Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:843:32753:684SK Dolní Stakory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pejta Petr st.
Kopal Miroslav
 
 
Volf Petr ml.
Brůžek Peter
 
 
779  3010
2.Jonáš Jaroslav ml.
Šaněk Pavel
 
 
Martinec Jaroslav
Doubek Miroslav
 
 
2-8-89-52311
3.Jonáš Jaroslav ml.Brůžek Peter5-7-114-82312
4.Kopal MiroslavRampas František-14-9-8  0313
5.Šaněk PavelVolf Petr ml.4-10-12-8 1314
6.Pejta Petr st.Chuvan Quy-75612 3124
7.Kopal MiroslavBrůžek Peter-79-89-62325
8.Šaněk PavelRampas František-7748 3135
9.Pejta Petr st.Volf Petr ml.-1110-6843245
10.Jonáš Jaroslav ml.Martinec Jaroslav144  3055
11.Šaněk PavelBrůžek Peter-41496 3165
12.Pejta Petr st.Rampas František912-144 3175
13.Jonáš Jaroslav ml.Volf Petr ml.312-68 3185
14.Kopal MiroslavMartinec Jaroslav56-7-9-52386
15.Pejta Petr st.Brůžek Peter81010  3096
16.Jonáš Jaroslav ml.Rampas František9-85-12-52397
17.Kopal MiroslavVolf Petr ml.-899-3-102398
18.Šaněk PavelMartinec Jaroslav5-9127 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jonáš Jaroslav ml.22Brůžek Peter22
Kopal Miroslav04Rampas František22
Šaněk Pavel31Volf Petr ml.22
Pejta Petr st.40Chuvan Quy01
   Martinec Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Březno ST BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Radnice ChotětovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1612:51453:683Sokol Březno ST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moc Vladimír st.
Vosyka Jiří ml.
 
 
Lauber Jakub
Veselý Martin
 
 
-3-4-5  0301
2.Tahal Jiří
Červinka František
 
 
Klíma Miroslav
Tominec Aleš
 
 
-12-611-9 1302
3.Moc Vladimír st.Tominec Aleš-68-8-8 1303
4.Tahal JiříLauber Jakub12-19-8-62304
5.Červinka FrantišekKlíma Miroslav-9-8-4  0305
6.Vosyka Jiří ml.Veselý Martin-2-4-5  0306
7.Tahal JiříTominec Aleš-10128-493216
8.Červinka FrantišekLauber Jakub-5-8-7  0317
9.Vosyka Jiří ml.Klíma Miroslav-6-5-7  0318
10.Moc Vladimír st.Veselý Martin-11-7-9  0319
11.Červinka FrantišekTominec Aleš8-599 3129
12.Vosyka Jiří ml.Lauber Jakub-8-3-10  03210
13.Moc Vladimír st.Klíma Miroslav-2-611-6 13211
14.Tahal JiříVeselý Martin-4-1-8  03212
15.Vosyka Jiří ml.Tominec Aleš-5-5-4  03213
16.Moc Vladimír st.Lauber Jakub-4-7-5  03214
17.Tahal JiříKlíma Miroslav-9-6-9  03215
18.Červinka FrantišekVeselý Martin9-6-5-6 13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Moc Vladimír st.04Tominec Aleš22
Tahal Jiří13Lauber Jakub40
Červinka František13Klíma Miroslav40
Vosyka Jiří ml.04Veselý Martin40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:734:33563:577TJ AŠ Mladá Boleslav F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sluka Čeněk
Havlíček Tomáš
 
 
Trlida Hubert
Čuban Zdeněk
 
 
596  3010
2.Švachová Lenka
Čamrová Eliška
 
 
Vyrtych Jiří
Stejskal Jindřich
 
 
-5-4-7  0311
3.Sluka ČeněkČuban Zdeněk512-56 3121
4.Žák KarelVyrtych Jiří710-5-1233231
5.Čamrová EliškaTrlida Hubert-9-7-5  0332
6.Havlíček TomášStejskal Jindřich335  3042
7.Žák KarelČuban Zdeněk-1-4-1  0343
8.Čamrová EliškaVyrtych Jiří-4-5-8  0344
9.Havlíček TomášTrlida Hubert7-949 3154
10.Sluka ČeněkStejskal Jindřich-512-3613264
11.Švachová LenkaČuban Zdeněk9-4-7-2 1365
12.Havlíček TomášVyrtych Jiří5-987 3175
13.Sluka ČeněkTrlida Hubert-494-953285
14.Žák KarelStejskal Jindřich-713310 3195
15.Havlíček TomášČuban Zdeněk-512-106332105
16.Sluka ČeněkVyrtych JiříWO    03106
17.Žák KarelTrlida HubertWO    30116
18.Švachová LenkaStejskal Jindřich-3-12-3  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sluka Čeněk30Čuban Zdeněk22
Žák Karel21Vyrtych Jiří12
Čamrová Eliška02Trlida Hubert12
Havlíček Tomáš40Stejskal Jindřich13
Švachová Lenka02   
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství U hada PlazyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:31473:527nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Šlambor Oldřich st.
Blažek Lubomír
 
 
WO    0301
2.Vaňousek Miroslav
Landsinger Tomáš
 
 
Rozkovec Vladimír
Najman Jiří
 
 
977  3011
3.Vyrtych MartinBlažek Lubomír596  3021
4.Vaňousek MiroslavRozkovec Vladimír673  3031
5.Šlambor Oldřich st.WO    0332
6.Landsinger TomášNajman Jiří-83-79-102333
7.Vaňousek MiroslavBlažek Lubomír-93-8-4 1334
8.Rozkovec VladimírWO    0335
9.Landsinger Tomᚊlambor Oldřich st.9-7-11-9 1336
10.Vyrtych MartinNajman Jiří-1192-1033246
11.Blažek LubomírWO    0347
12.Landsinger TomášRozkovec Vladimír58-10-773257
13.Vyrtych MartinŠlambor Oldřich st.585  3067
14.Vaňousek MiroslavNajman Jiří2711  3077
15.Landsinger TomášBlažek Lubomír-8-9-2  0378
16.Vyrtych MartinRozkovec Vladimír225  3088
17.Vaňousek MiroslavŠlambor Oldřich st.672  3098
18.Najman JiříWO    0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vyrtych Martin40Blažek Lubomír21
Vaňousek Miroslav31Rozkovec Vladimír03
Landsinger Tomáš13Šlambor Oldřich st.12
   Najman Jiří12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní místnost vodárna KáranýRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:34695:704TJ Sokol Otradovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mareš Pavel
Kačírková Květa
 
 
Žďánský Karel
Muras David
 
 
-5-6-10  0301
2.Skála Jiří
Fidrant Radek
 
 
Mlčoch Petr
Venera Petr
 
 
-7-48993211
3.Kačírková KvětaŽďánský Karel-10-9-7  0312
4.Fidrant RadekMuras David13109  3022
5.Skála JiříMlčoch Petr10-610-10-92323
6.Mareš PavelVenera Petr-6-5-6  0324
7.Fidrant RadekŽďánský Karel-9776 3134
8.Skála JiříMuras David9-10-78-82335
9.Mareš PavelMlčoch Petr-6-79-2 1336
10.Kačírková KvětaVenera Petr687  3046
11.Skála JiříŽďánský Karel55-69 3156
12.Mareš PavelMuras David65-3-5-82357
13.Kačírková KvětaMlčoch Petr138-93 3167
14.Fidrant RadekVenera Petr1288  3077
15.Mareš PavelŽďánský Karel-7877 3187
16.Kačírková KvětaMuras David6-79-933297
17.Fidrant RadekMlčoch Petr-718-10101232107
18.Skála JiříVenera Petr99-9-3-723108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kačírková Květa31Žďánský Karel13
Fidrant Radek40Muras David22
Skála Jiří13Mlčoch Petr22
Mareš Pavel13Venera Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Dolní BousovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
15:20Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:33594:628ST Dolní Bousov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nitray Jozef
Doubek Miroslav
 
 
Strouhal Jiří
Kopal Jaroslav
 
 
77-6-493210
2.Novotný Karel
Pavlišta Jaroslav
 
 
Šádek Jaroslav st.
Drapák Jaroslav st.
 
 
-41079 3120
3.Nitray JozefStrouhal Jiří78-7-5113230
4.Doubek MiroslavDrapák Jaroslav st.642  3040
5.Novotný KarelŠádek Jaroslav st.867  3050
6.Pavlišta JaroslavKopal Jaroslav-76-3-4 1351
7.Doubek MiroslavStrouhal Jiří888  3061
8.Novotný KarelDrapák Jaroslav st.-288-5-92362
9.Pavlišta JaroslavŠádek Jaroslav st.-9-9-3  0363
10.Nitray JozefKopal Jaroslav3-956 3173
11.Novotný KarelStrouhal Jiří973  3083
12.Pavlišta JaroslavDrapák Jaroslav st.-3-3-1  0384
13.Nitray JozefŠádek Jaroslav st.-6-6-5  0385
14.Doubek MiroslavKopal Jaroslav-2847 3195
15.Pavlišta JaroslavStrouhal Jiří8-7-4-16 1396
16.Nitray JozefDrapák Jaroslav st.-2-5-9  0397
17.Doubek MiroslavŠádek Jaroslav st.11-7-69932107
18.Novotný KarelKopal Jaroslav6-9-79-923108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nitray Jozef22Strouhal Jiří13
Doubek Miroslav40Drapák Jaroslav st.31
Novotný Karel22Šádek Jaroslav st.22
Pavlišta Jaroslav04Kopal Jaroslav22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline