Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Březno ST BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům ČistáRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:39611:648Sokol Březno ST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinec Jaroslav
Rampas František
 
 
Just Miloslav
Lauber Jakub
 
 
-9-6-9  0301
2.Volf Petr ml.
Ráb Martin
 
 
Klíma Miroslav
Vedral Jan
 
 
6-7-8873211
3.Volf Petr ml.Klíma Miroslav4-976 3121
4.Ráb MartinLauber Jakub-8-8-5  0322
5.Rampas FrantišekTominec Aleš48-1112 3132
6.Doubek MiroslavJust Miloslav8-777 3142
7.Ráb MartinKlíma Miroslav-6-8-7  0343
8.Rampas FrantišekLauber Jakub-6-7-8  0344
9.Doubek MiroslavTominec Aleš-81089 3154
10.Volf Petr ml.Just Miloslav10-84-593264
11.Rampas FrantišekKlíma Miroslav-8-8-9  0365
12.Doubek MiroslavLauber Jakub-1088-4-82366
13.Volf Petr ml.Tominec Aleš57-44 3176
14.Ráb MartinJust Miloslav-2-7-9  0377
15.Doubek MiroslavKlíma Miroslav11-10-7-6 1378
16.Volf Petr ml.Lauber Jakub939  3088
17.Martinec JaroslavVedral Jan7-6-9-8 1389
18.Rampas FrantišekJust Miloslav10-4-9-6 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Volf Petr ml.40Klíma Miroslav31
Ráb Martin03Lauber Jakub31
Rampas František13Tominec Aleš03
Doubek Miroslav22Just Miloslav22
Martinec Jaroslav01Vedral Jan10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:22568:471SK Dolní Stakory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pejta Petr st.
Kopal Miroslav
 
 
Stejskal Jindřich
Vyrtych Jiří
 
 
669  3010
2.Jonáš Jaroslav ml.
Pejta Petr ml.
 
 
Čuban Zdeněk
Trlida Hubert
 
 
-878-753220
3.Jonáš Jaroslav ml.Vyrtych Jiří568  3030
4.Pejta Petr st.Čuban Zdeněk11-797 3140
5.Pejta Petr ml.Trlida Hubert493  3050
6.Kopal MiroslavStejskal Jindřich-9148-4103260
7.Pejta Petr st.Vyrtych Jiří-10866 3170
8.Pejta Petr ml.Čuban Zdeněk868  3080
9.Kopal MiroslavTrlida Hubert3-5-11-9 1381
10.Jonáš Jaroslav ml.Stejskal Jindřich-6-11-4  0382
11.Pejta Petr ml.Vyrtych Jiří-58910 3192
12.Kopal MiroslavČuban Zdeněk718  30102
13.Jonáš Jaroslav ml.Trlida Hubert-6-7-10  03103
14.Pejta Petr st.Stejskal JindřichWO    30113
15.Kopal MiroslavVyrtych JiříWO    30123
16.Jonáš Jaroslav ml.Čuban ZdeněkWO    03124
17.Pejta Petr st.Trlida HubertWO    03125
18.Pejta Petr ml.Stejskal JindřichWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jonáš Jaroslav ml.12Vyrtych Jiří03
Pejta Petr st.20Čuban Zdeněk03
Pejta Petr ml.30Trlida Hubert21
Kopal Miroslav21Stejskal Jindřich11
WO32WO23



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Radnice ChotětovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:14639:453TJ Sokol Chotětov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schoř Ladislav
Tahal Jiří
 
 
Šlambor Oldřich st.
Blažek Lubomír
 
 
2-973 3110
2.Červinka František
Moc Vladimír st.
 
 
Najman Jiří
Fanta Petr
 
 
5-1098 3120
3.Moc Vladimír st.Fanta Petr-6-3-3  0321
4.Červinka FrantišekBlažek Lubomír337  3031
5.Tahal JiříŠlambor Oldřich st.859  3041
6.Schoř LadislavNajman Jiří244  3051
7.Červinka FrantišekFanta Petr-71199 3161
8.Tahal JiříBlažek Lubomír-111066 3171
9.Schoř LadislavŠlambor Oldřich st.782  3081
10.Moc Vladimír st.Najman Jiří549  3091
11.Tahal JiříFanta Petr-3-4-12  0392
12.Schoř LadislavBlažek Lubomír544  30102
13.Moc Vladimír st.Šlambor Oldřich st.119-6-91532112
14.Červinka FrantišekNajman Jiří3104  30122
15.Schoř LadislavFanta Petr7-745 31132
16.Moc Vladimír st.Blažek Lubomír472  30142
17.Červinka FrantišekŠlambor Oldřich st.841  30152
18.Tahal JiříNajman Jiří8-958 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Moc Vladimír st.31Fanta Petr22
Červinka František40Blažek Lubomír04
Tahal Jiří31Šlambor Oldřich st.04
Schoř Ladislav40Najman Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:34649:660TJ Sokol Podlázky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sluka Čeněk
Oplt Miroslav
 
 
Marján Marcel
Žďánský Karel
 
 
9-6-10-11 1301
2.Švachová Lenka
Čamrová Eliška
 
 
Michal Jaroslav
Mlčoch Petr
 
 
8-58-973211
3.Čamrová EliškaMarján Marcel-59-9-6 1312
4.Botková MichaelaMichal Jaroslav-79-7-3 1313
5.Oplt MiroslavMlčoch Petr-6-109-8 1314
6.Sluka ČeněkŽďánský Karel787  3024
7.Botková MichaelaMarján Marcel-8-3-6  0325
8.Oplt MiroslavMichal Jaroslav859  3035
9.Sluka ČeněkMlčoch Petr-8798 3145
10.Švachová LenkaŽďánský Karel-7-198-2 1346
11.Oplt MiroslavMarján Marcel786  3056
12.Sluka ČeněkMichal Jaroslav7-7611 3166
13.Švachová LenkaMlčoch Petr8-1-98-72367
14.Botková MichaelaŽďánský Karel8-116-10-82368
15.Sluka ČeněkMarján Marcel7910  3078
16.Švachová LenkaMichal Jaroslav-6-9-7  0379
17.Botková MichaelaMlčoch Petr6-6-92-1123710
18.Oplt MiroslavŽďánský Karel7214  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čamrová Eliška01Marján Marcel22
Botková Michaela04Michal Jaroslav22
Oplt Miroslav31Mlčoch Petr31
Sluka Čeněk40Žďánský Karel22
Švachová Lenka03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství U hada PlazyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:44492:590SK Dolní Stakory C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaňousek Miroslav
Landsinger Tomáš
 
 
Kopal Jaroslav
Strouhal Jiří
 
 
-3-5-6  0301
2.Vyrtych Martin
Jonáš Zdeněk
 
 
Drapák Jaroslav st.
Šádek Jaroslav st.
 
 
-811-94-92302
3.Vyrtych MartinDrapák Jaroslav st.-4-4-11  0303
4.Vaňousek MiroslavŠádek Jaroslav st.-10-3-11  0304
5.Jonáš ZdeněkStrouhal Jiří-9-73633214
6.Landsinger TomášKopal Jaroslav-5-1-5  0315
7.Vaňousek MiroslavDrapák Jaroslav st.-6-5-2  0316
8.Jonáš ZdeněkŠádek Jaroslav st.933  3026
9.Landsinger TomášStrouhal Jiří-46-3-9 1327
10.Vyrtych MartinKopal Jaroslav393  3037
11.Jonáš ZdeněkDrapák Jaroslav st.-7-99-3 1338
12.Landsinger Tomᚊádek Jaroslav st.-6-5-7  0339
13.Vyrtych MartinStrouhal Jiří5-57-3-423310
14.Vaňousek MiroslavKopal Jaroslav-6-9-11  03311
15.Landsinger TomášDrapák Jaroslav st.-6-5-5  03312
16.Vyrtych MartinŠádek Jaroslav st.-58-87-923313
17.Vaňousek MiroslavStrouhal Jiří-4-8-6  03314
18.Jonáš ZdeněkKopal JaroslavWO    30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vyrtych Martin13Drapák Jaroslav st.40
Vaňousek Miroslav04Šádek Jaroslav st.31
Jonáš Zdeněk21Strouhal Jiří31
Landsinger Tomáš04Kopal Jaroslav21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní místnost vodárna KáranýRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:23649:548TJ Sokol Otradovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mareš Pavel
Doležalová Daniela
 
 
Novotný Karel
Pavlišta Jaroslav
 
 
9-1111-6-92301
2.Skála Jiří
Fidrant Radek
 
 
Nitray Jozef
Doubek Miroslav
 
 
56-93 3111
3.Fidrant RadekDoubek Miroslav86-510 3121
4.Doležalová DanielaPavlišta Jaroslav7102  3031
5.Skála JiříNovotný Karel-12-7-3  0332
6.Mareš PavelNitray Jozef729  3042
7.Doležalová DanielaDoubek Miroslav-10-10-7  0343
8.Skála JiříPavlišta Jaroslav-139-81173253
9.Mareš PavelNovotný Karel1076  3063
10.Fidrant RadekNitray Jozef954  3073
11.Skála JiříDoubek Miroslav12-75-8-62374
12.Mareš PavelPavlišta Jaroslav662  3084
13.Fidrant RadekNovotný Karel1055  3094
14.Doležalová DanielaNitray Jozef-138-59732104
15.Mareš PavelDoubek Miroslav-946-7432114
16.Fidrant RadekPavlišta Jaroslav363  30124
17.Doležalová DanielaNovotný KarelWO    03125
18.Skála JiříNitray Jozef664  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fidrant Radek40Doubek Miroslav22
Doležalová Daniela21Pavlišta Jaroslav04
Skála Jiří22Novotný Karel12
Mareš Pavel40Nitray Jozef04
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS