Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Obecního úřadu BřezoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:26689:622TJ Březovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sucharda Jiří
Bien Lukáš
 
 
Kužel Jiří
Pitro Aleš
 
 
589  3010
2.Takács Petr
Vovčák Jan
 
 
Vitmajer Vladimír
Pavlišta Jaroslav
 
 
-7-986-82311
3.Sucharda JiříPitro Aleš7-46-343221
4.Bien LukášPavlišta Jaroslav9-9-6893231
5.Takács PetrVitmajer Vladimír999  3041
6.Vovčák JanKužel Jiří-7-117-7 1342
7.Bien LukášPitro Aleš-1179-9103252
8.Takács PetrPavlišta Jaroslav1086  3062
9.Vovčák JanVitmajer Vladimír-5-7-4  0363
10.Sucharda JiříKužel Jiří779  3073
11.Takács PetrPitro Aleš611-75 3183
12.Vovčák JanPavlišta Jaroslav-6-7-5  0384
13.Sucharda JiříVitmajer Vladimír-8862 3194
14.Bien LukášKužel Jiří7-1177 31104
15.Vovčák JanPitro Aleš1034  30114
16.Sucharda JiříPavlišta Jaroslav57-812 31124
17.Bien LukášVitmajer Vladimír-10-8612-723125
18.Takács PetrKužel Jiří7-9810 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sucharda Jiří40Pitro Aleš04
Bien Lukáš31Pavlišta Jaroslav13
Takács Petr40Vitmajer Vladimír22
Vovčák Jan13Kužel Jiří13
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov CVrchní
rozhodčí:
Srbek Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Radnice ChotětovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:181:54218:606TJ Sokol Otradovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vosyka Jiří st.
Vonášek Pavel
 
 
Richter Jan
May Pavel
 
 
-5-6-7  0301
2.
 
 
Tonar Josef
Černý Vladimír
 
 
WO    0302
3.Vonášek PavelRichter Jan-4-4-6  0303
4.Vosyka Jiří st.May Pavel-3-5-4  0304
5.Vosyka Jiří ml.Tonar Josef-2-4-5  0305
6.Černý VladimírWO    0306
7.Vosyka Jiří st.Richter Jan-4-3-7  0307
8.Vosyka Jiří ml.May Pavel-3-6-2  0308
9.Tonar JosefWO    0309
10.Vonášek PavelČerný Vladimír-6-8-8  03010
11.Vosyka Jiří ml.Richter Jan-6-7-1  03011
12.May PavelWO    03012
13.Vonášek PavelTonar Josef-9-29-9 13013
14.Vosyka Jiří st.Černý Vladimír-4-10-9  03014
15.Richter JanWO    03015
16.Vonášek PavelMay Pavel-4-4-4  03016
17.Vosyka Jiří st.Tonar Josef-11-5-7  03017
18.Vosyka Jiří ml.Černý Vladimír-3-4-6  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vonášek Pavel04Richter Jan30
Vosyka Jiří st.04May Pavel30
Vosyka Jiří ml.04Tonar Josef30
   Černý Vladimír30
WO05WO50
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KněžmostVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KněžmostRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:41509:629TJ Sokol Otradovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holub Vladimír
Maršálek Petr
 
 
Fidrant Radek
Hradecká Šárka
 
 
-3-4-4  0301
2.Sajdl Radek
Beran Josef
 
 
Honzák Jakub
Honzák Miloš
 
 
-10993 3111
3.Sajdl RadekFidrant Radek-3-7-7  0312
4.Holub VladimírHradecká Šárka10-7-8-9 1313
5.Beran JosefHonzák Jakub9-9-7-6 1314
6.Maršálek PetrHonzák Miloš-4-4-3  0315
7.Holub VladimírFidrant Radek-4-5-8  0316
8.Beran JosefHradecká Šárka71212  3026
9.Maršálek PetrHonzák Jakub-6-6-7  0327
10.Sajdl RadekHonzák Miloš-7-64-8 1328
11.Beran JosefFidrant Radek-5-6-8  0329
12.Maršálek PetrHradecká Šárka-7-8-7  03210
13.Sajdl RadekHonzák Jakub-7-57-4 13211
14.Macek JaroslavHonzák Miloš9-914-8-1023212
15.Maršálek PetrFidrant Radek-6-6-6  03213
16.Sajdl RadekHradecká Šárka957  30313
17.Macek JaroslavHonzák Jakub1189  30413
18.Beran JosefHonzák Miloš-94810 31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sajdl Radek13Fidrant Radek40
Holub Vladimír02Hradecká Šárka22
Beran Josef22Honzák Jakub31
Maršálek Petr04Honzák Miloš31
Macek Jaroslav11   
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:449:24756:633TJ AŠ Mladá Boleslav G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Martin
Bernát Jan
 
 
Brabec Jaroslav
Černý Petr
 
 
95-87 3110
2.Kargl Tomáš
Oplt Pavel
 
 
Hercík Jiří st.
Šámal Vladimír
 
 
12-746 3120
3.Bernát JanBrabec Jaroslav69-96 3130
4.Kargl TomášHercík Jiří st.11-7-9673240
5.Veselý MartinČerný Petr10-1045 3150
6.Oplt PavelŠámal Vladimír767  3060
7.Kargl TomášBrabec Jaroslav10611  3070
8.Veselý MartinHercík Jiří st.89-4-10-92371
9.Oplt PavelČerný Petr9-9-10-7 1372
10.Bernát JanŠámal Vladimír775  3082
11.Veselý MartinBrabec Jaroslav-986-883292
12.Oplt PavelHercík Jiří st.-798-10-102393
13.Bernát JanČerný Petr5106  30103
14.Kargl Tomᚊámal Vladimír479  30113
15.Oplt PavelBrabec Jaroslav-710-107-1023114
16.Bernát JanHercík Jiří st.88-10-7732124
17.Kargl TomášČerný Petr-84118 31134
18.Veselý MartinŠámal Vladimír9-946 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bernát Jan40Brabec Jaroslav13
Kargl Tomáš40Hercík Jiří st.22
Veselý Martin31Černý Petr13
Oplt Pavel13Šámal Vladimír04
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Březno BVrchní
rozhodčí:
Charvát Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1612:49408:630TJ Sokol Podlázky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváček Martin
Kunst Jiří
 
 
Hladký Petr
Soumar Miroslav
 
 
-6-4-5  0301
2.Knížek Milan
Berky Jozef
 
 
Šimeček Vladimír
Muras David
 
 
-5-3-5  0302
3.Hlaváček MartinMuras David-3-4-2  0303
4.Kunst JiříHladký Petr-94-510-82304
5.Knížek MilanSoumar Miroslav-2-8-4  0305
6.Berky JozefŠimeček Vladimír-9-89-7 1306
7.Kunst JiříMuras David-9-8-4  0307
8.Knížek MilanHladký Petr79-3-3-52308
9.Berky JozefSoumar Miroslav-4-58-2 1309
10.Hlaváček MartinŠimeček Vladimír-4-8-4  03010
11.Knížek MilanMuras David-3-9-2  03011
12.Berky JozefHladký Petr492  30111
13.Hlaváček MartinSoumar Miroslav-9-4-5  03112
14.Kunst JiříŠimeček Vladimír-6-13-6  03113
15.Berky JozefMuras David911-25 31213
16.Hlaváček MartinHladký Petr-9-5-6  03214
17.Kunst JiříSoumar Miroslav-6-9-4  03215
18.Knížek MilanŠimeček Vladimír-8-8-3  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hlaváček Martin04Muras David31
Kunst Jiří04Hladký Petr31
Knížek Milan04Soumar Miroslav40
Berky Jozef22Šimeček Vladimír40
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC HESO NepřevázkaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:22695:540TTC Bělá pod Bezdězem E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grundman Pavel st.
Kudrnáč Jaroslav
 
 
Vejvoda Roman
Beran Antonín
 
 
47-66 3110
2.Samler David
Blecha Lubomír
 
 
Císařovský Petr
Škába Petr
 
 
-97-10683220
3.Blecha LubomírVejvoda Roman777  3030
4.Grundman Pavel st.Beran Antonín047  3040
5.Kudrnáč JaroslavCísařovský Petr84-9-10-122341
6.Samler DavidŠkába Petr-8-6-7  0342
7.Grundman Pavel st.Vejvoda Roman2118  3052
8.Kudrnáč JaroslavBeran Antonín648  3062
9.Samler DavidCísařovský Petr-75-8-10 1363
10.Blecha LubomírŠkába Petr886  3073
11.Kudrnáč JaroslavVejvoda Roman8-6-7-9 1374
12.Samler DavidBeran Antonín-10-94793284
13.Blecha LubomírCísařovský Petr2-787 3194
14.Grundman Pavel st.Škába Petr22-94 31104
15.Samler DavidVejvoda Roman-848-8832114
16.Blecha LubomírBeran Antonín83-710 31124
17.Grundman Pavel st.Císařovský Petr698  30134
18.Kudrnáč JaroslavŠkába Petr8135  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Blecha Lubomír40Vejvoda Roman13
Grundman Pavel st.40Beran Antonín04
Kudrnáč Jaroslav22Císařovský Petr22
Samler David22Škába Petr13
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline