Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:5611:340TJ AŠ Mladá Boleslav G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oplt Pavel
Kargl Tomáš
 
 
Kužel Jiří
Kužel Jiří ml.
 
 
4410  3010
2.Veselý Martin
Bernát Jan
 
 
Vitmajer Vladimír
Pavlišta Jaroslav
 
 
456  3020
3.Bernát JanKužel Jiří977  3030
4.Veselý MartinKužel Jiří ml.136  3040
5.Oplt PavelVitmajer Vladimír11-887 3150
6.Kargl TomášPavlišta Jaroslav933  3060
7.Veselý MartinKužel Jiří4710  3070
8.Veselý AdamKužel Jiří ml.176  3080
9.Kargl TomášVitmajer Vladimír382  3090
10.Bernát JanPavlišta Jaroslav797  30100
11.Veselý AdamKužel Jiří579  30110
12.Kargl TomášKužel Jiří ml.761  30120
13.Bernát JanVitmajer Vladimír726  30130
14.Veselý MartinPavlišta Jaroslav4-835 31140
15.Kargl TomášKužel Jiří451  30150
16.Bernát JanKužel Jiří ml.124  30160
17.Veselý MartinVitmajer Vladimír7812  30170
18.Veselý AdamPavlišta Jaroslav-8-10-9  03171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bernát Jan40Kužel Jiří04
Veselý Martin40Kužel Jiří ml.04
Oplt Pavel10Vitmajer Vladimír04
Kargl Tomáš40Pavlišta Jaroslav13
Veselý Adam21   
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Březno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KněžmostRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1610:48402:611TJ Sokol Kněžmost

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváček Martin
Rágulík Jiří
 
 
Macek Jaroslav
Maršálek Petr
 
 
-5-116-6 1301
2.Berky Jozef
Knížek Milan
 
 
Holub Vladimír
Kalina Jaroslav
 
 
-8-7-9  0302
3.Berky JozefMacek Jaroslav10-4-4-8 1303
4.Knížek MilanMaršálek Petr-6-11-5  0304
5.Rágulík JiříHolub Vladimír-2-9-10  0305
6.Hlaváček MartinKalina Jaroslav-1-5-2  0306
7.Knížek MilanMacek Jaroslav-5-3-7  0307
8.Rágulík JiříMaršálek Petr-6-7-9  0308
9.Kunst JiříHolub Vladimír-10-4-3  0309
10.Berky JozefKalina Jaroslav-7-8-4  03010
11.Rágulík JiříMacek Jaroslav-5-6-6  03011
12.Kunst JiříMaršálek Petr-9-1478-823012
13.Berky JozefHolub Vladimír467  30112
14.Knížek MilanKalina Jaroslav-8-2-3  03113
15.Kunst JiříMacek Jaroslav-7-8-5  03114
16.Berky JozefMaršálek Petr789  30214
17.Knížek MilanHolub Vladimír-5-6-4  03215
18.Rágulík JiříKalina Jaroslav-3-5-1  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Berky Jozef22Macek Jaroslav40
Knížek Milan04Maršálek Petr31
Rágulík Jiří04Holub Vladimír31
Hlaváček Martin01Kalina Jaroslav40
Kunst Jiří03   
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:5599:232TTC Bělá pod Bezdězem E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kudrnáč Jaroslav
Blecha Lubomír
 
 
Vosyka Jiří ml.
Vonášek Pavel
 
 
464  3010
2.Samler David
Kudrnáč Jiří
 
 

 
 
WO    3020
3.Blecha LubomírVonášek Pavel232  3030
4.Kudrnáč JaroslavVosyka Jiří ml.136  3040
5.Kudrnáč JiříVosyka Jiří st.769  3050
6.Samler DavidWO    3060
7.Kudrnáč JaroslavVonášek Pavel366  3070
8.Kudrnáč JiříVosyka Jiří ml.376  3080
9.Samler DavidVosyka Jiří st.-4-10-6  0381
10.Blecha LubomírWO    3091
11.Kudrnáč JiříVonášek Pavel234  30101
12.Samler DavidVosyka Jiří ml.-91086 31111
13.Blecha LubomírVosyka Jiří st.584  30121
14.Kudrnáč JaroslavWO    30131
15.Samler DavidVonášek Pavel75-88 31141
16.Blecha LubomírVosyka Jiří ml.352  30151
17.Kudrnáč JaroslavVosyka Jiří st.345  30161
18.Kudrnáč JiříWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Blecha Lubomír30Vonášek Pavel04
Kudrnáč Jaroslav30Vosyka Jiří ml.04
Kudrnáč Jiří30Vosyka Jiří st.13
Samler David21   
WO50WO05
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC HESO NepřevázkaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace U Mysíků, NepřevázkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:23653:516TTC HESO Nepřevázka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Císařovský Petr
Pulda Radek
 
 
Maršálek Zdeněk
Novotný David
 
 
5-1165 3110
2.Vejvoda Roman
Beran Antonín
 
 
Takács Petr
Vovčák Adam
 
 
539  3020
3.Císařovský PetrNovotný David676  3030
4.Pulda RadekMaršálek Zdeněk498  3040
5.Vejvoda RomanTakács Petr5-72-863250
6.Beran AntonínVovčák Adam284  3060
7.Pulda RadekNovotný David57-8-8-42361
8.Vejvoda RomanMaršálek Zdeněk-8423 3171
9.Beran AntonínTakács Petr-8-1279-62372
10.Císařovský PetrVovčák Adam65-89 3182
11.Vejvoda RomanNovotný David5710  3092
12.Beran AntonínMaršálek Zdeněk361  30102
13.Císařovský PetrTakács Petr9-9-981132112
14.Pulda RadekVovčák Adam-8-4-6  03113
15.Beran AntonínNovotný David5-7-9-7 13114
16.Císařovský PetrMaršálek Zdeněk93-112 31124
17.Pulda RadekTakács Petr-1-1-6  03125
18.Vejvoda RomanVovčák Adam668  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Císařovský Petr40Novotný David22
Pulda Radek13Maršálek Zdeněk04
Vejvoda Roman40Takács Petr22
Beran Antonín22Vovčák Adam13
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:39602:645TJ Sokol Otradovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimeček Vladimír
Muras David
 
 
Richter Jan
May Pavel
 
 
-13-11-10  0301
2.Hladký Petr
Šindelář Petr
 
 
Tonar Josef
Kopta Vladimír
 
 
-6-10-8  0302
3.Šimeček VladimírRichter Jan310-8-7-82303
4.Hladký PetrMay Pavel8-2-4-4 1304
5.Šindelář PetrTonar Josef-9-9-4  0305
6.Muras DavidKopta Vladimír5-10210 3115
7.Hladký PetrRichter Jan977  3025
8.Šindelář PetrMay Pavel-4-6-7  0326
9.Muras DavidTonar Josef7-787 3136
10.Šimeček VladimírKopta Vladimír-1-910-6 1337
11.Šindelář PetrRichter Jan-9-7-5  0338
12.Muras DavidMay Pavel-1010-106103248
13.Šimeček VladimírTonar Josef6-8-6673258
14.Hladký PetrKopta Vladimír4-584 3168
15.Muras DavidRichter Jan5105  3078
16.Šimeček VladimírMay Pavel-5-78-3 1379
17.Hladký PetrTonar Josef-94-9473289
18.Šindelář PetrKopta Vladimír8-5-2-3 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šimeček Vladimír13Richter Jan22
Hladký Petr31May Pavel31
Šindelář Petr04Tonar Josef13
Muras David40Kopta Vladimír22
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OÚ Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:37624:653TJ Sokol Otradovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brabec Jaroslav
Jonáš Jaroslav st.
 
 
Fidrant Radek
Hradecká Šárka
 
 
-67910 3110
2.Hercík Jiří st.
Šámal Vladimír
 
 
Honzák Jakub
Honzák Miloš
 
 
-7-6-7  0311
3.Brabec JaroslavFidrant Radek-4-4-7  0312
4.Jonáš Jaroslav st.Hradecká Šárka997  3022
5.Hercík Jiří st.Honzák Jakub86-84 3132
6.Šámal VladimírHonzák Miloš-588-873242
7.Jonáš Jaroslav st.Fidrant Radek6-10-82-92343
8.Hercík Jiří st.Hradecká Šárka-5-9-8  0344
9.Šámal VladimírHonzák Jakub11810  3054
10.Brabec JaroslavHonzák Miloš-54-7-6 1355
11.Hercík Jiří st.Fidrant Radek7-4-55-92356
12.Šámal VladimírHradecká Šárka52-47 3166
13.Brabec JaroslavHonzák Jakub8-8-7-7 1367
14.Jonáš Jaroslav st.Honzák Miloš9310  3077
15.Šámal VladimírFidrant Radek-2-3-0  0378
16.Brabec JaroslavHradecká Šárka126-6-9-92379
17.Jonáš Jaroslav st.Honzák Jakub612-6-943289
18.Hercík Jiří st.Honzák Miloš10-8-56-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brabec Jaroslav04Fidrant Radek40
Jonáš Jaroslav st.31Hradecká Šárka22
Hercík Jiří st.13Honzák Jakub13
Šámal Vladimír31Honzák Miloš22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS