Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Čelákovice, Masarykova 585Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:36589:578TJ Sokol Libčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dražinovský Tomáš
Dvořák Petr
 
 
Kraml Václav
Richter Jaroslav ml.
 
 
-610-89-102301
2.Bodlák Jan
Mlejnek Jiří
 
 
Šulc Dalibor
Richter Vojtěch
 
 
-9-10-7  0302
3.Dražinovský TomášRichter Vojtěch710-95 3112
4.Mlejnek JiříKraml Václav-1-6-5  0313
5.Dvořák PetrŠulc Dalibor-9-86983223
6.Bodlák JanRichter Jaroslav ml.9-4-43-72324
7.Mlejnek JiříRichter Vojtěch-6498 3134
8.Dvořák PetrKraml Václav-118-7-9 1335
9.Bodlák JanŠulc Dalibor9-8-58-42336
10.Dražinovský TomášRichter Jaroslav ml.-7-76893246
11.Dvořák PetrRichter Vojtěch966  3056
12.Bodlák JanKraml Václav-3-1-7  0357
13.Dražinovský Tomᚊulc Dalibor-1-5-6  0358
14.Mlejnek JiříRichter Jaroslav ml.7-6-10-5 1359
15.Bodlák JanRichter Vojtěch-5-13-6  03510
16.Dražinovský TomášKraml VáclavWO    30610
17.Mlejnek JiříŠulc DaliborWO    30710
18.Dvořák PetrRichter Jaroslav ml.WO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dražinovský Tomáš21Richter Vojtěch13
Mlejnek Jiří12Kraml Václav30
Dvořák Petr21Šulc Dalibor21
Bodlák Jan04Richter Jaroslav ml.21
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:21551:430TTC Kladno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváček Jan
Jedlička Stanislav
 
 
Němeček Jakub
Primáč Vojtěch
 
 
734  3010
2.Lážnovský Jiří
Šulc Ladislav
 
 

 
 
WO    3020
3.Šulc LadislavPrimáč Vojtěch1089  3030
4.Jedlička StanislavNěmeček Jakub5117  3040
5.Hlaváček JanWO    3050
6.Lážnovský JiříBíba Jaroslav-74-4-10 1351
7.Jedlička StanislavPrimáč Vojtěch1138  3061
8.Hlaváček JanNěmeček Jakub9-4-3-3 1362
9.Lážnovský JiříWO    3072
10.Šulc LadislavBíba Jaroslav1187  3082
11.Hlaváček JanPrimáč Vojtěch10-3-10993292
12.Lážnovský JiříNěmeček JakubWO    0393
13.Šulc LadislavWO    30103
14.Jedlička StanislavBíba Jaroslav-99-65-1323104
15.Lážnovský JiříPrimáč VojtěchWO    03105
16.Šulc LadislavNěmeček Jakub-108107 31115
17.Jedlička StanislavWO    30125
18.Hlaváček JanBíba Jaroslav-5-8-7  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šulc Ladislav30Primáč Vojtěch03
Jedlička Stanislav21Němeček Jakub12
Hlaváček Jan12Bíba Jaroslav31
Lážnovský Jiří01   
WO52WO25



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:34647:605TJ AŠ Mladá Boleslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Lubomír
Školník Luboš
 
 
Břetenář Petr
Jaroň Daniel
 
 
-7-883-72301
2.Botka Jan
Niems Dušan
 
 
Špitálský Ladislav
Táborský Luboš
 
 
-88-9983211
3.Niems DušanBřetenář Petr23-104 3121
4.Botka JanTáborský Luboš12-12-7-10 1322
5.Školník LubošŠpitálský Ladislav-8-119273232
6.Kouřil LubomírJaroň Daniel-8-9-7  0333
7.Botka JanBřetenář Petr-8-8-6  0334
8.Školník LubošTáborský Luboš-6-1058-82335
9.Kouřil LubomírŠpitálský Ladislav94-57 3145
10.Niems DušanJaroň Daniel464  3055
11.Školník LubošBřetenář Petr-5-9-6  0356
12.Kouřil LubomírTáborský Luboš85-410 3166
13.Niems DušanŠpitálský Ladislav561  3076
14.Botka JanJaroň Daniel-7-4-5  0377
15.Kouřil LubomírBřetenář Petr63-107 3187
16.Niems DušanTáborský Luboš27-98 3197
17.Botka JanŠpitálský Ladislav8-996 31107
18.Školník LubošJaroň Daniel9-7WO  13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Niems Dušan40Břetenář Petr22
Botka Jan13Táborský Luboš22
Školník Luboš13Špitálský Ladislav04
Kouřil Lubomír31Jaroň Daniel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:38604:626TJ Sokol Velký Osek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hataš Martin
Ondráček Evžen
 
 
Procházka Roman
Mokříž Bohuslav
 
 
77-3-943210
2.Vilhelm Oldřich
Slunéčko Radek
 
 
Doležal Martin
Kloz Daniel
 
 
-9-8-9  0311
3.Ondráček EvženDoležal Martin-7-9-5  0312
4.Hataš MartinProcházka Roman-2-910-9 1313
5.Slunéčko RadekKloz Daniel-5-5-4  0314
6.Vilhelm OldřichMokříž Bohuslav485  3024
7.Hataš MartinDoležal Martin6-6-1410-52325
8.Slunéčko RadekProcházka Roman-6-996-92326
9.Vilhelm OldřichKloz Daniel8-6-88-52327
10.Ondráček EvženMokříž Bohuslav9129  3037
11.Slunéčko RadekDoležal Martin-76128 3147
12.Vilhelm OldřichProcházka Roman-8-115793257
13.Ondráček EvženKloz Daniel-1-5-6  0358
14.Hataš MartinMokříž Bohuslav667  3068
15.Vilhelm OldřichDoležal Martin-7-82-4 1369
16.Ondráček EvženProcházka Roman-9-6-7  03610
17.Hataš MartinKloz Daniel-7-810-10 13611
18.Slunéčko RadekMokříž BohuslavWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ondráček Evžen13Doležal Martin31
Hataš Martin13Procházka Roman31
Slunéčko Radek12Kloz Daniel40
Vilhelm Oldřich22Mokříž Bohuslav03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:41633:702TJ Sokol Mnichovo Hradiště C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Třešňák Josef
Sobotka Jiří
 
 
Beniš Ondřej
Dusil Petr
 
 
-4967 3110
2.Eliška Roman
Hájek Zdeněk
 
 
Pleticha Vladimír
Kroupa Milan
 
 
-8-11-5  0311
3.Hájek ZdeněkBeniš Ondřej13-3-68-22312
4.Sobotka JiříDusil Petr-4-6-10  0313
5.Eliška RomanPleticha Vladimír8-8-10573223
6.Třešňák JosefKroupa Milan-10-9-15  0324
7.Sobotka JiříBeniš Ondřej-7-7-9  0325
8.Eliška RomanDusil Petr98-88 3135
9.Třešňák JosefPleticha Vladimír998  3045
10.Hájek ZdeněkKroupa Milan-8105-9-72346
11.Eliška RomanBeniš Ondřej75-9-5-62347
12.Třešňák JosefDusil Petr-879-673257
13.Hájek ZdeněkPleticha Vladimír87-4-10113267
14.Sobotka JiříKroupa Milan-7-8-5  0368
15.Třešňák JosefBeniš Ondřej8-56-4103278
16.Hájek ZdeněkDusil Petr-8-6-6  0379
17.Sobotka JiříKnobloch Pavel-9-9-2  03710
18.Eliška RomanKroupa Milan67-912 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hájek Zdeněk13Beniš Ondřej31
Sobotka Jiří04Dusil Petr22
Eliška Roman31Pleticha Vladimír03
Třešňák Josef31Kroupa Milan31
   Knobloch Pavel10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice - MlékojedyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:36640:653nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaňka Jakub
Postelt Vladimír
 
 
Hrdý Radek
Točík Radek
 
 
876  3010
2.Malý Petr
Blecha David
 
 
Danaj Tomáš
Hrdý Miroslav
 
 
-8-1069-82311
3.Kaňka JakubDanaj Tomáš-7-6-7  0312
4.Elstner LukášHrdý Radek697  3022
5.Blecha DavidTočík Radek12-1011-9123232
6.Malý PetrHrdý Miroslav5-10-6743242
7.Elstner LukášDanaj Tomáš-9-9-1  0343
8.Blecha DavidHrdý Radek5-7-5-7 1344
9.Malý PetrTočík Radek-13954 3154
10.Kaňka JakubHrdý Miroslav-8-57-4 1355
11.Blecha DavidDanaj Tomáš-9-6-3  0356
12.Malý PetrHrdý Radek78-69 3166
13.Kaňka JakubTočík Radek59-59 3176
14.Elstner LukášHrdý Miroslav-6399 3186
15.Malý PetrDanaj Tomáš-7-910-10 1387
16.Kaňka JakubHrdý Radek-6-86-10 1388
17.Elstner LukášTočík Radek135-77 3198
18.Blecha DavidHrdý Miroslav-7-8-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kaňka Jakub13Danaj Tomáš40
Elstner Lukáš31Hrdý Radek22
Blecha David13Točík Radek04
Malý Petr31Hrdý Miroslav22
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS