Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:22661:526TJ AŠ Mladá Boleslav F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sluka Čeněk
Žák Karel
 
 
Ráb Martin
Volf Petr ml.
 
 
8-998 3110
2.Oplt Miroslav
Botková Michaela
 
 
Brůžek Peter
Doubek Miroslav
 
 
231  3020
3.Havlíček TomášBrůžek Peter8-577 3130
4.Švachová LenkaDoubek Miroslav9-9-8-6 1331
5.Botková MichaelaRáb Martin395  3041
6.Sluka ČeněkVolf Petr ml.6-79-983251
7.Švachová LenkaBrůžek Peter-712-2-4 1352
8.Botková MichaelaDoubek Miroslav8-787 3162
9.Sluka ČeněkRáb Martin348  3072
10.Havlíček TomášVolf Petr ml.3-108-9-102373
11.Botková MichaelaBrůžek Peter-13796 3183
12.Sluka ČeněkChuvan Quy734  3093
13.Havlíček TomášRáb Martin3-775 31103
14.Švachová LenkaVolf Petr ml.-5-3-3  03104
15.Sluka ČeněkBrůžek Peter5-95-8-923105
16.Havlíček TomášChuvan Quy374  30115
17.Švachová LenkaRáb Martin7139  30125
18.Botková MichaelaVolf Petr ml.353  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Havlíček Tomáš31Brůžek Peter22
Švachová Lenka13Doubek Miroslav11
Botková Michaela40Ráb Martin04
Sluka Čeněk31Volf Petr ml.22
   Chuvan Quy02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství U hada PlazyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:40639:702nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyrtych Martin
Jonáš Zdeněk
 
 
Schoř Ladislav
Tahal Jiří
 
 
-89-9783210
2.Vaňousek Miroslav
Landsinger Tomáš
 
 
Červinka František
Moc Vladimír st.
 
 
89-87 3120
3.Vyrtych MartinSchoř Ladislav-8-79-6 1321
4.Vaňousek MiroslavTahal Jiří8-99-783231
5.Jonáš ZdeněkMoc Vladimír st.87-97 3141
6.Landsinger TomášČervinka František-3-5-5  0342
7.Vaňousek MiroslavSchoř Ladislav-78-7-9 1343
8.Jonáš ZdeněkTahal Jiří77-8-983253
9.Landsinger TomášMoc Vladimír st.-7-6-7  0354
10.Vyrtych MartinČervinka František-69-8873264
11.Jonáš ZdeněkSchoř Ladislav8-8-6-7 1365
12.Landsinger TomášTahal Jiří-7-5-4  0366
13.Vyrtych MartinMoc Vladimír st.-7698 3176
14.Vaňousek MiroslavČervinka František89-79 3186
15.Landsinger TomášSchoř Ladislav-5-7-5  0387
16.Vyrtych MartinTahal Jiří-86-7-8 1388
17.Vaňousek MiroslavMoc Vladimír st.89-77 3198
18.Jonáš ZdeněkČervinka František-789-6-72399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vyrtych Martin22Schoř Ladislav40
Vaňousek Miroslav31Tahal Jiří22
Jonáš Zdeněk22Moc Vladimír st.13
Landsinger Tomáš04Červinka František22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní místnost vodárna KáranýRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:48530:664SK Dolní Stakory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fidrant Radek
Skála Jiří
 
 
Pejta Petr st.
Pejta Petr ml.
 
 
-8-813-11 1301
2.May Pavel
Kačírková Květa
 
 
Jonáš Jaroslav ml.
Hercík Jiří st.
 
 
-6-8-10  0302
3.May PavelJonáš Jaroslav ml.-6-4-5  0303
4.Fidrant RadekPejta Petr st.-7-9-6  0304
5.Skála JiříPejta Petr ml.-8-5-6  0305
6.Kačírková KvětaHercík Jiří st.4-99-753215
7.Fidrant RadekJonáš Jaroslav ml.-57-8-12 1316
8.Skála JiříPejta Petr st.-9-55-11 1317
9.Kačírková KvětaPejta Petr ml.-5-7-8  0318
10.May PavelHercík Jiří st.993  3028
11.Skála JiříJonáš Jaroslav ml.-79-3-4 1329
12.Kačírková KvětaPejta Petr st.96-1-4-823210
13.May PavelPejta Petr ml.-5-9-9  03211
14.Fidrant RadekHercík Jiří st.8-2-7-5 13212
15.Kačírková KvětaJonáš Jaroslav ml.-6-8-7  03213
16.May PavelPejta Petr st.-49-7-8 13214
17.Fidrant RadekPejta Petr ml.-85-7-8 13215
18.Skála JiříHercík Jiří st.-846 831315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
May Pavel13Jonáš Jaroslav ml.40
Fidrant Radek04Pejta Petr st.40
Skála Jiří13Pejta Petr ml.40
Kačírková Květa13Hercík Jiří st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Březno ST BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Dolní BousovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:31734:657ST Dolní Bousov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Karel
Noha Jan
 
 
Just Miloslav
Lauber Jakub
 
 
-6-9-5  0301
2.Nitray Jozef
Doubek Miroslav
 
 
Tominec Aleš
Vedral Jan
 
 
394  3011
3.Doubek MiroslavLauber Jakub-359-6-22312
4.Noha JanVeselý Martin2-958 3122
5.Nitray JozefTominec Aleš-69127 3132
6.Novotný KarelJust Miloslav-1128-853242
7.Noha JanLauber Jakub-94-5933252
8.Nitray JozefVeselý Martin9-11-119-42353
9.Novotný KarelTominec Aleš-135-9-3 1354
10.Doubek MiroslavVedral Jan657  3064
11.Nitray JozefLauber Jakub68-4-9-62365
12.Novotný KarelVeselý Martin-13-792-72366
13.Doubek MiroslavTominec Aleš-931012 3176
14.Noha JanVedral Jan556  3086
15.Novotný KarelLauber Jakub9-85-693296
16.Doubek MiroslavVeselý Martin9-9117 31106
17.Noha JanTominec Aleš6-1184 31116
18.Nitray JozefVedral Jan5-68-5832126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doubek Miroslav31Lauber Jakub22
Noha Jan40Veselý Martin22
Nitray Jozef22Tominec Aleš13
Novotný Karel22Just Miloslav01
   Vedral Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství U hada PlazyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:37624:661TJ Plazy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopal Jaroslav
Strouhal Jiří
 
 
Trlida Hubert
Čuban Zdeněk
 
 
-5-107-7 1301
2.Drapák Jaroslav st.
Šádek Jaroslav st.
 
 
Vyrtych Jiří
Stejskal Jindřich
 
 
669  3011
3.Drapák Jaroslav st.Čuban Zdeněk-8-810863221
4.Šádek Jaroslav st.Vyrtych Jiří11-4-12-2 1322
5.Strouhal JiříTrlida Hubert9109  3032
6.Kopal JaroslavStejskal Jindřich-9-3-5  0333
7.Šádek Jaroslav st.Čuban Zdeněk-3-3-6  0334
8.Strouhal JiříVyrtych Jiří939  3044
9.Kopal JaroslavTrlida Hubert9-812-7-72345
10.Drapák Jaroslav st.Stejskal Jindřich-9286 3155
11.Strouhal JiříČuban Zdeněk-9-74-8 1356
12.Kopal JaroslavVyrtych Jiří-7-5-6  0357
13.Drapák Jaroslav st.Trlida Hubert4-12101 3167
14.Šádek Jaroslav st.Stejskal Jindřich7-89-8113277
15.Kopal JaroslavČuban Zdeněk-7-58-5 1378
16.Drapák Jaroslav st.Vyrtych Jiří19-58-6-142379
17.Šádek Jaroslav st.Trlida Hubert-8-6-5  03710
18.Strouhal JiříStejskal Jindřich3-545 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drapák Jaroslav st.31Čuban Zdeněk31
Šádek Jaroslav st.13Vyrtych Jiří31
Strouhal Jiří31Trlida Hubert22
Kopal Jaroslav04Stejskal Jindřich13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:17689:516TJ Sokol Podlázky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marján Marcel
Žďánský Karel
 
 
Blažek Lubomír
Šlambor Oldřich st.
 
 
587  3010
2.Venera Petr
Mlčoch Petr
 
 
Najman Jiří
Fanta Petr
 
 
849  3020
3.Marján MarcelFanta Petr-13-4-10  0321
4.Žďánský KarelBlažek Lubomír43-76 3131
5.Mlčoch PetrŠlambor Oldřich st.5810  3041
6.Venera PetrNajman Jiří878  3051
7.Žďánský KarelFanta Petr9-9-711103261
8.Mlčoch PetrBlažek Lubomír-9777 3171
9.Venera PetrŠlambor Oldřich st.774  3081
10.Soumar MiroslavNajman Jiří-1029-863291
11.Mlčoch PetrFanta Petr-8394 31101
12.Venera PetrBlažek Lubomír10710  30111
13.Soumar MiroslavŠlambor Oldřich st.-8-8661232121
14.Žďánský KarelNajman Jiří731  30131
15.Venera PetrFanta Petr-9-76-13 13132
16.Soumar MiroslavBlažek Lubomír-96-25532142
17.Žďánský KarelŠlambor Oldřich st.766  30152
18.Mlčoch PetrNajman Jiří554  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marján Marcel01Fanta Petr22
Žďánský Karel40Blažek Lubomír04
Mlčoch Petr40Šlambor Oldřich st.04
Venera Petr31Najman Jiří04
Soumar Miroslav30   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS