Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl BVrchní
rozhodčí:
Najman Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Josefův DůlRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:47544:684TJ Slavoj Čistá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Najman Jiří
Fanta Petr
 
 
Ráb Martin
Doubek Miroslav
 
 
9-5-68-42301
2.Šlambor Oldřich st.
Blažek Lubomír
 
 
Martinec Jaroslav
Chuvan Quy
 
 
-34-137123211
3.Fanta PetrRáb Martin-78-7-10 1312
4.Blažek LubomírBrůžek Peter-7-6-8  0313
5.Šlambor Oldřich st.Rampas František-8-9-4  0314
6.Najman JiříDoubek Miroslav-9-8-3  0315
7.Blažek LubomírRáb Martin8-5-61073225
8.Šlambor Oldřich st.Brůžek Peter-6-5-8  0326
9.Najman JiříRampas František-4-5-6  0327
10.Fanta PetrDoubek Miroslav99-114 3137
11.Šlambor Oldřich st.Ráb Martin-6-8-4  0338
12.Najman JiříBrůžek Peter-4-7-8  0339
13.Fanta PetrRampas František-1114-96-1023310
14.Blažek LubomírChuvan Quy10-5-7-7 13311
15.Najman JiříRáb Martin-5-4-5  03312
16.Fanta PetrBrůžek Peter5-9-7-10 13313
17.Blažek LubomírRampas František1079  30413
18.Šlambor Oldřich st.Chuvan Quy-8-8-9  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fanta Petr13Ráb Martin31
Blažek Lubomír22Brůžek Peter40
Šlambor Oldřich st.04Rampas František31
Najman Jiří04Doubek Miroslav11
   Chuvan Quy20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky CVrchní
rozhodčí:
Žďánský Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:33600:571TJ Plazy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marján Marcel
Venera Petr
 
 
Čuban Zdeněk
Mejsnar Jan
 
 
4-487 3110
2.Kozák Roman
Žďánský Karel
 
 
Stejskal Jindřich
Vyrtych Jiří
 
 
-12-6-14  0311
3.Žďánský KarelČuban Zdeněk-6-811-4 1312
4.Michal JaroslavVyrtych Jiří-9-86973222
5.Marján MarcelMejsnar Jan448  3032
6.Venera PetrStejskal Jindřich-8-5-5  0333
7.Michal JaroslavČuban Zdeněk-5-8-10  0334
8.Marján MarcelVyrtych Jiří-3-69-10 1335
9.Venera PetrMejsnar Jan257  3045
10.Žďánský KarelStejskal Jindřich8-7-10-3 1346
11.Marján MarcelČuban Zdeněk-8-5-8  0347
12.Venera PetrVyrtych Jiří37-11-7-82348
13.Žďánský KarelMejsnar Jan916  3058
14.Michal JaroslavStejskal Jindřich612-11-2-82359
15.Venera PetrČuban Zdeněk-76-5-7 13510
16.Žďánský KarelVyrtych Jiří7514  30610
17.Michal JaroslavMejsnar Jan846  30710
18.Marján MarcelStejskal JindřichWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žďánský Karel22Čuban Zdeněk40
Michal Jaroslav22Vyrtych Jiří22
Marján Marcel12Mejsnar Jan04
Venera Petr13Stejskal Jindřich30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory CVrchní
rozhodčí:
Šádek Jaroslav st.
HOSTUJÍCÍ:Sokol Březno ST BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:32649:612nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopal Jaroslav
Strouhal Jiří
 
 
Just Miloslav
Lauber Jakub
 
 
7-7-8-6 1301
2.Šádek Jaroslav st.
Drapák Jaroslav st.
 
 
Klíma Miroslav
Vedral Jan
 
 
49-87 3111
3.Drapák Jaroslav st.Lauber Jakub76-45 3121
4.Šádek Jaroslav st.Klíma Miroslav-9-468-62322
5.Strouhal JiříTominec Aleš777  3032
6.Kopal JaroslavJust Miloslav9-7-8-5 1333
7.Šádek Jaroslav st.Lauber Jakub748  3043
8.Strouhal JiříKlíma Miroslav873  3053
9.Kopal JaroslavTominec Aleš66-9-4-82354
10.Drapák Jaroslav st.Just Miloslav-9-48-10 1355
11.Strouhal JiříLauber Jakub-1010-75-102356
12.Kopal JaroslavKlíma Miroslav6-5-8-6 1357
13.Drapák Jaroslav st.Tominec Aleš-1095-1083267
14.Šádek Jaroslav st.Vedral Jan734  3077
15.Kopal JaroslavLauber Jakub-5-6-6  0378
16.Drapák Jaroslav st.Klíma Miroslav-6-86-6 1379
17.Šádek Jaroslav st.Tominec Aleš103-910 3189
18.Strouhal JiříVedral Jan797  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drapák Jaroslav st.22Lauber Jakub22
Šádek Jaroslav st.31Klíma Miroslav31
Strouhal Jiří31Tominec Aleš13
Kopal Jaroslav04Just Miloslav20
   Vedral Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov BVrchní
rozhodčí:
Kohout Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Dolní BousovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:45725:768SK Dolní Stakory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Karel
Noha Jan
 
 
Jonáš Jaroslav ml.
Šaněk Pavel
 
 
7-66-783210
2.Doubek Miroslav
Kohout Jaroslav
 
 
Pejta Petr st.
Kopal Miroslav
 
 
-9-7-11  0311
3.Doubek MiroslavJonáš Jaroslav ml.9-61-4-112312
4.Kohout JaroslavŠaněk Pavel11-8-101063222
5.Novotný KarelPejta Petr st.-984-873232
6.Noha JanKopal Miroslav9-7-4-5 1333
7.Kohout JaroslavJonáš Jaroslav ml.-7-157733243
8.Novotný KarelŠaněk Pavel-8-7-8  0344
9.Noha JanPejta Petr st.-8-8-9  0345
10.Doubek MiroslavKopal Miroslav-85-67-72346
11.Novotný KarelJonáš Jaroslav ml.5-8-9-6 1347
12.Noha JanŠaněk Pavel-5107-11-82348
13.Doubek MiroslavPejta Petr st.13-88-1063258
14.Kohout JaroslavKopal Miroslav6-786 3168
15.Noha JanJonáš Jaroslav ml.-78-4-4 1369
16.Doubek MiroslavŠaněk Pavel-21968 3179
17.Kohout JaroslavPejta Petr st.10-810-8-323710
18.Novotný KarelKopal Miroslav12-8-5-6 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doubek Miroslav22Jonáš Jaroslav ml.31
Kohout Jaroslav31Šaněk Pavel22
Novotný Karel13Pejta Petr st.22
Noha Jan04Kopal Miroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice CVrchní
rozhodčí:
Žerava Miroslav ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní místnost vodárna KáranýRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:38589:618TJ Sokol Chotětov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skála Jiří
Fidrant Radek
 
 
Schoř Ladislav
Tahal Jiří
 
 
-8-7-10  0301
2.Mareš Pavel
Doležalová Daniela
 
 
Červinka František
Moc Vladimír st.
 
 
77-95 3111
3.Fidrant RadekSchoř Ladislav-7-5-9  0312
4.Doležalová DanielaTahal Jiří-97-76-92313
5.Skála JiříMoc Vladimír st.5911  3023
6.Mareš PavelČervinka František1210-5-7-52324
7.Doležalová DanielaSchoř Ladislav-7-7-5  0325
8.Skála JiříTahal Jiří-63-811-72326
9.Mareš PavelMoc Vladimír st.524  3036
10.Fidrant RadekČervinka František8113  3046
11.Skála JiříSchoř Ladislav-2-3-6  0347
12.Mareš PavelTahal Jiří-4-88-7 1348
13.Fidrant RadekMoc Vladimír st.752  3058
14.Doležalová DanielaČervinka František-8-6-4  0359
15.Mareš PavelSchoř Ladislav-10-5-5  03510
16.Fidrant RadekTahal Jiří5-899 31610
17.Doležalová DanielaMoc Vladimír st.102-9-7-923611
18.Skála JiříČervinka František6-88-10-323612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fidrant Radek31Schoř Ladislav40
Doležalová Daniela04Tahal Jiří31
Skála Jiří13Moc Vladimír st.13
Mareš Pavel13Červinka František31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy CVrchní
rozhodčí:
Vyrtych Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství U hada PlazyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1318:42375:583TJ AŠ Mladá Boleslav F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Havlíček Tomáš
Oplt Miroslav
 
 
WO    0301
2.Vyrtych Martin
Jonáš Zdeněk
 
 
Švachová Lenka
Čamrová Eliška
 
 
5-105-383211
3.Landsinger TomášHavlíček Tomáš-6-5-5  0312
4.Oplt MiroslavWO    0313
5.Jonáš ZdeněkŠvachová Lenka478  3023
6.Vyrtych MartinČamrová Eliška85-36 3133
7.Havlíček TomášWO    0334
8.Jonáš ZdeněkOplt Miroslav-5-88-9 1335
9.Vyrtych MartinŠvachová Lenka966  3045
10.Landsinger TomášČamrová Eliška-6-7-7  0346
11.Jonáš ZdeněkHavlíček Tomáš297  3056
12.Vyrtych MartinOplt Miroslav-9-6-5  0357
13.Landsinger Tomᚊvachová Lenka-9-4-8  0358
14.Čamrová EliškaWO    0359
15.Vyrtych MartinHavlíček Tomáš-4-412-8 13510
16.Landsinger TomášOplt Miroslav-4-7-5  03511
17.Švachová LenkaWO    03512
18.Jonáš ZdeněkČamrová Eliška3-9-11-7 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Landsinger Tomáš04Havlíček Tomáš21
Jonáš Zdeněk22Oplt Miroslav30
Vyrtych Martin22Švachová Lenka12
   Čamrová Eliška21
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS