Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:27653:612TJ Sokol Podlázky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozák Roman
Šimeček Vladimír
 
 
Kužel Jiří ml.
Kužel Jiří
 
 
5-7710 3110
2.Hladký Petr
Soumar Miroslav
 
 
Pavlišta Jaroslav
Vitmajer Vladimír
 
 
6-989 3120
3.Soumar MiroslavKužel Jiří ml.652  3030
4.Šimeček VladimírPavlišta Jaroslav5-59-6-52331
5.Hladký PetrVitmajer Vladimír48-7-893241
6.Kozák RomanKužel Jiří-1147-1063251
7.Šimeček VladimírKužel Jiří ml.849  3061
8.Hladký PetrPavlišta Jaroslav9103  3071
9.Kozák RomanVitmajer Vladimír8-774 3181
10.Soumar MiroslavKužel Jiří1155  3091
11.Hladký PetrKužel Jiří ml.786  30101
12.Kozák RomanPavlišta JaroslavWO    03102
13.Soumar MiroslavVitmajer Vladimír-686-8832112
14.Šimeček VladimírKužel Jiří-167-8-7 13113
15.Kozák RomanKužel Jiří ml.WO    03114
16.Soumar MiroslavPavlišta Jaroslav7-8-108-523115
17.Šimeček VladimírVitmajer Vladimír-87-89732125
18.Hladký PetrKužel Jiří49-510 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Soumar Miroslav31Kužel Jiří ml.03
Šimeček Vladimír22Pavlišta Jaroslav21
Hladký Petr40Vitmajer Vladimír04
Kozák Roman20Kužel Jiří13
WO02WO20
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC HESO NepřevázkaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace U Mysíků, NepřevázkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:41663:670SK Dolní Stakory D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vejvoda Roman
Škába Petr
 
 
Brabec Jaroslav
Šámal Vladimír
 
 
-9-95-8 1301
2.Císařovský Petr
Franc Lukáš
 
 
Hercík Jiří st.
Jonáš Jaroslav st.
 
 
-5-8-2  0302
3.Franc LukášJonáš Jaroslav st.-8-5-8  0303
4.Škába PetrBrabec Jaroslav-91162 3113
5.Vejvoda RomanHercík Jiří st.7-68-8-92314
6.Císařovský PetrŠámal Vladimír-9-9-7  0315
7.Škába PetrJonáš Jaroslav st.-10-12-8  0316
8.Vejvoda RomanBrabec Jaroslav65-810 3126
9.Císařovský PetrHercík Jiří st.-12105-8-52327
10.Franc Lukᚊámal Vladimír10-4-7-8 1328
11.Vejvoda RomanJonáš Jaroslav st.-1099-9-72329
12.Císařovský PetrBrabec Jaroslav-812-4473239
13.Franc LukášHercík Jiří st.8-11-8-7 13310
14.Škába PetrŠámal Vladimír-9993 31410
15.Císařovský PetrJonáš Jaroslav st.WO    30510
16.Franc LukášBrabec Jaroslav-5-7-9  03511
17.Škába PetrHercík Jiří st.-59212 31611
18.Vejvoda RomanŠámal Vladimír7-7-9121232711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Franc Lukáš04Jonáš Jaroslav st.30
Škába Petr31Brabec Jaroslav13
Vejvoda Roman22Hercík Jiří st.31
Císařovský Petr12Šámal Vladimír22
WO10WO01
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:829:29468:457nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blecha Lubomír
Kudrnáč Jaroslav
 
 
Fidrant Radek
Honzák Jakub
 
 
4-111-7-42301
2.
 
 

 
 
         
3.Blecha LubomírDoležalová Daniela106-53 3111
4.Kudrnáč JaroslavFidrant Radek-5-10-6  0312
5.Kudrnáč JiříHonzák Jakub5-7-97123222
6.         
7.Kudrnáč JaroslavDoležalová Daniela-8555 3132
8.Kudrnáč JiříFidrant Radek-10-5-5  0333
9.Honzák JakubWO    0334
10.Blecha LubomírWO    3044
11.Kudrnáč JiříDoležalová Daniela1012-6-3-62345
12.Fidrant RadekWO    0346
13.Blecha LubomírHonzák Jakub5610  3056
14.Kudrnáč JaroslavWO    3066
15.Doležalová DanielaWO    0367
16.Blecha LubomírFidrant Radek312-88 3177
17.Kudrnáč JaroslavHonzák Jakub-55-9-8 1378
18.Kudrnáč JiříWO    3088

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Blecha Lubomír30Doležalová Daniela12
Kudrnáč Jaroslav12Fidrant Radek21
Kudrnáč Jiří12Honzák Jakub12
WO33WO33
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Březno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:50505:693TJ Sokol Otradovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváček Martin
Kunst Jiří
 
 
Richter Jan
May Pavel
 
 
-9-2-7  0301
2.Knížek Milan
Rágulík Jiří
 
 
Tonar Josef
Černý Vladimír
 
 
-5107-593211
3.Hlaváček MartinRichter Jan-4-1-3  0312
4.Kunst JiříMay Pavel-8-8-4  0313
5.Knížek MilanTonar Josef-2-779-82314
6.Rágulík JiříČerný Vladimír5-14-8-6 1315
7.Kunst JiříRichter Jan-4-6-5  0316
8.Knížek MilanMay Pavel-4-8-6  0317
9.Rágulík JiříTonar Josef8-910-2-92318
10.Hlaváček MartinČerný Vladimír7-6-12-5 1319
11.Knížek MilanRichter Jan-8-6-6  03110
12.Rágulík JiříMay Pavel-6-8-5  03111
13.Hlaváček MartinTonar Josef-6-2-7  03112
14.Kunst JiříČerný Vladimír68-79 31212
15.Rágulík JiříRichter Jan-5-8-6  03213
16.Hlaváček MartinMay Pavel-2-8-6  03214
17.Kunst JiříTonar Josef-10108-9-1023215
18.Knížek MilanČerný Vladimír-6-5111832315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlaváček Martin04Richter Jan40
Kunst Jiří13May Pavel40
Knížek Milan13Tonar Josef40
Rágulík Jiří04Černý Vladimír22
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:10629:403TJ AŠ Mladá Boleslav G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kargl Tomáš
Veselý Adam
 
 
Bien Lukáš
Vovčák Jan
 
 
944  3010
2.Oplt Pavel
Bernát Jan
 
 
Svoboda Pavel
Maršálek Zdeněk
 
 
67-66 3120
3.Oplt PavelBien Lukáš-11-65-8 1321
4.Bernát JanSvoboda Pavel546  3031
5.Veselý AdamVovčák Jan659  3041
6.Kargl TomášMaršálek Zdeněk754  3051
7.Bernát JanBien Lukáš696  3061
8.Veselý AdamSvoboda Pavel-64108 3171
9.Kargl TomášVovčák Jan724  3081
10.Oplt PavelMaršálek Zdeněk585  3091
11.Veselý AdamBien Lukáš-9-9-13  0392
12.Kargl TomášSvoboda Pavel6106  30102
13.Oplt PavelVovčák Jan381  30112
14.Bernát JanMaršálek Zdeněk325  30122
15.Kargl TomášBien Lukáš949  30132
16.Oplt PavelSvoboda Pavel108-95 31142
17.Bernát JanVovčák Jan3-1054 31152
18.Veselý AdamMaršálek Zdeněk388  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Oplt Pavel31Bien Lukáš22
Bernát Jan40Svoboda Pavel04
Veselý Adam31Vovčák Jan04
Kargl Tomáš40Maršálek Zdeněk04
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KněžmostVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KněžmostRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:10647:428TJ Sokol Kněžmost

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macek Jaroslav
Maršálek Petr
 
 
Vosyka Jiří ml.
Hospodka Zdislav
 
 
8-934 3110
2.Beran Josef
Holub Vladimír
 
 
Vosyka Jiří st.
Kellner Ondřej
 
 
-8-4-8  0311
3.Maršálek PetrHospodka Zdislav1094  3021
4.Holub VladimírKellner Ondřej39-88 3131
5.Beran JosefVosyka Jiří ml.-8949 3141
6.Macek JaroslavVosyka Jiří st.757  3051
7.Holub VladimírHospodka Zdislav684  3061
8.Beran JosefKellner Ondřej245  3071
9.Macek JaroslavVosyka Jiří ml.5-9127 3181
10.Maršálek PetrVosyka Jiří st.8910  3091
11.Beran JosefHospodka Zdislav445  30101
12.Macek JaroslavKellner Ondřej3-751 31111
13.Maršálek PetrVosyka Jiří ml.8611  30121
14.Holub VladimírVosyka Jiří st.867  30131
15.Macek JaroslavHospodka Zdislav338  30141
16.Maršálek PetrKellner Ondřej8-105-7332151
17.Holub VladimírVosyka Jiří ml.595  30161
18.Beran JosefVosyka Jiří st.8310  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Maršálek Petr40Hospodka Zdislav04
Holub Vladimír40Kellner Ondřej04
Beran Josef40Vosyka Jiří ml.04
Macek Jaroslav40Vosyka Jiří st.04
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS