Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá BVrchní
rozhodčí:
Martinec Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům ČistáRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:34692:660TJ Slavoj Čistá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volf Petr ml.
Ráb Martin
 
 
Skála Jiří
Kačírková Květa
 
 
778  3010
2.Doubek Miroslav
Martinec Jaroslav
 
 
Mareš Pavel
Doležalová Daniela
 
 
-3-8-10  0311
3.Volf Petr ml.Skála Jiří-66-77-72312
4.Ráb MartinMareš Pavel-8107-4-72313
5.Rampas FrantišekKačírková Květa-810812 3123
6.Martinec JaroslavDoležalová Daniela-7-871013233
7.Ráb MartinSkála Jiří-5-68-9 1334
8.Rampas FrantišekMareš Pavel610-68 3144
9.Martinec JaroslavKačírková Květa-63-67-82345
10.Volf Petr ml.Doležalová Daniela10-9117 3155
11.Rampas FrantišekSkála Jiří49-75 3165
12.Doubek MiroslavMareš Pavel73-75 3175
13.Volf Petr ml.Kačírková Květa-612-8773285
14.Ráb MartinDoležalová Daniela-9-6-10  0386
15.Doubek MiroslavSkála Jiří8-9-5-2 1387
16.Volf Petr ml.Mareš Pavel-96-89-82388
17.Ráb MartinKačírková Květa6-755 3198
18.Rampas FrantišekDoležalová Daniela745  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Volf Petr ml.22Skála Jiří31
Ráb Martin13Mareš Pavel22
Rampas František40Kačírková Květa13
Martinec Jaroslav11Doležalová Daniela13
Doubek Miroslav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy CVrchní
rozhodčí:
Vyrtych Martin
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství U hada PlazyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:39609:650ST Dolní Bousov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaňousek Miroslav
Marek Jiří
 
 
Novotný Karel
Noha Jan
 
 
-9-8-5  0301
2.Jonáš Zdeněk
Vyrtych Martin
 
 
Nitray Jozef
Doubek Miroslav
 
 
1267  3011
3.Vyrtych MartinNovotný Karel4-5113 3121
4.Vaňousek MiroslavDoubek Miroslav5112  3031
5.Jonáš ZdeněkNoha Jan-12-77-11 1332
6.Marek JiříNitray Jozef-10-8-8  0333
7.Vaňousek MiroslavNovotný Karel-67-6-3 1334
8.Jonáš ZdeněkDoubek Miroslav-99109 3144
9.Marek JiříNoha Jan37-43 3154
10.Vyrtych MartinNitray Jozef97-9-783264
11.Jonáš ZdeněkNovotný Karel-9-8-6  0365
12.Marek JiříDoubek Miroslav9-10-12-11 1366
13.Vyrtych MartinNoha Jan-105610 3176
14.Vaňousek MiroslavNitray Jozef-69-3-8 1377
15.Marek JiříNovotný Karel-7-7-9  0378
16.Vyrtych MartinDoubek Miroslav-5-4-5  0379
17.Vaňousek MiroslavNoha Jan-9-4-8  03710
18.Jonáš ZdeněkNitray Jozef-13916-8-723711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vyrtych Martin31Novotný Karel31
Vaňousek Miroslav13Doubek Miroslav22
Jonáš Zdeněk13Noha Jan22
Marek Jiří13Nitray Jozef31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav FVrchní
rozhodčí:
Švachová Lenka
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:25666:591TJ AŠ Mladá Boleslav F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sluka Čeněk
Oplt Miroslav
 
 
Kopal Jaroslav
Strouhal Jiří
 
 
8-899 3110
2.Havlíček Tomáš
Švachová Lenka
 
 
Drapák Jaroslav st.
Šádek Jaroslav st.
 
 
8-7-8-6 1311
3.Žák KarelDrapák Jaroslav st.-98-9-6 1312
4.Oplt MiroslavŠádek Jaroslav st.896  3022
5.Havlíček TomášStrouhal Jiří-65-10943232
6.Sluka ČeněkKopal Jaroslav7411  3042
7.Oplt MiroslavDrapák Jaroslav st.-877-463252
8.Havlíček Tomᚊádek Jaroslav st.6-56-573262
9.Sluka ČeněkStrouhal Jiří-93-5973272
10.Žák KarelKopal Jaroslav893  3082
11.Havlíček TomášDrapák Jaroslav st.5911  3092
12.Sluka ČeněkŠádek Jaroslav st.926  30102
13.Botková MichaelaStrouhal Jiří-37-7-9 13103
14.Oplt MiroslavKopal Jaroslav796  30113
15.Sluka ČeněkDrapák Jaroslav st.897  30123
16.Botková MichaelaŠádek Jaroslav st.-7-7-9  03124
17.Oplt MiroslavStrouhal Jiří2-8-57-723125
18.Havlíček TomášKopal Jaroslav-108910 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žák Karel11Drapák Jaroslav st.13
Oplt Miroslav31Šádek Jaroslav st.13
Havlíček Tomáš40Strouhal Jiří22
Sluka Čeněk40Kopal Jaroslav04
Botková Michaela02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov BVrchní
rozhodčí:
Srbek Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Radnice ChotětovRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:39677:698TJ Sokol Podlázky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schoř Ladislav
Tahal Jiří
 
 
Marján Marcel
Žďánský Karel
 
 
-613-10-8 1301
2.Červinka František
Moc Vladimír st.
 
 
Venera Petr
Mlčoch Petr
 
 
-2-97893211
3.Tahal JiříMarján Marcel79-10-9-72312
4.Schoř LadislavŽďánský Karel-8788 3122
5.Moc Vladimír st.Venera Petr-8-5-9  0323
6.Červinka FrantišekMlčoch Petr-91-6-6 1324
7.Schoř LadislavMarján Marcel-9-56973234
8.Moc Vladimír st.Žďánský Karel7-10-7-8 1335
9.Červinka FrantišekVenera Petr8-8-3-9 1336
10.Tahal JiříMlčoch Petr695  3046
11.Moc Vladimír st.Marján Marcel-5-4-10  0347
12.Červinka FrantišekŽďánský Karel9-88-293257
13.Tahal JiříVenera Petr8-5-65-42358
14.Schoř LadislavMlčoch Petr553  3068
15.Červinka FrantišekMarján Marcel-96-910-62369
16.Tahal JiříŽďánský Karel-912-10-5 13610
17.Schoř LadislavVenera Petr11-849 31710
18.Moc Vladimír st.Mlčoch Petr7-1198 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tahal Jiří13Marján Marcel31
Schoř Ladislav40Žďánský Karel22
Moc Vladimír st.13Venera Petr31
Červinka František13Mlčoch Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory BVrchní
rozhodčí:
Šádek Jaroslav st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:8656:399SK Dolní Stakory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jonáš Jaroslav ml.
Šaněk Pavel
 
 
Fanta Petr
Blažek Lubomír
 
 
564  3010
2.Pejta Petr st.
Kopal Miroslav
 
 
Najman Jiří
Šlambor Oldřich st.
 
 
557  3020
3.Jonáš Jaroslav ml.Fanta Petr369  3030
4.Kopal MiroslavBlažek Lubomír539  3040
5.Šaněk PavelŠlambor Oldřich st.113  3050
6.Pejta Petr st.Najman Jiří-10766 3160
7.Kopal MiroslavFanta Petr-751211 3170
8.Šaněk PavelBlažek Lubomír966  3080
9.Pejta Petr st.Šlambor Oldřich st.-12526 3190
10.Jonáš Jaroslav ml.Najman Jiří643  30100
11.Šaněk PavelFanta Petr7-46-8-323101
12.Pejta Petr st.Blažek Lubomír467  30111
13.Jonáš Jaroslav ml.Šlambor Oldřich st.383  30121
14.Kopal MiroslavNajman Jiří465  30131
15.Pejta Petr st.Fanta Petr2-9-98332141
16.Jonáš Jaroslav ml.Blažek Lubomír8137  30151
17.Kopal MiroslavŠlambor Oldřich st.348  30161
18.Šaněk PavelNajman Jiří6119  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jonáš Jaroslav ml.40Fanta Petr13
Kopal Miroslav40Blažek Lubomír04
Šaněk Pavel31Šlambor Oldřich st.04
Pejta Petr st.40Najman Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Březno ST BVrchní
rozhodčí:
Žďánský Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:43612:708TJ Plazy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Just Miloslav
Lauber Jakub
 
 
Vyrtych Jiří
Stejskal Jindřich
 
 
-78-4783210
2.Klíma Miroslav
Vedral Jan
 
 
Trlida Hubert
Čuban Zdeněk
 
 
96-1-4-82311
3.Lauber JakubVyrtych Jiří-1-147-102312
4.Just MiloslavČuban Zdeněk15-5910 3122
5.Vedral JanTrlida Hubert-4-5-3  0323
6.Klíma MiroslavStejskal Jindřich-85-10-6 1324
7.Just MiloslavVyrtych Jiří-6-81010113234
8.Vedral JanČuban Zdeněk-3-6-6  0335
9.Klíma MiroslavTrlida Hubert10-4-12-5 1336
10.Lauber JakubStejskal Jindřich-7-9-2  0337
11.Vedral JanVyrtych Jiří-5-10-8  0338
12.Klíma MiroslavČuban Zdeněk5-9-11993248
13.Lauber JakubTrlida Hubert-117-8693258
14.Just MiloslavMejsnar Jan4-922 3168
15.Klíma MiroslavVyrtych Jiří-8-89-5 1369
16.Lauber JakubČuban Zdeněk810-7-3-223610
17.Just MiloslavTrlida Hubert-5-10-5  03611
18.Vedral JanMejsnar Jan546  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lauber Jakub13Vyrtych Jiří31
Just Miloslav31Čuban Zdeněk22
Vedral Jan13Trlida Hubert31
Klíma Miroslav13Stejskal Jindřich20
   Mejsnar Jan02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline