Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:33637:618TJ Sokol Podlázky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marján Marcel
Mlčoch Petr
 
 
Brůžek Peter
Volf Petr ml.
 
 
6-978 3110
2.Venera Petr
Michal Jaroslav
 
 
Rampas František
Martinec Jaroslav
 
 
6-1-7-9 1311
3.Mlčoch PetrDoubek Miroslav-5835 3121
4.Michal JaroslavVolf Petr ml.-12-67-9 1322
5.Venera PetrBrůžek Peter6-778 3132
6.Marján MarcelRampas František-5799 3142
7.Michal JaroslavDoubek Miroslav658  3052
8.Venera PetrVolf Petr ml.-8-7-5  0353
9.Marján MarcelBrůžek Peter-108-55-92354
10.Mlčoch PetrRampas František-2-7-8  0355
11.Venera PetrMartinec Jaroslav893  3065
12.Marján MarcelVolf Petr ml.-10845 3175
13.Mlčoch PetrBrůžek Peter-9-3-9  0376
14.Michal JaroslavRampas František-910-54-82377
15.Marján MarcelMartinec Jaroslav489  3087
16.Žďánský KarelVolf Petr ml.56-4-893297
17.Michal JaroslavBrůžek Peter-14-1169832107
18.Venera PetrRampas František-5-7-7  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mlčoch Petr12Doubek Miroslav02
Michal Jaroslav22Volf Petr ml.22
Venera Petr22Brůžek Peter22
Marján Marcel31Rampas František31
Žďánský Karel10Martinec Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:13651:434SK Dolní Stakory C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strouhal Jiří
Kopal Jaroslav
 
 
Blažek Lubomír
Šlambor Oldřich st.
 
 
248  3010
2.Drapák Jaroslav st.
Šádek Jaroslav st.
 
 
Fanta Petr
Najman Jiří
 
 
4-12811 3120
3.Drapák Jaroslav st.Blažek Lubomír247  3030
4.Šádek Jaroslav st.Šlambor Oldřich st.694  3040
5.Strouhal JiříFanta Petr-9535 3150
6.Kopal JaroslavNajman Jiří634  3060
7.Šádek Jaroslav st.Blažek Lubomír924  3070
8.Strouhal JiříŠlambor Oldřich st.-56-94-92371
9.Kopal JaroslavFanta Petr8-88-5-72372
10.Drapák Jaroslav st.Najman Jiří353  3082
11.Strouhal JiříBlažek Lubomír565  3092
12.Kopal JaroslavŠlambor Oldřich st.82-55 31102
13.Drapák Jaroslav st.Fanta Petr9109  30112
14.Šádek Jaroslav st.Najman Jiří663  30122
15.Kopal JaroslavBlažek Lubomír7-777 31132
16.Drapák Jaroslav st.Šlambor Oldřich st.353  30142
17.Šádek Jaroslav st.Fanta Petr-7-107-2 13143
18.Strouhal JiříNajman Jiří1287  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Drapák Jaroslav st.40Blažek Lubomír04
Šádek Jaroslav st.31Šlambor Oldřich st.13
Strouhal Jiří31Fanta Petr22
Kopal Jaroslav31Najman Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Dolní BousovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:42538:636TJ Plazy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nitray Jozef
Noha Jan
 
 
Vyrtych Jiří
Stejskal Jindřich
 
 
826  3010
2.Kohout Jaroslav
Pavlišta Jaroslav
 
 
Čuban Zdeněk
Trlida Hubert
 
 
-4-8812-72311
3.Kohout JaroslavVyrtych Jiří-57134 3121
4.Nitray JozefČuban Zdeněk-7-5-5  0322
5.Pavlišta JaroslavTrlida Hubert-4-4-4  0323
6.Noha JanStejskal Jindřich-89-95103233
7.Nitray JozefVyrtych Jiří-9-10-3  0334
8.Pavlišta JaroslavČuban Zdeněk-5-6-3  0335
9.Noha JanTrlida Hubert713-58 3145
10.Kohout JaroslavStejskal Jindřich-6697 3155
11.Pavlišta JaroslavVyrtych Jiří-5-11-6  0356
12.Noha JanČuban Zdeněk-55-6-10 1357
13.Kohout JaroslavTrlida Hubert-10-7-6  0358
14.Nitray JozefStejskal Jindřich-9-7-8  0359
15.Noha JanVyrtych Jiří-5596 3169
16.Kohout JaroslavČuban Zdeněk-6-3-8  03610
17.Nitray JozefTrlida Hubert64-6-4-823611
18.Pavlišta JaroslavStejskal Jindřich-8-9-9  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kohout Jaroslav22Vyrtych Jiří22
Nitray Jozef04Čuban Zdeněk40
Pavlišta Jaroslav04Trlida Hubert31
Noha Jan31Stejskal Jindřich22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Březno ST BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna KáranýRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:39593:625Sokol Březno ST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mareš Pavel
Doležalová Daniela
 
 
Lauber Jakub
Just Miloslav
 
 
-1012-6-9 1301
2.Skála Jiří
Fidrant Radek
 
 
Klíma Miroslav
Tominec Aleš
 
 
-7-93-9 1302
3.Fidrant RadekLauber Jakub-9-43-8 1303
4.Doležalová DanielaKlíma Miroslav-6-9-9  0304
5.Skála JiříTominec Aleš-7-7-10  0305
6.Mareš PavelJust Miloslav88-75 3115
7.Doležalová DanielaLauber Jakub-8-7-3  0316
8.Skála JiříKlíma Miroslav7-7-69-32317
9.Mareš PavelTominec Aleš-97-7-7 1318
10.Fidrant RadekJust Miloslav-6-9-6  0319
11.Skála JiříLauber Jakub-5-9-8  03110
12.Mareš PavelKlíma Miroslav1093  30210
13.Fidrant RadekTominec Aleš67-1010 31310
14.Doležalová DanielaVedral Jan648  30410
15.Mareš PavelLauber Jakub-9598 31510
16.Fidrant RadekKlíma Miroslav10-8118 31610
17.Doležalová DanielaTominec Aleš-6-7-9  03611
18.Skála JiříVedral Jan6-78-6332711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fidrant Radek22Lauber Jakub31
Doležalová Daniela13Klíma Miroslav22
Skála Jiří13Tominec Aleš31
Mareš Pavel31Just Miloslav11
   Vedral Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství U hada PlazyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1513:51445:670SK Dolní Stakory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jiří
Vaňousek Miroslav
 
 
Jonáš Jaroslav ml.
Pejta Petr ml.
 
 
-8-9-7  0301
2.Vyrtych Martin
Jonáš Zdeněk
 
 
Kopal Miroslav
Pejta Petr st.
 
 
-9-108-5 1302
3.Vyrtych MartinJonáš Jaroslav ml.-8-610-9 1303
4.Vaňousek MiroslavPejta Petr st.-443-1053213
5.Jonáš ZdeněkKopal Miroslav-5-3-4  0314
6.Marek JiříPejta Petr ml.-6-7-7  0315
7.Vaňousek MiroslavJonáš Jaroslav ml.-8-10-6  0316
8.Jonáš ZdeněkPejta Petr st.-10-9-10  0317
9.Marek JiříKopal Miroslav-1-2-5  0318
10.Vyrtych MartinPejta Petr ml.13-4-6-3 1319
11.Jonáš ZdeněkJonáš Jaroslav ml.-10-4-5  03110
12.Marek JiříPejta Petr st.WO    03111
13.Vyrtych MartinKopal Miroslav8-6-5-6 13112
14.Vaňousek MiroslavPejta Petr ml.-9-6-6  03113
15.Marek JiříJonáš Jaroslav ml.WO    03114
16.Vyrtych MartinPejta Petr st.108-8-7932214
17.Vaňousek MiroslavKopal Miroslav-4-7-5  03215
18.Jonáš ZdeněkPejta Petr ml.-98-89832315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vyrtych Martin13Jonáš Jaroslav ml.30
Vaňousek Miroslav13Pejta Petr st.12
Jonáš Zdeněk13Kopal Miroslav40
Marek Jiří02Pejta Petr ml.31
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:27618:564TJ AŠ Mladá Boleslav F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oplt Miroslav
Žák Karel
 
 
Moc Vladimír st.
Červinka František
 
 
793  3010
2.Čamrová Eliška
Švachová Lenka
 
 
Schoř Ladislav
Tahal Jiří
 
 
-5-28-5 1311
3.Oplt MiroslavMoc Vladimír st.448  3021
4.Žák KarelTahal Jiří-116-6193231
5.Čamrová EliškaČervinka František7-698 3141
6.Švachová LenkaSchoř Ladislav-5-1-9  0342
7.Žák KarelMoc Vladimír st.5147  3052
8.Čamrová EliškaTahal Jiří244  3062
9.Švachová LenkaČervinka František-59-6-9 1363
10.Oplt MiroslavSchoř Ladislav-10-6-4  0364
11.Čamrová EliškaMoc Vladimír st.646  3074
12.Botková MichaelaTahal Jiří10-9-13733284
13.Oplt MiroslavČervinka František-9696 3194
14.Žák KarelSchoř Ladislav-9-7-6  0395
15.Botková MichaelaMoc Vladimír st.985  30105
16.Oplt MiroslavTahal Jiří698  30115
17.Žák KarelČervinka František-107-5-4 13116
18.Čamrová EliškaSchoř Ladislav8-912-11-923117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Oplt Miroslav31Moc Vladimír st.04
Žák Karel22Tahal Jiří04
Čamrová Eliška31Červinka František22
Švachová Lenka02Schoř Ladislav40
Botková Michaela20   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS