Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plechová hala AŠ Mladá BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 04. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:188:54427:667TJ AŠ Mladá Boleslav G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kužel Jiří
Pitro Aleš
 
 
Bernát Jan
Veselý Martin
 
 
-48-2-6 1301
2.Vitmajer Vladimír
Pavlišta Jaroslav
 
 
Kargl Tomáš
Oplt Pavel
 
 
-7-9-7  0302
3.Kužel JiříBernát Jan12-4-3-8 1303
4.Pitro AlešVeselý Martin-2-6-3  0304
5.Vitmajer VladimírOplt Pavel-5-8-4  0305
6.Pavlišta JaroslavKargl Tomáš9-6-5-6 1306
7.Pitro AlešBernát Jan-5-8-4  0307
8.Vitmajer VladimírVeselý Martin-7-7-10  0308
9.Pavlišta JaroslavOplt Pavel9-109-8-82309
10.Kužel JiříKargl Tomáš-6-7-2  03010
11.Vitmajer VladimírBernát Jan5-9-11-8 13011
12.Pavlišta JaroslavVeselý Martin4-4-9-9 13012
13.Kužel JiříOplt Pavel-0-8-6  03013
14.Pitro AlešKargl Tomáš-6-5-5  03014
15.Pavlišta JaroslavBernát Jan-6-6-10  03015
16.Kužel JiříVeselý Martin5-14-4-5 13016
17.Pitro AlešOplt Pavel-7-4-11  03017
18.Vitmajer VladimírKargl Tomáš-2-7-3  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kužel Jiří04Bernát Jan40
Pitro Aleš04Veselý Martin40
Vitmajer Vladimír04Oplt Pavel40
Pavlišta Jaroslav04Kargl Tomáš40
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KněžmostVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Březno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KněžmostRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 04. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:10659:420TJ Sokol Kněžmost

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sajdl Radek
Maršálek Petr
 
 
Hlaváček Martin
Kunst Jiří
 
 
536  3010
2.Holub Vladimír
Kalina Jaroslav
 
 
Knížek Milan
Rágulík Jiří
 
 
654  3020
3.Sajdl RadekHlaváček Martin1225  3030
4.Maršálek PetrKunst Jiří-1011-89-82331
5.Holub VladimírKnížek Milan788  3041
6.Kalina JaroslavRágulík Jiří341  3051
7.Maršálek PetrHlaváček Martin724  3061
8.Holub VladimírKunst Jiří-87-8533271
9.Kalina JaroslavKnížek Milan365  3081
10.Sajdl RadekRágulík Jiří544  3091
11.Holub VladimírHlaváček Martin278  30101
12.Kalina JaroslavKunst Jiří6-8-7-11 13102
13.Sajdl RadekKnížek Milan1163  30112
14.Maršálek PetrRágulík Jiří-676-14932122
15.Kalina JaroslavHlaváček Martin569  30132
16.Sajdl RadekKunst Jiří596  30142
17.Maršálek PetrKnížek Milan3811  30152
18.Holub VladimírRágulík Jiří6105  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sajdl Radek40Hlaváček Martin04
Maršálek Petr31Kunst Jiří22
Holub Vladimír40Knížek Milan04
Kalina Jaroslav31Rágulík Jiří04
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov CVrchní
rozhodčí:
Srbek Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Radnice ChotětovRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 04. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:46519:637TTC Bělá pod Bezdězem E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vosyka Jiří ml.
Kellner Ondřej
 
 
Grundman Pavel st.
Samler David
 
 
-5-6-8  0301
2.Vosyka Jiří st.
Vonášek Pavel
 
 
Dvořák Karel
Kudrnáč Jiří
 
 
-13-11-9  0302
3.Vosyka Jiří ml.Grundman Pavel st.-4-4-5  0303
4.Vonášek PavelSamler David8-9-7-6 1304
5.Vosyka Jiří st.Dvořák Karel-12-4-5  0305
6.Kellner OndřejKudrnáč Jiří-10-889-62306
7.Vonášek PavelGrundman Pavel st.-7-3-8  0307
8.Vosyka Jiří st.Samler David79-7-3103217
9.Kellner OndřejDvořák Karel-12-85883227
10.Vosyka Jiří ml.Kudrnáč Jiří-7-3-6  0328
11.Vosyka Jiří st.Grundman Pavel st.-9-6-5  0329
12.Kellner OndřejSamler David-413-8-11 13210
13.Vosyka Jiří ml.Dvořák KarelWO    30310
14.Vonášek PavelKudrnáč Jiří-4-7109-323311
15.Kellner OndřejGrundman Pavel st.-5-4-6  03312
16.Vosyka Jiří ml.Samler David-8-2-6  03313
17.Vonášek PavelDvořák KarelWO    30413
18.Vosyka Jiří st.Kudrnáč Jiří-3-138-4 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vosyka Jiří ml.03Grundman Pavel st.40
Vonášek Pavel03Samler David31
Vosyka Jiří st.13Dvořák Karel11
Kellner Ondřej13Kudrnáč Jiří40
WO20WO02
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice CVrchní
rozhodčí:
Sucharda Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC HESO NepřevázkaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní sál v BřezovicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 04. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:46529:653TTC HESO Nepřevázka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sucharda Jiří
Novotný David
 
 
Beran Antonín
Škába Petr
 
 
6-6710 3110
2.Maršálek Zdeněk
Vovčák Adam
 
 
Pulda Radek
Vejvoda Roman
 
 
-7-9-10  0311
3.Maršálek ZdeněkVejvoda Roman-6-6-7  0312
4.Sucharda JiříBeran Antonín-1087-12-92313
5.Novotný DavidŠkába Petr-2-5-7  0314
6.Vovčák AdamPulda Radek7-655 3124
7.Sucharda JiříVejvoda Roman-115-6-8 1325
8.Novotný DavidBeran Antonín-66-810103235
9.Vovčák AdamŠkába Petr-5-6-3  0336
10.Maršálek ZdeněkPulda Radek6-6-65-82337
11.Novotný DavidVejvoda Roman-6-6-6  0338
12.Vovčák AdamBeran Antonín-966-5-52339
13.Maršálek ZdeněkŠkába Petr-9-3-7  03310
14.Sucharda JiříPulda Radek-8-5-6  03311
15.Vovčák AdamVejvoda Roman-10-4-9  03312
16.Maršálek ZdeněkBeran Antonín-5-49-5 13313
17.Sucharda JiříŠkába Petr-8-5-6  03314
18.Novotný DavidPulda Radek786  30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Maršálek Zdeněk04Vejvoda Roman40
Sucharda Jiří04Beran Antonín31
Novotný David22Škába Petr40
Vovčák Adam13Pulda Radek22
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna Stará BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 04. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:33611:605TJ Sokol Otradovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.May Pavel
Tonar Josef
 
 
Kozák Roman
Šimeček Vladimír
 
 
669  3010
2.Kopta Vladimír
Černý Vladimír
 
 
Hladký Petr
Soumar Miroslav
 
 
9-99-883220
3.May PavelKozák Roman7-557 3130
4.Tonar JosefHladký Petr-8-4-7  0331
5.Kopta VladimírSoumar Miroslav9-967 3141
6.Černý VladimírŠimeček Vladimír65-87 3151
7.Tonar JosefKozák Roman8-1278 3161
8.Kopta VladimírHladký Petr-97-8-8 1362
9.Černý VladimírSoumar Miroslav-9-9-10  0363
10.May PavelŠimeček Vladimír119-93 3173
11.Kopta VladimírKozák Roman-8-4-2  0374
12.Černý VladimírHladký Petr-89-9-7 1375
13.May PavelSoumar Miroslav9-1088 3185
14.Tonar JosefŠimeček Vladimír-8-4-7  0386
15.Černý VladimírKozák Roman-10-7-2  0387
16.May PavelHladký Petr9145  3097
17.Tonar JosefSoumar Miroslav-10-9-9  0398
18.Kopta VladimírŠimeček Vladimír-6536 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
May Pavel40Kozák Roman22
Tonar Josef13Hladký Petr31
Kopta Vladimír22Soumar Miroslav22
Černý Vladimír13Šimeček Vladimír13
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna Stará BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 04. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:15620:460TJ Sokol Otradovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fidrant Radek
Hradecká Šárka
 
 
Jonáš Jaroslav st.
Jonáš Martin
 
 
751  3010
2.Honzák Jakub
Doležalová Daniela
 
 
Hercík Jiří st.
Brabec Jaroslav
 
 
10-9-55103220
3.Fidrant RadekJonáš Jaroslav st.9-945 3130
4.Hradecká ŠárkaHercík Jiří st.227  3040
5.Doležalová DanielaBrabec Jaroslav366  3050
6.Honzák JakubJonáš Martin96-510 3160
7.Hradecká ŠárkaJonáš Jaroslav st.-3-3-10  0361
8.Doležalová DanielaHercík Jiří st.-54-2-4 1362
9.Honzák JakubBrabec Jaroslav7116  3072
10.Fidrant RadekJonáš Martin447  3082
11.Doležalová DanielaJonáš Jaroslav st.9610  3092
12.Honzák JakubHercík Jiří st.585  30102
13.Fidrant RadekBrabec Jaroslav226  30112
14.Hradecká ŠárkaJonáš Martin976  30122
15.Honzák JakubJonáš Jaroslav st.-9-103-9 13123
16.Fidrant RadekHercík Jiří st.9510  30133
17.Hradecká ŠárkaBrabec Jaroslav108-66 31143
18.Doležalová DanielaJonáš Martin8-663 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fidrant Radek40Jonáš Jaroslav st.22
Hradecká Šárka31Hercík Jiří st.13
Doležalová Daniela31Brabec Jaroslav04
Honzák Jakub31Jonáš Martin04
bez připomínek

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS