Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Dolní BousovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:31656:615ST Dolní Bousov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kužel Jiří
Kužel Jiří ml.
 
 
Vosyka Jiří ml.
Kellner Ondřej
 
 
-610-11893210
2.Pavlišta Jaroslav
Šimon Marek
 
 
Vosyka Jiří st.
Vonášek Pavel
 
 
3-105-743220
3.Pavlišta JaroslavKellner Ondřej666  3030
4.Kužel Jiří ml.Vonášek Pavel-3-6-10  0331
5.Kužel JiříVosyka Jiří ml.7-4-6633241
6.Šimon MarekVosyka Jiří st.-107-9-8 1342
7.Kužel Jiří ml.Kellner Ondřej-2-4-4  0343
8.Kužel JiříVonášek Pavel8121  3053
9.Šimon MarekVosyka Jiří ml.-3-66683263
10.Pavlišta JaroslavVosyka Jiří st.7-869 3173
11.Kužel JiříKellner Ondřej-797-873283
12.Šimon MarekVonášek Pavel447  3093
13.Pavlišta JaroslavVosyka Jiří ml.842  30103
14.Kužel Jiří ml.Vosyka Jiří st.8-4-29-823104
15.Šimon MarekKellner Ondřej8-7-1110-923105
16.Pavlišta JaroslavVonášek Pavel743  30115
17.Kužel Jiří ml.Vosyka Jiří ml.-5-3-3  03116
18.Kužel JiříVosyka Jiří st.-6-7741232126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlišta Jaroslav40Kellner Ondřej22
Kužel Jiří ml.04Vonášek Pavel13
Kužel Jiří40Vosyka Jiří ml.13
Šimon Marek22Vosyka Jiří st.22
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice CVrchní
rozhodčí:
Sucharda Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KněžmostRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní sál v BřezovicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34670:627nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Takács Petr
Vovčák Jan
 
 
Sajdl Radek
Macek Jaroslav
 
 
-856-9-82301
2.Bien Lukáš
Novotný David
 
 
Holub Vladimír
Kalina Jaroslav
 
 
9-11-10-8 1302
3.Takács PetrSajdl Radek-6788 3112
4.Bien LukášMaršálek Petr76-85 3122
5.Vovčák JanHolub Vladimír-4-3-5  0323
6.Novotný DavidKalina Jaroslav-9-106-8 1324
7.Bien LukášSajdl Radek-6-66383234
8.Vovčák JanMaršálek Petr-6-6-9  0335
9.Novotný DavidHolub Vladimír874  3045
10.Takács PetrKalina Jaroslav-71689 3155
11.Vovčák JanSajdl Radek8-5-68-92356
12.Novotný DavidMaršálek Petr-8386 3166
13.Takács PetrHolub Vladimír7-8-107-132367
14.Bien LukášKalina Jaroslav-8-1052-82368
15.Novotný DavidSajdl Radek-9964 3178
16.Takács PetrMaršálek Petr515  3088
17.Bien LukášHolub Vladimír7115  3098
18.Vovčák JanKalina Jaroslav-3-4-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Takács Petr31Sajdl Radek13
Bien Lukáš31Maršálek Petr13
Vovčák Jan04Holub Vladimír22
Novotný David31Kalina Jaroslav31
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice EVrchní
rozhodčí:
Černý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna Stará BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:46480:622TJ AŠ Mladá Boleslav G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Jan
May Pavel
 
 
Kargl Tomáš
Veselý Adam
 
 
-7-8-7  0301
2.Tonar Josef
Kopta Vladimír
 
 
Bernát Jan
Veselý Martin
 
 
-5-10-5  0302
3.Richter JanKargl Tomáš-37-3-6 1303
4.May PavelVeselý Adam8-959 3113
5.Tonar JosefVeselý Martin-6-7-4  0314
6.Kopta VladimírBernát Jan7-7-4-5 1315
7.May PavelKargl Tomáš319  3025
8.Tonar JosefVeselý Adam-6-6-9  0326
9.Kopta VladimírVeselý Martin-9-310-6 1327
10.Richter JanBernát Jan-6-99-6 1328
11.Tonar JosefKargl Tomáš-6-9-5  0329
12.Kopta VladimírVeselý Adam672  3039
13.Richter JanVeselý Martin-4-98-3 13310
14.May PavelBernát Jan-8-8-6  03311
15.Kopta VladimírKargl Tomáš95-5-9-823312
16.Richter JanVeselý Adam-8-5-8  03313
17.May PavelVeselý Martin-6-127-4 13314
18.Tonar JosefBernát Jan-3-5-5  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Richter Jan04Kargl Tomáš31
May Pavel22Veselý Adam22
Tonar Josef04Veselý Martin40
Kopta Vladimír13Bernát Jan40
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Březno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna Stará BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:6598:354TJ Sokol Otradovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fidrant Radek
Hradecká Šárka
 
 
Hlaváček Martin
Kunst Jiří
 
 
633  3010
2.Honzák Jakub
Doležalová Daniela
 
 
Berky Jozef
Rágulík Jiří
 
 
966  3020
3.Fidrant RadekHlaváček Martin673  3030
4.Hradecká ŠárkaKunst Jiří-8-38983240
5.Doležalová DanielaBerky Jozef875  3050
6.Honzák JakubRágulík Jiří454  3060
7.Hradecká ŠárkaHlaváček Martin139  3070
8.Doležalová DanielaKunst Jiří8-5711 3180
9.Honzák JakubBerky Jozef577  3090
10.Fidrant RadekRágulík Jiří211  30100
11.Doležalová DanielaHlaváček Martin456  30110
12.Honzák JakubKunst Jiří976  30120
13.Fidrant RadekBerky Jozef10410  30130
14.Hradecká ŠárkaRágulík Jiří133  30140
15.Honzák JakubHlaváček Martin446  30150
16.Fidrant RadekKunst Jiří979  30160
17.Hradecká ŠárkaBerky Jozef-9-3-5  03161
18.Doležalová DanielaRágulík Jiří336  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fidrant Radek40Hlaváček Martin04
Hradecká Šárka31Kunst Jiří04
Doležalová Daniela40Berky Jozef13
Honzák Jakub40Rágulík Jiří04
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:39481:624TTC Bělá pod Bezdězem E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jonáš Jaroslav st.
Šámal Vladimír
 
 
Samler David
Kudrnáč Jaroslav
 
 
-6-7106-52301
2.
 
 
Grundman Pavel st.
Kudrnáč Jiří
 
 
WO    0302
3.Brabec JaroslavKudrnáč Jaroslav-107-9-5 1303
4.Jonáš Jaroslav st.Kudrnáč Jiří939  3013
5.Šámal VladimírSamler David5-7-5-1 1314
6.Grundman Pavel ml.WO    0315
7.Jonáš Jaroslav st.Kudrnáč Jaroslav8-99-10-42316
8.Šámal VladimírKudrnáč Jiří-7-8-5  0317
9.Samler DavidWO    0318
10.Brabec JaroslavGrundman Pavel ml.762  3028
11.Šámal VladimírKudrnáč Jaroslav10-8-68-32329
12.Kudrnáč JiříWO    03210
13.Brabec JaroslavSamler David-536-9532310
14.Jonáš Jaroslav st.Grundman Pavel ml.428  30410
15.Kudrnáč JaroslavWO    03411
16.Brabec JaroslavKudrnáč Jiří9-9115 31511
17.Jonáš Jaroslav st.Samler David-68-76732611
18.Šámal VladimírGrundman Pavel ml.76-77 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Brabec Jaroslav31Kudrnáč Jaroslav30
Jonáš Jaroslav st.31Kudrnáč Jiří12
Šámal Vladimír13Samler David12
   Grundman Pavel ml.03
WO05WO50
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC HESO NepřevázkaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:46527:641TTC HESO Nepřevázka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimeček Vladimír
Šindelář Petr
 
 
Císařovský Petr
Pulda Tomáš
 
 
-6-8-10  0301
2.Hladký Petr
Soumar Miroslav
 
 
Beran Antonín
Vejvoda Roman
 
 
-78510 3111
3.Šimeček VladimírCísařovský Petr4-69-2-112312
4.Šindelář PetrPulda Tomáš-8-7-9  0313
5.Hladký PetrBeran Antonín-9-6-9  0314
6.Soumar MiroslavVejvoda Roman-5788 3124
7.Šindelář PetrCísařovský Petr-5-8-3  0325
8.Hladký PetrPulda Tomáš-67-7573235
9.Soumar MiroslavBeran Antonín-8114-8-82336
10.Šimeček VladimírVejvoda Roman-6-7-10  0337
11.Hladký PetrCísařovský Petr-8-6-5  0338
12.Soumar MiroslavPulda Tomáš-69-8-10 1339
13.Šimeček VladimírBeran Antonín-10-119-8 13310
14.Šindelář PetrVejvoda Roman-9-3-2  03311
15.Soumar MiroslavCísařovský Petr-8-6-7  03312
16.Šimeček VladimírPulda Tomáš547  30412
17.Šindelář PetrBeran Antonín-4-4-6  03413
18.Hladký PetrVejvoda Roman-9-8-9  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimeček Vladimír13Císařovský Petr40
Šindelář Petr04Pulda Tomáš22
Hladký Petr13Beran Antonín40
Soumar Miroslav13Vejvoda Roman31
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS