Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KněžmostVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KněžmostRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:26679:589TJ Sokol Kněžmost

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holub Vladimír
Kalina Jaroslav
 
 
Kužel Jiří
Pitro Aleš
 
 
7510  3010
2.Sajdl Radek
Beran Josef
 
 
Pavlišta Jaroslav
Vitmajer Vladimír
 
 
-93109 3120
3.Kalina JaroslavKužel Jiří754  3030
4.Holub VladimírPitro Aleš386  3040
5.Sajdl RadekPavlišta Jaroslav-5-8310-42341
6.Macek JaroslavVitmajer Vladimír-10-6-10  0342
7.Holub VladimírKužel Jiří47-67 3152
8.Sajdl RadekPitro Aleš444  3062
9.Macek JaroslavPavlišta Jaroslav-77-7-8 1363
10.Kalina JaroslavVitmajer Vladimír-7-7-9  0364
11.Sajdl RadekKužel Jiří81011  3074
12.Beran JosefPitro Aleš7-4103 3184
13.Kalina JaroslavPavlišta Jaroslav-9126-9-82385
14.Holub VladimírVitmajer Vladimír9-888 3195
15.Beran JosefKužel Jiří10-659 31105
16.Kalina JaroslavPitro Aleš-88-88532115
17.Holub VladimírPavlišta Jaroslav-6-798-723116
18.Sajdl RadekVitmajer Vladimír-101126 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kalina Jaroslav22Kužel Jiří04
Holub Vladimír31Pitro Aleš04
Sajdl Radek31Pavlišta Jaroslav40
Macek Jaroslav02Vitmajer Vladimír22
Beran Josef20   
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:1602:224TJ AŠ Mladá Boleslav G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bernát Jan
Veselý Martin
 
 
Vosyka Jiří ml.
Vonášek Pavel
 
 
578  3010
2.Kargl Tomáš
Veselý Adam
 
 

 
 
WO    3020
3.Veselý AdamVonášek Pavel663  3030
4.Veselý MartinVosyka Jiří st.256  3040
5.Kargl TomášVosyka Jiří ml.477  3050
6.Bernát JanWO    3060
7.Veselý MartinVonášek Pavel455  3070
8.Kargl TomášVosyka Jiří st.730  3080
9.Bernát JanVosyka Jiří ml.973  3090
10.Veselý AdamWO    30100
11.Kargl TomášVonášek Pavel486  30110
12.Bernát JanVosyka Jiří st.737  30120
13.Veselý AdamVosyka Jiří ml.5710  30130
14.Veselý MartinWO    30140
15.Bernát JanVonášek Pavel677  30150
16.Veselý AdamVosyka Jiří st.47-75 31160
17.Veselý MartinVosyka Jiří ml.344  30170
18.Kargl TomášWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Veselý Adam30Vonášek Pavel04
Veselý Martin30Vosyka Jiří st.04
Kargl Tomáš30Vosyka Jiří ml.04
Bernát Jan30   
WO50WO05
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Březno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1329:42589:670TJ Březovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváček Martin
Kunst Jiří
 
 
Sucharda Jiří
Maršálek Zdeněk
 
 
-96-9-2 1301
2.Knížek Milan
Berky Jozef
 
 
Vovčák Jan
Takács Petr
 
 
-8811-4-82302
3.Hlaváček MartinSucharda Jiří-5-4-4  0303
4.Kunst JiříMaršálek Zdeněk386  3013
5.Knížek MilanVovčák Jan-75-9-7 1314
6.Berky JozefTakács Petr3-11-7-4 1315
7.Kunst JiříSucharda Jiří-35-97-42316
8.Knížek MilanMaršálek Zdeněk9-99-11-132317
9.Berky JozefVovčák Jan10-86-823227
10.Rágulík JiříTakács Petr-11-4-8  0328
11.Knížek MilanSucharda Jiří9-3-5-6 1329
12.Berky JozefMaršálek Zdeněk677  3039
13.Rágulík JiříVovčák Jan-27-4-1 13310
14.Kunst JiříTakács Petr-7-810-8 13311
15.Berky JozefSucharda Jiří10-428 31411
16.Rágulík JiříMaršálek Zdeněk99-6-7-523412
17.Kunst JiříVovčák Jan952  30512
18.Knížek MilanTakács Petr-5-2-6  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hlaváček Martin01Sucharda Jiří31
Kunst Jiří22Maršálek Zdeněk22
Knížek Milan04Vovčák Jan22
Berky Jozef31Takács Petr40
Rágulík Jiří03   
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:12625:344TTC Bělá pod Bezdězem E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grundman Pavel st.
Kudrnáč Jaroslav
 
 
Richter Jan
May Pavel
 
 
497  3010
2.Blecha Lubomír
Samler David
 
 

 
 
WO    3020
3.Grundman Pavel st.Richter Jan476  3030
4.Blecha LubomírMay Pavel89-92 3140
5.Samler DavidKopta Vladimír-7567 3150
6.Kudrnáč JaroslavWO    3060
7.Blecha LubomírRichter Jan6-943 3170
8.Samler DavidMay Pavel-8-11-9  0371
9.Kudrnáč JaroslavKopta Vladimír-10354 3181
10.Grundman Pavel st.WO    3091
11.Samler DavidRichter Jan2910  30101
12.Kudrnáč JaroslavMay Pavel9-475 31111
13.Grundman Pavel st.Kopta Vladimír967  30121
14.Kudrnáč JiříWO    30131
15.Kudrnáč JaroslavRichter Jan1084  30141
16.Grundman Pavel st.May Pavel6-1188 31151
17.Kudrnáč JiříKopta Vladimír-5-6-6  03152
18.Samler DavidWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Grundman Pavel st.30Richter Jan04
Blecha Lubomír20May Pavel13
Samler David21Kopta Vladimír13
Kudrnáč Jaroslav30   
Kudrnáč Jiří01   
WO50WO05
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC HESO NepřevázkaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Restaurace U Myslíků, NepřevázkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:41510:610TJ Sokol Otradovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Císařovský Petr
Beran Antonín
 
 
Hradecká Šárka
Doležalová Daniela
 
 
7118  3010
2.Jaček Pavel
Pulda Radek
 
 
Honzák Miloš
Honzák Jakub
 
 
-2-5-2  0311
3.Císařovský PetrHradecká Šárka58-10-943221
4.Beran AntonínDoležalová Daniela59-87 3131
5.Jaček PavelHonzák Miloš-5-2-7  0332
6.Pulda RadekHonzák Jakub-8-4-6  0333
7.Beran AntonínHradecká Šárka46-6-963243
8.Jaček PavelDoležalová Daniela-7-2-5  0344
9.Pulda RadekHonzák Miloš-7-7-6  0345
10.Císařovský PetrHonzák Jakub-795-8-42346
11.Jaček PavelHradecká Šárka-3-5-3  0347
12.Pulda RadekDoležalová Daniela12-3-3-5 1348
13.Císařovský PetrHonzák Miloš588  3058
14.Beran AntonínHonzák Jakub-513-9-7 1359
15.Pulda RadekHradecká Šárka-9-6-9  03510
16.Císařovský PetrDoležalová Daniela444  30610
17.Beran AntonínHonzák Miloš-9-75-10 13611
18.Jaček PavelHonzák Jakub-6-8-5  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Císařovský Petr31Hradecká Šárka22
Beran Antonín22Doležalová Daniela22
Jaček Pavel04Honzák Miloš31
Pulda Radek04Honzák Jakub40
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:37714:726TJ Sokol Podlázky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladký Petr
Soumar Miroslav
 
 
Brabec Jaroslav
Černý Petr
 
 
-67-1210-102301
2.Šimeček Vladimír
Muras David
 
 
Hercík Jiří st.
Jonáš Jaroslav st.
 
 
-4911-1173211
3.Šimeček VladimírBrabec Jaroslav9-5128 3121
4.Muras DavidHercík Jiří st.-588-9-52322
5.Hladký PetrJonáš Jaroslav st.4-597 3132
6.Soumar MiroslavČerný Petr-6-496103242
7.Muras DavidBrabec Jaroslav-8985 3152
8.Hladký PetrHercík Jiří st.-12-9-8  0353
9.Soumar MiroslavJonáš Jaroslav st.-6-7-6  0354
10.Šimeček VladimírČerný Petr-979-963264
11.Hladký PetrBrabec Jaroslav996  3074
12.Soumar MiroslavHercík Jiří st.-7-9510-112375
13.Šimeček VladimírJonáš Jaroslav st.11-1-5-10 1376
14.Muras DavidČerný Petr-92610 3186
15.Soumar MiroslavBrabec Jaroslav3-1153 3196
16.Šimeček VladimírHercík Jiří st.-4-109-3 1397
17.Muras DavidJonáš Jaroslav st.37-8-8832107
18.Hladký PetrČerný Petr9-12-7-7 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimeček Vladimír22Brabec Jaroslav04
Muras David31Hercík Jiří st.40
Hladký Petr22Jonáš Jaroslav st.22
Soumar Miroslav22Černý Petr13
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline