Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Dolní BousovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1718:52553:720SK Dolní Stakory D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pitro Aleš
Pavlišta Jaroslav
 
 
Brabec Jaroslav
Černý Petr
 
 
-9-919-102301
2.Šimon Marek
Kužel Jiří
 
 
Hercík Jiří st.
Šámal Vladimír
 
 
-610-4-4 1302
3.Pitro AlešBrabec Jaroslav-6-6-3  0303
4.Pavlišta JaroslavČerný Petr49-10-6-102304
5.Kužel JiříHercík Jiří st.-17-14-12 1305
6.Šimon MarekŠámal Vladimír-8-98-11 1306
7.Pavlišta JaroslavBrabec Jaroslav-599-4-92307
8.Kužel JiříČerný Petr-84-7-6 1308
9.Šimon MarekHercík Jiří st.-8-5-4  0309
10.Pitro AlešŠámal Vladimír-412-5-7 13010
11.Kužel JiříBrabec Jaroslav-6-8-4  03011
12.Šimon MarekČerný Petr4-8-9-9 13012
13.Pitro AlešHercík Jiří st.-58-10-2 13013
14.Pavlišta JaroslavŠámal Vladimír97-46 31113
15.Šimon MarekBrabec Jaroslav-98-8-8 13114
16.Pitro AlešČerný Petr-7-4-6  03115
17.Pavlišta JaroslavHercík Jiří st.10-7-4-7 13116
18.Kužel JiříŠámal Vladimír-2-5-5  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pitro Aleš04Brabec Jaroslav40
Pavlišta Jaroslav13Černý Petr40
Kužel Jiří04Hercík Jiří st.40
Šimon Marek04Šámal Vladimír31
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna Stará BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:20607:502TJ Sokol Otradovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hradecká Šárka
Fidrant Radek
 
 
Soumar Miroslav
Hladký Petr
 
 
-95114 3110
2.Honzák Jakub
Honzák Miloš
 
 
Šimková Michala
Šimeček Vladimír
 
 
1395  3020
3.Hradecká ŠárkaSoumar Miroslav874  3030
4.Fidrant RadekHladký Petr1049  3040
5.Honzák JakubŠimková Michala10-244 3150
6.Honzák MilošŠimeček Vladimír1069  3060
7.Fidrant RadekSoumar Miroslav58-96 3170
8.Honzák JakubHladký Petr-8997 3180
9.Honzák MilošŠimková Michala863  3090
10.Hradecká ŠárkaŠimeček Vladimír-5-9-8  0391
11.Honzák JakubSoumar Miroslav9-778 31101
12.Honzák MilošHladký Petr-87-5-7 13102
13.Hradecká ŠárkaŠimková Michala754  30112
14.Fidrant RadekŠimeček Vladimír653  30122
15.Honzák MilošSoumar Miroslav-56-7-7 13123
16.Hradecká ŠárkaHladký Petr-9-8-9  03124
17.Fidrant RadekŠimková Michala6510  30134
18.Honzák JakubŠimeček Vladimír-5-10-9  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hradecká Šárka22Soumar Miroslav13
Fidrant Radek40Hladký Petr22
Honzák Jakub31Šimková Michala04
Honzák Miloš22Šimeček Vladimír22
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC HESO NepřevázkaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna Stará BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:35558:590TTC HESO Nepřevázka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Jan
May Pavel
 
 
Císařovský Petr
Škába Petr
 
 
107-46 3110
2.Kopta Vladimír
Černý Vladimír
 
 
Beran Antonín
Pulda Tomáš
 
 
-7-7-8  0311
3.Richter JanPulda Tomáš38-10-453221
4.May PavelŠkába Petr7134  3031
5.Kopta VladimírBeran Antonín9117  3041
6.Černý VladimírCísařovský Petr-6-7-10  0342
7.May PavelPulda Tomáš754  3052
8.Kopta VladimírŠkába Petr-9-119-4 1353
9.Černý VladimírBeran Antonín-7-3-10  0354
10.Richter JanCísařovský Petr-5-3-5  0355
11.Kopta VladimírPulda Tomáš-410-41043265
12.Černý VladimírŠkába Petr-4-79-12 1366
13.Richter JanBeran Antonín-98-9-7 1367
14.May PavelCísařovský Petr7-10-4-5 1368
15.Černý VladimírPulda Tomáš329  3078
16.Richter JanŠkába Petr-9-5-13  0379
17.May PavelBeran Antonín357  3089
18.Kopta VladimírCísařovský Petr-7-7-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Richter Jan13Pulda Tomáš04
May Pavel31Škába Petr31
Kopta Vladimír22Beran Antonín22
Černý Vladimír13Císařovský Petr40
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice CVrchní
rozhodčí:
Ginzlová Eva
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní sál v BřezovicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1710:51405:654TTC Bělá pod Bezdězem E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vovčák Jan
Takács Petr
 
 
Grundman Pavel st.
Kudrnáč Jaroslav
 
 
-8-811-2 1301
2.Novotný David
Vovčák Adam
 
 
Kudrnáč Jiří
Samler David
 
 
-4-5-6  0302
3.Takács PetrGrundman Pavel st.-37-68-22303
4.Vovčák JanKudrnáč Jaroslav-5-7-7  0304
5.Vovčák AdamKudrnáč Jiří-5-3-1  0305
6.Novotný DavidSamler David-7-5-11  0306
7.Vovčák JanGrundman Pavel st.-4-3-3  0307
8.Vovčák AdamKudrnáč Jaroslav-3-4-15  0308
9.Novotný DavidKudrnáč Jiří10-5-6-5 1309
10.Takács PetrSamler David8-89-4-1323010
11.Vovčák AdamGrundman Pavel st.-5-7-2  03011
12.Novotný DavidKudrnáč Jaroslav-4-3-6  03012
13.Takács PetrKudrnáč Jiří855  30112
14.Vovčák JanSamler David-8-5-3  03113
15.Novotný DavidGrundman Pavel st.-3-5-4  03114
16.Takács PetrKudrnáč Jaroslav-11-10-7  03115
17.Vovčák JanKudrnáč Jiří-8-9-6  03116
18.Vovčák AdamSamler David-9-37-6 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Takács Petr13Grundman Pavel st.40
Vovčák Jan04Kudrnáč Jaroslav40
Vovčák Adam04Kudrnáč Jiří31
Novotný David04Samler David40
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov CVrchní
rozhodčí:
Srbek Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Březno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Radnice ChotětovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:46429:638TJ Sokol Březno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vosyka Jiří ml.
Vosyka Jiří st.
 
 
Berky Jozef
Rágulík Jiří
 
 
-4-4-9  0301
2.
 
 
Hlaváček Martin
Kunst Jiří
 
 
WO    0302
3.Vosyka Jiří st.Hlaváček Martin234  3012
4.Vosyka Jiří ml.Kunst Jiří9-1497 3122
5.Vonášek PavelBerky Jozef-6-4-11  0323
6.Rágulík JiříWO    0324
7.Vosyka Jiří ml.Hlaváček Martin1346  3034
8.Vonášek PavelKunst Jiří-6-6-10  0335
9.Berky JozefWO    0336
10.Vosyka Jiří st.Rágulík Jiří7-77-10-72337
11.Vonášek PavelHlaváček Martin-8-105-10 1338
12.Kunst JiříWO    0339
13.Vosyka Jiří st.Berky Jozef8-7-4-5 13310
14.Vosyka Jiří ml.Rágulík Jiří-75-10-8 13311
15.Hlaváček MartinWO    03312
16.Vosyka Jiří st.Kunst Jiří12-48-6-623313
17.Vosyka Jiří ml.Berky Jozef-7-8-9  03314
18.Vonášek PavelRágulík Jiří-56-65-623315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vosyka Jiří st.13Hlaváček Martin12
Vosyka Jiří ml.22Kunst Jiří21
Vonášek Pavel04Berky Jozef30
   Rágulík Jiří30
WO05WO50
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KněžmostVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KněžmostRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:51558:741TJ AŠ Mladá Boleslav G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Josef
Sajdl Radek
 
 
Oplt Pavel
Veselý Adam
 
 
-5-4-6  0301
2.Macek Jaroslav
Mareš Josef
 
 
Bernát Jan
Veselý Martin
 
 
-88-4-7 1302
3.Beran JosefVeselý Martin-7-8-6  0303
4.Sajdl RadekBernát Jan119-3-12-42304
5.Macek JaroslavOplt Pavel-4-87-6 1305
6.Mareš JosefVeselý Adam7-8-68133215
7.Sajdl RadekVeselý Martin-10-8-7  0316
8.Macek JaroslavBernát Jan-8-11-5  0317
9.Mareš JosefOplt Pavel-99-5-9 1318
10.Beran JosefVeselý Adam9-7-51473228
11.Macek JaroslavVeselý Martin5-6-7-8 1329
12.Mareš JosefBernát Jan-4-3-8  03210
13.Beran JosefOplt Pavel-914-2-6 13211
14.Sajdl RadekVeselý Adam-88-1061732311
15.Mareš JosefVeselý Martin-109-6-7 13312
16.Beran JosefBernát Jan-49-6-6 13313
17.Sajdl RadekOplt Pavel-2-8-7  03314
18.Macek JaroslavVeselý Adam-11-4-4  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Beran Josef13Veselý Martin40
Sajdl Radek13Bernát Jan40
Macek Jaroslav04Oplt Pavel40
Mareš Josef13Veselý Adam13
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline