Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Dolní BousovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:38539:610TJ Sokol Otradovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pitro Aleš
Šimon Marek
 
 
Richter Jan
May Pavel
 
 
-3-6-6  0301
2.Vitmajer Vladimír
Pavlišta Jaroslav
 
 
Černý Vladimír
Tonar Josef
 
 
6-779 3111
3.Šimon MarekRichter Jan-8-7-7  0312
4.Pavlišta JaroslavMay Pavel-710-3-8 1313
5.Pitro AlešTonar Josef-8-2-3  0314
6.Vitmajer VladimírČerný Vladimír956  3024
7.Pavlišta JaroslavRichter Jan3-9-7-8 1325
8.Pitro AlešMay Pavel-5-7-3  0326
9.Vitmajer VladimírTonar Josef-41179 3136
10.Šimon MarekČerný Vladimír83-10-9-62337
11.Pitro AlešRichter Jan-6-5-8  0338
12.Vitmajer VladimírMay Pavel-11-5-12  0339
13.Šimon MarekTonar Josef6-698 3149
14.Pavlišta JaroslavČerný Vladimír5-767 3159
15.Vitmajer VladimírRichter Jan5-1168 3169
16.Šimon MarekMay Pavel-3-5-7  03610
17.Pavlišta JaroslavTonar Josef897  30710
18.Pitro AlešČerný Vladimír-97-6-6 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimon Marek13Richter Jan31
Pavlišta Jaroslav22May Pavel40
Pitro Aleš04Tonar Josef13
Vitmajer Vladimír31Černý Vladimír22
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna Stará BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:9676:425TJ Sokol Otradovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hradecká Šárka
Fidrant Radek
 
 
Vovčák Jan
Takács Petr
 
 
1059  3010
2.Doležalová Daniela
Honzák Jakub
 
 
Bien Lukáš
Novotný David
 
 
8-1046 3120
3.Hradecká ŠárkaVovčák Jan718  3030
4.Fidrant RadekTakács Petr387  3040
5.Doležalová DanielaBien Lukáš958  3050
6.Honzák JakubNovotný David5-8106 3160
7.Fidrant RadekVovčák Jan248  3070
8.Doležalová DanielaTakács Petr-12888 3180
9.Honzák JakubBien Lukáš3-129-863290
10.Hradecká ŠárkaNovotný David483  30100
11.Doležalová DanielaVovčák Jan585  30110
12.Honzák JakubTakács Petr2-976 31120
13.Hradecká ŠárkaBien Lukáš-8885 31130
14.Fidrant RadekNovotný David364  30140
15.Honzák JakubVovčák Jan381  30150
16.Hradecká ŠárkaTakács Petr5-685 31160
17.Fidrant RadekBien Lukáš655  30170
18.Doležalová DanielaNovotný David5-765 31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hradecká Šárka40Vovčák Jan04
Fidrant Radek40Takács Petr04
Doležalová Daniela40Bien Lukáš04
Honzák Jakub40Novotný David04
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:14660:504SK Dolní Stakory D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brabec Jaroslav
Černý Petr
 
 
Vosyka Jiří st.
Vonášek Pavel
 
 
1497  3010
2.Hercík Jiří st.
Jonáš Jaroslav st.
 
 
Vosyka Jiří ml.
Kellner Ondřej
 
 
895  3020
3.Brabec JaroslavVosyka Jiří st.8-969 3130
4.Hercík Jiří st.Vosyka Jiří ml.6123  3040
5.Jonáš Jaroslav st.Kellner Ondřej28-5-533250
6.Černý PetrVonášek Pavel-12285 3160
7.Hercík Jiří st.Vosyka Jiří st.856  3070
8.Jonáš Jaroslav st.Vosyka Jiří ml.581  3080
9.Černý PetrKellner Ondřej855  3090
10.Brabec JaroslavVonášek Pavel693  30100
11.Jonáš Jaroslav st.Vosyka Jiří st.154  30110
12.Černý PetrVosyka Jiří ml.775  30120
13.Brabec JaroslavKellner Ondřej9-1087 31130
14.Hercík Jiří st.Vonášek Pavel612-5-8732140
15.Černý PetrVosyka Jiří st.-58-49932150
16.Brabec JaroslavVosyka Jiří ml.936  30160
17.Hercík Jiří st.Kellner Ondřej8-11-914732170
18.Jonáš Jaroslav st.Vonášek PavelWO    03171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brabec Jaroslav40Vosyka Jiří st.04
Hercík Jiří st.40Vosyka Jiří ml.04
Jonáš Jaroslav st.30Kellner Ondřej04
Černý Petr40Vonášek Pavel03
WO01WO10
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KněžmostRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:37696:699TJ Sokol Kněžmost

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladký Petr
Soumar Miroslav
 
 
Macek Jaroslav
Maršálek Petr
 
 
8-26-473210
2.Šimeček Vladimír
Kozák Roman
 
 
Beran Josef
Mareš Josef
 
 
-72-7-9 1311
3.Šimeček VladimírMacek Jaroslav5-10-109-112312
4.Hladký PetrMaršálek Petr866  3022
5.Soumar MiroslavBeran Josef11-10816 3132
6.Kozák RomanMareš Josef-8-898-92333
7.Hladký PetrMacek Jaroslav-38-3-8 1334
8.Soumar MiroslavMaršálek Petr-10983 3144
9.Kozák RomanBeran Josef106-87 3154
10.Šimeček VladimírMareš Josef-811-9-5 1355
11.Soumar MiroslavMacek Jaroslav778  3065
12.Muras DavidMaršálek Petr-8762 3175
13.Šimeček VladimírBeran Josef-479-5-82376
14.Hladký PetrMareš Josef-6-104-10 1377
15.Muras DavidMacek Jaroslav-61178 3187
16.Šimeček VladimírMaršálek Petr-10-89-15 1388
17.Hladký PetrBeran Josef8-85-6-32389
18.Soumar MiroslavMareš Josef-10-3-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimeček Vladimír04Macek Jaroslav22
Hladký Petr13Maršálek Petr13
Soumar Miroslav31Beran Josef22
Kozák Roman11Mareš Josef40
Muras David20   
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC HESO NepřevázkaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace U Mysíků, NepřevázkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1713:51435:660TJ AŠ Mladá Boleslav G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vejvoda Roman
Beran Antonín
 
 
Veselý Martin
Bernát Jan
 
 
-815-8-5 1301
2.Pulda Radek
Jaček Pavel
 
 
Oplt Pavel
Kargl Tomáš
 
 
-8-5-3  0302
3.Beran AntonínKargl Tomáš-4-9-2  0303
4.Pulda RadekVeselý Martin-5-3-3  0304
5.Vejvoda RomanOplt Pavel9-2-9-9 1305
6.Jaček PavelBernát Jan-4-4-4  0306
7.Pulda RadekKargl Tomáš-7-3-1  0307
8.Vejvoda RomanVeselý Martin3-67-9-72308
9.Jaček PavelOplt Pavel-2-3-2  0309
10.Beran AntonínBernát Jan9-86-7-323010
11.Vejvoda RomanKargl Tomáš-11-12-4  03011
12.Jaček PavelVeselý Martin-3-7-3  03012
13.Beran AntonínOplt Pavel3-68-8-723013
14.Pulda RadekHoráček Vojtěch12-6-6-5 13014
15.Jaček PavelKargl Tomáš-4-5-4  03015
16.Beran AntonínVeselý Martin11-10-9-8 13016
17.Pulda RadekOplt Pavel-3-4-3  03017
18.Vejvoda RomanHoráček Vojtěch442  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Beran Antonín04Kargl Tomáš40
Pulda Radek04Veselý Martin40
Vejvoda Roman13Oplt Pavel40
Jaček Pavel04Bernát Jan20
   Horáček Vojtěch11
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Březno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:4627:299TTC Bělá pod Bezdězem E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blecha Lubomír
Samler David
 
 
Berky Jozef
Knížek Milan
 
 
342  3010
2.Grundman Pavel st.
Kudrnáč Jaroslav
 
 
Kunst Jiří
Rágulík Jiří
 
 
444  3020
3.Blecha LubomírKunst Jiří524  3030
4.Kudrnáč JaroslavBerky Jozef55-91 3140
5.Samler DavidRágulík Jiří457  3050
6.Grundman Pavel st.Knížek Milan235  3060
7.Kudrnáč JaroslavKunst Jiří758  3070
8.Samler DavidBerky Jozef75-57 3180
9.Grundman Pavel st.Rágulík Jiří214  3090
10.Blecha LubomírKnížek Milan544  30100
11.Samler DavidKunst Jiří595  30110
12.Kudrnáč JiříBerky Jozef5-963 31120
13.Blecha LubomírRágulík Jiří742  30130
14.Kudrnáč JaroslavKnížek Milan7310  30140
15.Kudrnáč JiříKunst Jiří-9515 31150
16.Blecha LubomírBerky Jozef565  30160
17.Kudrnáč JaroslavRágulík Jiří476  30170
18.Samler DavidKnížek Milan269  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Blecha Lubomír40Kunst Jiří04
Kudrnáč Jaroslav40Berky Jozef04
Samler David40Rágulík Jiří04
Grundman Pavel st.20Knížek Milan04
Kudrnáč Jiří20   
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline