Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC HESO NepřevázkaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace U Mysíků, NepřevázkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:21645:524TTC HESO Nepřevázka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Císařovský Petr
Pulda Radek
 
 
Kužel Jiří
Kužel Jiří ml.
 
 
137  3010
2.Beran Antonín
Vejvoda Roman
 
 
Pavlišta Jaroslav
Vitmajer Vladimír
 
 
8113  3020
3.Císařovský PetrVitmajer Vladimír957  3030
4.Pulda RadekPavlišta Jaroslav-3-10-4  0331
5.Beran AntonínKužel Jiří-81046 3141
6.Vejvoda RomanKužel Jiří ml.566  3051
7.Pulda RadekVitmajer Vladimír-6-6-5  0352
8.Beran AntonínPavlišta Jaroslav-7-1094-72353
9.Vejvoda RomanKužel Jiří7-5410 3163
10.Císařovský PetrKužel Jiří ml.796  3073
11.Beran AntonínVitmajer Vladimír-3-949-82374
12.Vejvoda RomanPavlišta Jaroslav4611  3084
13.Císařovský PetrKužel Jiří96-106 3194
14.Pulda RadekKužel Jiří ml.4410  30104
15.Vejvoda RomanVitmajer Vladimír85-48 31114
16.Císařovský PetrPavlišta Jaroslav8-107-6432124
17.Pulda RadekKužel Jiří-9-8710-423125
18.Beran AntonínKužel Jiří ml.516  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Císařovský Petr40Vitmajer Vladimír22
Pulda Radek13Pavlišta Jaroslav22
Beran Antonín22Kužel Jiří13
Vejvoda Roman40Kužel Jiří ml.04
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:26652:585TTC Bělá pod Bezdězem E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grundman Pavel st.
Kudrnáč Jaroslav
 
 
Kozák Roman
Soumar Miroslav
 
 
889  3010
2.Kudrnáč Jiří
Samler David
 
 
Šimeček Vladimír
Muras David
 
 
6-769 3120
3.Grundman Pavel st.Kozák Roman567  3030
4.Kudrnáč JaroslavSoumar Miroslav9-10-31093240
5.Kudrnáč JiříŠimeček Vladimír856  3050
6.Samler DavidMuras David-4898 3160
7.Kudrnáč JaroslavKozák Roman-810-11-6 1361
8.Kudrnáč JiříSoumar Miroslav-5736 3171
9.Samler DavidŠimeček Vladimír-4266 3181
10.Grundman Pavel st.Muras David-478-763291
11.Kudrnáč JiříKozák Roman-7569 31101
12.Samler DavidSoumar Miroslav8-4-4-5 13102
13.Grundman Pavel st.Šimeček Vladimír264  30112
14.Kudrnáč JaroslavMuras David10-8-7-9 13113
15.Samler DavidKozák Roman-10-5-7  03114
16.Grundman Pavel st.Soumar Miroslav7-649 31124
17.Kudrnáč JaroslavŠimeček Vladimír39-108 31134
18.Kudrnáč JiříMuras David7-9-8-8 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Grundman Pavel st.40Kozák Roman22
Kudrnáč Jaroslav22Soumar Miroslav13
Kudrnáč Jiří31Šimeček Vladimír04
Samler David22Muras David22
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Březno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1415:46443:630SK Dolní Stakory D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunst Jiří
Hlaváček Martin
 
 
Brabec Jaroslav
Hercík Jiří st.
 
 
-9-8-5  0301
2.Berky Jozef
Knížek Milan
 
 
Jonáš Jaroslav st.
Jonáš Martin
 
 
1159  3011
3.Kunst JiříBrabec Jaroslav-8-8-7  0312
4.Hlaváček MartinHercík Jiří st.-4-3-4  0313
5.Berky JozefJonáš Jaroslav st.-99-810103223
6.Knížek MilanJonáš Martin-4-1-6  0324
7.Hlaváček MartinBrabec Jaroslav-5-2-3  0325
8.Berky JozefHercík Jiří st.-66-108-82326
9.Knížek MilanJonáš Jaroslav st.-4-1-6  0327
10.Kunst JiříJonáš Martin-6-6-8  0328
11.Berky JozefBrabec Jaroslav10111  3038
12.Knížek MilanHercík Jiří st.-11-3-8  0339
13.Kunst JiříJonáš Jaroslav st.-8-6-4  03310
14.Hlaváček MartinJonáš Martin-5-4-7  03311
15.Knížek MilanBrabec Jaroslav-6-7-7  03312
16.Kunst JiříHercík Jiří st.-56-6-6 13313
17.Hlaváček MartinJonáš Jaroslav st.-2-4-6  03314
18.Berky JozefJonáš Martin9-10-78732414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kunst Jiří04Brabec Jaroslav31
Hlaváček Martin04Hercík Jiří st.40
Berky Jozef31Jonáš Jaroslav st.31
Knížek Milan04Jonáš Martin31
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:25669:603TJ AŠ Mladá Boleslav G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oplt Pavel
Veselý Adam
 
 
Fidrant Radek
Hradecká Šárka
 
 
968  3010
2.Bernát Jan
Veselý Martin
 
 
Honzák Jakub
Doležalová Daniela
 
 
10-11-11453220
3.Bernát JanFidrant Radek9116  3030
4.Veselý AdamHonzák Jakub-9-67-9 1331
5.Veselý MartinHradecká Šárka5108  3041
6.Oplt PavelDoležalová Daniela985  3051
7.Veselý AdamFidrant Radek-5-1-5  0352
8.Veselý MartinHonzák Jakub77-710 3162
9.Oplt PavelHradecká Šárka8510  3072
10.Bernát JanDoležalová Daniela-7755 3182
11.Veselý MartinFidrant Radek75-7-473292
12.Oplt PavelHonzák Jakub-475-10532102
13.Bernát JanHradecká Šárka-36-77-1223103
14.Veselý AdamDoležalová Daniela-9-9-9  03104
15.Oplt PavelFidrant Radek9-10-7-8 13105
16.Bernát JanHonzák Jakub-78-97832115
17.Veselý AdamHradecká Šárka1088  30125
18.Veselý MartinDoležalová Daniela8812  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bernát Jan31Fidrant Radek22
Veselý Adam13Honzák Jakub13
Veselý Martin40Hradecká Šárka13
Oplt Pavel31Doležalová Daniela13
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KněžmostVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KněžmostRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:31616:604TJ Sokol Kněžmost

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macek Jaroslav
Mareš Josef
 
 
Richter Jan
May Pavel
 
 
-7-45-7 1301
2.Beran Josef
Sajdl Radek
 
 
Kopta Vladimír
Černý Vladimír
 
 
89-97 3111
3.Sajdl RadekRichter Jan696  3021
4.Beran JosefMay Pavel-5-8-2  0322
5.Macek JaroslavKopta Vladimír-69-55-82323
6.Mareš JosefČerný Vladimír3105  3033
7.Beran JosefRichter Jan-7810-893243
8.Macek JaroslavMay Pavel13-993 3153
9.Mareš JosefKopta Vladimír810-6-163263
10.Sajdl RadekČerný Vladimír-7853 3173
11.Macek JaroslavRichter Jan866  3083
12.Kalina JaroslavMay Pavel-6-4-8  0384
13.Sajdl RadekKopta Vladimír1385  3094
14.Beran JosefČerný Vladimír-9749 31104
15.Kalina JaroslavRichter Jan-4-4-11  03105
16.Sajdl RadekMay Pavel-7-8-9  03106
17.Beran JosefKopta Vladimír-10-9-8  03107
18.Macek JaroslavČerný Vladimír78-5-8532117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sajdl Radek31Richter Jan13
Beran Josef22May Pavel31
Macek Jaroslav31Kopta Vladimír22
Mareš Josef20Černý Vladimír04
Kalina Jaroslav02   
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov CVrchní
rozhodčí:
Srbek Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Radnice ChotětovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:34672:641TJ Sokol Chotětov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vosyka Jiří ml.
Kellner Ondřej
 
 
Bien Lukáš
Vovčák Jan
 
 
-9-9-9  0301
2.Vosyka Jiří st.
Vonášek Pavel
 
 
Maršálek Zdeněk
Vovčák Adam
 
 
129-69 3111
3.Vonášek PavelBien Lukáš-98-119-52312
4.Vosyka Jiří ml.Vovčák Jan-4-11-8  0313
5.Vosyka Jiří st.Maršálek Zdeněk954  3023
6.Kellner OndřejVovčák Adam44-116 3133
7.Vosyka Jiří ml.Bien Lukáš-7-6-5  0334
8.Vosyka Jiří st.Vovčák Jan-9-98-8 1335
9.Kellner OndřejMaršálek Zdeněk3-995 3145
10.Vonášek PavelVovčák Adam-12-4-7  0346
11.Vosyka Jiří st.Bien Lukáš-76-9-9 1347
12.Kellner OndřejVovčák Jan86-9-893257
13.Vonášek PavelMaršálek Zdeněk588  3067
14.Vosyka Jiří ml.Vovčák Adam-9-118843277
15.Kellner OndřejBien Lukáš12-6-8-10 1378
16.Vonášek PavelVovčák Jan9-749 3188
17.Vosyka Jiří ml.Maršálek Zdeněk6610  3098
18.Vosyka Jiří st.Vovčák Adam-6710-12532108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vonášek Pavel22Bien Lukáš40
Vosyka Jiří ml.22Vovčák Jan22
Vosyka Jiří st.22Maršálek Zdeněk04
Kellner Ondřej31Vovčák Adam13
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline