Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Dolní BousovRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:36555:607TJ Sokol Podlázky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kužel Jiří
Šimon Marek
 
 
Kozák Roman
Šindelář Petr
 
 
-681010 3110
2.Vitmajer Vladimír
Pavlišta Jaroslav
 
 
Muras David
Šimeček Vladimír
 
 
-7-4-8  0311
3.Pavlišta JaroslavŠimeček Vladimír76-94 3121
4.Vitmajer VladimírKozák Roman783  3031
5.Kužel JiříŠindelář Petr88-8-7-82332
6.Šimon MarekMuras David-59-3-3 1333
7.Vitmajer VladimírŠimeček Vladimír-710-16-3 1334
8.Kužel JiříKozák Roman-211-6-7 1335
9.Šimon MarekŠindelář Petr4-948 3145
10.Pavlišta JaroslavMuras David13-6-99-72346
11.Kužel JiříŠimeček Vladimír-2-7-11  0347
12.Šimon MarekKozák Roman-6-13-8  0348
13.Pavlišta JaroslavŠindelář Petr824  3058
14.Vitmajer VladimírMuras David-1-7-3  0359
15.Šimon MarekŠimeček Vladimír9-4-6-5 13510
16.Pavlišta JaroslavKozák Roman685  30610
17.Vitmajer VladimírŠindelář Petr243  30710
18.Kužel JiříMuras David-4-9-1  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlišta Jaroslav31Šimeček Vladimír31
Vitmajer Vladimír22Kozák Roman22
Kužel Jiří04Šindelář Petr13
Šimon Marek13Muras David40
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC HESO NepřevázkaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:40677:724TTC HESO Nepřevázka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brabec Jaroslav
Černý Petr
 
 
Vejvoda Roman
Beran Antonín
 
 
-6738 3110
2.Hercík Jiří st.
Šámal Vladimír
 
 
Císařovský Petr
Škába Petr
 
 
-41410-4-42311
3.Brabec JaroslavVejvoda Roman-2-9-7  0312
4.Hercík Jiří st.Beran Antonín435  3022
5.Šámal VladimírCísařovský Petr-8-6-7  0323
6.Černý PetrŠkába Petr-118-914-82324
7.Hercík Jiří st.Vejvoda Roman89-45 3134
8.Šámal VladimírBeran Antonín-495-4-22335
9.Černý PetrCísařovský Petr-7-710-8 1336
10.Brabec JaroslavŠkába Petr-8-4-8  0337
11.Šámal VladimírVejvoda Roman-14-7-8  0338
12.Černý PetrBeran Antonín-11766 3148
13.Brabec JaroslavCísařovský Petr16-10-8-6 1349
14.Hercík Jiří st.Škába Petr-7-69-11 13410
15.Černý PetrVejvoda Roman-19107-9-823411
16.Brabec JaroslavBeran Antonín-11910-91132511
17.Hercík Jiří st.Císařovský Petr5-9-691132611
18.Šámal VladimírŠkába Petr679  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brabec Jaroslav13Vejvoda Roman31
Hercík Jiří st.31Beran Antonín13
Šámal Vladimír13Císařovský Petr31
Černý Petr13Škába Petr31
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna Stará BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:40656:686TTC Bělá pod Bezdězem E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležalová Daniela
Fidrant Radek
 
 
Grundman Pavel st.
Kudrnáč Jaroslav
 
 
-92-5-3 1301
2.Honzák Jakub
Honzák Miloš
 
 
Blecha Lubomír
Kudrnáč Jiří
 
 
-899-9-42302
3.Fidrant RadekBlecha Lubomír9-1111-6-32303
4.Doležalová DanielaGrundman Pavel st.-7-4-10  0304
5.Honzák MilošKudrnáč Jaroslav-8-1010-6 1305
6.Honzák JakubKudrnáč Jiří-98-10-3 1306
7.Doležalová DanielaBlecha Lubomír8-5-8-10 1307
8.Honzák MilošGrundman Pavel st.-4-8-1  0308
9.Honzák JakubKudrnáč Jaroslav810-6-553218
10.Fidrant RadekKudrnáč Jiří-7-127663228
11.Honzák MilošBlecha Lubomír-9-79-7 1329
12.Honzák JakubGrundman Pavel st.-11-13-6  03210
13.Fidrant RadekKudrnáč Jaroslav6-8-88532310
14.Doležalová DanielaKudrnáč Jiří7113  30410
15.Honzák JakubSamler David4-866 31510
16.Fidrant RadekGrundman Pavel st.5-88-5432610
17.Doležalová DanielaKudrnáč Jaroslav77-55 31710
18.Honzák MilošKudrnáč Jiří1066  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fidrant Radek31Blecha Lubomír30
Doležalová Daniela22Grundman Pavel st.31
Honzák Miloš13Kudrnáč Jaroslav13
Honzák Jakub22Kudrnáč Jiří13
   Samler David01
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Březno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna Stará BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:20581:465TJ Sokol Otradovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Jan
May Pavel
 
 
Kunst Jiří
Rágulík Jiří
 
 
1105  3010
2.Tonar Josef
Černý Vladimír
 
 
Berky Jozef
Knížek Milan
 
 
-4-9814-82311
3.Richter JanKunst Jiří975  3021
4.May PavelBerky Jozef-7-6-8  0322
5.Tonar JosefRágulík Jiří1512  3032
6.Černý VladimírKnížek Milan4910  3042
7.May PavelKunst Jiří3510  3052
8.Tonar JosefBerky Jozef-6-2-6  0353
9.Černý VladimírRágulík Jiří-810-8493263
10.Richter JanKnížek Milan225  3073
11.Tonar JosefKunst Jiří4711  3083
12.Černý VladimírBerky Jozef-8-6-9  0384
13.Richter JanRágulík Jiří275  3094
14.May PavelKnížek Milan835  30104
15.Černý VladimírKunst Jiří-7-5-6  03105
16.Richter JanBerky Jozef-10-67-9 13106
17.May PavelRágulík Jiří775  30116
18.Tonar JosefKnížek Milan655  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Richter Jan31Kunst Jiří13
May Pavel31Berky Jozef40
Tonar Josef31Rágulík Jiří04
Černý Vladimír22Knížek Milan04
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice CVrchní
rozhodčí:
Ginzlová Eva
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní sál v BřezovicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:45471:642TJ AŠ Mladá Boleslav G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Takács Petr
Vovčák Jan
 
 
Bernát Jan
Veselý Martin
 
 
-4-10-3  0301
2.Ginzl Petr
Svoboda Pavel
 
 
Kargl Tomáš
Veselý Adam
 
 
968  3011
3.Takács PetrKargl Tomáš-710-5-7 1312
4.Ginzl PetrBernát Jan-6-3-8  0313
5.Svoboda PavelVeselý Martin-3-9-7  0314
6.Vovčák JanVeselý Adam-9-9-6  0315
7.Ginzl PetrKargl Tomáš-7-6-9  0316
8.Svoboda PavelBernát Jan-69-6-9 1317
9.Vovčák JanVeselý Martin-4-2-4  0318
10.Takács PetrVeselý Adam-769-1153228
11.Svoboda PavelKargl Tomáš-59-79-52329
12.Vovčák JanBernát Jan-1-4-3  03210
13.Takács PetrVeselý Martin-4-7-9  03211
14.Ginzl PetrVeselý Adam910-98 31311
15.Vovčák JanKargl Tomáš14-3-3-3 13312
16.Takács PetrBernát Jan-6-9-10  03313
17.Ginzl PetrVeselý Martin-7-9-6  03314
18.Svoboda PavelVeselý Adam697  30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Takács Petr13Kargl Tomáš40
Ginzl Petr13Bernát Jan40
Svoboda Pavel13Veselý Martin40
Vovčák Jan04Veselý Adam13
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov CVrchní
rozhodčí:
Srbek Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KněžmostRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Radnice ChotětovRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:168:51396:619TJ Sokol Kněžmost

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jabůrek Stanislav
Vosyka Jiří st.
 
 
Macek Jaroslav
Mareš Josef
 
 
78-4-5-62301
2.Vonášek Pavel
Vosyka Jiří ml.
 
 
Holub Vladimír
Beran Josef
 
 
-0-9-5  0302
3.Vonášek PavelMacek Jaroslav-7-8-5  0303
4.Vosyka Jiří st.Mareš Josef-3-3-2  0304
5.Vosyka Jiří ml.Holub Vladimír-2-5-4  0305
6.Jabůrek StanislavBeran Josef-5-6-10  0306
7.Vosyka Jiří st.Macek Jaroslav-7-2-6  0307
8.Vosyka Jiří ml.Mareš Josef-7-4-8  0308
9.Jabůrek StanislavHolub Vladimír-8-5-9  0309
10.Vonášek PavelBeran Josef-5-7-10  03010
11.Vosyka Jiří ml.Macek Jaroslav-9-6-11  03011
12.Jabůrek StanislavMareš Josef7-956 31111
13.Vonášek PavelHolub Vladimír-3-6-5  03112
14.Vosyka Jiří st.Beran Josef-4-8-8  03113
15.Jabůrek StanislavMacek Jaroslav-967-9732213
16.Vonášek PavelMareš Josef-8-5-10  03214
17.Vosyka Jiří st.Holub Vladimír-6-7-3  03215
18.Vosyka Jiří ml.Beran Josef-6-5-4  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vonášek Pavel04Macek Jaroslav31
Vosyka Jiří st.04Mareš Josef31
Vosyka Jiří ml.04Holub Vladimír40
Jabůrek Stanislav22Beran Josef40
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS