Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1711:53337:664TJ Spartak Čelákovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Dvořák Petr
Dražinovský Tomáš
 
 
WO    0301
2.Kaňka Jakub
Postelt Vladimír
 
 
Mlejnek Jiří
Bodlák Jan
 
 
4-3-9-5 1302
3.Postelt VladimírDvořák Petr-7-5-8  0303
4.Slobodzian JakubDražinovský Tomáš-7-3-6  0304
5.Kaňka JakubMlejnek Jiří-9-9-6  0305
6.Bodlák JanWO    0306
7.Slobodzian JakubDvořák Petr-7-4-8  0307
8.Kaňka JakubDražinovský Tomáš-587-9-92308
9.Mlejnek JiříWO    0309
10.Postelt VladimírBodlák Jan-8-76583219
11.Kaňka JakubDvořák Petr-67-4-9 13110
12.Dražinovský TomášWO    03111
13.Postelt VladimírMlejnek Jiří-4-78-3 13112
14.Slobodzian JakubBodlák Jan-8-2-8  03113
15.Dvořák PetrWO    03114
16.Postelt VladimírDražinovský Tomáš-31011-8-323115
17.Slobodzian JakubMlejnek Jiří-3-37-8 13116
18.Kaňka JakubBodlák JanWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Postelt Vladimír13Dvořák Petr30
Slobodzian Jakub04Dražinovský Tomáš30
Kaňka Jakub03Mlejnek Jiří30
   Bodlák Jan11
WO06WO60
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice - MlékojedyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:32Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1124:35472:452TJ Sokol Libčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdý Miroslav
Danaj Tomáš
 
 
Kraml Václav
Šulc Dalibor
 
 
-3863 3110
2.Halama Jiří
Točík Radek
 
 
Slaměník Richard
Richter Jaroslav ml.
 
 
-6-6-5  0311
3.Halama JiříŠulc Dalibor-6-2-5  0312
4.Točík RadekKraml Václav-5-9-9  0313
5.Hrdý MiroslavRichter Jaroslav ml.-8-7-11  0314
6.Danaj TomášSlaměník Richard-9-86-9 1315
7.Točík RadekŠulc Dalibor8-8-49-72316
8.Hrdý MiroslavKraml Václav-4-5-7  0317
9.Danaj TomášRichter Jaroslav ml.7-8108 3127
10.Halama JiříSlaměník Richard-2-4-3  0328
11.Hrdý MiroslavŠulc Dalibor-4-6-6  0329
12.Danaj TomášKraml Václav-5-3-8  03210
13.Halama JiříRichter Jaroslav ml.-8-2-5  03211
14.Točík RadekSlaměník RichardWO    30311
15.Danaj Tomᚊulc DaliborWO    30411
16.Halama JiříKraml VáclavWO    30511
17.Točík RadekRichter Jaroslav ml.WO    30611
18.Hrdý MiroslavSlaměník RichardWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Halama Jiří03Šulc Dalibor30
Točík Radek02Kraml Václav30
Hrdý Miroslav03Richter Jaroslav ml.21
Danaj Tomáš12Slaměník Richard20
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:29653:622TJ Lokomotiva Nymburk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Třešňák Josef
Stejskal Tomáš
 
 
Jedlička Stanislav
Šulc Ladislav
 
 
-6868 3110
2.Eliška Roman
Hájek Zdeněk
 
 
Tuček Miroslav
Lážnovský Jiří
 
 
-8986 3120
3.Stejskal Tomᚊulc Ladislav9-9116 3130
4.Třešňák JosefLážnovský Jiří9-10-107-52331
5.Eliška RomanTuček Miroslav589  3041
6.Hájek ZdeněkPachman Tomáš9910  3051
7.Třešňák JosefŠulc Ladislav9-9-6-7 1352
8.Eliška RomanLážnovský Jiří66-73 3162
9.Hájek ZdeněkTuček Miroslav-4446 3172
10.Stejskal TomášPachman Tomáš878  3082
11.Eliška RomanŠulc Ladislav8-769 3192
12.Hájek ZdeněkLážnovský Jiří-4-83-10 1393
13.Stejskal TomášTuček Miroslav-8-8-10  0394
14.Třešňák JosefPachman Tomáš8710  30104
15.Hájek ZdeněkŠulc Ladislav8-10-8-8 13105
16.Stejskal TomášLážnovský Jiří-78-69-823106
17.Třešňák JosefTuček Miroslav-89-19632116
18.Hájek LukášPachman Tomáš-6-8-3  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stejskal Tomáš22Šulc Ladislav22
Třešňák Josef22Lážnovský Jiří31
Eliška Roman30Tuček Miroslav13
Hájek Zdeněk22Pachman Tomáš13
Hájek Lukáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, 295 01 Mnichovo Hradiště, Herna st. tenisu, sokolovna v MH, boční vchod zpravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:22747:592TJ Sokol Mnichovo Hradiště C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beniš Ondřej
Grill Josef
 
 
Bíba Jaroslav
Kovacs Václav
 
 
9-6-7833210
2.Knobloch Pavel
Kroupa Milan
 
 
Urban Milan
Němeček Jakub
 
 
1078  3020
3.Beniš OndřejBíba Jaroslav-338-1053230
4.Knobloch PavelUrban Milan-5296 3140
5.Grill JosefKočiš Ludovít9-926 3150
6.Kroupa MilanNěmeček Jakub-57-101083260
7.Knobloch PavelBíba Jaroslav7-669 3170
8.Grill JosefUrban Milan5-964 3180
9.Kroupa MilanKočiš Ludovít910-98 3190
10.Beniš OndřejNěmeček Jakub3-1328 31100
11.Grill JosefBíba Jaroslav-9108-9-823101
12.Kroupa MilanUrban Milan9-989 31111
13.Beniš OndřejKovacs Václav697  30121
14.Knobloch PavelNěmeček Jakub1-7-83-623122
15.Kroupa MilanBíba Jaroslav7-577 31132
16.Beniš OndřejUrban Milan446  30142
17.Knobloch PavelKovacs Václav77-910 31152
18.Grill JosefNěmeček Jakub7-874 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beniš Ondřej40Bíba Jaroslav13
Knobloch Pavel31Urban Milan04
Grill Josef31Kočiš Ludovít02
Kroupa Milan40Němeček Jakub13
   Kovacs Václav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:30635:587Sokol Přezletice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vilhelm Oldřich
Slunéčko Radek
 
 
Botka Jan
Niems Dušan
 
 
-1889 3110
2.Hrstka Tomáš
Hataš Martin
 
 
Kouřil Lubomír
Školník Luboš
 
 
10-6-5-3 1311
3.Vilhelm OldřichNiems Dušan3-7-147103221
4.Slunéčko RadekKouřil Lubomír-8-74-9 1322
5.Hataš MartinBotka Jan565  3032
6.Hrstka Tomᚊkolník Luboš579  3042
7.Slunéčko RadekNiems Dušan143  3052
8.Hataš MartinKouřil Lubomír-29-8-5 1353
9.Hrstka TomášBotka Jan434  3063
10.Vilhelm OldřichŠkolník Luboš9-988 3173
11.Hataš MartinNiems Dušan-6-6-6  0374
12.Hrstka TomášKouřil Lubomír-2-9710-102375
13.Vilhelm OldřichBotka Jan4-957 3185
14.Slunéčko RadekŠkolník Luboš710-7-8-102386
15.Hrstka TomášNiems Dušan-2-7-4  0387
16.Vilhelm OldřichKouřil Lubomír-124-8-14 1388
17.Slunéčko RadekBotka Jan566  3098
18.Hataš MartinŠkolník Luboš-84108 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vilhelm Oldřich31Niems Dušan22
Slunéčko Radek22Kouřil Lubomír40
Hataš Martin22Botka Jan04
Hrstka Tomáš22Školník Luboš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična M.Z.Š Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:24691:551TJ Sokol Velký Osek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Roman
Lhoták Lubor
 
 
Špitálský Ladislav
Táborský Štěpán
 
 
8-7-105-82301
2.Doležal Martin
Kloz Daniel
 
 
Král Jindřich
Táborský Luboš
 
 
11-9-56113211
3.Lhoták LuborTáborský Štěpán-10-96-9 1312
4.Procházka RomanKrál Jindřich-6-3-13  0313
5.Doležal MartinŠpitálský Ladislav297  3023
6.Kloz DanielTáborský Luboš5115  3033
7.Procházka RomanTáborský Štěpán11-9-79-92334
8.Doležal MartinKrál Jindřich13-1195 3144
9.Kloz DanielŠpitálský Ladislav775  3054
10.Lhoták LuborTáborský Luboš812-5-11-52355
11.Doležal MartinTáborský Štěpán-7189 3165
12.Kloz DanielKrál Jindřich1165  3075
13.Lhoták LuborŠpitálský Ladislav8-8411 3185
14.Procházka RomanTáborský Luboš783  3095
15.Kloz DanielTáborský Štěpán-91172 31105
16.Lhoták LuborKrál Jindřich-8-44-4 13106
17.Procházka RomanŠpitálský LadislavWO    30116
18.Doležal MartinTáborský LubošWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lhoták Lubor13Táborský Štěpán22
Procházka Roman12Král Jindřich22
Doležal Martin30Špitálský Ladislav03
Kloz Daniel40Táborský Luboš12
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline