Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství U hada PlazyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:35598:642nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyrtych Martin
Jonáš Zdeněk
 
 
Doubek Miroslav
Martinec Jaroslav
 
 
118-97 3110
2.Vaňousek Miroslav
Landsinger Tomáš
 
 
Brůžek Peter
Volf Petr ml.
 
 
-3-10-6  0311
3.Vyrtych MartinBrůžek Peter99-13-3123221
4.Vaňousek MiroslavVolf Petr ml.-46-2-7 1322
5.Jonáš ZdeněkRampas František5910  3032
6.Landsinger TomášMartinec Jaroslav-6-2-9  0333
7.Vaňousek MiroslavBrůžek Peter-8-3-6  0334
8.Jonáš ZdeněkVolf Petr ml.-9-9101423244
9.Landsinger TomášRampas František-3-7-7  0345
10.Vyrtych MartinMartinec Jaroslav10-593 3155
11.Jonáš ZdeněkBrůžek Peter-3-88-4 1356
12.Landsinger TomášVolf Petr ml.-6-68-7 1357
13.Vyrtych MartinRampas František989  3067
14.Vaňousek MiroslavMartinec Jaroslav5116  3077
15.Landsinger TomášBrůžek Peter-6-6-8  0378
16.Vyrtych MartinVolf Petr ml.96-89 3188
17.Vaňousek MiroslavRampas František-1076-9-92389
18.Jonáš ZdeněkDoubek Miroslav56-104 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vyrtych Martin40Brůžek Peter31
Vaňousek Miroslav13Volf Petr ml.22
Jonáš Zdeněk31Rampas František22
Landsinger Tomáš04Martinec Jaroslav12
   Doubek Miroslav01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní místnost vodárna KáranýRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:44552:648TJ AŠ Mladá Boleslav F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mareš Pavel
Doležalová Daniela
 
 
Švachová Lenka
Sluka Čeněk
 
 
-4-10-3  0301
2.Skála Jiří
Fidrant Radek
 
 
Oplt Miroslav
Botková Michaela
 
 
-687-8-42302
3.Fidrant RadekSluka Čeněk-63-3-1 1303
4.Doležalová DanielaŠvachová Lenka8-689 3113
5.Skála JiříOplt Miroslav9-3-912-82314
6.Mareš PavelBotková Michaela-9-5-2  0315
7.Doležalová DanielaSluka Čeněk-6-7-5  0316
8.Skála JiříŠvachová Lenka13-12-78-62317
9.Mareš PavelOplt Miroslav-59-711-82318
10.Fidrant RadekBotková Michaela-7-6-5  0319
11.Skála JiříSluka Čeněk-9-12-9  03110
12.Mareš PavelŠvachová Lenka48-1011 31210
13.Fidrant RadekOplt Miroslav-5-7-11  03211
14.Doležalová DanielaBotková Michaela-9-9-5  03212
15.Mareš PavelSluka ČeněkWO    30312
16.Fidrant RadekŠvachová Lenka443  30412
17.Doležalová DanielaOplt Miroslav-510-12-6 13413
18.Skála JiříBotková Michaela-5-5-11  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fidrant Radek13Sluka Čeněk30
Doležalová Daniela13Švachová Lenka13
Skála Jiří04Oplt Miroslav40
Mareš Pavel12Botková Michaela40
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Dolní BousovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:35651:656TJ Sokol Chotětov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Karel
Noha Jan
 
 
Červinka František
Moc Vladimír st.
 
 
766  3010
2.Nitray Jozef
Doubek Miroslav
 
 
Schoř Ladislav
Tahal Jiří
 
 
-1068-9113220
3.Novotný KarelČervinka František4-4-8-9 1321
4.Nitray JozefMoc Vladimír st.12811  3031
5.Noha JanSchoř Ladislav-10-43-10 1332
6.Doubek MiroslavTahal Jiří95-6-9-92333
7.Nitray JozefČervinka František6-111-8-42334
8.Noha JanMoc Vladimír st.3105  3044
9.Doubek MiroslavSchoř Ladislav-77-5-3 1345
10.Novotný KarelTahal Jiří-107-9-5 1346
11.Noha JanČervinka František796  3056
12.Doubek MiroslavMoc Vladimír st.10613  3066
13.Novotný KarelSchoř Ladislav-2-9-10  0367
14.Nitray JozefTahal Jiří96-5-5-82368
15.Doubek MiroslavČervinka František9-56-953278
16.Novotný KarelMoc Vladimír st.-11-746-62379
17.Nitray JozefSchoř Ladislav-4-4-7  03710
18.Noha JanTahal Jiří67-710 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novotný Karel04Červinka František22
Nitray Jozef13Moc Vladimír st.13
Noha Jan31Schoř Ladislav40
Doubek Miroslav22Tahal Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory CVrchní
rozhodčí:
Šádek Jaroslav st.
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OÚ Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1519:50540:708SK Dolní Stakory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopal Jaroslav
Strouhal Jiří
 
 
Šaněk Pavel
Jonáš Jaroslav ml.
 
 
-8145-5-62301
2.Drapák Jaroslav st.
Šádek Jaroslav st.
 
 
Pejta Petr st.
Pejta Petr ml.
 
 
-88-6-9 1302
3.Drapák Jaroslav st.Šaněk Pavel-6-2-10  0303
4.Šádek Jaroslav st.Jonáš Jaroslav ml.6-7-7-3 1304
5.Strouhal JiříPejta Petr st.7-66-6-92305
6.Kopal JaroslavPejta Petr ml.-4-3-5  0306
7.Šádek Jaroslav st.Šaněk Pavel-11-5-5  0307
8.Strouhal JiříJonáš Jaroslav ml.-978-1183217
9.Kopal JaroslavPejta Petr st.108-10-10-72318
10.Drapák Jaroslav st.Pejta Petr ml.-7-6-7  0319
11.Strouhal JiříŠaněk Pavel27-48 3129
12.Kopal JaroslavJonáš Jaroslav ml.-8-9-5  03210
13.Drapák Jaroslav st.Pejta Petr st.9-68-6832310
14.Šádek Jaroslav st.Pejta Petr ml.99-1-3-723311
15.Kopal JaroslavŠaněk Pavel-1-6-3  03312
16.Drapák Jaroslav st.Jonáš Jaroslav ml.-7-8-5  03313
17.Šádek Jaroslav st.Pejta Petr st.-6-10-11  03314
18.Strouhal JiříPejta Petr ml.-6-10-5  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Drapák Jaroslav st.13Šaněk Pavel31
Šádek Jaroslav st.04Jonáš Jaroslav ml.31
Strouhal Jiří22Pejta Petr st.31
Kopal Jaroslav04Pejta Petr ml.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Březno ST BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:37592:609Sokol Březno ST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Venera Petr
Michal Jaroslav
 
 
Just Miloslav
Lauber Jakub
 
 
-6-8-3  0301
2.Mlčoch Petr
Žďánský Karel
 
 
Tominec Aleš
Veselý Martin
 
 
7-288 3111
3.Mlčoch PetrLauber Jakub811-8-10-32312
4.Michal JaroslavVeselý Martin11-9-7893222
5.Žďánský KarelTominec Aleš-845-533232
6.Venera PetrJust Miloslav-8-795-82333
7.Michal JaroslavLauber Jakub-9-5-6  0334
8.Žďánský KarelVeselý Martin7-4-6693244
9.Venera PetrTominec Aleš-12-5-3  0345
10.Mlčoch PetrJust Miloslav694  3055
11.Žďánský KarelLauber Jakub-7-59-5 1356
12.Venera PetrVeselý Martin-3-10-7  0357
13.Mlčoch PetrTominec Aleš-557-7-72358
14.Michal JaroslavJust Miloslav-7-98-5 1359
15.Venera PetrLauber Jakub-4-6-6  03510
16.Mlčoch PetrVeselý Martin1052  30610
17.Michal JaroslavTominec Aleš644  30710
18.Žďánský KarelJust MiloslavWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mlčoch Petr22Lauber Jakub40
Michal Jaroslav22Veselý Martin13
Žďánský Karel21Tominec Aleš22
Venera Petr04Just Miloslav21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Josefův DůlRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1512:46405:600TJ Plazy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Lubomír
Šlambor Oldřich st.
 
 
Trlida Hubert
Čuban Zdeněk
 
 
7-6-7-5 1301
2.Najman Jiří
Rozkovec Vladimír
 
 
Vyrtych Jiří
Stejskal Jindřich
 
 
-4-9-5  0302
3.Najman JiříČuban Zdeněk-1-5-10  0303
4.Rozkovec VladimírVyrtych Jiří-13-3-6  0304
5.Blažek LubomírMejsnar Jan857  3014
6.Šlambor Oldřich st.Stejskal Jindřich-6-5-8  0315
7.Rozkovec VladimírČuban Zdeněk-6-3-5  0316
8.Blažek LubomírVyrtych Jiří-2-77-8 1317
9.Šlambor Oldřich st.Mejsnar Jan76-78 3127
10.Najman JiříStejskal Jindřich-4-8-7  0328
11.Blažek LubomírČuban Zdeněk-8-6-2  0329
12.Šlambor Oldřich st.Vyrtych Jiří-4-2-6  03210
13.Najman JiříMejsnar Jan-9-4-10  03211
14.Rozkovec VladimírStejskal Jindřich-5-7-3  03212
15.Šlambor Oldřich st.Čuban Zdeněk-4-5-5  03213
16.Najman JiříVyrtych Jiří-4-6-5  03214
17.Rozkovec VladimírMejsnar Jan-151-6-7 13215
18.Blažek LubomírStejskal Jindřich899  30315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Najman Jiří04Čuban Zdeněk40
Rozkovec Vladimír04Vyrtych Jiří40
Blažek Lubomír22Mejsnar Jan22
Šlambor Oldřich st.13Stejskal Jindřich31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS