Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Dolní Bousov, Školní uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1219:38438:453TJ Sokol Otradovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlišta Jaroslav
Vitmajer Vladimír
 
 

 
 
WO    3010
2.Kužel Jiří ml.
Pitro Aleš
 
 
Honzák Jakub
Fidrant Radek
 
 
-5-10-8  0311
3.Pavlišta JaroslavDoležalová Daniela-89-6953221
4.Vitmajer VladimírWO    3031
5.Kužel Jiří ml.Fidrant Radek-1-4-1  0332
6.Pitro AlešHonzák Jakub-4-5-8  0333
7.Vitmajer VladimírDoležalová Daniela-9-8-9  0334
8.Kužel Jiří ml.WO    3044
9.Pitro AlešFidrant Radek-4-10-2  0345
10.Pavlišta JaroslavHonzák Jakub-8-4-6  0346
11.Kužel Jiří ml.Doležalová Daniela-4-4-8  0347
12.Pitro AlešWO    3057
13.Pavlišta JaroslavFidrant Radek-2-8-9  0358
14.Vitmajer VladimírHonzák Jakub-9-3-8  0359
15.Pitro AlešDoležalová Daniela-6-2-7  03510
16.Pavlišta JaroslavWO    30610
17.Vitmajer VladimírFidrant Radek-7-9-5  03611
18.Kužel Jiří ml.Honzák Jakub-4-610-7 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pavlišta Jaroslav12Doležalová Daniela31
Vitmajer Vladimír03Fidrant Radek40
Kužel Jiří ml.03Honzák Jakub40
Pitro Aleš03   
WO50WO05
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SK Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:539:26595:548SK Dolní Stakory D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brabec Jaroslav
Jonáš Jaroslav st.
 
 
Richter Jan
May Pavel
 
 
9-12-4883210
2.Hercík Jiří st.
Šámal Vladimír
 
 
Kopta Vladimír
Černý Vladimír
 
 
9-10910 3120
3.Brabec JaroslavRichter Jan-5-8-10  0321
4.Jonáš Jaroslav st.May Pavel-3898 3131
5.Šámal VladimírKopta Vladimír7-113-933241
6.Hercík Jiří st.Černý Vladimír742  3051
7.Jonáš Jaroslav st.Richter Jan2-779 3161
8.Šámal VladimírMay Pavel-5-4-3  0362
9.Hercík Jiří st.Kopta Vladimír85-79 3172
10.Brabec JaroslavČerný Vladimír983  3082
11.Šámal VladimírRichter Jan8108  3092
12.Hercík Jiří st.May Pavel-6-3-6  0393
13.Brabec JaroslavKopta Vladimír693  30103
14.Jonáš Jaroslav st.Černý Vladimír176  30113
15.Hercík Jiří st.Richter Jan-96-98332123
16.Brabec JaroslavMay Pavel-7-6-8  03124
17.Jonáš Jaroslav st.Kopta VladimírWO    03125
18.Šámal VladimírČerný Vladimír-12355 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brabec Jaroslav22Richter Jan13
Jonáš Jaroslav st.30May Pavel31
Šámal Vladimír31Kopta Vladimír03
Hercík Jiří st.31Černý Vladimír04
WO01WO10
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky DVrchní
rozhodčí:
Šindelář Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:20628:512TJ Sokol Podlázky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozák Roman
Šimeček Vladimír
 
 
Maršálek Zdeněk
Novotný David
 
 
46-87 3110
2.Hladký Petr
Soumar Miroslav
 
 
Svoboda Pavel
Bien Lukáš
 
 
-812-8-7 1311
3.Hladký PetrMaršálek Zdeněk666  3021
4.Soumar MiroslavSvoboda Pavel-9455 3131
5.Kozák RomanNovotný David897  3041
6.Šimeček VladimírBien Lukáš-8-89-11 1342
7.Soumar MiroslavMaršálek Zdeněk-5338 3152
8.Kozák RomanSvoboda Pavel-78-10-2 1353
9.Šimeček VladimírNovotný David854  3063
10.Hladký PetrBien Lukáš-17-8-12 1364
11.Kozák RomanMaršálek Zdeněk758  3074
12.Šimeček VladimírSvoboda Pavel643  3084
13.Hladký PetrNovotný David7114  3094
14.Soumar MiroslavBien Lukáš-778-6632104
15.Šimeček VladimírMaršálek Zdeněk548  30114
16.Hladký PetrSvoboda Pavel13710  30124
17.Soumar MiroslavNovotný David959  30134
18.Šindelář PetrBien Lukáš-9-9-2  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hladký Petr31Maršálek Zdeněk04
Soumar Miroslav40Svoboda Pavel13
Kozák Roman21Novotný David04
Šimeček Vladimír31Bien Lukáš31
Šindelář Petr01   
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC HESO NepřevázkaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace U Mysíků, NepřevázkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:15669:493TTC HESO Nepřevázka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Antonín
Pulda Tomáš
 
 
Vosyka Jiří ml.
Kellner Ondřej
 
 
376  3010
2.Císařovský Petr
Franc Lukáš
 
 
Vosyka Jiří st.
Vonášek Pavel
 
 
568  3020
3.Pulda TomášKellner Ondřej-89109 3130
4.Císařovský PetrVonášek Pavel854  3040
5.Franc LukášVosyka Jiří ml.5-124-5-82341
6.Beran AntonínVosyka Jiří st.1259  3051
7.Císařovský PetrKellner Ondřej523  3061
8.Franc LukášVonášek Pavel010-912 3171
9.Beran AntonínVosyka Jiří ml.576  3081
10.Pulda TomášVosyka Jiří st.10-128-15-82382
11.Franc LukášKellner Ondřej-7-64-6 1383
12.Beran AntonínVonášek Pavel31112  3093
13.Pulda TomášVosyka Jiří ml.943  30103
14.Císařovský PetrVosyka Jiří st.784  30113
15.Beran AntonínKellner Ondřej467  30123
16.Pulda TomášVonášek Pavel33-78 31133
17.Císařovský PetrVosyka Jiří ml.7911  30143
18.Franc LukášVosyka Jiří st.-7-109-5 13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pulda Tomáš31Kellner Ondřej13
Císařovský Petr40Vonášek Pavel04
Franc Lukáš13Vosyka Jiří ml.13
Beran Antonín40Vosyka Jiří st.22
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KněžmostRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:01Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:20688:497TTC Bělá pod Bezdězem E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grundman Pavel st.
Kudrnáč Jaroslav
 
 
Holub Vladimír
Kalina Jaroslav
 
 
555  3010
2.Kudrnáč Jiří
Samler David
 
 
Sajdl Radek
Macek Jaroslav
 
 
4-4-88-82311
3.Grundman Pavel st.Holub Vladimír342  3021
4.Kudrnáč JaroslavKalina Jaroslav-9758 3131
5.Kudrnáč JiříSajdl Radek721  3041
6.Samler DavidMacek Jaroslav83-5-763251
7.Kudrnáč JaroslavHolub Vladimír352  3061
8.Kudrnáč JiříKalina Jaroslav9-9-4-9 1362
9.Samler DavidSajdl Radek7-1499 3172
10.Grundman Pavel st.Macek Jaroslav64-69 3182
11.Kudrnáč JiříHolub Vladimír4-91-6133292
12.Samler DavidKalina Jaroslav7-595 31102
13.Grundman Pavel st.Sajdl Radek768  30112
14.Kudrnáč JaroslavMacek Jaroslav-6549 31122
15.Samler DavidHolub Vladimír-954-9532132
16.Grundman Pavel st.Kalina Jaroslav516  30142
17.Kudrnáč JaroslavSajdl Radek852  30152
18.Kudrnáč JiříMacek Jaroslav-87-8-2 13153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Grundman Pavel st.40Holub Vladimír04
Kudrnáč Jaroslav40Kalina Jaroslav13
Kudrnáč Jiří22Sajdl Radek04
Samler David40Macek Jaroslav13
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Březno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:188:54366:677TJ AŠ Mladá Boleslav G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Berky Jozef
Knížek Milan
 
 
Kargl Tomáš
Veselý Adam
 
 
13-3-11-4 1301
2.Rágulík Jiří
Kunst Jiří
 
 
Bernát Jan
Veselý Martin
 
 
-5-1-4  0302
3.Berky JozefBernát Jan-5-3-6  0303
4.Knížek MilanVeselý Martin-1-2-6  0304
5.Rágulík JiříKargl Tomáš-1-5-0  0305
6.Kunst JiříVeselý Adam-7-5-10  0306
7.Knížek MilanBernát Jan9-1-3-6 1307
8.Rágulík JiříVeselý Martin-3-4-8  0308
9.Kunst JiříKargl Tomáš-7-5-6  0309
10.Berky JozefVeselý Adam-11-58-9 13010
11.Rágulík JiříBernát Jan-8-6-2  03011
12.Kunst JiříVeselý Martin-5-8-7  03012
13.Berky JozefKargl Tomáš11-5-66-523013
14.Knížek MilanVeselý Adam-4-4-5  03014
15.Kunst JiříBernát Jan-511-9-7 13015
16.Berky JozefVeselý Martin1010-4-4-823016
17.Knížek MilanKargl Tomáš-1-1-0  03017
18.Rágulík JiříVeselý Adam-8-5-4  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Berky Jozef04Bernát Jan40
Knížek Milan04Veselý Martin40
Rágulík Jiří04Kargl Tomáš40
Kunst Jiří04Veselý Adam40
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline