Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům ČistáRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 04. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:23690:552TJ Slavoj Čistá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volf Petr ml.
Ráb Martin
 
 
Novotný Karel
Pavlišta Jaroslav
 
 
-6311-8-32301
2.Martinec Jaroslav
Doubek Miroslav
 
 
Doubek Miroslav
Noha Jan
 
 
-8-7-8  0302
3.Brůžek PeterPavlišta Jaroslav478  3012
4.Ráb MartinNoha Jan-3-8-1  0313
5.Volf Petr ml.Doubek Miroslav8-5-86-72314
6.Rampas FrantišekNovotný Karel8311  3024
7.Ráb MartinPavlišta Jaroslav58-99 3134
8.Volf Petr ml.Noha Jan113-96 3144
9.Rampas FrantišekDoubek Miroslav108-5-9-72345
10.Brůžek PeterNovotný Karel7-857 3155
11.Volf Petr ml.Pavlišta Jaroslav-81167 3165
12.Rampas FrantišekNoha Jan67-74 3175
13.Brůžek PeterDoubek Miroslav10107  3085
14.Ráb MartinNovotný Karel811-712 3195
15.Rampas FrantišekPavlišta Jaroslav44-20-18832105
16.Brůžek PeterNoha Jan187  30115
17.Ráb MartinDoubek MiroslavWO    30125
18.Volf Petr ml.Novotný KarelWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brůžek Peter40Pavlišta Jaroslav04
Ráb Martin21Noha Jan13
Volf Petr ml.21Doubek Miroslav21
Rampas František31Novotný Karel03
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 04. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:32635:610SK Dolní Stakory C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopal Jaroslav
Strouhal Jiří
 
 
Skála Jiří
Fidrant Radek
 
 
-98-79103210
2.Drapák Jaroslav st.
Šádek Jaroslav st.
 
 
Kačírková Květa
Mareš Pavel
 
 
987  3020
3.Drapák Jaroslav st.Kačírková Květa446  3030
4.Šádek Jaroslav st.Fidrant Radek-3-6-10  0331
5.Strouhal JiříMareš Pavel984  3041
6.Kopal JaroslavSkála Jiří-10-8-10  0342
7.Šádek Jaroslav st.Kačírková Květa888  3052
8.Strouhal JiříFidrant Radek-974-5-52353
9.Kopal JaroslavMareš Pavel-9-669-92354
10.Drapák Jaroslav st.Skála Jiří-710-5-6 1355
11.Strouhal JiříKačírková Květa6-11-6343265
12.Kopal JaroslavFidrant Radek8-9-6-3 1366
13.Drapák Jaroslav st.Mareš Pavel25-109 3176
14.Šádek Jaroslav st.Skála Jiří-6-12-11  0377
15.Kopal JaroslavKačírková Květa-7-7-8  0378
16.Drapák Jaroslav st.Fidrant Radek695  3088
17.Šádek Jaroslav st.Mareš Pavel3-5-8993298
18.Strouhal JiříSkála Jiří-4959 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Drapák Jaroslav st.31Kačírková Květa13
Šádek Jaroslav st.22Fidrant Radek31
Strouhal Jiří31Mareš Pavel13
Kopal Jaroslav04Skála Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 04. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:27664:633TJ Sokol Podlázky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Venera Petr
Kozák Roman
 
 
Vaňousek Miroslav
Landsinger Tomáš
 
 
10-89-8-122301
2.Marján Marcel
Šimeček Vladimír
 
 
Zítka Miloslav
Vyrtych Martin
 
 
-7-910-8 1302
3.Venera PetrVyrtych Martin9-1198 3112
4.Kozák RomanVaňousek Miroslav-8-89-8 1313
5.Marján MarcelLandsinger Tomáš764  3023
6.Šimeček VladimírZítka Miloslav-98-10-7 1324
7.Kozák RomanVyrtych Martin-5-6-7  0325
8.Marján MarcelVaňousek Miroslav9-986 3135
9.Šimeček VladimírLandsinger Tomáš11-986 3145
10.Venera PetrZítka Miloslav1188  3055
11.Marján MarcelVyrtych Martin-91088 3165
12.Šimeček VladimírVaňousek Miroslav-69-7-7 1366
13.Venera PetrLandsinger Tomáš976  3076
14.Kozák RomanZítka Miloslav13-81110 3186
15.Šimeček VladimírVyrtych Martin-8-8-9  0387
16.Venera PetrVaňousek Miroslav-91099 3197
17.Kozák RomanLandsinger Tomáš889  30107
18.Marján MarcelZítka Miloslav967  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Venera Petr40Vyrtych Martin22
Kozák Roman22Vaňousek Miroslav22
Marján Marcel40Landsinger Tomáš04
Šimeček Vladimír13Zítka Miloslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Josefův DůlRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 04. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1516:49520:670TJ AŠ Mladá Boleslav F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Najman Jiří
Fanta Petr
 
 
Botková Michaela
Oplt Miroslav
 
 
-4-9-5  0301
2.Rozkovec Vladimír
Blažek Lubomír
 
 
Žák Karel
Švachová Lenka
 
 
-6-5-7  0302
3.Fanta PetrBotková Michaela-7-102-9 1303
4.Rozkovec VladimírOplt Miroslav-9-4-5  0304
5.Blažek LubomírŽák Karel10-3-9-9 1305
6.Najman JiříŠvachová Lenka-10-4-9  0306
7.Rozkovec VladimírBotková Michaela-8-6-10  0307
8.Blažek LubomírOplt Miroslav-2-5-4  0308
9.Najman JiříŽák Karel-69713 3118
10.Fanta PetrŠvachová Lenka86-122 3128
11.Blažek LubomírBotková Michaela-7-5-4  0329
12.Najman JiříOplt Miroslav-4-4-5  03210
13.Fanta PetrŽák Karel-710-710-523211
14.Rozkovec VladimírŠvachová Lenka-83-15-6 13212
15.Najman JiříBotková Michaela-7-5-4  03213
16.Fanta PetrOplt Miroslav98-9-12732313
17.Rozkovec VladimírŽák Karel-8-7-9  03314
18.Blažek LubomírŠvachová Lenka66-8-9-523315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fanta Petr22Botková Michaela40
Rozkovec Vladimír04Oplt Miroslav31
Blažek Lubomír04Žák Karel31
Najman Jiří13Švachová Lenka31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství U hada PlazyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 04. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:28535:499nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čuban Zdeněk
Vyrtych Jiří
 
 
Vosyka Jiří ml.
Tahal Jiří
 
 
297  3010
2.Stejskal Jindřich
Mejsnar Jan
 
 
Moc Vladimír st.
Červinka František
 
 
10-4-4-5 1311
3.Čuban ZdeněkVosyka Jiří ml.735  3021
4.Vyrtych JiříTahal Jiří5-69-6-72322
5.Stejskal JindřichMoc Vladimír st.845  3032
6.Mejsnar JanČervinka František-3-5-9  0333
7.Vyrtych JiříVosyka Jiří ml.363  3043
8.Stejskal JindřichTahal Jiří2-1059 3153
9.Mejsnar JanMoc Vladimír st.-5-5-2  0354
10.Čuban ZdeněkČervinka František6711  3064
11.Stejskal JindřichVosyka Jiří ml.785  3074
12.Mejsnar JanTahal Jiří-6-5-4  0375
13.Čuban ZdeněkMoc Vladimír st.691  3085
14.Vyrtych JiříČervinka František5-7-9-3 1386
15.Mejsnar JanVosyka Jiří ml.-6-8-9  0387
16.Čuban ZdeněkTahal Jiří8-3-10-8 1388
17.Vyrtych JiříMoc Vladimír st.263  3098
18.Stejskal JindřichČervinka František-8-43-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čuban Zdeněk31Vosyka Jiří ml.13
Vyrtych Jiří22Tahal Jiří31
Stejskal Jindřich31Moc Vladimír st.13
Mejsnar Jan04Červinka František31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Březno ST BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 04. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:39723:744nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Just Miloslav
Lauber Jakub
 
 
Jonáš Jaroslav ml.
Šaněk Pavel
 
 
9-7-8963210
2.Klíma Miroslav
Tominec Aleš
 
 
Pejta Petr st.
Kopal Miroslav
 
 
11-9-8-6 1311
3.Lauber JakubJonáš Jaroslav ml.-899-1083221
4.Just MiloslavŠaněk Pavel9-1089 3131
5.Tominec AlešPejta Petr st.-97810 3141
6.Klíma MiroslavKopal Miroslav9-9-8-5 1342
7.Just MiloslavJonáš Jaroslav ml.-8-7-8  0343
8.Tominec AlešŠaněk Pavel10-9-7-9 1344
9.Klíma MiroslavPejta Petr st.9-98-7-92345
10.Lauber JakubKopal Miroslav9-8-7-9 1346
11.Tominec AlešJonáš Jaroslav ml.-9-8-9  0347
12.Klíma MiroslavŠaněk Pavel97-86 3157
13.Lauber JakubPejta Petr st.910-1110 3167
14.Urban JiříKopal Miroslav10-9-6973277
15.Klíma MiroslavJonáš Jaroslav ml.9-787 3187
16.Lauber JakubŠaněk Pavel-910-9-8 1388
17.Urban JiříPejta Petr st.10-6-78-92389
18.Tominec AlešKopal Miroslav109-86 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lauber Jakub22Jonáš Jaroslav ml.22
Just Miloslav11Šaněk Pavel22
Tominec Aleš22Pejta Petr st.22
Klíma Miroslav22Kopal Miroslav22
Urban Jiří11   

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS