Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:13638:441SK Dolní Stakory D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hercík Jiří st.
Jonáš Jaroslav st.
 
 
Kužel Jiří
Vitmajer Vladimír
 
 
-12-4-10  0301
2.Jonáš Martin
Černý Petr
 
 
Kužel Jiří ml.
Pitro Aleš
 
 
-8657 3111
3.Hercík Jiří st.Vitmajer Vladimír-12-9-6  0312
4.Jonáš Jaroslav st.Pitro Aleš-88-6333222
5.Černý PetrKužel Jiří ml.736  3032
6.Jonáš MartinKužel Jiří-91189 3142
7.Jonáš Jaroslav st.Vitmajer Vladimír-8181 3152
8.Černý PetrPitro Aleš-7988 3162
9.Jonáš MartinKužel Jiří ml.196  3072
10.Hercík Jiří st.Kužel Jiří795  3082
11.Černý PetrVitmajer Vladimír578  3092
12.Jonáš MartinPitro Aleš86-93 31102
13.Hercík Jiří st.Kužel Jiří ml.775  30112
14.Jonáš Jaroslav st.Kužel Jiří645  30122
15.Jonáš MartinVitmajer Vladimír458  30132
16.Hercík Jiří st.Pitro Aleš729  30142
17.Jonáš Jaroslav st.Kužel Jiří ml.437  30152
18.Černý PetrKužel Jiří788  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hercík Jiří st.31Vitmajer Vladimír13
Jonáš Jaroslav st.40Pitro Aleš04
Černý Petr40Kužel Jiří ml.04
Jonáš Martin40Kužel Jiří04
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky DVrchní
rozhodčí:
Šindelář Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:43625:700TJ Sokol Otradovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladký Petr
Kozák Roman
 
 
Fidrant Radek
Hradecká Šárka
 
 
7-6-9-9 1301
2.Muras David
Šimeček Vladimír
 
 
Doležalová Daniela
Honzák Jakub
 
 
-958-8-82302
3.Muras DavidFidrant Radek-6889 3112
4.Kozák RomanHradecká Šárka-7-7-7  0313
5.Hladký PetrHonzák Jakub-96-1114-92314
6.Šimeček VladimírDoležalová Daniela-2-7-5  0315
7.Kozák RomanFidrant Radek-1-5-6  0316
8.Hladký PetrHradecká Šárka-6487 3126
9.Šimeček VladimírHonzák Jakub7-8-9-4 1327
10.Muras DavidDoležalová Daniela-7-9-10  0328
11.Hladký PetrFidrant Radek-5-6-9  0329
12.Šimeček VladimírHradecká Šárka-8898 3139
13.Muras DavidHonzák Jakub97-5-2-623310
14.Kozák RomanDoležalová Daniela-913-9-3 13311
15.Šimeček VladimírFidrant Radek-77-7-6 13312
16.Muras DavidHradecká Šárka968  30412
17.Kozák RomanHonzák Jakub-819-6932512
18.Hladký PetrDoležalová Daniela-12-11651432612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Muras David22Fidrant Radek31
Kozák Roman13Hradecká Šárka13
Hladký Petr22Honzák Jakub31
Šimeček Vladimír13Doležalová Daniela31
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC HESO NepřevázkaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace U Mysíků, NepřevázkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:29577:570TTC HESO Nepřevázka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Císařovský Petr
Pulda Radek
 
 
Richter Jan
May Pavel
 
 
-7-85-1 1301
2.Vejvoda Roman
Škába Petr
 
 
Kopta Vladimír
Černý Vladimír
 
 
58-76 3111
3.Škába PetrRichter Jan49-76 3121
4.Pulda RadekMay Pavel-5-5-3  0322
5.Císařovský PetrKopta Vladimír479  3032
6.Vejvoda RomanČerný Vladimír444  3042
7.Pulda RadekRichter Jan-8-3-10  0343
8.Císařovský PetrMay Pavel-10-5-8  0344
9.Vejvoda RomanKopta Vladimír-48710 3154
10.Škába PetrČerný Vladimír986  3064
11.Císařovský PetrRichter Jan-107513 3174
12.Vejvoda RomanMay Pavel-2-2810-62375
13.Škába PetrKopta Vladimír-5473 3185
14.Pulda RadekČerný Vladimír57-8-463295
15.Vejvoda RomanRichter Jan98-98 31105
16.Škába PetrMay Pavel-3-4-7  03106
17.Pulda RadekKopta Vladimír-10-9-3  03107
18.Císařovský PetrČerný Vladimír7116  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Škába Petr31Richter Jan13
Pulda Radek13May Pavel40
Císařovský Petr31Kopta Vladimír13
Vejvoda Roman31Černý Vladimír04
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:6650:327TTC Bělá pod Bezdězem E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grundman Pavel st.
Kudrnáč Jaroslav
 
 
Novotný David
Takács Petr
 
 
465  3010
2.Kudrnáč Jiří
Samler David
 
 

 
 
WO    3020
3.Grundman Pavel st.Vovčák Adam223  3030
4.Kudrnáč JaroslavTakács Petr87-79 3140
5.Kudrnáč JiříNovotný David962  3050
6.Samler DavidWO    3060
7.Kudrnáč JaroslavVovčák Adam9103  3070
8.Kudrnáč JiříTakács Petr-87-11563280
9.Samler DavidNovotný David5610  3090
10.Grundman Pavel st.WO    30100
11.Kudrnáč JiříVovčák Adam9710  30110
12.Samler DavidTakács Petr8-99-7932120
13.Grundman Pavel st.Novotný David826  30130
14.Kudrnáč JaroslavWO    30140
15.Samler DavidVovčák Adam10-595 31150
16.Grundman Pavel st.Takács Petr1475  30160
17.Kudrnáč JaroslavNovotný David863  30170
18.Kudrnáč JiříWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Grundman Pavel st.30Vovčák Adam04
Kudrnáč Jaroslav30Takács Petr04
Kudrnáč Jiří30Novotný David04
Samler David30   
WO50WO05
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Březno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:32584:571nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváček Martin
Kunst Jiří
 
 
Vosyka Jiří st.
Vonášek Pavel
 
 
-8-686-92301
2.Berky Jozef
Rágulík Jiří
 
 
Vosyka Jiří ml.
Kellner Ondřej
 
 
-168-8973211
3.Berky JozefKellner Ondřej468  3021
4.Rágulík JiříVonášek Pavel3-6-7-4 1322
5.Hlaváček MartinVosyka Jiří ml.-3-4-8  0323
6.Kunst JiříVosyka Jiří st.62-7-7-62324
7.Rágulík JiříKellner Ondřej-8-6-6  0325
8.Knížek MilanVonášek Pavel1074  3035
9.Kunst JiříVosyka Jiří ml.9-967 3145
10.Berky JozefVosyka Jiří st.-8485 3155
11.Knížek MilanKellner Ondřej-5-5-4  0356
12.Kunst JiříVonášek Pavel2106  3066
13.Berky JozefVosyka Jiří ml.389  3076
14.Rágulík JiříVosyka Jiří st.-4-6-6  0377
15.Kunst JiříKellner Ondřej-12964 3187
16.Berky JozefVonášek Pavel457  3097
17.Rágulík JiříVosyka Jiří ml.-8-49-9 1398
18.Knížek MilanVosyka Jiří st.-7-8-5  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Berky Jozef40Kellner Ondřej22
Rágulík Jiří04Vonášek Pavel13
Hlaváček Martin01Vosyka Jiří ml.22
Kunst Jiří31Vosyka Jiří st.31
Knížek Milan12   
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KněžmostRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:16682:506TJ AŠ Mladá Boleslav G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kargl Tomáš
Veselý Adam
 
 
Sajdl Radek
Macek Jaroslav
 
 
4-733 3110
2.Bernát Jan
Veselý Martin
 
 
Holub Vladimír
Kalina Jaroslav
 
 
5109  3020
3.Kargl TomášSajdl Radek56-105 3130
4.Horáček VojtěchMaršálek Petr5-7810 3140
5.Veselý AdamHolub Vladimír8-4-75-112341
6.Veselý MartinKalina Jaroslav4113  3051
7.Horáček VojtěchSajdl Radek-79123 3161
8.Veselý AdamMaršálek Petr1065  3071
9.Veselý MartinHolub Vladimír964  3081
10.Kargl TomášKalina Jaroslav-8773 3191
11.Veselý AdamSajdl Radek968  30101
12.Bernát JanMaršálek Petr6115  30111
13.Kargl TomášHolub Vladimír1054  30121
14.Horáček VojtěchKalina Jaroslav-357-7-623122
15.Bernát JanSajdl Radek839  30132
16.Kargl TomášMaršálek Petr4-745 31142
17.Horáček VojtěchHolub Vladimír-9-612-8 13143
18.Veselý AdamKalina Jaroslav4-789 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kargl Tomáš40Sajdl Radek04
Horáček Vojtěch22Maršálek Petr04
Veselý Adam31Holub Vladimír22
Veselý Martin20Kalina Jaroslav13
Bernát Jan20   
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS