Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna Stará BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:12684:491TJ Sokol Otradovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Jan
May Pavel
 
 
Vitmajer Vladimír
Pavlišta Jaroslav
 
 
6810  3010
2.Tonar Josef
Kopta Vladimír
 
 
Kužel Jiří
Pitro Aleš
 
 
7-9512 3120
3.Richter JanPavlišta Jaroslav283  3030
4.May PavelPitro Aleš378  3040
5.Tonar JosefVitmajer Vladimír669  3050
6.Kopta VladimírKužel Jiří668  3060
7.May PavelPavlišta Jaroslav4106  3070
8.Tonar JosefPitro Aleš3-923 3180
9.Kopta VladimírVitmajer Vladimír9-10-410133290
10.Richter JanKužel Jiří7-10515 31100
11.Tonar JosefPavlišta Jaroslav-8105-5-423101
12.Kopta VladimírPitro Aleš764  30111
13.Richter JanVitmajer Vladimír-9255 31121
14.May PavelKužel Jiří787  30131
15.Kopta VladimírPavlišta Jaroslav1010-9-7-723132
16.Richter JanPitro Aleš872  30142
17.May PavelVitmajer Vladimír887  30152
18.Tonar JosefKužel Jiří10410  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Richter Jan40Pavlišta Jaroslav22
May Pavel40Pitro Aleš04
Tonar Josef31Vitmajer Vladimír04
Kopta Vladimír31Kužel Jiří04
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice CVrchní
rozhodčí:
Ginzlová Eva
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní sál v BřezovicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1810:54447:684TJ Sokol Otradovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Takács Petr
Vovčák Jan
 
 
Fidrant Radek
Hradecká Šárka
 
 
-9-5-8  0301
2.Sucharda Jiří
Maršálek Zdeněk
 
 
Honzák Jakub
Honzák Miloš
 
 
-2-7-6  0302
3.Takács PetrFidrant Radek-498-8-82303
4.Sucharda JiříHradecká Šárka-9-611-8 1304
5.Vovčák JanHonzák Jakub-3-38-3 1305
6.Maršálek ZdeněkHonzák Miloš-5-6-6  0306
7.Sucharda JiříFidrant Radek-5-4-3  0307
8.Vovčák JanHradecká Šárka-5-6-8  0308
9.Maršálek ZdeněkHonzák Jakub-3-7-8  0309
10.Takács PetrHonzák Miloš7-87-8-823010
11.Vovčák JanFidrant Radek-4-5-4  03011
12.Maršálek ZdeněkHradecká Šárka-7-9-5  03012
13.Takács PetrHonzák Jakub-6-312-11 13013
14.Sucharda JiříHonzák Miloš7-4-5-8 13014
15.Maršálek ZdeněkFidrant Radek-5-5-11  03015
16.Takács PetrHradecká Šárka-897-10-523016
17.Sucharda JiříHonzák Jakub-3-9-8  03017
18.Vovčák JanHonzák Miloš-6-7-5  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Takács Petr04Fidrant Radek40
Sucharda Jiří04Hradecká Šárka40
Vovčák Jan04Honzák Jakub40
Maršálek Zdeněk04Honzák Miloš40
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov CVrchní
rozhodčí:
Srbek Milan
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Radnice ChotětovRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1711:51425:641SK Dolní Stakory D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jabůrek Stanislav
Vosyka Jiří ml.
 
 
Brabec Jaroslav
Černý Petr
 
 
9-116-6-62301
2.Vosyka Jiří st.
Vonášek Pavel
 
 
Hercík Jiří st.
Šámal Vladimír
 
 
-7-56-8 1302
3.Vonášek PavelBrabec Jaroslav-4-5-1  0303
4.Jabůrek StanislavHercík Jiří st.-2-7-7  0304
5.Vosyka Jiří ml.Černý Petr-7-95-2 1305
6.Vosyka Jiří st.Šámal Vladimír-2-66-3 1306
7.Jabůrek StanislavBrabec Jaroslav-8-11-4  0307
8.Vosyka Jiří ml.Hercík Jiří st.-1-11-6  0308
9.Vosyka Jiří st.Černý Petr8-4-28-82309
10.Vonášek PavelŠámal Vladimír-8-8-2  03010
11.Vosyka Jiří ml.Brabec Jaroslav-2-4-5  03011
12.Vosyka Jiří st.Hercík Jiří st.-9-9-9  03012
13.Vonášek PavelČerný Petr-12-3-6  03013
14.Jabůrek StanislavŠámal Vladimír948  30113
15.Vosyka Jiří st.Brabec Jaroslav-6-6-7  03114
16.Vonášek PavelHercík Jiří st.-4-4-8  03115
17.Jabůrek StanislavČerný Petr2-9-8-4 13116
18.Vosyka Jiří ml.Šámal Vladimír-3-9-6  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vonášek Pavel04Brabec Jaroslav40
Jabůrek Stanislav13Hercík Jiří st.40
Vosyka Jiří ml.04Černý Petr40
Vosyka Jiří st.04Šámal Vladimír31
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KněžmostVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KněžmostRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1138:41737:737TJ Sokol Podlázky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macek Jaroslav
Sajdl Radek
 
 
Šimeček Vladimír
Muras David
 
 
39-10-6-62301
2.Beran Josef
Mareš Josef
 
 
Soumar Miroslav
Hladký Petr
 
 
7-118-373211
3.Macek JaroslavŠimková Michala642  3021
4.Sajdl RadekŠimeček Vladimír-9-85-14 1322
5.Beran JosefHladký Petr-697-7-32323
6.Mareš JosefSoumar Miroslav-11-118-6 1324
7.Sajdl RadekŠimková Michala468  3034
8.Beran JosefŠimeček Vladimír-576-9-52335
9.Mareš JosefHladký Petr-9104-9103245
10.Macek JaroslavSoumar Miroslav-598-5-52346
11.Beran JosefMuras David-96-79-102347
12.Mareš JosefŠimeček Vladimír94-19 3157
13.Macek JaroslavHladký Petr-1195-10-72358
14.Maršálek PetrSoumar Miroslav-9-59-1 1359
15.Mareš JosefMuras David-10-1778-523510
16.Macek JaroslavŠimeček Vladimír-9-854932610
17.Maršálek PetrHladký Petr-7-8-8  03611
18.Beran JosefSoumar Miroslav87-123 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Macek Jaroslav22Šimková Michala02
Sajdl Radek11Šimeček Vladimír22
Beran Josef13Hladký Petr31
Mareš Josef22Soumar Miroslav31
Maršálek Petr02Muras David20
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC HESO NepřevázkaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:11611:387TJ AŠ Mladá Boleslav G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kargl Tomáš
Veselý Adam
 
 
Jaček Pavel
Pulda Radek
 
 
5117  3010
2.Bernát Jan
Veselý Martin
 
 
Vejvoda Roman
Císařovský Petr
 
 
491  3020
3.Bernát JanJaček Pavel254  3030
4.Veselý AdamPulda Radek658  3040
5.Kargl TomášVejvoda Roman995  3050
6.Veselý MartinCísařovský Petr-13-2-9  0351
7.Veselý AdamJaček Pavel017  3061
8.Kargl TomášPulda Radek144  3071
9.Veselý MartinVejvoda Roman6-3710 3181
10.Bernát JanCísařovský Petr1097  3091
11.Kargl TomášJaček Pavel432  30101
12.Veselý MartinPulda Radek424  30111
13.Bernát JanVejvoda Roman-10275 31121
14.Veselý AdamCísařovský Petr-5-97-4 13122
15.Veselý MartinJaček Pavel537  30132
16.Bernát JanPulda Radek644  30142
17.Veselý AdamVejvoda Roman777  30152
18.Kargl TomášCísařovský Petr7-87-6-1023153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bernát Jan40Jaček Pavel04
Veselý Adam31Pulda Radek04
Kargl Tomáš31Vejvoda Roman04
Veselý Martin31Císařovský Petr31
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Březno BVrchní
rozhodčí:
Charvát Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1416:47439:633TTC Bělá pod Bezdězem E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváček Martin
Kunst Jiří
 
 
Grundman Pavel st.
Kudrnáč Jaroslav
 
 
-4-3-4  0301
2.Knížek Milan
Berky Jozef
 
 
Šlapáček Vladimír
Kudrnáč Jiří
 
 
-787-823211
3.Hlaváček MartinŠlapáček Vladimír-8-6-7  0312
4.Kunst JiříGrundman Pavel st.-4-5-6  0313
5.Knížek MilanKudrnáč Jaroslav-3-6-6  0314
6.Berky JozefKudrnáč Jiří-610-18-6 1315
7.Kunst JiříŠlapáček Vladimír7-487 3125
8.Knížek MilanGrundman Pavel st.-1-1-4  0326
9.Berky JozefKudrnáč Jaroslav-86-9-10 1327
10.Hlaváček MartinKudrnáč Jiří-1-4-3  0328
11.Knížek MilanŠlapáček Vladimír-6-6-4  0329
12.Berky JozefGrundman Pavel st.7-6-2493239
13.Hlaváček MartinKudrnáč Jaroslav-4-4-2  03310
14.Kunst JiříKudrnáč Jiří4-6-8-10 13311
15.Berky JozefŠlapáček Vladimír685  30411
16.Hlaváček MartinGrundman Pavel st.-5-3-6  03412
17.Kunst JiříKudrnáč Jaroslav-66-10-6 13413
18.Knížek MilanKudrnáč Jiří-3-4-9  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlaváček Martin04Šlapáček Vladimír22
Kunst Jiří13Grundman Pavel st.31
Knížek Milan04Kudrnáč Jaroslav40
Berky Jozef22Kudrnáč Jiří40
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS