Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům ČistáRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:35598:649SK Dolní Stakory C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doubek Miroslav
Martinec Jaroslav
 
 
Kopal Jaroslav
Strouhal Jiří
 
 
9-69-4113210
2.Volf Petr ml.
Brůžek Peter
 
 
Drapák Jaroslav st.
Šádek Jaroslav st.
 
 
-4-8-6  0311
3.Volf Petr ml.Drapák Jaroslav st.-6-79-9 1312
4.Brůžek PeterŠádek Jaroslav st.977  3022
5.Martinec JaroslavStrouhal Jiří-8-49-3 1323
6.Doubek MiroslavKopal Jaroslav889  3033
7.Brůžek PeterDrapák Jaroslav st.69-96 3143
8.Martinec JaroslavŠádek Jaroslav st.-8-4-13  0344
9.Doubek MiroslavStrouhal Jiří-810-6-3 1345
10.Volf Petr ml.Kopal Jaroslav949  3055
11.Martinec JaroslavDrapák Jaroslav st.-69-7-3 1356
12.Rampas FrantišekŠádek Jaroslav st.9-9-8853266
13.Volf Petr ml.Strouhal Jiří-12-4913-42367
14.Brůžek PeterKopal Jaroslav837  3077
15.Rampas FrantišekDrapák Jaroslav st.11-9-8-8 1378
16.Volf Petr ml.Šádek Jaroslav st.983  3088
17.Brůžek PeterStrouhal Jiří-106-6-8 1389
18.Martinec JaroslavKopal Jaroslav-6-4-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Volf Petr ml.22Drapák Jaroslav st.31
Brůžek Peter31Šádek Jaroslav st.13
Martinec Jaroslav04Strouhal Jiří40
Doubek Miroslav11Kopal Jaroslav13
Rampas František11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:34600:632nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimeček Vladimír
Muras David
 
 
Pavlišta Jaroslav
Noha Jan
 
 
9-6-96113210
2.Mlčoch Petr
Marján Marcel
 
 
Doubek Miroslav
Nitray Jozef
 
 
-1084-8143220
3.Mlčoch PetrPavlišta Jaroslav7135  3030
4.Muras DavidNoha Jan-6-89-5 1331
5.Šimeček VladimírDoubek Miroslav-8-8-4  0332
6.Marján MarcelNitray Jozef-121149 3142
7.Muras DavidPavlišta Jaroslav9610  3052
8.Šimeček VladimírNoha Jan-4-4-7  0353
9.Marján MarcelDoubek Miroslav1588  3063
10.Mlčoch PetrNitray Jozef7-5-8-11 1364
11.Šimeček VladimírPavlišta Jaroslav-510-8-8 1365
12.Marján MarcelNoha Jan5-6-3-4 1366
13.Mlčoch PetrDoubek Miroslav-7-6-10  0367
14.Muras DavidNitray Jozef-8788 3177
15.Marján MarcelPavlišta Jaroslav652  3087
16.Mlčoch PetrNoha Jan-5-8-8  0388
17.Muras DavidDoubek Miroslav79-119 3198
18.Šimeček VladimírNitray Jozef-7-6-5  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mlčoch Petr13Pavlišta Jaroslav13
Muras David31Noha Jan40
Šimeček Vladimír04Doubek Miroslav22
Marján Marcel31Nitray Jozef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Josefův DůlRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:45493:616TJ Sokol Otradovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Najman Jiří
Fanta Petr
 
 
Kačírková Květa
Mareš Pavel
 
 
-5-8-9  0301
2.Šlambor Oldřich st.
Blažek Lubomír
 
 
Skála Jiří
Fidrant Radek
 
 
-8-8-11  0302
3.Blažek LubomírKačírková Květa-7-6-9  0303
4.Fanta PetrFidrant Radek626  3013
5.Šlambor Oldřich st.Mareš Pavel-5-7-3  0314
6.Najman JiříSkála Jiří6-6-6-7 1315
7.Fanta PetrKačírková Květa-5-99-5 1316
8.Šlambor Oldřich st.Fidrant Radek-9-3-8  0317
9.Najman JiříMareš Pavel-5-96-3 1318
10.Blažek LubomírSkála Jiří62-7-9-72319
11.Šlambor Oldřich st.Kačírková Květa6-4-2-8 13110
12.Najman JiříFidrant Radek-13-8-3  03111
13.Blažek LubomírMareš Pavel866  30211
14.Fanta PetrSkála Jiří7-46-9932311
15.Najman JiříKačírková Květa-5-6-6  03312
16.Blažek LubomírFidrant Radek-4-7-8  03313
17.Fanta PetrMareš Pavel9-869 31413
18.Šlambor Oldřich st.Skála Jiří-5-6-5  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Blažek Lubomír13Kačírková Květa40
Fanta Petr31Fidrant Radek31
Šlambor Oldřich st.04Mareš Pavel22
Najman Jiří04Skála Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy BVrchní
rozhodčí:
Trlida Hubert
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství U hada PlazyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:37562:630TJ Plazy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čuban Zdeněk
Magušin Petr
 
 
Vyrtych Martin
Jonáš Zdeněk
 
 
8-687 3110
2.Trlida Hubert
Mejsnar Jan
 
 
Vaňousek Miroslav
Marek Jiří
 
 
-6-7-6  0311
3.Čuban ZdeněkMarek Jiří-67-78-72312
4.Magušin PetrVaňousek Miroslav-6-98-9 1313
5.Mejsnar JanJonáš Zdeněk-6-7-6  0314
6.Trlida HubertVyrtych Martin58-97 3124
7.Magušin PetrMarek Jiří-8-7-7  0325
8.Mejsnar JanVaňousek Miroslav-6-6-7  0326
9.Trlida HubertJonáš Zdeněk99-68 3136
10.Čuban ZdeněkVyrtych Martin988  3046
11.Mejsnar JanMarek Jiří-6-5-5  0347
12.Trlida HubertVaňousek Miroslav69-98 3157
13.Čuban ZdeněkJonáš Zdeněk8-8810 3167
14.Magušin PetrVyrtych Martin8-7-6893277
15.Trlida HubertMarek Jiří7-8-8-6 1378
16.Čuban ZdeněkVaňousek Miroslav889  3088
17.Magušin PetrJonáš Zdeněk-6-8-5  0389
18.Mejsnar JanVyrtych Martin-6-8-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čuban Zdeněk31Marek Jiří40
Magušin Petr13Vaňousek Miroslav22
Mejsnar Jan04Jonáš Zdeněk22
Trlida Hubert31Vyrtych Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Březno ST BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:24652:573Sokol Březno ST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Just Miloslav
Lauber Jakub
 
 
Oplt Miroslav
Havlíček Tomáš
 
 
-58-7-10 1301
2.Klíma Miroslav
Vedral Jan
 
 
Švachová Lenka
Čamrová Eliška
 
 
1296  3011
3.Lauber JakubOplt Miroslav-11-8-10  0312
4.Urban JiříHavlíček Tomáš-85-10-8 1313
5.Klíma MiroslavŠvachová Lenka85-77 3123
6.Just MiloslavČamrová Eliška1356  3033
7.Urban JiříOplt Miroslav99-3-9-62334
8.Klíma MiroslavHavlíček Tomáš15-51-7-82335
9.Just MiloslavŠvachová Lenka775  3045
10.Lauber JakubČamrová Eliška879  3055
11.Klíma MiroslavOplt Miroslav-54-8-7 1356
12.Just MiloslavHavlíček Tomáš91011  3066
13.Lauber JakubŠvachová Lenka796  3076
14.Urban JiříČamrová Eliška-94-71153286
15.Just MiloslavOplt Miroslav-911-5-9 1387
16.Lauber JakubHavlíček Tomáš666  3097
17.Urban JiříŠvachová Lenka687  30107
18.Klíma MiroslavČamrová Eliška458  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lauber Jakub31Oplt Miroslav40
Urban Jiří22Havlíček Tomáš22
Klíma Miroslav22Švachová Lenka04
Just Miloslav31Čamrová Eliška04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Radnice ChotětovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:23679:545SK Dolní Stakory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jonáš Jaroslav ml.
Šaněk Pavel
 
 
Moc Vladimír st.
Vonášek Pavel
 
 
537  3010
2.Pejta Petr ml.
Pejta Petr st.
 
 
Červinka František
Tahal Jiří
 
 
9118  3020
3.Jonáš Jaroslav ml.Moc Vladimír st.334  3030
4.Pejta Petr st.Vonášek Pavel218  3040
5.Šaněk PavelČervinka František5-11-71073250
6.Pejta Petr ml.Tahal Jiří10-657 3160
7.Pejta Petr st.Moc Vladimír st.458  3070
8.Šaněk PavelVonášek Pavel537  3080
9.Pejta Petr ml.Červinka František7-1276 3190
10.Jonáš MartinTahal Jiří-3-48-3 1391
11.Šaněk PavelMoc Vladimír st.63-56 31101
12.Pejta Petr ml.Vonášek Pavel858  30111
13.Jonáš MartinČervinka František-8-8-3  03112
14.Pejta Petr st.Tahal Jiří-87-66-523113
15.Pejta Petr ml.Moc Vladimír st.3-6-76532123
16.Jonáš MartinVonášek Pavel-10-988632133
17.Pejta Petr st.Červinka František-77-97-823134
18.Šaněk PavelTahal Jiří78-8-5432144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jonáš Jaroslav ml.10Moc Vladimír st.04
Pejta Petr st.22Vonášek Pavel04
Šaněk Pavel40Červinka František22
Pejta Petr ml.40Tahal Jiří22
Jonáš Martin12   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS