Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice DVrchní
rozhodčí:
May Pavel
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna Stará BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:8620:309TJ Sokol Otradovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fidrant Radek
Doležalová Daniela
 
 
Kužel Jiří
Pavlišta Jaroslav
 
 
477  3010
2.Honzák Jakub
Honzák Miloš
 
 

 
 
WO    3020
3.Fidrant RadekKužel Jiří563  3030
4.Doležalová DanielaPavlišta Jaroslav-126-3773240
5.Honzák JakubPitro Aleš757  3050
6.Honzák MilošWO    3060
7.Doležalová DanielaKužel Jiří655  3070
8.Honzák JakubPavlišta Jaroslav-10876 3180
9.Honzák MilošPitro Aleš569  3090
10.Fidrant RadekWO    30100
11.Honzák JakubKužel Jiří-9-7451032110
12.Honzák MilošPavlišta Jaroslav-5-8-4  03111
13.Fidrant RadekPitro Aleš755  30121
14.Doležalová DanielaWO    30131
15.Honzák MilošKužel Jiří396  30141
16.Fidrant RadekPavlišta Jaroslav764  30151
17.Doležalová DanielaPitro Aleš396  30161
18.Honzák JakubWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Fidrant Radek30Kužel Jiří04
Doležalová Daniela30Pavlišta Jaroslav13
Honzák Jakub30Pitro Aleš04
Honzák Miloš21   
WO50WO05
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna Stará BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:40630:650SK Dolní Stakory D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Jan
May Pavel
 
 
Brabec Jaroslav
Černý Petr
 
 
-10-6-9  0301
2.Tonar Josef
Kopta Vladimír
 
 
Hercík Jiří st.
Šámal Vladimír
 
 
-8108-663211
3.Richter JanBrabec Jaroslav-9-810-7 1312
4.May PavelČerný Petr66-94 3122
5.Tonar JosefŠámal Vladimír-495-773232
6.Kopta VladimírHercík Jiří st.-8-6-7  0333
7.May PavelBrabec Jaroslav-1044-9-82334
8.Tonar JosefČerný Petr69-5-793244
9.Kopta VladimírŠámal Vladimír-57-49-102345
10.Richter JanHercík Jiří st.-3119-3-52346
11.Tonar JosefBrabec Jaroslav-6-7-6  0347
12.Kopta VladimírČerný Petr-8-9-2  0348
13.Richter JanŠámal Vladimír563  3058
14.May PavelHercík Jiří st.-12259 3168
15.Kopta VladimírBrabec Jaroslav-9-5-8  0369
16.Richter JanČerný Petr49-6-753279
17.May PavelŠámal Vladimír753  3089
18.Tonar JosefHercík Jiří st.-8-11-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Richter Jan22Brabec Jaroslav40
May Pavel31Černý Petr13
Tonar Josef22Šámal Vladimír13
Kopta Vladimír04Hercík Jiří st.31
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice CVrchní
rozhodčí:
Ginzlová Eva
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní sál v BřezovicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:29549:543nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vovčák Jan
Takács Petr
 
 
Soumar Miroslav
Šimeček Vladimír
 
 
-5-77-9 1301
2.Ginzl Petr
Svoboda Pavel
 
 
Šimková Michala
Šindelář Petr
 
 
-4886 3111
3.Ginzl PetrŠimková Michala664  3021
4.Takács PetrSoumar Miroslav-5-9-3  0322
5.Vovčák JanŠimeček Vladimír-5-4-3  0323
6.Svoboda PavelŠindelář Petr6-785 3133
7.Takács PetrŠimková Michala566  3043
8.Vovčák JanSoumar Miroslav-64-10-9 1344
9.Svoboda PavelŠimeček Vladimír-3-99-2 1345
10.Ginzl PetrŠindelář Petr364  3055
11.Vovčák JanŠimková Michala4118  3065
12.Svoboda PavelSoumar Miroslav-7-76-6 1366
13.Ginzl PetrŠimeček Vladimír-6-7-6  0367
14.Takács PetrŠindelář Petr6106  3077
15.Svoboda PavelŠimková Michala1175  3087
16.Ginzl PetrSoumar Miroslav-35-12-6 1388
17.Takács PetrŠimeček Vladimír-7-612-5 1389
18.Vovčák JanŠindelář Petr697  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ginzl Petr22Šimková Michala04
Takács Petr22Soumar Miroslav40
Vovčák Jan22Šimeček Vladimír40
Svoboda Pavel22Šindelář Petr04
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov CVrchní
rozhodčí:
Srbek Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC HESO NepřevázkaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Radnice ChotětovRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
20:10Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1513:48425:613TTC HESO Nepřevázka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vosyka Jiří st.
Vosyka Jiří ml.
 
 
Císařovský Petr
Franc Lukáš
 
 
-10-7-9  0301
2.Vonášek Pavel
Jabůrek Stanislav
 
 
Vejvoda Roman
Beran Antonín
 
 
4-3-8-1 1302
3.Vonášek PavelCísařovský Petr-1-3-8  0303
4.Vosyka Jiří st.Franc Lukáš56-11-583213
5.Vosyka Jiří ml.Vejvoda Roman-3-2-5  0314
6.Jabůrek StanislavBeran Antonín683  3024
7.Vosyka Jiří st.Císařovský Petr-3-6-4  0325
8.Vosyka Jiří ml.Franc Lukáš-7-78-9 1326
9.Jabůrek StanislavVejvoda Roman-5-77-9 1327
10.Vonášek PavelBeran Antonín-3-6-8  0328
11.Vosyka Jiří ml.Císařovský Petr-8-4-9  0329
12.Jabůrek StanislavFranc Lukáš9-836 3139
13.Vonášek PavelVejvoda Roman-5-4-4  03310
14.Vosyka Jiří st.Beran Antonín-9-8-6  03311
15.Jabůrek StanislavCísařovský Petr-8-7-12  03312
16.Vonášek PavelFranc Lukáš-3-3-3  03313
17.Vosyka Jiří st.Vejvoda Roman-6-56-7 13314
18.Vosyka Jiří ml.Beran Antonín-5-6-2  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vonášek Pavel04Císařovský Petr40
Vosyka Jiří st.13Franc Lukáš22
Vosyka Jiří ml.04Vejvoda Roman40
Jabůrek Stanislav22Beran Antonín31
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KněžmostVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KněžmostRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1426:46604:704TTC Bělá pod Bezdězem E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holub Vladimír
Macek Jaroslav
 
 
Grundman Pavel st.
Kudrnáč Jaroslav
 
 
-3-7-7  0301
2.Mareš Josef
Sajdl Radek
 
 
Dvořák Karel
Kudrnáč Jiří
 
 
-1410-107-52302
3.Holub VladimírGrundman Pavel st.-3-3-7  0303
4.Sajdl RadekKudrnáč Jiří7-6-5-8 1304
5.Macek JaroslavDvořák Karel84-5-8123214
6.Mareš JosefKudrnáč Jaroslav963  3024
7.Sajdl RadekGrundman Pavel st.-2-11-8  0325
8.Macek JaroslavKudrnáč Jiří-9-57-8 1326
9.Mareš JosefDvořák Karel68-10-7-42327
10.Holub VladimírKudrnáč Jaroslav8-7-57-72328
11.Macek JaroslavGrundman Pavel st.11-5-312-82329
12.Mareš JosefKudrnáč Jiří576  3039
13.Holub VladimírDvořák Karel-6-5-7  03310
14.Sajdl RadekKudrnáč Jaroslav-7-6-6  03311
15.Mareš JosefGrundman Pavel st.-10-6-8  03312
16.Holub VladimírKudrnáč Jiří-656-7-523313
17.Sajdl RadekDvořák Karel-6-789-923314
18.Macek JaroslavKudrnáč Jaroslav5-10-86532414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Holub Vladimír04Grundman Pavel st.40
Sajdl Radek04Kudrnáč Jiří31
Macek Jaroslav22Dvořák Karel31
Mareš Josef22Kudrnáč Jaroslav22
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Březno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:6622:350TJ AŠ Mladá Boleslav G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oplt Pavel
Kargl Tomáš
 
 
Knížek Milan
Berky Jozef
 
 
-10-4-10  0301
2.Veselý Martin
Bernát Jan
 
 
Kunst Jiří
Hlaváček Martin
 
 
536  3011
3.Kargl TomášKnížek Milan345  3021
4.Oplt PavelBerky Jozef8-7814 3131
5.Bernát JanKunst Jiří4108  3041
6.Veselý MartinHlaváček Martin325  3051
7.Oplt PavelKnížek Milan386  3061
8.Bernát JanBerky Jozef12107  3071
9.Veselý MartinKunst Jiří11125  3081
10.Kargl TomášHlaváček Martin332  3091
11.Bernát JanKnížek Milan317  30101
12.Veselý MartinBerky Jozef357  30111
13.Kargl TomášKunst Jiří361  30121
14.Oplt PavelHlaváček Martin377  30131
15.Veselý MartinKnížek Milan613  30141
16.Kargl TomášBerky Jozef984  30151
17.Oplt PavelKunst Jiří9-8-74532161
18.Bernát JanHlaváček Martin136  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kargl Tomáš40Knížek Milan04
Oplt Pavel40Berky Jozef04
Bernát Jan40Kunst Jiří04
Veselý Martin40Hlaváček Martin04
bez připomínek

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline