Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Březno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1124:36469:564ST Dolní Bousov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Berky Jozef
Knížek Milan
 
 
Pavlišta Jaroslav
Kužel Jiří ml.
 
 
988  3010
2.Kunst Jiří
Rágulík Jiří
 
 
Noha Jan
Vitmajer Vladimír
 
 
-7-5-5  0311
3.Berky JozefKužel Jiří ml.363  3021
4.Knížek MilanVitmajer Vladimír-4-8-5  0322
5.Kunst JiříPavlišta Jaroslav-10126-8-132323
6.Rágulík JiříNoha Jan-2-3-4  0324
7.Knížek MilanKužel Jiří ml.97-96 3134
8.Kunst JiříVitmajer Vladimír-10-10-4  0335
9.Rágulík JiříPavlišta Jaroslav-3-11-8  0336
10.Berky JozefNoha Jan-2-2-2  0337
11.Kunst JiříKužel Jiří ml.1228  3047
12.Rágulík JiříVitmajer Vladimír-412-0-5 1348
13.Berky JozefPavlišta Jaroslav-8489 3158
14.Knížek MilanNoha Jan-4-2-1  0359
15.Rágulík JiříKužel Jiří ml.738  3069
16.Berky JozefVitmajer Vladimír-7432 3179
17.Knížek MilanPavlišta Jaroslav-3-6-5  03710
18.Kunst JiříNoha Jan-4-6-6  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Berky Jozef31Kužel Jiří ml.04
Knížek Milan13Vitmajer Vladimír31
Kunst Jiří13Pavlišta Jaroslav31
Rágulík Jiří13Noha Jan40
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:26710:641TJ AŠ Mladá Boleslav G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kargl Tomáš
Oplt Pavel
 
 
Grundman Pavel st.
Kudrnáč Jaroslav
 
 
-56-713-42301
2.Bernát Jan
Veselý Martin
 
 
Blecha Lubomír
Samler David
 
 
-9117-1073211
3.Bernát JanGrundman Pavel st.9-992 3121
4.Kargl TomášBlecha Lubomír-67-11-9 1322
5.Oplt PavelSamler David879  3032
6.Veselý MartinKudrnáč Jaroslav877  3042
7.Kargl TomášGrundman Pavel st.-117139 3152
8.Oplt PavelBlecha Lubomír9-617-7-92353
9.Veselý MartinSamler David-46-8473263
10.Bernát JanKudrnáč Jaroslav647  3073
11.Oplt PavelGrundman Pavel st.-758-8-72374
12.Veselý MartinBlecha Lubomír10-109-493284
13.Bernát JanSamler David915  3094
14.Kargl TomášKudrnáč Jaroslav949  30104
15.Veselý MartinGrundman Pavel st.13-4-7-8 13105
16.Bernát JanBlecha Lubomír-45-3-5 13106
17.Kargl TomášSamler David274  30116
18.Oplt PavelKudrnáč Jaroslav16126  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bernát Jan31Grundman Pavel st.22
Kargl Tomáš31Blecha Lubomír31
Oplt Pavel22Samler David04
Veselý Martin31Kudrnáč Jaroslav04
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KněžmostVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC HESO NepřevázkaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KněžmostRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:29661:618TJ Sokol Kněžmost

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Josef
Sajdl Radek
 
 
Vejvoda Roman
Franc Lukáš
 
 
788  3010
2.Macek Jaroslav
Kalina Jaroslav
 
 
Pulda Tomáš
Škába Petr
 
 
-81477 3120
3.Kalina JaroslavVejvoda Roman-9-3-7  0321
4.Sajdl RadekFranc Lukáš579  3031
5.Beran JosefPulda Tomáš783  3041
6.Macek JaroslavŠkába Petr59-511 3151
7.Sajdl RadekVejvoda Roman-1010-610-62352
8.Beran JosefFranc Lukáš586  3062
9.Macek JaroslavPulda Tomáš7-102-11-82363
10.Kalina JaroslavŠkába Petr-9468 3173
11.Beran JosefVejvoda Roman9-38-9-102374
12.Macek JaroslavFranc Lukáš-96-2843284
13.Kalina JaroslavPulda Tomáš-5-5-2  0385
14.Sajdl RadekŠkába Petr679  3095
15.Macek JaroslavVejvoda Roman-71026 31105
16.Kalina JaroslavFranc Lukáš6-8-79932115
17.Sajdl RadekPulda Tomáš7-9-87-123116
18.Beran JosefŠkába Petr-5-9-9  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kalina Jaroslav22Vejvoda Roman31
Sajdl Radek22Franc Lukáš04
Beran Josef22Pulda Tomáš31
Macek Jaroslav31Škába Petr13
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov CVrchní
rozhodčí:
Srbek Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Radnice ChotětovRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:179:53419:656TJ Sokol Podlázky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vosyka Jiří ml.
Kellner Ondřej
 
 
Hladký Petr
Soumar Miroslav
 
 
-11-2-8  0301
2.Vonášek Pavel
Vosyka Jiří st.
 
 
Šimeček Vladimír
Muras David
 
 
-4-9-7  0302
3.Vonášek PavelŠimeček Vladimír-47-6-7 1303
4.Vosyka Jiří ml.Muras David-5-310-9 1304
5.Vosyka Jiří st.Soumar Miroslav-8-4-11  0305
6.Kellner OndřejHladký Petr-9-69-7 1306
7.Vosyka Jiří ml.Šimeček Vladimír-6-5-7  0307
8.Vosyka Jiří st.Muras David-3-4-6  0308
9.Kellner OndřejSoumar Miroslav-3-5-9  0309
10.Vonášek PavelHladký Petr8-8-4-9 13010
11.Vosyka Jiří st.Šimeček Vladimír-6-3-5  03011
12.Kellner OndřejMuras David-4-7-5  03012
13.Vonášek PavelSoumar Miroslav-4-7-5  03013
14.Vosyka Jiří ml.Hladký Petr-4-8-6  03014
15.Kellner OndřejŠimeček Vladimír54-7-5-1023015
16.Vonášek PavelMuras David-1-7-3  03016
17.Vosyka Jiří ml.Soumar Miroslav-7-5861132116
18.Vosyka Jiří st.Hladký Petr-9-6-4  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vonášek Pavel04Šimeček Vladimír40
Vosyka Jiří ml.13Muras David40
Vosyka Jiří st.04Soumar Miroslav31
Kellner Ondřej04Hladký Petr40
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice CVrchní
rozhodčí:
Ginzlová Eva
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní sál v BřezovicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:39521:579SK Dolní Stakory D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Takács Petr
Vovčák Jan
 
 
Brabec Jaroslav
Šámal Vladimír
 
 
-9-9-6  0301
2.Vovčák Adam
Maršálek Zdeněk
 
 
Jonáš Jaroslav st.
Krejbich Vojtěch
 
 
4-9413 3111
3.Takács PetrBrabec Jaroslav9-5-6-10 1312
4.Vovčák JanŠámal Vladimír-7-8-7  0313
5.Vovčák AdamJonáš Jaroslav st.-5-2-9  0314
6.Maršálek ZdeněkKrejbich Vojtěch335  3024
7.Vovčák JanBrabec Jaroslav-5-3-3  0325
8.Vovčák AdamŠámal Vladimír10-6-6-9 1326
9.Maršálek ZdeněkJonáš Jaroslav st.-7-3-4  0327
10.Takács PetrKrejbich Vojtěch315  3037
11.Vovčák AdamBrabec Jaroslav-7-6-8  0338
12.Maršálek ZdeněkŠámal Vladimír7-5-8-7 1339
13.Takács PetrJonáš Jaroslav st.-71010-4-923310
14.Vovčák JanKrejbich Vojtěch1157  30410
15.Maršálek ZdeněkBrabec Jaroslav-5-6-7  03411
16.Takács PetrŠámal Vladimír548  30511
17.Vovčák JanJonáš Jaroslav st.-8-7-9  03512
18.Vovčák AdamKrejbich Vojtěch7-9-99632612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Takács Petr22Brabec Jaroslav40
Vovčák Jan13Šámal Vladimír31
Vovčák Adam13Jonáš Jaroslav st.40
Maršálek Zdeněk13Krejbich Vojtěch04
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna Stará BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1717:53520:708TJ Sokol Otradovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Jan
May Pavel
 
 
Fidrant Radek
Doležalová Daniela
 
 
-14-8-5  0301
2.Černý Vladimír
Kopta Vladimír
 
 
Honzák Miloš
Honzák Jakub
 
 
-1067-4-52302
3.Richter JanFidrant Radek-4-7-3  0303
4.May PavelDoležalová Daniela4-5-13-8 1304
5.Kopta VladimírHonzák Miloš-3-8-3  0305
6.Černý VladimírHonzák Jakub10-6-6-7 1306
7.May PavelFidrant Radek-575-353216
8.Kopta VladimírDoležalová Daniela7-9-15-72317
9.Černý VladimírHonzák Miloš-5-5-4  0318
10.Richter JanHonzák Jakub-9-5-5  0319
11.Kopta VladimírFidrant Radek-4-3-3  03110
12.Černý VladimírDoležalová Daniela-6-2-6  03111
13.Richter JanHonzák Miloš8-4-67-723112
14.May PavelHonzák Jakub710-8-6-623113
15.Černý VladimírFidrant Radek-7-6-5  03114
16.Richter JanDoležalová Daniela-8-9-8  03115
17.May PavelHonzák Miloš110-9-2-923116
18.Kopta VladimírHonzák Jakub-8-1294-923117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Richter Jan04Fidrant Radek31
May Pavel13Doležalová Daniela40
Kopta Vladimír04Honzák Miloš40
Černý Vladimír04Honzák Jakub40
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline