Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům ČistáRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:16582:350TJ Slavoj Čistá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ráb Martin
Volf Petr ml.
 
 
Fanta Petr
Blažek Lubomír
 
 
9611  3010
2.Doubek Miroslav
Brůžek Peter
 
 

 
 
WO    3020
3.Ráb MartinFanta Petr-76-8-14 1321
4.Volf Petr ml.Blažek Lubomír7-735 3131
5.Chuvan QuyŠlambor Oldřich st.-8-6-12  0332
6.Brůžek PeterWO    3042
7.Volf Petr ml.Fanta Petr-45-8-8 1343
8.Chuvan QuyBlažek Lubomír478  3053
9.Brůžek PeterŠlambor Oldřich st.466  3063
10.Ráb MartinWO    3073
11.Chuvan QuyFanta Petr-12-3-9  0374
12.Brůžek PeterBlažek Lubomír368  3084
13.Ráb MartinŠlambor Oldřich st.846  3094
14.Volf Petr ml.WO    30104
15.Brůžek PeterFanta Petr-7-12-4  03105
16.Ráb MartinBlažek Lubomír874  30115
17.Volf Petr ml.Šlambor Oldřich st.478  30125
18.Doubek MiroslavWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ráb Martin21Fanta Petr40
Volf Petr ml.21Blažek Lubomír04
Chuvan Quy12Šlambor Oldřich st.13
Brůžek Peter21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství U hada PlazyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:38590:656TJ Sokol Podlázky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyrtych Jiří
Stejskal Jindřich
 
 
Žďánský Karel
Mlčoch Petr
 
 
-7-55-6 1301
2.Trlida Hubert
Čuban Zdeněk
 
 
Venera Petr
Marján Marcel
 
 
8-48-753211
3.Čuban ZdeněkŽďánský Karel910-69 3121
4.Vyrtych JiříMlčoch Petr69-8-883231
5.Stejskal JindřichVenera Petr-4-7-9  0332
6.Trlida HubertMarján Marcel-8-7-7  0333
7.Vyrtych JiříŽďánský Karel7-7-86-92334
8.Stejskal JindřichMlčoch Petr679  3044
9.Trlida HubertVenera Petr5-6-5-2 1345
10.Čuban ZdeněkMarján Marcel8511  3055
11.Stejskal JindřichŽďánský Karel59-9-983265
12.Mejsnar JanMlčoch Petr-9-9-3  0366
13.Čuban ZdeněkVenera Petr1365  3076
14.Vyrtych JiříMarján Marcel-106-3-2 1377
15.Mejsnar JanŽďánský Karel-6-4-5  0378
16.Čuban ZdeněkMlčoch Petr13-11-88-92379
17.Vyrtych JiříVenera PetrWO    03710
18.Stejskal JindřichMarján Marcel-11991 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čuban Zdeněk31Žďánský Karel22
Vyrtych Jiří12Mlčoch Petr22
Stejskal Jindřich31Venera Petr21
Trlida Hubert02Marján Marcel22
Mejsnar Jan02   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Březno ST BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:41574:629SK Dolní Stakory C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klíma Miroslav
Tominec Aleš
 
 
Jonáš Jaroslav st.
Kopal Jaroslav
 
 
-769-963210
2.Just Miloslav
Vedral Jan
 
 
Drapák Jaroslav st.
Šádek Jaroslav st.
 
 
-6-4-4  0311
3.Tominec AlešDrapák Jaroslav st.-4-3-8  0312
4.Just MiloslavŠádek Jaroslav st.1057  3022
5.Vedral JanKopal Jaroslav-4-8-10  0323
6.Klíma MiroslavJonáš Jaroslav st.7-7-101053233
7.Just MiloslavDrapák Jaroslav st.-8-911563243
8.Vedral JanŠádek Jaroslav st.-2-9-2  0344
9.Klíma MiroslavKopal Jaroslav-9-8-4  0345
10.Tominec AlešJonáš Jaroslav st.-448-6-82346
11.Vedral JanDrapák Jaroslav st.-5-8-5  0347
12.Klíma MiroslavŠádek Jaroslav st.-8-7-6  0348
13.Tominec AlešKopal Jaroslav-4-1076-92349
14.Just MiloslavJonáš Jaroslav st.8107  3059
15.Klíma MiroslavDrapák Jaroslav st.-8-6-10  03510
16.Tominec AlešŠádek Jaroslav st.-1111-34432610
17.Just MiloslavKopal JaroslavWO    30710
18.Vedral JanJonáš Jaroslav st.-6-7106-323711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tominec Aleš13Drapák Jaroslav st.31
Just Miloslav30Šádek Jaroslav st.22
Vedral Jan04Kopal Jaroslav30
Klíma Miroslav13Jonáš Jaroslav st.22
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:29614:555SK Dolní Stakory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jonáš Jaroslav ml.
Šaněk Pavel
 
 
Novotný Karel
Noha Jan
 
 
-7-7-8  0301
2.Pejta Petr st.
Hercík Jiří st.
 
 
Pavlišta Jaroslav
Doubek Miroslav
 
 
5-5-6-5 1302
3.Šaněk PavelNoha Jan-3-9-6  0303
4.Pejta Petr st.Pavlišta Jaroslav1098  3013
5.Hercík Jiří st.Doubek Miroslav8-7-9-12 1314
6.Jonáš Jaroslav ml.Novotný Karel9-1810 3124
7.Pejta Petr st.Noha Jan8-8-7-7 1325
8.Hercík Jiří st.Pavlišta Jaroslav-76106 3135
9.Jonáš Jaroslav ml.Doubek Miroslav457  3045
10.Šaněk PavelNovotný Karel-57109 3155
11.Hercík Jiří st.Noha Jan-4-4-4  0356
12.Jonáš Jaroslav ml.Pavlišta Jaroslav238  3066
13.Šaněk PavelDoubek Miroslav8-466 3176
14.Pejta Petr st.Novotný Karel-1266-1083286
15.Jonáš Jaroslav ml.Noha Jan3-7104 3196
16.Šaněk PavelPavlišta Jaroslav3-1145 31106
17.Pejta Petr st.Doubek Miroslav-114-9-7 13107
18.Hercík Jiří st.Novotný KarelWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šaněk Pavel31Noha Jan31
Pejta Petr st.22Pavlišta Jaroslav04
Hercík Jiří st.12Doubek Miroslav22
Jonáš Jaroslav ml.40Novotný Karel03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Radnice ChotětovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:27649:572TJ Sokol Chotětov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moc Vladimír st.
Červinka František
 
 
Vaňousek Zdeněk
Kačírková Květa
 
 
-8677 3110
2.Schoř Ladislav
Tahal Jiří
 
 
Fidrant Radek
Skála Jiří
 
 
-9-891123220
3.Moc Vladimír st.Vaňousek Zdeněk-57-11-5 1321
4.Červinka FrantišekKačírková Květa-10-87-7 1322
5.Schoř LadislavFidrant Radek8-876 3132
6.Tahal JiříSkála Jiří-11-28473242
7.Červinka FrantišekVaňousek Zdeněk1166  3052
8.Schoř LadislavKačírková Květa542  3062
9.Tahal JiříFidrant Radek-8-9-4  0363
10.Moc Vladimír st.Skála Jiří-8-4-6  0364
11.Schoř LadislavVaňousek Zdeněk735  3074
12.Tahal JiříKačírková Květa-10769 3184
13.Moc Vladimír st.Fidrant Radek-7-510-4 1385
14.Červinka FrantišekSkála Jiří87-125 3195
15.Tahal JiříVaňousek Zdeněk88-94 31105
16.Moc Vladimír st.Kačírková Květa6108  30115
17.Červinka FrantišekFidrant Radek5-7-9-9 13116
18.Schoř LadislavSkála Jiří947  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Moc Vladimír st.13Vaňousek Zdeněk13
Červinka František22Kačírková Květa13
Schoř Ladislav40Fidrant Radek31
Tahal Jiří31Skála Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:23672:565TJ AŠ Mladá Boleslav F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oplt Miroslav
Botková Michaela
 
 
Vaňousek Miroslav
Landsinger Tomáš
 
 
639  3010
2.Švachová Lenka
Sluka Čeněk
 
 
Vyrtych Martin
Jonáš Zdeněk
 
 
-8-7-11  0311
3.Botková MichaelaLandsinger Tomáš763  3021
4.Švachová LenkaVaňousek Miroslav9-9-15-9 1322
5.Oplt MiroslavJonáš Zdeněk9610  3032
6.Sluka ČeněkVyrtych Martin975  3042
7.Švachová LenkaLandsinger Tomáš88-5-1093252
8.Oplt MiroslavVaňousek Miroslav-7-863-92353
9.Sluka ČeněkJonáš Zdeněk-6-8109-62354
10.Botková MichaelaVyrtych Martin8-9-71143264
11.Oplt MiroslavLandsinger Tomáš455  3074
12.Sluka ČeněkVaňousek Miroslav878  3084
13.Botková MichaelaJonáš Zdeněk5-6-86103294
14.Švachová LenkaVyrtych Martin-4911-9632104
15.Sluka ČeněkLandsinger Tomáš953  30114
16.Botková MichaelaVaňousek Miroslav454  30124
17.Švachová LenkaJonáš Zdeněk-3-9-8  03125
18.Oplt MiroslavVyrtych Martin987  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Botková Michaela40Landsinger Tomáš04
Švachová Lenka22Vaňousek Miroslav22
Oplt Miroslav31Jonáš Zdeněk22
Sluka Čeněk31Vyrtych Martin04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS