Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy BVrchní
rozhodčí:
Trlida Hubert
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství U hada PlazyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:32620:610TJ Plazy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyrtych Jiří
Stejskal Jindřich
 
 
Martinec Jaroslav
Chuvan Quy
 
 
755  3010
2.Trlida Hubert
Čuban Zdeněk
 
 
Rampas František
Ráb Martin
 
 
-8-851073220
3.Vyrtych JiříDoubek Miroslav7-9-11-5 1321
4.Čuban ZdeněkRáb Martin7-8610 3131
5.Stejskal JindřichRampas František79-128 3141
6.Trlida HubertMartinec Jaroslav-8844 3151
7.Čuban ZdeněkDoubek Miroslav724  3061
8.Stejskal JindřichRáb Martin-8-981163271
9.Trlida HubertRampas František-65-2-6 1372
10.Vyrtych JiříMartinec Jaroslav8-85-443282
11.Stejskal JindřichChuvan Quy666  3092
12.Mejsnar JanRáb Martin-1-3-2  0393
13.Vyrtych JiříRampas František-79-5-8 1394
14.Čuban ZdeněkMartinec Jaroslav810-137 31104
15.Mejsnar JanChuvan Quy-79-6-6 13105
16.Vyrtych JiříRáb Martin-5483 31115
17.Čuban ZdeněkRampas František-53-7-10 13116
18.Stejskal JindřichMartinec JaroslavWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vyrtych Jiří22Doubek Miroslav11
Čuban Zdeněk31Ráb Martin13
Stejskal Jindřich30Rampas František31
Trlida Hubert11Martinec Jaroslav03
Mejsnar Jan02Chuvan Quy11
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl BVrchní
rozhodčí:
Petrus Libor
HOSTUJÍCÍ:Sokol Březno ST BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Josefův DůlRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:47492:653Sokol Březno ST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fanta Petr
Blažek Lubomír
 
 
Lauber Jakub
Just Miloslav
 
 
8-8-12-4 1301
2.Najman Jiří
Šlambor Oldřich st.
 
 
Tominec Aleš
Vedral Jan
 
 
-99-8-8 1302
3.Blažek LubomírLauber Jakub-8-4-9  0303
4.Šlambor Oldřich st.Tominec Aleš-3-4-4  0304
5.Najman JiříVedral Jan92-96 3114
6.Fanta PetrJust Miloslav98-6-673224
7.Šlambor Oldřich st.Lauber Jakub-7-59-2 1325
8.Najman JiříTominec Aleš-3-7-6  0326
9.Fanta PetrVedral Jan-6827 3136
10.Blažek LubomírJust Miloslav9-56-9-62337
11.Najman JiříLauber Jakub-4-7-5  0338
12.Fanta PetrTominec Aleš-4-93-6 1339
13.Blažek LubomírVedral Jan8-372 3149
14.Šlambor Oldřich st.Just Miloslav-4-5-3  03410
15.Fanta PetrLauber Jakub-5-86-5 13411
16.Blažek LubomírTominec Aleš-3-78-7 13412
17.Šlambor Oldřich st.Vedral Jan-5-5-5  03413
18.Najman JiříJust Miloslav-5-3-6  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Blažek Lubomír13Lauber Jakub40
Šlambor Oldřich st.04Tominec Aleš40
Najman Jiří13Vedral Jan13
Fanta Petr22Just Miloslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky CVrchní
rozhodčí:
Marján Marcel
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:37629:621SK Dolní Stakory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mlčoch Petr
Marján Marcel
 
 
Šaněk Pavel
Jonáš Jaroslav ml.
 
 
1043  3010
2.Michal Jaroslav
Soumar Miroslav
 
 
Pejta Petr ml.
Pejta Petr st.
 
 
-13-10-7  0311
3.Soumar MiroslavJonáš Jaroslav ml.-6-3-8  0312
4.Marján MarcelŠaněk Pavel77-713 3122
5.Michal JaroslavPejta Petr ml.-214-0983232
6.Mlčoch PetrPejta Petr st.-53-9-4 1333
7.Marján MarcelJonáš Jaroslav ml.410-39 3143
8.Michal JaroslavŠaněk Pavel-87-6-7 1344
9.Mlčoch PetrPejta Petr ml.-6-6-5  0345
10.Žďánský KarelPejta Petr st.7-4-108-82346
11.Michal JaroslavJonáš Jaroslav ml.-7-10-11  0347
12.Mlčoch PetrŠaněk Pavel8109  3057
13.Žďánský KarelPejta Petr ml.57-9-8-82358
14.Marján MarcelPejta Petr st.98-15-6-122359
15.Mlčoch PetrJonáš Jaroslav ml.7-76-5-723510
16.Žďánský KarelŠaněk Pavel-9-64-8 13511
17.Marján MarcelPejta Petr ml.WO    30611
18.Michal JaroslavPejta Petr st.WO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soumar Miroslav01Jonáš Jaroslav ml.31
Marján Marcel21Šaněk Pavel22
Michal Jaroslav12Pejta Petr ml.21
Mlčoch Petr13Pejta Petr st.30
Žďánský Karel03   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory CVrchní
rozhodčí:
Šádek Jaroslav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:34629:607nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopal Jaroslav
Strouhal Jiří
 
 
Schoř Ladislav
Tahal Jiří
 
 
75-67 3110
2.Drapák Jaroslav st.
Černý Petr
 
 
Červinka František
Moc Vladimír st.
 
 
566  3020
3.Drapák Jaroslav st.Tahal Jiří10106  3030
4.Černý PetrSchoř Ladislav-8-4-4  0331
5.Strouhal JiříČervinka František7-5-8-9 1332
6.Kopal JaroslavMoc Vladimír st.9-954 3142
7.Černý PetrTahal Jiří-3-14-8  0343
8.Strouhal JiříSchoř Ladislav68-7-8-92344
9.Kopal JaroslavČervinka František-105-7563254
10.Drapák Jaroslav st.Moc Vladimír st.423  3064
11.Strouhal JiříTahal Jiří8-129-9-92365
12.Kopal JaroslavSchoř Ladislav-4-3-7  0366
13.Drapák Jaroslav st.Červinka František-105-75-102367
14.Černý PetrMoc Vladimír st.910-83 3177
15.Kopal JaroslavTahal Jiří-3610-443287
16.Drapák Jaroslav st.Schoř Ladislav-11-12-5  0388
17.Černý PetrČervinka František-6-9-3  0389
18.Strouhal JiříMoc Vladimír st.679  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Drapák Jaroslav st.22Tahal Jiří22
Černý Petr13Schoř Ladislav40
Strouhal Jiří13Červinka František31
Kopal Jaroslav31Moc Vladimír st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov BVrchní
rozhodčí:
Jihlavec Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Dolní BousovRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:29686:626ST Dolní Bousov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doubek Miroslav
Kohout Jaroslav
 
 
Botková Michaela
Oplt Miroslav
 
 
-94-7-9 1301
2.Novotný Karel
Noha Jan
 
 
Švachová Lenka
Čamrová Eliška
 
 
837  3011
3.Doubek MiroslavBotková Michaela11-6-78-22312
4.Novotný KarelOplt Miroslav-7-69-11 1313
5.Noha JanŠvachová Lenka645  3023
6.Kohout JaroslavČamrová Eliška5129  3033
7.Novotný KarelBotková Michaela96-11-12-82334
8.Noha JanOplt Miroslav-86-3-9 1335
9.Kohout JaroslavŠvachová Lenka575  3045
10.Doubek MiroslavČamrová Eliška410-58 3155
11.Noha JanBotková Michaela-6-9-14  0356
12.Kohout JaroslavOplt Miroslav5-810-1283266
13.Doubek MiroslavŠvachová Lenka379  3076
14.Nitray JozefČamrová Eliška888  3086
15.Kohout JaroslavBotková Michaela7-6-11-8 1387
16.Doubek MiroslavOplt Miroslav8-11-11-7 1388
17.Nitray JozefŠvachová Lenka-7125-8183298
18.Noha JanČamrová Eliška397  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doubek Miroslav22Botková Michaela40
Novotný Karel02Oplt Miroslav31
Noha Jan22Švachová Lenka04
Kohout Jaroslav31Čamrová Eliška04
Nitray Jozef20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice CVrchní
rozhodčí:
Mareš Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní místnost vodárna KáranýRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:27644:565TJ Sokol Otradovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mareš Pavel
Doležalová Daniela
 
 
Marek Jiří
Landsinger Tomáš
 
 
699  3010
2.Skála Jiří
Kačírková Květa
 
 
Vaňousek Miroslav
Vyrtych Martin
 
 
-7-1411-13 1311
3.Doležalová DanielaMarek Jiří6-6-10493221
4.Kačírková KvětaVaňousek Miroslav-88-83113231
5.Skála JiříLandsinger Tomáš345  3041
6.Mareš PavelVyrtych Martin979  3051
7.Kačírková KvětaMarek Jiří-5-5-9  0352
8.Skála JiříVaňousek Miroslav-9-7-13  0353
9.Mareš PavelLandsinger Tomáš1102  3063
10.Doležalová DanielaVyrtych Martin-7-12-8  0364
11.Skála JiříMarek Jiří7-937 3174
12.Mareš PavelVaňousek Miroslav8-4-128-82375
13.Doležalová DanielaLandsinger Tomáš964  3085
14.Kačírková KvětaVyrtych Martin9-139 3195
15.Mareš PavelMarek Jiří41011  30105
16.Doležalová DanielaVaňousek Miroslav-10-69-10 13106
17.Kačírková KvětaLandsinger Tomáš255  30116
18.Skála JiříVyrtych Martin-9-9-10  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doležalová Daniela22Marek Jiří13
Kačírková Květa31Vaňousek Miroslav31
Skála Jiří22Landsinger Tomáš04
Mareš Pavel31Vyrtych Martin22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS