Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KněžmostRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Dolní Bousov, Školní uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:29492:501nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kužel Jiří
Pitro Aleš
 
 
Macek Jaroslav
Sajdl Radek
 
 
-3-7-6  0301
2.Pavlišta Jaroslav
Noha Jan
 
 
Holub Vladimír
Kalina Jaroslav
 
 
766  3011
3.Pavlišta JaroslavMacek Jaroslav89-87 3121
4.Pitro AlešSajdl Radek-4-4-9  0322
5.Kužel JiříHolub Vladimír-6-11-4  0323
6.Noha JanKalina Jaroslav683  3033
7.Pitro AlešMacek Jaroslav-6-95-4 1334
8.Kužel JiříSajdl Radek-68-10-4 1335
9.Noha JanHolub Vladimír958  3045
10.Pavlišta JaroslavKalina Jaroslav-10531 3155
11.Kužel JiříMacek Jaroslav-5-12-4  0356
12.Noha JanSajdl Radek547  3066
13.Pavlišta JaroslavHolub Vladimír589  3076
14.Pitro AlešKalina Jaroslav-3-0-4  0377
15.Noha JanMacek Jaroslav534  3087
16.Pavlišta JaroslavSajdl Radek5105  3097
17.Pitro AlešHolub Vladimír-6-10-5  0398
18.Kužel JiříKalina Jaroslav-3-4-5  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlišta Jaroslav40Macek Jaroslav22
Pitro Aleš04Sajdl Radek22
Kužel Jiří04Holub Vladimír22
Noha Jan40Kalina Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov CVrchní
rozhodčí:
Srbek Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Radnice ChotětovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:177:53361:637TJ AŠ Mladá Boleslav G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vonášek Pavel
Vosyka Jiří st.
 
 
Veselý Martin
Bernát Jan
 
 
-5-6-3  0301
2.Vosyka Jiří ml.
Kellner Ondřej
 
 
Kargl Tomáš
Horáček Vojtěch
 
 
95-7-873211
3.Vonášek PavelKargl Tomáš-9-4-1  0312
4.Vosyka Jiří ml.Veselý Martin-6-4-7  0313
5.Vosyka Jiří st.Bernát Jan-4-7-7  0314
6.Kellner OndřejHoráček Vojtěch-411-7-7 1315
7.Vosyka Jiří ml.Kargl Tomáš-3-6-4  0316
8.Vosyka Jiří st.Veselý Martin-5-7-4  0317
9.Kellner OndřejBernát Jan-4-1-7  0318
10.Vonášek PavelHoráček Vojtěch-710-79-52319
11.Vosyka Jiří st.Kargl Tomáš-6-4-4  03110
12.Kellner OndřejVeselý Martin-6-3-3  03111
13.Vonášek PavelBernát Jan-5-4-4  03112
14.Vosyka Jiří ml.Horáček Vojtěch-3-5-8  03113
15.Kellner OndřejKargl Tomáš-1-10-6  03114
16.Vonášek PavelVeselý Martin-5-7-8  03115
17.Vosyka Jiří ml.Bernát Jan-5-5-5  03116
18.Vosyka Jiří st.Horáček Vojtěch2-7-5-6 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vonášek Pavel04Kargl Tomáš40
Vosyka Jiří ml.04Veselý Martin40
Vosyka Jiří st.04Bernát Jan40
Kellner Ondřej04Horáček Vojtěch40
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Březno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní sál v BřezovicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:27645:570TJ Březovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršálek Zdeněk
Vovčák Adam
 
 
Hlaváček Martin
Kunst Jiří
 
 
866  3010
2.Svoboda Pavel
Bien Lukáš
 
 
Berky Jozef
Rágulík Jiří
 
 
-39-15-10 1311
3.Vovčák AdamHlaváček Martin997  3021
4.Svoboda PavelKunst Jiří-105-9-10 1322
5.Bien LukášBerky Jozef-71-10-8 1323
6.Maršálek ZdeněkRágulík Jiří-6103-6103233
7.Svoboda PavelHlaváček Martin332  3043
8.Bien LukášKunst Jiří776  3053
9.Maršálek ZdeněkBerky Jozef-8-7-10  0354
10.Vovčák AdamRágulík Jiří-9779 3164
11.Bien LukášHlaváček Martin755  3074
12.Maršálek ZdeněkKunst Jiří-7-5-11  0375
13.Vovčák AdamBerky Jozef-9-7-6  0376
14.Svoboda PavelRágulík Jiří739  3086
15.Maršálek ZdeněkHlaváček Martin5-879 3196
16.Vovčák AdamKunst Jiří9912  30106
17.Svoboda PavelBerky Jozef8-5-87-1023107
18.Bien LukášRágulík Jiří78-9-9832117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vovčák Adam31Hlaváček Martin04
Svoboda Pavel22Kunst Jiří22
Bien Lukáš31Berky Jozef40
Maršálek Zdeněk22Rágulík Jiří04
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna Stará BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1615:51511:707TTC Bělá pod Bezdězem E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Jan
May Pavel
 
 
Grundman Pavel st.
Kudrnáč Jaroslav
 
 
-5-512-9 1301
2.Kopta Vladimír
Černý Vladimír
 
 
Blecha Lubomír
Kudrnáč Jiří
 
 
-68-6-7 1302
3.Richter JanGrundman Pavel st.-6-4-4  0303
4.May PavelBlecha Lubomír-8-8-7  0304
5.Kopta VladimírKudrnáč Jaroslav-7-3-6  0305
6.Černý VladimírKudrnáč Jiří-7-3-9  0306
7.May PavelGrundman Pavel st.13-4-5-8 1307
8.Kopta VladimírBlecha Lubomír-10-10-11  0308
9.Černý VladimírKudrnáč Jaroslav-5-8-9  0309
10.Richter JanKudrnáč Jiří68-109 3119
11.Kopta VladimírSamler David-118-96-623110
12.Černý VladimírBlecha Lubomír-410-3-4 13111
13.Richter JanKudrnáč Jaroslav-313-7-14 13112
14.May PavelKudrnáč Jiří78-5-8832212
15.Černý VladimírSamler David10-4-57-723213
16.Richter JanBlecha Lubomír-5-7-8  03214
17.May PavelKudrnáč Jaroslav-6-6-3  03215
18.Kopta VladimírKudrnáč Jiří-1-7-10  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Richter Jan13Grundman Pavel st.20
May Pavel13Blecha Lubomír40
Kopta Vladimír04Kudrnáč Jaroslav40
Černý Vladimír04Kudrnáč Jiří22
   Samler David20
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC HESO NepřevázkaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna Stará BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:0594:0TJ Sokol Otradovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 

 
 
WO    3010
2.
 
 

 
 
WO    3020
3.WO    3030
4.WO    3040
5.WO    3050
6.WO    3060
7.WO    3070
8.WO    3080
9.WO    3090
10.WO    30100
11.WO    30110
12.WO    30120
13.WO    30130
14.WO    30140
15.WO    30150
16.WO    30160
17.WO    30170
18.WO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
WO180WO018
nehráno



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:42554:646TJ Sokol Podlázky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brabec Jaroslav
Šámal Vladimír
 
 
Hladký Petr
Soumar Miroslav
 
 
7-8612 3110
2.Jonáš Jaroslav st.
Jonáš Martin
 
 
Šimeček Vladimír
Muras David
 
 
-5-79-7 1311
3.Brabec JaroslavHladký Petr-69-109-102312
4.Jonáš Jaroslav st.Soumar Miroslav-872-643222
5.Jonáš MartinMuras David-3-4-7  0323
6.Šámal VladimírŠimeček Vladimír10-13-8-1 1324
7.Jonáš Jaroslav st.Hladký Petr63-95 3134
8.Jonáš MartinSoumar Miroslav-7-3-5  0335
9.Šámal VladimírMuras David-4-4-6  0336
10.Brabec JaroslavŠimeček Vladimír5-7-9783246
11.Jonáš MartinHladký Petr1-10-6-18 1347
12.Šámal VladimírSoumar Miroslav-8-911-10 1348
13.Brabec JaroslavMuras David-11-9-4  0349
14.Jonáš Jaroslav st.Šimeček Vladimír1055  3059
15.Šámal VladimírHladký Petr967  3069
16.Brabec JaroslavSoumar Miroslav-7-10-10  03610
17.Jonáš Jaroslav st.Muras DavidWO    03611
18.Jonáš MartinŠimeček Vladimír-3-3-8  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brabec Jaroslav13Hladký Petr22
Jonáš Jaroslav st.30Soumar Miroslav31
Jonáš Martin04Muras David30
Šámal Vladimír13Šimeček Vladimír22
WO01WO10
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline