Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Březno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ dolní BousovRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:33547:542TJ Sokol Březno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kužel Jiří
Kužel Jiří ml.
 
 
Berky Jozef
Knížek Milan
 
 
-8-610-7 1301
2.Šimon Marek
Pavlišta Jaroslav
 
 
Hlaváček Martin
Kunst Jiří
 
 
553  3011
3.Kužel JiříBerky Jozef-7-3-8  0312
4.Pavlišta JaroslavKnížek Milan954  3022
5.Šimon MarekHlaváček Martin135  3032
6.Kužel Jiří ml.Kunst Jiří-4-9-6  0333
7.Pavlišta JaroslavBerky Jozef-7-4-6  0334
8.Šimon MarekKnížek Milan4-938 3144
9.Kužel Jiří ml.Hlaváček Martin-4-710973254
10.Kužel JiříKunst Jiří10-1-10-6 1355
11.Šimon MarekBerky Jozef-7-9-5  0356
12.Kužel Jiří ml.Knížek Milan-10-9-9  0357
13.Kužel JiříHlaváček Martin10124  3067
14.Pavlišta JaroslavKunst Jiří2-8-11-7 1368
15.Kužel Jiří ml.Berky Jozef-5-5-5  0369
16.Kužel JiříKnížek Milan936  3079
17.Pavlišta JaroslavHlaváček Martin543  3089
18.Šimon MarekKunst Jiří6-109-0-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kužel Jiří22Berky Jozef40
Pavlišta Jaroslav22Knížek Milan13
Šimon Marek22Hlaváček Martin04
Kužel Jiří ml.13Kunst Jiří40
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:39675:706nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grundman Pavel st.
Kudrnáč Jaroslav
 
 
Oplt Pavel
Kargl Tomáš
 
 
54-78 3110
2.Blecha Lubomír
Samler David
 
 
Veselý Martin
Bernát Jan
 
 
-357-773220
3.Samler DavidOplt Pavel-69-6-7 1321
4.Kudrnáč JaroslavVeselý Martin-67-9-5 1322
5.Blecha LubomírKargl Tomáš-985-4-62323
6.Grundman Pavel st.Bernát Jan44-39 3133
7.Kudrnáč JaroslavOplt Pavel-149-6783243
8.Blecha LubomírVeselý Martin-5969 3153
9.Grundman Pavel st.Kargl Tomáš6-7-59-62354
10.Samler DavidBernát Jan8-9-6-8 1355
11.Blecha LubomírOplt Pavel-6839 3165
12.Grundman Pavel st.Veselý Martin1037  3075
13.Samler DavidKargl Tomáš-6-10-0  0376
14.Kudrnáč JaroslavBernát Jan-7715-793286
15.Grundman Pavel st.Oplt Pavel6-9-109-82387
16.Samler DavidVeselý Martin-6-9-3  0388
17.Kudrnáč JaroslavKargl Tomáš38-5-8-42389
18.Blecha LubomírBernát Jan11-1-5543299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Samler David04Oplt Pavel22
Kudrnáč Jaroslav22Veselý Martin22
Blecha Lubomír31Kargl Tomáš40
Grundman Pavel st.22Bernát Jan13
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC HESO NepřevázkaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KněžmostRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace U Mysíků, NepřevázkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:830:29561:537TTC HESO Nepřevázka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Císařovský Petr
Franc Lukáš
 
 
Macek Jaroslav
Mareš Josef
 
 
-127-121273210
2.Vejvoda Roman
Beran Antonín
 
 
Maršálek Petr
Sajdl Radek
 
 
11107  3020
3.Císařovský PetrMacek Jaroslav7-11127 3130
4.Kafluk MiloslavMareš Josef-4-5-4  0331
5.Vejvoda RomanMaršálek Petr-5-65913241
6.Beran AntonínSajdl Radek-7-8-5  0342
7.Kafluk MiloslavMacek Jaroslav-6-14-3  0343
8.Vejvoda RomanMareš Josef298  3053
9.Beran AntonínMaršálek Petr-8-7-6  0354
10.Císařovský PetrSajdl Radek655  3064
11.Vejvoda RomanMacek Jaroslav377  3074
12.Beran AntonínMareš Josef-6-9-9  0375
13.Císařovský PetrMaršálek Petr158  3085
14.Kafluk MiloslavSajdl Radek-12-3-13  0386
15.Beran AntonínMacek Jaroslav-7-7-12  0387
16.Císařovský PetrMareš Josef783  3097
17.Kafluk MiloslavMaršálek Petr-6-9-6  0398
18.Vejvoda RomanSajdl Radek187  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Císařovský Petr40Macek Jaroslav22
Kafluk Miloslav04Mareš Josef22
Vejvoda Roman40Maršálek Petr22
Beran Antonín04Sajdl Radek22
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky DVrchní
rozhodčí:
Šindelář Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:5602:250TJ Sokol Podlázky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimeček Vladimír
Muras David
 
 
Vosyka Jiří st.
Vonášek Pavel
 
 
713  3010
2.Kozák Roman
Soumar Miroslav
 
 

 
 
WO    3020
3.Kozák RomanVonášek Pavel749  3030
4.Soumar MiroslavVosyka Jiří st.277  3040
5.Šimeček VladimírVosyka Jiří ml.376  3050
6.Muras DavidWO    3060
7.Soumar MiroslavVonášek Pavel564  3070
8.Šimeček VladimírVosyka Jiří st.977  3080
9.Muras DavidVosyka Jiří ml.7-933 3190
10.Kozák RomanWO    30100
11.Šimeček VladimírVonášek Pavel217  30110
12.Muras DavidVosyka Jiří st.375  30120
13.Kozák RomanVosyka Jiří ml.3-758 31130
14.Soumar MiroslavWO    30140
15.Muras DavidVonášek Pavel8310  30150
16.Kozák RomanVosyka Jiří st.793  30160
17.Šimková MichalaVosyka Jiří ml.-7-8-9  03161
18.Šimeček VladimírWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kozák Roman30Vonášek Pavel04
Soumar Miroslav20Vosyka Jiří st.04
Šimeček Vladimír30Vosyka Jiří ml.13
Muras David30   
Šimková Michala01   
WO50WO05
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:14656:472SK Dolní Stakory D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brabec Jaroslav
Černý Petr
 
 
Ginzl Petr
Vovčák Adam
 
 
-6-66343210
2.Hercík Jiří st.
Šámal Vladimír
 
 
Takács Petr
Vovčák Jan
 
 
-61465 3120
3.Brabec JaroslavGinzl Petr-9-8-5  0321
4.Šámal VladimírTakács Petr79-710 3131
5.Hercík Jiří st.Vovčák Jan1144  3041
6.Černý PetrVovčák Adam555  3051
7.Šámal VladimírGinzl Petr-59-13793261
8.Hercík Jiří st.Takács Petr4-813 3171
9.Černý PetrVovčák Jan8711  3081
10.Brabec JaroslavVovčák Adam393  3091
11.Hercík Jiří st.Ginzl Petr379  30101
12.Černý PetrTakács Petr-89-7-8 13102
13.Brabec JaroslavVovčák Jan345  30112
14.Šámal VladimírVovčák Adam7108  30122
15.Černý PetrGinzl Petr948  30132
16.Brabec JaroslavTakács Petr576  30142
17.Šámal VladimírVovčák Jan723  30152
18.Hercík Jiří st.Vovčák Adam99-107 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brabec Jaroslav31Ginzl Petr13
Šámal Vladimír40Takács Petr13
Hercík Jiří st.40Vovčák Jan04
Černý Petr31Vovčák Adam04
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna Stará BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:20738:585TJ Sokol Otradovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fidrant Radek
Doležalová Daniela
 
 
Kopta Vladimír
Černý Vladimír
 
 
62-53 3110
2.Hradecká Šárka
Honzák Jakub
 
 
May Pavel
Tonar Josef
 
 
795  3020
3.Fidrant RadekMay Pavel-9-1081283230
4.Doležalová DanielaTonar Josef576  3040
5.Hradecká ŠárkaČerný Vladimír109-41 3150
6.Honzák JakubKopta Vladimír5-1012-9103260
7.Doležalová DanielaMay Pavel6-5-79-72361
8.Hradecká ŠárkaTonar Josef9-14-89103271
9.Honzák JakubČerný Vladimír10-967 3181
10.Fidrant RadekKopta Vladimír-8568 3191
11.Hradecká ŠárkaMay Pavel-95-9-7 1392
12.Honzák JakubTonar Josef-82810 31102
13.Fidrant RadekČerný Vladimír552  30112
14.Doležalová DanielaKopta Vladimír1093  30122
15.Honzák JakubMay Pavel-7-11610932132
16.Fidrant RadekTonar Josef5710  30142
17.Doležalová DanielaČerný Vladimír379  30152
18.Hradecká ŠárkaKopta Vladimír-7948 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fidrant Radek40May Pavel22
Doležalová Daniela31Tonar Josef04
Hradecká Šárka31Černý Vladimír04
Honzák Jakub40Kopta Vladimír04
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS