Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Vodárna KáranýRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:31702:650TJ Sokol Otradovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skála Jiří
Fidrant Radek
 
 
Rampas František
Martinec Jaroslav
 
 
-8876 3110
2.Mareš Pavel
Doležalová Daniela
 
 
Ráb Martin
Volf Petr ml.
 
 
8-8-8373220
3.Fidrant RadekBrůžek Peter196-9-363230
4.Doležalová DanielaRáb Martin59-93 3140
5.Skála JiříVolf Petr ml.9-885 3150
6.Mareš PavelDoubek Miroslav11133  3060
7.Doležalová DanielaBrůžek Peter95-10-7-92361
8.Skála JiříRáb Martin-10889 3171
9.Mareš PavelVolf Petr ml.99-6-763281
10.Fidrant RadekRampas František11-6-3-9 1382
11.Skála JiříBrůžek Peter6-10-5-7 1383
12.Mareš PavelRáb Martin868  3093
13.Fidrant RadekVolf Petr ml.-8-9126932103
14.Doležalová DanielaRampas František-6-5-8  03104
15.Mareš PavelBrůžek Peter1-572 31114
16.Fidrant RadekRáb Martin657  30124
17.Doležalová DanielaVolf Petr ml.-7-2-8  03125
18.Skála JiříRampas František6-5-57-923126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fidrant Radek31Brůžek Peter22
Doležalová Daniela13Ráb Martin04
Skála Jiří22Volf Petr ml.13
Mareš Pavel40Doubek Miroslav01
   Rampas František30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Dolní BousovRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:11619:342ST Dolní Bousov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nitray Jozef
Doubek Miroslav
 
 

 
 
WO    3010
2.Noha Jan
Kohout Jaroslav
 
 
Jonáš Zdeněk
Vyrtych Martin
 
 
896  3020
3.Noha JanWO    3030
4.Nitray JozefLandsinger Tomáš832  3040
5.Kohout JaroslavJonáš Zdeněk9115  3050
6.Doubek MiroslavVyrtych Martin96-1-9-112351
7.Nitray JozefWO    3061
8.Kohout JaroslavLandsinger Tomáš-9876 3171
9.Doubek MiroslavJonáš Zdeněk587  3081
10.Noha JanVyrtych Martin8-851 3191
11.Kohout JaroslavWO    30101
12.Doubek MiroslavLandsinger Tomáš344  30111
13.Noha JanJonáš Zdeněk1088  30121
14.Nitray JozefVyrtych Martin-469-7-1023122
15.Doubek MiroslavWO    30132
16.Noha JanLandsinger Tomáš345  30142
17.Nitray JozefJonáš Zdeněk-7-5-6  03143
18.Kohout JaroslavVyrtych Martin599  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Noha Jan30Landsinger Tomáš04
Nitray Jozef12Jonáš Zdeněk13
Kohout Jaroslav30Vyrtych Martin22
Doubek Miroslav21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:31629:614nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopal Jaroslav
Strouhal Jiří
 
 
Botková Michaela
Oplt Miroslav
 
 
8-9-610-72301
2.Drapák Jaroslav st.
Šádek Jaroslav st.
 
 
Švachová Lenka
Havlíček Tomáš
 
 
999  3011
3.Drapák Jaroslav st.Botková Michaela-8111011 3121
4.Šádek Jaroslav st.Oplt Miroslav11-48-9-122322
5.Strouhal JiříŠvachová Lenka978  3032
6.Kopal JaroslavHavlíček Tomáš-121098 3142
7.Šádek Jaroslav st.Botková Michaela-10-2-8  0343
8.Strouhal JiříOplt Miroslav-9-68-6 1344
9.Kopal JaroslavŠvachová Lenka467  3054
10.Drapák Jaroslav st.Havlíček Tomáš6-79-8-92355
11.Strouhal JiříBotková Michaela10-4-13-7 1356
12.Kopal JaroslavOplt Miroslav-14-5-6  0357
13.Drapák Jaroslav st.Švachová Lenka425  3067
14.Šádek Jaroslav st.Havlíček Tomáš66-9-693277
15.Kopal JaroslavBotková Michaela-4-5-8  0378
16.Drapák Jaroslav st.Oplt Miroslav569  3088
17.Šádek Jaroslav st.Švachová Lenka152  3098
18.Strouhal JiříHavlíček Tomáš-6-8-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drapák Jaroslav st.31Botková Michaela31
Šádek Jaroslav st.22Oplt Miroslav31
Strouhal Jiří13Švachová Lenka04
Kopal Jaroslav22Havlíček Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:24633:554TJ Sokol Podlázky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Venera Petr
Mlčoch Petr
 
 
Červinka František
Moc Vladimír st.
 
 
955  3010
2.Žďánský Karel
Marján Marcel
 
 
Schoř Ladislav
Tahal Jiří
 
 
-7-5-7  0311
3.Marján MarcelMoc Vladimír st.5-95-953221
4.Michal JaroslavČervinka František1268  3031
5.Venera PetrSchoř Ladislav59-5-6-132332
6.Mlčoch PetrTahal Jiří8-9-84-72333
7.Michal JaroslavMoc Vladimír st.399  3043
8.Venera PetrČervinka František5-7-7553253
9.Mlčoch PetrSchoř Ladislav-6-9-10  0354
10.Marján MarcelTahal Jiří6-915 3164
11.Venera PetrMoc Vladimír st.596  3074
12.Žďánský KarelČervinka František9710  3084
13.Marján MarcelSchoř Ladislav-1-9-6  0385
14.Michal JaroslavTahal Jiří1465  3095
15.Žďánský KarelMoc Vladimír st.-4768 31105
16.Marján MarcelČervinka František6810  30115
17.Michal JaroslavSchoř Ladislav-8-68-4 13116
18.Venera PetrTahal Jiří9108  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marján Marcel31Moc Vladimír st.04
Michal Jaroslav31Červinka František04
Venera Petr31Schoř Ladislav40
Mlčoch Petr02Tahal Jiří13
Žďánský Karel20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Josefův DůlRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:41546:636SK Dolní Stakory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Lubomír
Šlambor Oldřich st.
 
 
Kopal Miroslav
Šaněk Pavel
 
 
8-1-8-9 1301
2.Fanta Petr
Najman Jiří
 
 
Pejta Petr ml.
Šámal Vladimír
 
 
1169  3011
3.Najman JiříKopal Miroslav-3-66-5 1312
4.Šlambor Oldřich st.Šaněk Pavel89-76 3122
5.Fanta PetrPejta Petr ml.-8-76-3 1323
6.Blažek LubomírŠámal Vladimír1094  3033
7.Šlambor Oldřich st.Kopal Miroslav-6-6-7  0334
8.Fanta PetrŠaněk Pavel127-6-673244
9.Blažek LubomírPejta Petr ml.-5-3-10  0345
10.Najman JiříŠámal Vladimír-88-6-10 1346
11.Fanta PetrKopal Miroslav6-9106 3156
12.Blažek LubomírŠaněk Pavel9-11-8-9 1357
13.Najman JiříPejta Petr ml.-9-13-8  0358
14.Šlambor Oldřich st.Šámal Vladimír-3-73-4 1359
15.Blažek LubomírKopal Miroslav-10-5-6  03510
16.Najman JiříŠaněk Pavel-6-6-8  03511
17.Šlambor Oldřich st.Pejta Petr ml.-3-6-4  03512
18.Fanta PetrŠámal Vladimír2-1049 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Najman Jiří04Kopal Miroslav31
Šlambor Oldřich st.13Šaněk Pavel22
Fanta Petr31Pejta Petr ml.40
Blažek Lubomír13Šámal Vladimír22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Březno ST BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství U hada PlazyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:31632:592TJ Plazy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trlida Hubert
Čuban Zdeněk
 
 
Klíma Miroslav
Tominec Aleš
 
 
999  3010
2.Stejskal Jindřich
Mejsnar Jan
 
 
Just Miloslav
Vedral Jan
 
 
6-84-1193220
3.Mejsnar JanKlíma Miroslav-6-5-7  0321
4.Čuban ZdeněkTominec Aleš10-7-88-92322
5.Stejskal JindřichVedral Jan468  3032
6.Trlida HubertJust Miloslav96-9-10-52333
7.Čuban ZdeněkKlíma Miroslav10-8-115113243
8.Stejskal JindřichTominec Aleš-8910-10-92344
9.Trlida HubertVedral Jan563  3054
10.Mejsnar JanJust Miloslav-7-5-3  0355
11.Stejskal JindřichKlíma Miroslav846  3065
12.Trlida HubertTominec Aleš-8554 3175
13.Mejsnar JanVedral Jan-9-3-3  0376
14.Čuban ZdeněkJust Miloslav-6-11-5  0377
15.Trlida HubertKlíma Miroslav675  3087
16.Mejsnar JanTominec Aleš-9-9-5  0388
17.Čuban ZdeněkVedral Jan127  3098
18.Stejskal JindřichJust Miloslav99-6-11732108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mejsnar Jan04Klíma Miroslav13
Čuban Zdeněk22Tominec Aleš31
Stejskal Jindřich31Vedral Jan13
Trlida Hubert31Just Miloslav31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline