Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:28670:584SK Dolní Stakory C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopal Jaroslav
Strouhal Jiří
 
 
Ráb Martin
Volf Petr ml.
 
 
768  3010
2.Drapák Jaroslav st.
Šádek Jaroslav st.
 
 
Brůžek Peter
Doubek Miroslav
 
 
4106  3020
3.Drapák Jaroslav st.Ráb Martin583  3030
4.Šádek Jaroslav st.Martinec Jaroslav-67413 3140
5.Strouhal JiříVolf Petr ml.583  3050
6.Kopal JaroslavBrůžek Peter6-877 3160
7.Šádek Jaroslav st.Ráb Martin8-9-8-5 1361
8.Strouhal JiříMartinec Jaroslav-9-9-10  0362
9.Kopal JaroslavVolf Petr ml.6-10-9-7 1363
10.Drapák Jaroslav st.Brůžek Peter-61511-793273
11.Strouhal JiříRáb Martin4-2-12433283
12.Kopal JaroslavRampas František-7-8-11  0384
13.Drapák Jaroslav st.Volf Petr ml.-5895 3194
14.Šádek Jaroslav st.Brůžek Peter2-9-6-8 1395
15.Kopal JaroslavRáb Martin-8-10103-52396
16.Drapák Jaroslav st.Rampas František993  30106
17.Šádek Jaroslav st.Volf Petr ml.786  30116
18.Strouhal JiříBrůžek Peter-866-8-623117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Drapák Jaroslav st.40Ráb Martin22
Šádek Jaroslav st.22Martinec Jaroslav11
Strouhal Jiří22Volf Petr ml.13
Kopal Jaroslav13Brůžek Peter22
   Rampas František11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Dolní BousovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:29672:626ST Dolní Bousov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doubek Miroslav
Kohout Jaroslav
 
 
Mlčoch Petr
Marján Marcel
 
 
77-78 3110
2.Noha Jan
Novotný Karel
 
 
Venera Petr
Michal Jaroslav
 
 
-9-95-12 1311
3.Doubek MiroslavMarján Marcel-11-10-3  0312
4.Kohout JaroslavMichal Jaroslav818-310 3122
5.Noha JanŽďánský Karel1-10-5-5 1323
6.Novotný KarelMlčoch Petr778  3033
7.Kohout JaroslavMarján Marcel10-586 3143
8.Noha JanMichal Jaroslav-11584 3153
9.Novotný KarelŽďánský Karel-7-7-9  0354
10.Doubek MiroslavMlčoch Petr865  3064
11.Noha JanMarján Marcel1276  3074
12.Novotný KarelVenera Petr7-10812 3184
13.Doubek MiroslavŽďánský Karel77-9-9-62385
14.Kohout JaroslavMlčoch Petr-10-93983295
15.Novotný KarelMarján Marcel-4-610-5 1396
16.Doubek MiroslavVenera Petr795  30106
17.Kohout JaroslavŽďánský Karel79-5-6-923107
18.Noha JanMlčoch Petr87-32 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doubek Miroslav22Marján Marcel22
Kohout Jaroslav31Michal Jaroslav02
Noha Jan31Žďánský Karel40
Novotný Karel22Mlčoch Petr04
   Venera Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní místnost vodárna KáranýRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:18640:483TJ Sokol Otradovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mareš Pavel
Doležalová Daniela
 
 
Najman Jiří
Fanta Petr
 
 
13-4-4-7 1301
2.Skála Jiří
Fidrant Radek
 
 
Šlambor Oldřich st.
Blažek Lubomír
 
 
5136  3011
3.Fidrant RadekFanta Petr538  3021
4.Doležalová DanielaŠlambor Oldřich st.763  3031
5.Skála JiříNajman Jiří3-943 3141
6.Mareš PavelBlažek Lubomír-9-9-9  0342
7.Doležalová DanielaFanta Petr-8-6-9  0343
8.Skála JiříŠlambor Oldřich st.375  3053
9.Mareš PavelNajman Jiří5106  3063
10.Fidrant RadekBlažek Lubomír516  3073
11.Skála JiříFanta Petr-869-793283
12.Mareš PavelŠlambor Oldřich st.81-85 3193
13.Fidrant RadekNajman Jiří8413  30103
14.Doležalová DanielaBlažek Lubomír136-33 31113
15.Mareš PavelFanta Petr-69-66-923114
16.Fidrant RadekŠlambor Oldřich st.648  30124
17.Doležalová DanielaNajman Jiří65-77 31134
18.Skála JiříBlažek Lubomír976  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fidrant Radek40Fanta Petr22
Doležalová Daniela31Šlambor Oldřich st.04
Skála Jiří40Najman Jiří04
Mareš Pavel22Blažek Lubomír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy CVrchní
rozhodčí:
Vyrtych Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství U hada PlazyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:46643:744TJ Plazy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyrtych Martin
Jonáš Zdeněk
 
 
Vyrtych Jiří
Stejskal Jindřich
 
 
-6-78-8 1301
2.Marek Jiří
Vaňousek Miroslav
 
 
Trlida Hubert
Čuban Zdeněk
 
 
-56-87-82302
3.Jonáš ZdeněkVyrtych Jiří11-7-7-9 1303
4.Marek JiříČuban Zdeněk-8-8-9  0304
5.Vaňousek MiroslavTrlida Hubert1110-68 3114
6.Vyrtych MartinStejskal Jindřich-6-6-4  0315
7.Marek JiříVyrtych Jiří-78-69-72316
8.Vaňousek MiroslavČuban Zdeněk5-6-89-62317
9.Vyrtych MartinTrlida Hubert-7-8-8  0318
10.Jonáš ZdeněkStejskal Jindřich88-6-893228
11.Vaňousek MiroslavVyrtych Jiří-6-59-7 1329
12.Vyrtych MartinČuban Zdeněk-6-7-7  03210
13.Jonáš ZdeněkTrlida Hubert5-6-98-1023211
14.Marek JiříStejskal Jindřich98-6-7832311
15.Vyrtych MartinVyrtych Jiří8-68-8932411
16.Jonáš ZdeněkČuban Zdeněk-77-88832511
17.Marek JiříTrlida Hubert-8997 31611
18.Vaňousek MiroslavStejskal Jindřich-5-6-6  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jonáš Zdeněk22Vyrtych Jiří31
Marek Jiří22Čuban Zdeněk31
Vaňousek Miroslav13Trlida Hubert22
Vyrtych Martin13Stejskal Jindřich22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Březno ST BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:29602:576TJ AŠ Mladá Boleslav F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žák Karel
Oplt Miroslav
 
 
Vedral Jan
Klíma Miroslav
 
 
86-98 3110
2.Čamrová Eliška
Švachová Lenka
 
 
Just Miloslav
Lauber Jakub
 
 
8-5-7-6 1311
3.Žák KarelLauber Jakub-8-6-6  0312
4.Čamrová EliškaKlíma Miroslav-10-8-6  0313
5.Botková MichaelaVedral Jan69-102 3123
6.Oplt MiroslavJust Miloslav1055  3033
7.Čamrová EliškaLauber Jakub8-1012-5-92334
8.Botková MichaelaKlíma Miroslav7-95-9-82335
9.Oplt MiroslavVedral Jan6310  3045
10.Žák KarelJust Miloslav9116  3055
11.Botková MichaelaLauber Jakub9310  3065
12.Oplt MiroslavKlíma Miroslav87-83 3175
13.Žák KarelVedral Jan777  3085
14.Čamrová EliškaJust Miloslav-6-5-3  0386
15.Oplt MiroslavLauber Jakub77-74 3196
16.Žák KarelKlíma Miroslav-51158 31106
17.Švachová LenkaVedral Jan-3-5-7  03107
18.Botková MichaelaJust Miloslav-6-37-7 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žák Karel31Lauber Jakub22
Čamrová Eliška03Klíma Miroslav22
Botková Michaela22Vedral Jan13
Oplt Miroslav40Just Miloslav22
Švachová Lenka01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Radnice ChotětovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:38544:633SK Dolní Stakory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schoř Ladislav
Tahal Jiří
 
 
Jonáš Jaroslav ml.
Šaněk Pavel
 
 
-81011-453210
2.Červinka František
Moc Vladimír st.
 
 
Pejta Petr ml.
Pejta Petr st.
 
 
-1-4-2  0311
3.Tahal JiříJonáš Jaroslav ml.-9-35-7 1312
4.Moc Vladimír st.Pejta Petr st.-7-4-4  0313
5.Červinka FrantišekŠaněk Pavel-6-77-8 1314
6.Schoř LadislavPejta Petr ml.4119  3024
7.Moc Vladimír st.Jonáš Jaroslav ml.-4-1-7  0325
8.Červinka FrantišekPejta Petr st.9-8-5-7 1326
9.Schoř LadislavŠaněk Pavel-475-873236
10.Tahal JiříPejta Petr ml.-7107-653246
11.Červinka FrantišekJonáš Jaroslav ml.39-5-6-92347
12.Schoř LadislavPejta Petr st.4-456 3157
13.Tahal JiříŠaněk Pavel1367  3067
14.Moc Vladimír st.Pejta Petr ml.-4-4-6  0368
15.Schoř LadislavJonáš Jaroslav ml.599  3078
16.Tahal JiříPejta Petr st.-9899 3188
17.Moc Vladimír st.Šaněk Pavel-7-5-2  0389
18.Červinka FrantišekPejta Petr ml.-10-6-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tahal Jiří31Jonáš Jaroslav ml.31
Moc Vladimír st.04Pejta Petr st.22
Červinka František04Šaněk Pavel22
Schoř Ladislav40Pejta Petr ml.22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS