-7-7-2  0338
12.Vovčák MichalVtelenský Luděk79-64 3148
13.Pazderník VáclavKříž Jakub5-485 3158
14.Ginzlová EvaČermák Vladimír104-159 3168
15.Vovčák MichalZahrádka Michal-5-4-4  0369
16.Pazderník VáclavVtelenský Luděk610-108 3179
17.Ginzlová EvaKříž Jakub-92-55-1023710
18.Pazderník RomanČermák Vladimír-7137-1-523711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pazderník Václav31Zahrádka Michal40
Ginzlová Eva22Vtelenský Luděk13
Pazderník Roman04Kříž Jakub31
Vovčák Michal13Čermák Vladimír22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:14655:423TJ Sokol Podlázky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marján Marcel
Zahrádka Michal
 
 
Jírovec Václav
Heilek Miroslav
 
 
246  3010
2.Čermák Vladimír
Vtelenský Luděk
 
 
Žák Karel
Ort Marek
 
 
85-710 3120
3.Vtelenský LuděkJírovec Václav742  3030
4.Zahrádka MichalŽák Karel675  3040
5.Čermák VladimírHeilek Miroslav963  3050
6.Marján MarcelOrt Marek-44-5-5 1351
7.Zahrádka MichalJírovec Václav627  3061
8.Čermák VladimírŽák Karel5101  3071
9.Marján MarcelHeilek Miroslav15-1026 3181
10.Vtelenský LuděkOrt Marek-85912 3191
11.Čermák VladimírJírovec Václav1085  30101
12.Marján MarcelŽák Karel9-10-7-7 13102
13.Vtelenský LuděkHeilek Miroslav-557-91232112
14.Zahrádka MichalOrt Marek667  30122
15.Marján MarcelJírovec Václav64-8-10-623123
16.Vtelenský LuděkŽák KarelWO    30133
17.Zahrádka MichalHeilek Miroslav184  30143
18.Čermák VladimírOrt MarekWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vtelenský Luděk30Jírovec Václav13
Zahrádka Michal40Žák Karel12
Čermák Vladimír30Heilek Miroslav04
Marján Marcel13Ort Marek12
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:928:32493:499nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kracman Martin
Kracman Horst
 
 
Ginzlová Eva
Vovčák Michal
 
 
632  3010
2.Švasta Jindřich
Janeček Marek
 
 
Vovčák Jan
Pazderník Václav
 
 
8-975 3120
3.Kracman MartinPazderník Václav-3-9-2  0321
4.Janeček MarekVovčák Michal-8-9-8  0322
5.Kracman HorstGinzlová Eva-7-2-3  0323
6.Švasta JindřichVovčák Jan412  3033
7.Janeček MarekPazderník Václav-2-6-3  0334
8.Kracman HorstVovčák Michal667  3044
9.Švasta JindřichGinzlová Eva-6-2-4  0345
10.Kracman MartinVovčák Jan461  3055
11.Kracman HorstPazderník Václav-1-3-10  0356
12.Švasta JindřichVovčák Michal-78-9673266
13.Kracman MartinGinzlová Eva-713-1-4 1367
14.Janeček MarekVovčák Jan744  3077
15.Švasta JindřichPazderník Václav-6-6-11  0378
16.Kracman MartinVovčák Michal5-9-3493288
17.Janeček MarekGinzlová Eva-2-9-10  0389
18.Kracman HorstVovčák Jan233  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kracman Martin22Pazderník Václav40
Janeček Marek13Vovčák Michal13
Kracman Horst22Ginzlová Eva40
Švasta Jindřich22Vovčák Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ PlazyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola Dolní BousovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:33619:597ST Dolní Bousov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štolovský Miloslav
Nitray Jozef
 
 
Běloubek Roman
Hodboď Martin
 
 
-8-77-10 1301
2.Kohout Jaroslav
Jihlavec Jan
 
 
Vyrtych Jiří
Folprecht Jan
 
 
125-7-593211
3.Jihlavec JanFolprecht Jan9-84-663221
4.Kohout JaroslavBěloubek Roman7-96-9-32322
5.Štolovský MiloslavHodboď Martin-71069 3132
6.Nitray JozefVyrtych Jiří-7-8-4  0333
7.Kohout JaroslavFolprecht Jan-85-10953243
8.Štolovský MiloslavBěloubek Roman3810  3053
9.Nitray JozefHodboď Martin-7-6-3  0354
10.Jihlavec JanVyrtych Jiří28-75 3164
11.Štolovský MiloslavFolprecht Jan78-81 3174
12.Nitray JozefBěloubek Roman666  3084
13.Jihlavec JanHodboď Martin-66-7-4 1385
14.Kohout JaroslavVyrtych Jiří574  3095
15.Nitray JozefFolprecht Jan-8-4-8  0396
16.Jihlavec JanBěloubek Roman3-7-6-8 1397
17.Kohout JaroslavHodboď Martin-8-9-5  0398
18.Štolovský MiloslavVyrtych Jiří1198  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jihlavec Jan22Folprecht Jan13
Kohout Jaroslav22Běloubek Roman22
Štolovský Miloslav40Hodboď Martin31
Nitray Jozef13Vyrtych Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BřeznoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:30586:479nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Titlbach Jindřich
Duška Jan
 
 

 
 
WO    3010
2.Charvát Milan
Stejskal Zdeněk
 
 
Potměšil Pavel
Reiter Jiří
 
 
-78-7893220
3.Titlbach JindřichSoumar Vladimír7-8-9-7 1321
4.Duška JanPotměšil Pavel5-6910 3131
5.Stejskal ZdeněkReiter Jiří1348  3041
6.Charvát MilanWO    3051
7.Duška JanSoumar Vladimír-4-6-6  0352
8.Stejskal ZdeněkPotměšil Pavel-7-10-9  0353
9.Charvát MilanReiter Jiří-13-4-7  0354
10.Titlbach JindřichWO    3064
11.Stejskal ZdeněkSoumar Vladimír6-8-7-5 1365
12.Charvát MilanPotměšil Pavel-879-7-102366
13.Titlbach JindřichReiter Jiří-4-8-8  0367
14.Duška JanWO    3077
15.Charvát MilanSoumar Vladimír10-8-5-3 1378
16.Titlbach JindřichPotměšil Pavel-98-9-8 1379
17.Duška JanReiter Jiří868  3089
18.Stejskal ZdeněkWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Titlbach Jindřich03Soumar Vladimír40
Duška Jan21Potměšil Pavel31
Stejskal Zdeněk12Reiter Jiří22
Charvát Milan03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
obecní sál v BřezovicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:48558:689TJ Sokol Podlázky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klaus Tomáš
Trlida Michal
 
 
Sajdl Vladimír
Kučera Michal st.
 
 
-9-73-6 1301
2.Volák Martin
Růžička Tomáš
 
 
Kučera Kryštof
Žďánský Karel
 
 
-4-3-7  0302
3.Klaus TomášKučera Kryštof7812  3012
4.Volák MartinSajdl Vladimír-5-7-7  0313
5.Růžička Tomᚎďánský Karel210-3-6-42314
6.Trlida MichalKučera Michal st.-7-13-9  0315
7.Volák MartinKučera Kryštof-9-37-5 1316
8.Růžička TomášSajdl Vladimír-2-6-10  0317
9.Trlida MichalŽďánský Karel10-5-108-82318
10.Klaus TomášKučera Michal st.-11-64853228
11.Růžička TomášKučera Kryštof-9-7-3  0329
12.Trlida MichalSajdl Vladimír-12-7-9  03210
13.Klaus Tomᚎďánský Karel9-58-6332310
14.Volák MartinKučera Michal st.-6-48-10 13311
15.Trlida MichalKučera Kryštof-4-6-5  03312
16.Klaus TomášSajdl Vladimír93-9-9932412
17.Volák MartinŽďánský Karel-88-28-823413
18.Růžička TomášKučera Michal st.-6-7-8  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klaus Tomáš40Kučera Kryštof31
Volák Martin04Sajdl Vladimír31
Růžička Tomáš04Žďánský Karel31
Trlida Michal04Kučera Michal st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:23607:502TJ AŠ Mladá Boleslav E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heilek Miroslav
Jírovec Václav
 
 
Soumar Miroslav
Muras David
 
 
756  3010
2.Havlík Vít
Ort Marek
 
 
Kučera Michal st.
Žďánský Karel
 
 
-97-7-3 1311
3.Jírovec VáclavSoumar Miroslav309  3021
4.Havlík VítSajdl Vladimír253  3031
5.Heilek MiroslavKučera Michal st.-8-8-7  0332
6.Ort MarekŽďánský Karel297  3042
7.Havlík VítSoumar Miroslav027  3052
8.Heilek MiroslavSajdl Vladimír1679  3062
9.Ort MarekKučera Michal st.43-98 3172
10.Jírovec VáclavŽďánský Karel-8869 3182
11.Heilek MiroslavMuras David-105610 3192
12.Ort MarekSajdl Vladimír-47-59-62393
13.Jírovec VáclavKučera Michal st.9-9-84-62394
14.Botková MichaelaŽďánský Karel-8-9-5  0395
15.Ort MarekMuras David629  30105
16.Jírovec VáclavSajdl VladimírWO    03106
17.Botková MichaelaKučera Michal st.264  30116
18.Heilek MiroslavŽďánský Karel12-89-8432126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jírovec Václav21Soumar Miroslav02
Havlík Vít20Sajdl Vladimír12
Heilek Miroslav31Kučera Michal st.22
Ort Marek31Žďánský Karel13
Botková Michaela11Muras David02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:24601:426TJ Sokol Kosmonosy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Potměšil Pavel
Oplt Miroslav
 
 
Šimůnek Čestmír
Klimeš Drahomír
 
 
9-994 3110
2.Soumar Vladimír
Procházka Zdeněk
 
 

 
 
WO    3020
3.Oplt MiroslavŠimůnek Čestmír-7788 3130
4.Procházka ZdeněkKlimeš Drahomír-913-7-10 1331
5.Potměšil PavelMareš Pavel-8845 3141
6.Soumar VladimírWO    3051
7.Bernát JanŠimůnek Čestmír-7-3-6  0352
8.Potměšil PavelKlimeš Drahomír-6-3-6  0353
9.Soumar VladimírMareš Pavel-4-957-92354
10.Oplt MiroslavWO    3064
11.Potměšil PavelŠimůnek Čestmír-9-7-5  0365
12.Soumar VladimírKlimeš Drahomír259  3075
13.Oplt MiroslavMareš Pavel654  3085
14.Bernát JanWO    3095
15.Soumar VladimírŠimůnek Čestmír-5-6-9  0396
16.Oplt MiroslavKlimeš Drahomír8-13-93632106
17.Bernát JanMareš Pavel8-286 31116
18.Potměšil PavelWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Oplt Miroslav30Šimůnek Čestmír31
Procházka Zdeněk01Klimeš Drahomír22
Potměšil Pavel12Mareš Pavel13
Soumar Vladimír12   
Bernát Jan11   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ PlazyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BřeznoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství Plazy \" U hada \"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:35599:626TJ Sokol Březno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Běloubek Roman
Hodboď Martin
 
 
Duška Jan
Titlbach Jindřich
 
 
38-107 3110
2.Štolovský Josef
Stejskal Jindřich
 
 
Charvát Milan
Stejskal Zdeněk
 
 
-9-8-9  0311
3.Hodboď MartinCharvát Milan-710129 3121
4.Běloubek RomanTitlbach Jindřich-9-7-8  0322
5.Stejskal JindřichStejskal Zdeněk-6-6-7  0323
6.Štolovský JosefDuška Jan-913-11-8 1324
7.Běloubek RomanCharvát Milan-9859 3134
8.Stejskal JindřichTitlbach Jindřich-7-8-9  0335
9.Štolovský JosefStejskal Zdeněk-6-67-8 1336
10.Hodboď MartinDuška Jan-8-13-7  0337
11.Stejskal JindřichCharvát Milan7107  3047
12.Štolovský JosefTitlbach Jindřich-210-6-8 1348
13.Hodboď MartinStejskal Zdeněk-5-89963258
14.Běloubek RomanDuška Jan499  3068
15.Štolovský JosefCharvát Milan9710  3078
16.Hodboď MartinTitlbach Jindřich829  3088
17.Běloubek RomanStejskal Zdeněk8-6-10-10 1389
18.Stejskal JindřichDuška Jan-6-88-5 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hodboď Martin31Charvát Milan04
Běloubek Roman22Titlbach Jindřich31
Stejskal Jindřich13Stejskal Zdeněk31
Štolovský Josef13Duška Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice AVrchní
rozhodčí:
Ginzlová Eva
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
obecní sál v BřezovicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:17653:482TJ Březovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ginzlová Eva
Vovčák Michal
 
 
Štolovský Miloslav
Doubek Miroslav
 
 
1077  3010
2.Pazderník Roman
Pazderník Václav
 
 
Nitray Jozef
Jihlavec Jan
 
 
-9810-773220
3.Pazderník VáclavNitray Jozef794  3030
4.Vovčák MichalDoubek Miroslav486  3040
5.Pazderník RomanJihlavec Jan1-6-8-5 1341
6.Ginzlová EvaŠtolovský Miloslav-610913 3151
7.Vovčák MichalNitray Jozef5-257 3161
8.Pazderník RomanDoubek Miroslav588  3071
9.Ginzlová EvaJihlavec Jan5-655 3181
10.Pazderník VáclavŠtolovský Miloslav733  3091
11.Pazderník RomanNitray Jozef-96-83632101
12.Ginzlová EvaDoubek Miroslav747  30111
13.Pazderník VáclavJihlavec Jan343  30121
14.Vovčák MichalŠtolovský Miloslav9-10-104-723122
15.Ginzlová EvaNitray Jozef669  30132
16.Pazderník VáclavDoubek Miroslav7-726 31142
17.Vovčák MichalJihlavec Jan834  30152
18.Pazderník RomanŠtolovský Miloslav-5-4-9  03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pazderník Václav40Nitray Jozef04
Vovčák Michal31Doubek Miroslav04
Pazderník Roman22Jihlavec Jan13
Ginzlová Eva40Štolovský Miloslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:23633:522TJ Sokol Podlázky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vtelenský Luděk
Čermák Vladimír
 
 
Kracman Martin
Kracman Horst
 
 
55-5-733210
2.Kříž Jakub
Zahrádka Michal
 
 
Mareš Jan
Janeček Marek
 
 
98-88 3120
3.Kříž JakubKracman Martin-7-5-9  0321
4.Zahrádka MichalJaneček Marek445  3031
5.Čermák VladimírKracman Horst-6889 3141
6.Vtelenský LuděkMareš Jan6-7108 3151
7.Zahrádka MichalKracman Martin5-510-583261
8.Čermák VladimírJaneček Marek2-963 3171
9.Vtelenský LuděkKracman Horst-994-5-52372
10.Kříž JakubMareš Jan10-7-48-82373
11.Čermák VladimírKracman Martin-5-4-7  0374
12.Vtelenský LuděkJaneček Marek3114  3084
13.Kříž JakubKracman Horst1078  3094
14.Zahrádka MichalMareš Jan576  30104
15.Vtelenský LuděkKracman Martin-2-55-8 13105
16.Kříž JakubJaneček Marek4110  30115
17.Zahrádka MichalKracman Horst779  30125
18.Čermák VladimírMareš JanWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kříž Jakub22Kracman Martin31
Zahrádka Michal40Janeček Marek04
Čermák Vladimír21Kracman Horst13
Vtelenský Luděk22Mareš Jan12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:24650:539TJ Sokol Mnichovo Hradiště E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kracman Martin
Kracman Horst
 
 
Žák Karel
Ort Marek
 
 
-8846 3110
2.Švasta Jindřich
Janeček Marek
 
 
Jírovec Václav
Heilek Miroslav
 
 
75-78 3120
3.Kracman MartinJírovec Václav556  3030
4.Kracman HorstOrt Marek6-10-9-5 1331
5.Janeček MarekŽák Karel11136  3041
6.Švasta JindřichHeilek Miroslav-8-896-82342
7.Kracman HorstJírovec Václav9-88-10-62343
8.Janeček MarekOrt Marek-8-9-4  0344
9.Švasta JindřichŽák Karel836  3054
10.Kracman MartinHeilek Miroslav443  3064
11.Janeček MarekJírovec Václav-105-96-52365
12.Švasta JindřichOrt Marek-78-5-8 1366
13.Kracman MartinŽák Karel556  3076
14.Kracman HorstHeilek Miroslav6-6810 3186
15.Švasta JindřichJírovec Václav-8-125-2 1387
16.Kracman MartinOrt Marek1062  3097
17.Kracman HorstŽák Karel566  30107
18.Janeček MarekHeilek Miroslav884  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kracman Martin40Jírovec Václav31
Kracman Horst22Ort Marek31
Janeček Marek22Žák Karel04
Švasta Jindřich13Heilek Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola Dolní BousovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:45574:709TJ Sokol Podlázky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štolovský Miloslav
Doubek Miroslav
 
 
Vtelenský Luděk
Čermák Vladimír
 
 
5-6-6-9 1301
2.Kohout Jaroslav
Jihlavec Jan
 
 
Zahrádka Michal
Kříž Jakub
 
 
-6-7-2  0302
3.Jihlavec JanZahrádka Michal-8-9-1  0303
4.Kohout JaroslavVtelenský Luděk-98-121283213
5.Štolovský MiloslavKříž Jakub46-8-883223
6.Doubek MiroslavČermák Vladimír-5-6-5  0324
7.Kohout JaroslavZahrádka Michal12-7-9-9 1325
8.Štolovský MiloslavVtelenský Luděk7108  3035
9.Doubek MiroslavKříž Jakub-9-3-5  0336
10.Jihlavec JanČermák Vladimír-4-6-3  0337
11.Štolovský MiloslavZahrádka Michal-4-210-8 1338
12.Doubek MiroslavVtelenský Luděk8-7-39113248
13.Jihlavec JanKříž Jakub-5-10-8  0349
14.Kohout JaroslavČermák Vladimír-5119-5-523410
15.Doubek MiroslavZahrádka Michal-5-8-9  03411
16.Jihlavec JanVtelenský Luděk65-7-9932511
17.Kohout JaroslavKříž Jakub9-119-3-423512
18.Štolovský MiloslavČermák Vladimír-61086 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jihlavec Jan13Zahrádka Michal40
Kohout Jaroslav13Vtelenský Luděk04
Štolovský Miloslav31Kříž Jakub31
Doubek Miroslav13Čermák Vladimír31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BřeznoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1320:41518:602TJ Březovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Milan
Stejskal Zdeněk
 
 
Ginzlová Eva
Vovčák Michal
 
 
-107-3-5 1301
2.Titlbach Jindřich
Duška Jan
 
 
Pazderník Václav
Takács Petr
 
 
3610  3011
3.Duška JanPazderník Václav-6-7-11  0312
4.Charvát MilanGinzlová Eva-6-76-11 1313
5.Stejskal ZdeněkVovčák Michal7-9-9-8 1314
6.Titlbach JindřichTakács Petr639  3024
7.Charvát MilanPazderník Václav-9-6-11  0325
8.Stejskal ZdeněkGinzlová Eva-10-9-7  0326
9.Titlbach JindřichVovčák Michal-8-7-9  0327
10.Duška JanTakács Petr4107  3037
11.Stejskal ZdeněkPazderník Václav-5-11111-92338
12.Titlbach JindřichGinzlová Eva-8-3-6  0339
13.Duška JanVovčák Michal7-76-753249
14.Charvát MilanTakács Petr947  3059
15.Titlbach JindřichPazderník Václav-3-8-7  03510
16.Duška JanGinzlová Eva-6-3-9  03511
17.Charvát MilanVovčák Michal-5-5-5  03512
18.Kunst JiříTakács Petr-8-5-14  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Duška Jan22Pazderník Václav40
Charvát Milan13Ginzlová Eva40
Stejskal Zdeněk03Vovčák Michal31
Titlbach Jindřich13Takács Petr13
Kunst Jiří01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ PlazyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna St.BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1134:42671:704TJ Plazy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klimeš Drahomír
Šimůnek Čestmír
 
 
Štolovský Josef
Folprecht Jan
 
 
75-10-9-92301
2.Macura Zdeněk
Fidrant Radek
 
 
Běloubek Roman
Hodboď Martin
 
 
89-3-9-72302
3.Šimůnek ČestmírHodboď Martin-6-56-6 1303
4.Klimeš DrahomírBěloubek Roman-898-6-72304
5.Macura ZdeněkŠtolovský Josef987  3014
6.Fidrant RadekFolprecht Jan-5-8-9  0315
7.Klimeš DrahomírHodboď Martin-8310-7-82316
8.Macura ZdeněkBěloubek Roman659  3026
9.Fidrant RadekŠtolovský Josef4-8-10-5 1327
10.Šimůnek ČestmírFolprecht Jan-8-97153237
11.Macura ZdeněkHodboď Martin6-1-78-82338
12.Fidrant RadekBěloubek Roman-10-5-5  0339
13.Šimůnek ČestmírŠtolovský Josef-9475 3149
14.Klimeš DrahomírFolprecht Jan6-39-683259
15.Fidrant RadekHodboď Martin-127-11683269
16.Šimůnek ČestmírBěloubek Roman7-39-8103279
17.Klimeš DrahomírŠtolovský Josef-77-8-10 13710
18.Macura ZdeněkFolprecht Jan-5-2-5  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šimůnek Čestmír31Hodboď Martin31
Klimeš Drahomír13Běloubek Roman22
Macura Zdeněk22Štolovský Josef22
Fidrant Radek13Folprecht Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
obecní sál v BřezovicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1711:51460:656TJ Sokol Kosmonosy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klaus Tomáš
Trlida Michal
 
 
Potměšil Pavel
Reiter Jiří
 
 
-9-6-9  0301
2.Volák Martin
Růžička Tomáš
 
 
Soumar Vladimír
Oplt Miroslav
 
 
-5-6-5  0302
3.Klaus TomášSoumar Vladimír-48-2-10 1303
4.Volák MartinOplt Miroslav-4-6-9  0304
5.Růžička TomášPotměšil Pavel896  3014
6.Trlida MichalReiter Jiří-5-7-10  0315
7.Volák MartinSoumar Vladimír-99-9-8 1316
8.Růžička TomášOplt Miroslav-11-8-6  0317
9.Trlida MichalPotměšil Pavel10-8-7-9 1318
10.Klaus TomášReiter Jiří-64-6-6 1319
11.Růžička TomášSoumar Vladimír-4-55-5 13110
12.Trlida MichalOplt Miroslav-1010-56-423111
13.Klaus TomášPotměšil Pavel-11-9-9  03112
14.Volák MartinReiter Jiří-6-8-6  03113
15.Trlida MichalSoumar Vladimír-8-5-7  03114
16.Klaus TomášOplt MiroslavWO    03115
17.Volák MartinPotměšil Pavel-412-10-9 13116
18.Růžička TomášReiter Jiří-7-8-4  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klaus Tomáš03Soumar Vladimír40
Volák Martin04Oplt Miroslav30
Růžička Tomáš13Potměšil Pavel31
Trlida Michal04Reiter Jiří40
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:547:27721:657TJ Sokol Kosmonosy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soumar Vladimír
Bernát Jan
 
 
Soumar Miroslav
Sajdl Vladimír
 
 
98-10-1593210
2.Potměšil Pavel
Černý Jaroslav
 
 
Kučera Michal st.
Kučera Kryštof
 
 
-11114-12-42311
3.Soumar VladimírSoumar Miroslav789  3021
4.Potměšil PavelKučera Michal st.789  3031
5.Bernát JanMlčoch Petr-7-48-5 1332
6.Reiter JiříKučera Kryštof11-4108 3142
7.Potměšil PavelSajdl Vladimír48-11-1093252
8.Bernát JanKučera Michal st.-96107 3162
9.Reiter JiříMlčoch Petr72-77 3172
10.Soumar VladimírKučera Kryštof-833-1183282
11.Bernát JanSajdl Vladimír11-4-45-82383
12.Reiter JiříKučera Michal st.-7-699-42384
13.Soumar VladimírMlčoch Petr495  3094
14.Potměšil PavelKučera Kryštof51010  30104
15.Černý JaroslavSajdl Vladimír7-5-55932114
16.Soumar VladimírKučera Michal st.892  30124
17.Potměšil PavelMlčoch Petr7-374 31134
18.Bernát JanKučera Kryštof8-6-7-7 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soumar Vladimír40Soumar Miroslav01
Potměšil Pavel40Kučera Michal st.13
Bernát Jan13Mlčoch Petr13
Reiter Jiří21Kučera Kryštof13
Černý Jaroslav10Sajdl Vladimír12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ PlazyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
pohostinství Plazy \"U hada\"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:14688:500TJ Plazy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Běloubek Roman
Hodboď Martin
 
 
Klaus Tomáš
Trlida Michal
 
 
948  3010
2.Štolovský Josef
Folprecht Jan
 
 
Volák Martin
Růžička Tomáš
 
 
-1097-963220
3.Folprecht JanKlaus Tomáš264  3030
4.Běloubek RomanTrlida Michal1074  3040
5.Hodboď MartinVolák Martin867  3050
6.Štolovský JosefRůžička Tomáš667  3060
7.Běloubek RomanKlaus Tomáš8-1045 3170
8.Hodboď MartinTrlida Michal-9577 3180
9.Štolovský JosefVolák Martin-106108 3190
10.Folprecht JanRůžička Tomáš8-6-10-6 1391
11.Hodboď MartinKlaus Tomáš776  30101
12.Štolovský JosefTrlida Michal411-9-5732111
13.Folprecht JanVolák Martin1075  30121
14.Běloubek RomanRůžička Tomáš545  30131
15.Štolovský JosefKlaus Tomáš-59118 31141
16.Folprecht JanTrlida Michal55-76 31151
17.Běloubek RomanVolák Martin9-6-76732161
18.Hodboď MartinRůžička Tomáš644  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Folprecht Jan31Klaus Tomáš04
Běloubek Roman40Trlida Michal04
Hodboď Martin40Volák Martin04
Štolovský Josef40Růžička Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice AVrchní
rozhodčí:
Ginzlová Eva
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
obecní sál BřezoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:13641:352TJ Březovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ginzlová Eva
Vovčák Michal
 
 
Klimeš Drahomír
Fidrant Radek
 
 
8-1058 3110
2.Pazderník Václav
Pazderník Roman
 
 

 
 
WO    3020
3.Pazderník VáclavFidrant Radek4510  3030
4.Ginzlová EvaMareš Pavel374  3040
5.Pazderník RomanKlimeš Drahomír8-9-412-82341
6.Vovčák MichalWO    3051
7.Ginzlová EvaFidrant Radek558  3061
8.Pazderník RomanMareš Pavel-8-10-7  0362
9.Vovčák MichalKlimeš Drahomír-9-934113272
10.Pazderník VáclavWO    3082
11.Pazderník RomanFidrant Radek-92-9-9 1383
12.Vovčák MichalMareš Pavel996  3093
13.Pazderník VáclavKlimeš Drahomír-6274 31103
14.Ginzlová EvaWO    30113
15.Vovčák MichalFidrant Radek388  30123
16.Pazderník VáclavMareš Pavel748  30133
17.Ginzlová EvaKlimeš Drahomír974  30143
18.Pazderník RomanWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pazderník Václav30Fidrant Radek13
Ginzlová Eva30Mareš Pavel13
Pazderník Roman03Klimeš Drahomír13
Vovčák Michal30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BřeznoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:25720:553TJ Sokol Podlázky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Vladimír
Vtelenský Luděk
 
 
Berky Jozef
Stejskal Zdeněk
 
 
155  3010
2.Kříž Jakub
Zahrádka Michal
 
 
Titlbach Jindřich
Duška Jan
 
 
-87-8473220
3.Kříž JakubTitlbach Jindřich4-4-7-7 1321
4.Zahrádka MichalDuška Jan952  3031
5.Čermák VladimírStejskal Zdeněk-94129 3141
6.Vtelenský LuděkBerky Jozef6-572 3151
7.Zahrádka MichalTitlbach Jindřich6-838 3161
8.Čermák VladimírDuška Jan-1199-943271
9.Vtelenský LuděkStejskal Zdeněk259  3081
10.Kříž JakubBerky Jozef568  3091
11.Čermák VladimírTitlbach Jindřich-99-8-2 1392
12.Vtelenský LuděkDuška Jan-95-10-4 1393
13.Kříž JakubStejskal Zdeněk-12109-9632103
14.Zahrádka MichalBerky Jozef663  30113
15.Vtelenský LuděkTitlbach Jindřich-76-78432123
16.Kříž JakubDuška Jan-10810-6-923124
17.Zahrádka MichalStejskal ZdeněkWO    30134
18.Čermák VladimírBerky Jozef6-10-109132144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kříž Jakub22Titlbach Jindřich22
Zahrádka Michal30Duška Jan22
Čermák Vladimír31Stejskal Zdeněk03
Vtelenský Luděk31Berky Jozef04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:19685:567TJ Sokol Mnichovo Hradiště E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janeček Marek
Švasta Jindřich
 
 
Štolovský Miloslav
Kohout Jaroslav
 
 
6104  3010
2.Kracman Horst
Kracman Martin
 
 
Jihlavec Jan
Noha Jan
 
 
1288  3020
3.Kracman MartinNoha Jan757  3030
4.Kracman HorstJihlavec Jan7710  3040
5.Švasta JindřichKohout Jaroslav888  3050
6.Janeček MarekŠtolovský Miloslav-6117-883260
7.Kracman HorstNoha Jan-95-8-8 1361
8.Švasta JindřichJihlavec Jan76-610 3171
9.Janeček MarekKohout Jaroslav110-88 3181
10.Kracman MartinŠtolovský Miloslav85-107 3191
11.Švasta JindřichNoha Jan-5-6-0  0392
12.Janeček MarekJihlavec Jan-10-1010-7 1393
13.Kracman MartinKohout Jaroslav342  30103
14.Kracman HorstŠtolovský Miloslav-101075 31113
15.Janeček MarekNoha Jan111013  30123
16.Kracman MartinJihlavec Jan-95119 31133
17.Kracman HorstKohout Jaroslav48-12-91032143
18.Švasta JindřichŠtolovský Miloslav88-65 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kracman Martin40Noha Jan22
Kracman Horst31Jihlavec Jan13
Švasta Jindřich31Kohout Jaroslav04
Janeček Marek31Štolovský Miloslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola Dolní BousovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:25693:583ST Dolní Bousov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlasáková Martina
Štolovský Miloslav
 
 
Heilek Miroslav
Jírovec Václav
 
 
-10-8-6  0301
2.Kohout Jaroslav
Jihlavec Jan
 
 
Ort Marek
Žák Karel
 
 
-117-9263211
3.Vlasáková MartinaOrt Marek-9-14-10 1312
4.Kohout JaroslavJírovec Václav467  3022
5.Štolovský MiloslavŽák Karel109-66 3132
6.Jihlavec JanHeilek Miroslav10-762 3142
7.Kohout JaroslavOrt Marek-8-5-8  0343
8.Štolovský MiloslavJírovec Václav52-86 3153
9.Jihlavec JanŽák Karel1410  3063
10.Vlasáková MartinaHeilek Miroslav-13648 3173
11.Štolovský MiloslavOrt Marek-6-996-22374
12.Jihlavec JanJírovec Václav1167  3084
13.Vlasáková MartinaŽák Karel486  3094
14.Kohout JaroslavHeilek Miroslav9-886 31104
15.Jihlavec JanOrt Marek-9616-9-1423105
16.Vlasáková MartinaJírovec Václav9108  30115
17.Kohout JaroslavŽák Karel36-68 31125
18.Štolovský MiloslavHeilek Miroslav-10-498632135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vlasáková Martina31Ort Marek40
Kohout Jaroslav31Jírovec Václav04
Štolovský Miloslav31Žák Karel04
Jihlavec Jan31Heilek Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BřeznoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1124:38516:600TJ Sokol Mnichovo Hradiště E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Titlbach Jindřich
Duška Jan
 
 
Kracman Martin
Kracman Horst
 
 
-9-11-12  0301
2.Charvát Milan
Stejskal Zdeněk
 
 
Mareš Jan
Janeček Marek
 
 
10-8102 3111
3.Titlbach JindřichKracman Martin-9-6-5  0312
4.Duška JanMareš Jan11-9-39-92313
5.Stejskal ZdeněkKracman Horst-65109 3123
6.Charvát MilanJaneček Marek519  3033
7.Duška JanKracman Martin-3-8-4  0334
8.Stejskal ZdeněkMareš Jan-7-7-8  0335
9.Charvát MilanKracman Horst-3-6-7  0336
10.Titlbach JindřichJaneček Marek-5664 3146
11.Stejskal ZdeněkKracman Martin-5-610-5 1347
12.Charvát MilanMareš Jan-4-6-10  0348
13.Titlbach JindřichKracman Horst-71479 3158
14.Duška JanJaneček Marek389  3068
15.Charvát MilanKracman Martin-6-7-4  0369
16.Titlbach JindřichMareš Jan-3-5-1  03610
17.Duška JanKracman Horst-9874 31710
18.Kunst JiříJaneček Marek-6-8-4  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Titlbach Jindřich22Kracman Martin40
Duška Jan22Mareš Jan40
Stejskal Zdeněk12Kracman Horst13
Charvát Milan13Janeček Marek13
Kunst Jiří01