Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice - MlékojedyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:26Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1516:47506:641TJ Spartak Čelákovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdý Miroslav
Danaj Tomáš
 
 
Dvořák Petr
Dražinovský Tomáš
 
 
-611-9-11 1301
2.Halama Jiří
Točík Radek
 
 
Mlejnek Jiří
Bodlák Jan
 
 
4-9-5-9 1302
3.Točík RadekDvořák Petr-510-4-6 1303
4.Halama JiříDražinovský Tomáš-9-7-4  0304
5.Hrdý MiroslavMlejnek Jiří-9-8-4  0305
6.Danaj TomášBodlák Jan-6397 3115
7.Halama JiříDvořák Petr-7-8-5  0316
8.Hrdý MiroslavDražinovský Tomáš-6-4-9  0317
9.Danaj TomášMlejnek Jiří779  3027
10.Točík RadekBodlák Jan-777-6-82328
11.Hrdý MiroslavDvořák Petr-10-9-9  0329
12.Danaj TomášDražinovský Tomáš-74-9-5 13210
13.Točík RadekMlejnek Jiří-10-8-8  03211
14.Halama JiříBodlák Jan-10-8-5  03212
15.Danaj TomášDvořák Petr-7-9-7  03213
16.Točík RadekDražinovský Tomáš7-1099 31313
17.Halama JiříMlejnek JiříWO    03314
18.Hrdý MiroslavBodlák Jan6-5-9-11 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Točík Radek13Dvořák Petr40
Halama Jiří03Dražinovský Tomáš31
Hrdý Miroslav04Mlejnek Jiří21
Danaj Tomáš22Bodlák Jan31
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:44513:664TJ Sokol Libčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slobodzian Jakub
Elstner Lukáš
 
 
Šulc Dalibor
Manek Jakub
 
 
61010  3010
2.Kaňka Luděk ml.
Postelt Vladimír
 
 
Slaměník Richard
Richter Jaroslav ml.
 
 
-38710 3120
3.Postelt VladimírŠulc Dalibor3-8-10-9 1321
4.Kaňka Luděk ml.Slaměník Richard-9-13-7  0322
5.Slobodzian JakubRichter Jaroslav ml.8911  3032
6.Elstner LukášManek Jakub-611-9553242
7.Kaňka Luděk ml.Šulc Dalibor6-5-5-5 1343
8.Slobodzian JakubSlaměník Richard7-6-4-6 1344
9.Elstner LukášRichter Jaroslav ml.-2-8-5  0345
10.Postelt VladimírManek Jakub6-6-81173255
11.Slobodzian JakubŠulc Dalibor-710-6-10 1356
12.Elstner LukášSlaměník Richard-1-3-5  0357
13.Postelt VladimírRichter Jaroslav ml.4-124-2-122358
14.Kaňka Luděk ml.Manek Jakub-5-97-6 1359
15.Elstner Lukᚊulc Dalibor-5-8-9  03510
16.Postelt VladimírSlaměník Richard-6-11-10  03511
17.Kaňka Luděk ml.Richter Jaroslav ml.WO    03512
18.Slobodzian JakubManek JakubWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Postelt Vladimír13Šulc Dalibor40
Kaňka Luděk ml.03Slaměník Richard40
Slobodzian Jakub12Richter Jaroslav ml.21
Elstner Lukáš13Manek Jakub12
WO02WO20
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, 295 01 Mnichovo Hradiště, Herna st. tenisu, sokolovna v MH, boční vchod zpravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:647:25706:610TJ Sokol Mnichovo Hradiště C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beniš Ondřej
Grill Josef
 
 
Lážnovský Jiří
Tuček Miroslav
 
 
5510  3010
2.Knobloch Pavel
Kroupa Milan
 
 
Pachman Tomáš
Šulc Ladislav
 
 
-84-109-72311
3.Beniš OndřejLážnovský Jiří67-108 3121
4.Knobloch PavelŠulc Ladislav8-9-28-72322
5.Grill JosefTuček Miroslav433  3032
6.Kroupa MilanPachman Tomáš791  3042
7.Knobloch PavelLážnovský Jiří-1194-5-112343
8.Grill JosefŠulc Ladislav1010-511 3153
9.Kroupa MilanTuček Miroslav8-310-693263
10.Beniš OndřejPachman Tomáš449  3073
11.Grill JosefLážnovský Jiří8-79-9-72374
12.Kroupa MilanŠulc Ladislav-611811 3184
13.Beniš OndřejTuček Miroslav1077  3094
14.Knobloch PavelPachman Tomáš6-109-9-82395
15.Kroupa MilanLážnovský Jiří-6-96-1 1396
16.Beniš OndřejŠulc Ladislav884  30106
17.Knobloch PavelTuček Miroslav52-65 31116
18.Grill JosefPachman Tomáš-6676 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beniš Ondřej40Lážnovský Jiří31
Knobloch Pavel13Šulc Ladislav13
Grill Josef31Tuček Miroslav04
Kroupa Milan31Pachman Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:26667:595TJ Lokomotiva Nymburk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Třešňák Josef
Stejskal Tomáš
 
 
Urban Milan
Němeček Jakub
 
 
68-87 3110
2.Eliška Roman
Hájek Zdeněk
 
 
Kočiš Ludovít
Bíba Jaroslav
 
 
-6468 3120
3.Stejskal TomášBíba Jaroslav-88-7-8 1321
4.Třešňák JosefKočiš Ludovít4-87-853231
5.Eliška RomanUrban Milan8-1047 3141
6.Hájek ZdeněkNěmeček Jakub697  3051
7.Třešňák JosefBíba Jaroslav-88-66-62352
8.Eliška RomanKočiš Ludovít62-97 3162
9.Hájek ZdeněkUrban Milan56-11-983272
10.Stejskal TomášNěmeček Jakub-9-10-8  0373
11.Eliška RomanBíba Jaroslav988  3083
12.Hájek ZdeněkKočiš Ludovít-10877 3193
13.Stejskal TomášUrban Milan896  30103
14.Třešňák JosefNěmeček Jakub1089  30113
15.Hájek ZdeněkBíba Jaroslav-98-7-9 13114
16.Stejskal TomášKočiš Ludovít876  30124
17.Třešňák JosefUrban Milan8-10-99832134
18.Eliška RomanNěmeček JakubWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stejskal Tomáš22Bíba Jaroslav31
Třešňák Josef31Kočiš Ludovít04
Eliška Roman30Urban Milan04
Hájek Zdeněk31Němeček Jakub12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:32641:620TJ Sokol Velký Osek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Roman
Lhoták Lubor
 
 
Kouřil Lubomír
Školník Luboš
 
 
-8-9-8  0301
2.Kloz Daniel
Doležal Martin
 
 
Pácha Robin
Botka Jan
 
 
7-8-9963211
3.Lhoták LuborKouřil Lubomír1243  3021
4.Procházka RomanPácha Robin-81-9-9 1322
5.Doležal MartinBotka Jan7312  3032
6.Kloz DanielŠkolník Luboš7-7711 3142
7.Procházka RomanKouřil Lubomír-7-2-5  0343
8.Doležal MartinPácha Robin7-105-993253
9.Kloz DanielBotka Jan989  3063
10.Lhoták LuborŠkolník Luboš8145  3073
11.Doležal MartinKouřil Lubomír-8686 3183
12.Kloz DanielPácha Robin9-9-106-92384
13.Lhoták LuborBotka Jan1289  3094
14.Procházka RomanŠkolník Luboš-6-8-7  0395
15.Kloz DanielKouřil Lubomír2-7-8-7 1396
16.Lhoták LuborPácha Robin510-10-8-72397
17.Procházka RomanBotka Jan7-5-1010332107
18.Doležal MartinŠkolník LubošWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lhoták Lubor31Kouřil Lubomír22
Procházka Roman13Pácha Robin31
Doležal Martin30Botka Jan04
Kloz Daniel22Školník Luboš12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:27602:556Sokol Přezletice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vilhelm Oldřich
Slunéčko Radek
 
 
Jaroň Daniel
Táborský Štěpán
 
 
-29812 3110
2.Hataš Martin
Hrstka Tomáš
 
 
Král Jindřich
Táborský Luboš
 
 
5915  3020
3.Vilhelm OldřichTáborský Štěpán6-946 3130
4.Hataš MartinJaroň Daniel-0-4-6  0331
5.Slunéčko RadekKrál Jindřich9-10113 3141
6.Hrstka TomášTáborský Luboš6-106-783251
7.Hataš MartinTáborský Štěpán-7-74-9 1352
8.Slunéčko RadekJaroň Daniel-8-8-10  0353
9.Hrstka TomášKrál Jindřich9115  3063
10.Vilhelm OldřichTáborský Luboš11-46-4-82364
11.Slunéčko RadekTáborský Štěpán786  3074
12.Hrstka TomášJaroň Daniel-5-77943284
13.Vilhelm OldřichKrál Jindřich11-98-953294
14.Hataš MartinTáborský Luboš-1-3-9  0395
15.Hrstka TomášTáborský Štěpán632  30105
16.Vilhelm OldřichJaroň Daniel764  30115
17.Hataš MartinKrál JindřichWO    30125
18.Slunéčko RadekTáborský LubošWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vilhelm Oldřich31Táborský Štěpán13
Hataš Martin03Jaroň Daniel22
Slunéčko Radek21Král Jindřich03
Hrstka Tomáš40Táborský Luboš21
WO11WO11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS