Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům ČistáRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:32577:600TJ Sokol Chotětov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Červinka František
Moc Vladimír st.
 
 
Rampas František
Doubek Miroslav
 
 
-7-7-4  0301
2.Tahal Jiří
Schoř Ladislav
 
 
Ráb Martin
Volf Petr ml.
 
 
-89-6963211
3.Moc Vladimír st.Volf Petr ml.-9-7-5  0312
4.Tahal JiříRáb Martin9-9-97103222
5.Schoř LadislavRampas František464  3032
6.Červinka FrantišekDoubek Miroslav588  3042
7.Tahal JiříVolf Petr ml.-7-5-5  0343
8.Schoř LadislavRáb Martin1157  3053
9.Červinka FrantišekRampas František8-69-5-62354
10.Moc Vladimír st.Doubek Miroslav789  3064
11.Schoř LadislavVolf Petr ml.66-78 3174
12.Červinka FrantišekRáb Martin8-3-6-7 1375
13.Moc Vladimír st.Rampas František-7-3-6  0376
14.Tahal JiříChuvan Quy7-7117 3186
15.Červinka FrantišekVolf Petr ml.-5-8-7  0387
16.Moc Vladimír st.Ráb Martin-7486 3197
17.Tahal JiříRampas František-66-3-6 1398
18.Schoř LadislavChuvan Quy-5895 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moc Vladimír st.22Volf Petr ml.31
Tahal Jiří22Ráb Martin13
Schoř Ladislav40Rampas František31
Červinka František13Doubek Miroslav02
   Chuvan Quy02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:49474:676SK Dolní Stakory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Botková Michaela
Kargl Tomáš
 
 
Pejta Petr ml.
Jonáš Jaroslav ml.
 
 
-9-912-5 1301
2.Švachová Lenka
Havlíček Tomáš
 
 
Pejta Petr st.
Kopal Miroslav
 
 
45-1-793211
3.Kargl TomášJonáš Jaroslav ml.-9-7-9  0312
4.Botková MichaelaPejta Petr ml.-9-8-9  0313
5.Havlíček TomášPejta Petr st.78-9-793223
6.Švachová LenkaKopal Miroslav-2-6-4  0324
7.Botková MichaelaJonáš Jaroslav ml.9-7-9-8 1325
8.Havlíček TomášPejta Petr ml.9-7-8-6 1326
9.Švachová LenkaPejta Petr st.-5-5-7  0327
10.Kopal MiroslavWO    0328
11.Havlíček TomášJonáš Jaroslav ml.-78-59-72329
12.Švachová LenkaPejta Petr ml.-2-3-7  03210
13.Pejta Petr st.WO    03211
14.Botková MichaelaKopal Miroslav379  30311
15.Švachová LenkaJonáš Jaroslav ml.-7-9-7  03312
16.Pejta Petr ml.WO    03313
17.Botková MichaelaPejta Petr st.96-7-16-923314
18.Havlíček TomášKopal Miroslav-97-8-9 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kargl Tomáš01Jonáš Jaroslav ml.40
Botková Michaela13Pejta Petr ml.30
Havlíček Tomáš13Pejta Petr st.21
Švachová Lenka04Kopal Miroslav21
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Březno ST BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství U hada PlazyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1231:43673:734Sokol Březno ST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyrtych Martin
Jonáš Zdeněk
 
 
Tominec Aleš
Vedral Jan
 
 
9-1078 3110
2.Vaňousek Miroslav
Landsinger Tomáš
 
 
Just Miloslav
Lauber Jakub
 
 
-9-710-5 1311
3.Vyrtych MartinLauber Jakub9-98-7103221
4.Vaňousek MiroslavJust Miloslav9-10-8-6 1322
5.Jonáš ZdeněkKlíma Miroslav9-7-86-92323
6.Landsinger TomášVedral Jan-78-9-7 1324
7.Vaňousek MiroslavLauber Jakub9-7-10-5 1325
8.Jonáš ZdeněkJust Miloslav-91198 3135
9.Landsinger TomášKlíma Miroslav-8-7-5  0336
10.Vyrtych MartinVedral Jan769  3046
11.Jonáš ZdeněkLauber Jakub9-67-9-72347
12.Landsinger TomášJust Miloslav-5-7-6  0348
13.Vyrtych MartinKlíma Miroslav98-10-7-82349
14.Vaňousek MiroslavTominec Aleš-9-876-923410
15.Landsinger TomášLauber Jakub-5-6-8  03411
16.Vyrtych MartinJust Miloslav9-6-11-9 13412
17.Vaňousek MiroslavKlíma Miroslav69-9-7832512
18.Jonáš ZdeněkTominec Aleš89-78 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vyrtych Martin22Lauber Jakub31
Vaňousek Miroslav13Just Miloslav31
Jonáš Zdeněk22Klíma Miroslav31
Landsinger Tomáš04Vedral Jan11
   Tominec Aleš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní místnost vodárna KáranýRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1521:47576:687TJ Plazy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skála Jiří
Fidrant Radek
 
 
Čuban Zdeněk
Magušin Petr
 
 
-8-5-13  0301
2.Mareš Pavel
Kačírková Květa
 
 
Vyrtych Jiří
Stejskal Jindřich
 
 
-998-4-62302
3.Kačírková KvětaČuban Zdeněk-8-4-3  0303
4.Fidrant RadekMagušin Petr-7768 3113
5.Skála JiříVyrtych Jiří10-8-510-82314
6.Mareš PavelStejskal Jindřich-5-7-5  0315
7.Fidrant RadekČuban Zdeněk-7-6-7  0316
8.Skála JiříMagušin Petr-8-179-7 1317
9.Mareš PavelVyrtych Jiří7-6-3-3 1318
10.Kačírková KvětaStejskal Jindřich139-6-8-42319
11.Skála JiříČuban Zdeněk-8-2-9  03110
12.Mareš PavelMagušin Petr77-77 31210
13.Kačírková KvětaVyrtych Jiří-910-6-7 13211
14.Fidrant RadekStejskal Jindřich-7-8-8  03212
15.Mareš PavelČuban Zdeněk-6-12-9  03213
16.Kačírková KvětaMagušin Petr8-810-7-923214
17.Fidrant RadekVyrtych Jiří8-8-10-10 13215
18.Skála JiříStejskal JindřichWO    30315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kačírková Květa04Čuban Zdeněk40
Fidrant Radek13Magušin Petr22
Skála Jiří03Vyrtych Jiří40
Mareš Pavel13Stejskal Jindřich30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Dolní BousovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:25692:558ST Dolní Bousov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Noha Jan
Novotný Karel
 
 
Fanta Petr
Najman Jiří
 
 
4-765 3110
2.Doubek Miroslav
Nitray Jozef
 
 
Šlambor Oldřich st.
Barva Jaroslav
 
 
5-58-1043220
3.Noha JanFanta Petr7-866 3130
4.Doubek MiroslavBarva Jaroslav684  3040
5.Novotný KarelNajman Jiří4-8-9-9 1341
6.Nitray JozefŠlambor Oldřich st.74-96 3151
7.Doubek MiroslavFanta Petr4-117-9-102352
8.Novotný KarelBarva Jaroslav-6-75-9 1353
9.Nitray JozefNajman Jiří487  3063
10.Noha JanŠlambor Oldřich st.664  3073
11.Novotný KarelFanta Petr6-8-97-52374
12.Nitray JozefBarva Jaroslav9-967 3184
13.Noha JanNajman Jiří478  3094
14.Doubek MiroslavŠlambor Oldřich st.575  30104
15.Nitray JozefFanta Petr6-8-9-9 13105
16.Noha JanBarva Jaroslav7-1189 31115
17.Doubek MiroslavNajman Jiří9810  30125
18.Novotný KarelŠlambor Oldřich st.8-7-6-9 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Noha Jan40Fanta Petr31
Doubek Miroslav31Barva Jaroslav13
Novotný Karel04Najman Jiří13
Nitray Jozef31Šlambor Oldřich st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:38544:610SK Dolní Stakory C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soumar Miroslav
Žďánský Karel
 
 
Kopal Jaroslav
Strouhal Jiří
 
 
5-57-11-82301
2.Venera Petr
Marján Marcel
 
 
Drapák Jaroslav st.
Šádek Jaroslav st.
 
 
-15497 3111
3.Soumar MiroslavDrapák Jaroslav st.-3-5-7  0312
4.Marján MarcelŠádek Jaroslav st.688  3022
5.Venera PetrStrouhal Jiří-8-8-6  0323
6.Žďánský KarelKopal Jaroslav71110  3033
7.Marján MarcelDrapák Jaroslav st.-11-6-8  0334
8.Venera PetrŠádek Jaroslav st.988  3044
9.Žďánský KarelStrouhal Jiří-88-14-8 1345
10.Soumar MiroslavKopal Jaroslav-11-2-8  0346
11.Venera PetrDrapák Jaroslav st.-4-4-4  0347
12.Žďánský KarelŠádek Jaroslav st.7-10-8-9 1348
13.Soumar MiroslavStrouhal Jiří-2-2-5  0349
14.Marján MarcelKopal Jaroslav8-91010 3159
15.Žďánský KarelDrapák Jaroslav st.8-1-6-6 13510
16.Soumar MiroslavŠádek Jaroslav st.-8-5-3  03511
17.Marján MarcelStrouhal Jiří11-10-103-423512
18.Venera PetrKopal JaroslavWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soumar Miroslav04Drapák Jaroslav st.40
Marján Marcel22Šádek Jaroslav st.22
Venera Petr12Strouhal Jiří40
Žďánský Karel13Kopal Jaroslav12
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS