Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna u tenisových kurtů, Klenovská 35, Praha 9-VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:24704:510Sokol Přezletice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slunéčko Radek
Vilhelm Oldřich
 
 
Slobodzian Jakub
Elstner Lukáš
 
 
7-9-8-10 1301
2.Hataš Martin
Hrstka Tomáš
 
 
Kaňka Jakub
Postelt Vladimír
 
 
-6-76-7 1302
3.Vilhelm OldřichPostelt Vladimír210-8-553212
4.Hataš MartinSlobodzian Jakub2-7-12-8 1313
5.Slunéčko RadekElstner Lukáš-67-65113223
6.Hrstka TomášKaňka Jakub72-85 3133
7.Šusta PetrPostelt Vladimír-848-10-52334
8.Slunéčko RadekSlobodzian Jakub1356  3044
9.Hrstka TomášElstner Lukáš472  3054
10.Vilhelm OldřichKaňka Jakub9810  3064
11.Slunéčko RadekPostelt Vladimír59-9-363274
12.Hrstka TomášSlobodzian Jakub32-96 3184
13.Vilhelm OldřichElstner Lukáš56-97 3194
14.Šusta PetrKaňka Jakub-95-107-92395
15.Hrstka TomášPostelt Vladimír7116  30105
16.Vilhelm OldřichSlobodzian Jakub73WO  30115
17.Šusta PetrElstner LukášWO    30125
18.Slunéčko RadekKaňka JakubWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vilhelm Oldřich40Postelt Vladimír13
Hataš Martin01Slobodzian Jakub13
Slunéčko Radek30Elstner Lukáš03
Hrstka Tomáš40Kaňka Jakub12
Šusta Petr02   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice - MlékojedyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična M.Z.Š.Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:36612:641nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kloz Daniel
Doležal Martin
 
 
Halama Jiří
Točík Radek
 
 
8107  3010
2.Lhoták Lubor
Hanušová Blanka
 
 
Danaj Tomáš
Hrdý Miroslav
 
 
-810-8-7 1311
3.Lhoták LuborDanaj Tomáš-79-4-7 1312
4.Hanušová BlankaTočík Radek-3-2-6  0313
5.Doležal MartinHrdý Miroslav799  3023
6.Kloz DanielHalama Jiří7-8-97-92324
7.Hanušová BlankaDanaj Tomáš-10-5-7  0325
8.Doležal MartinTočík Radek48-98 3135
9.Kloz DanielHrdý Miroslav8-97-783245
10.Lhoták LuborHalama Jiří-7-511783255
11.Doležal MartinDanaj Tomáš8-855 3165
12.Kloz DanielTočík Radek6-8-8873275
13.Lhoták LuborHrdý Miroslav-9-9-7  0376
14.Hanušová BlankaHalama Jiří-69-5-3 1377
15.Kloz DanielDanaj Tomáš65-95 3187
16.Lhoták LuborTočík Radek-6-3-13  0388
17.Hanušová BlankaHrdý Miroslav-9-8-7  0389
18.Doležal MartinHalama Jiří1059  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lhoták Lubor13Danaj Tomáš22
Hanušová Blanka04Točík Radek22
Doležal Martin40Hrdý Miroslav22
Kloz Daniel31Halama Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:15Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:23637:519TJ AŠ Mladá Boleslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Školník Luboš
Kouřil Lubomír
 
 
Eliška Roman
Hájek Zdeněk
 
 
-9-8-6  0301
2.Niems Dušan
Pácha Robin
 
 
Třešňák Josef
Žežule Ondřej
 
 
879  3011
3.Niems DušanEliška Roman-5-59-7 1312
4.Pácha RobinTřešňák Josef68-68 3122
5.Školník LubošHájek Zdeněk-9-981173232
6.Kouřil LubomírŽežule Ondřej96-65 3142
7.Pácha RobinEliška Roman-56108 3152
8.Školník LubošTřešňák Josef7-898 3162
9.Kouřil LubomírHájek Zdeněk9107  3072
10.Niems DušanŽežule Ondřej581  3082
11.Školník LubošEliška Roman-77-7973292
12.Kouřil LubomírTřešňák Josef13-8-6-13 1393
13.Niems DušanHájek Zdeněk-6-969532103
14.Pácha RobinŽežule Ondřej-6755 31113
15.Kouřil LubomírEliška RomanWO    03114
16.Niems DušanTřešňák JosefWO    30124
17.Pácha RobinHájek ZdeněkWO    30134
18.Školník LubošŽežule OndřejWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Niems Dušan21Eliška Roman12
Pácha Robin30Třešňák Josef12
Školník Luboš30Hájek Zdeněk03
Kouřil Lubomír21Žežule Ondřej03
WO31WO13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 13:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:24673:586TJ Sokol Krchleby B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Břetenář Petr
Jaroň Daniel
 
 
Kroupa Milan
Pleticha Vladimír
 
 
9-8-9793210
2.Táborský Luboš
Král Jindřich
 
 
Grill Josef
Beniš Ondřej
 
 
-889-7133220
3.Jaroň DanielBeniš Ondřej3811  3030
4.Táborský LubošGrill Josef-11109-7-42331
5.Břetenář PetrKroupa Milan999  3041
6.Král JindřichPleticha Vladimír-8357 3151
7.Táborský LubošBeniš Ondřej579  3061
8.Břetenář PetrGrill Josef-4-4-9  0362
9.Král JindřichKroupa Milan510-4-5-62363
10.Jaroň DanielPleticha Vladimír647  3073
11.Břetenář PetrBeniš Ondřej-8-9106-82374
12.Král JindřichGrill Josef1089  3084
13.Jaroň DanielKroupa Milan5-9-7-8 1385
14.Táborský LubošPleticha Vladimír977  3095
15.Král JindřichBeniš Ondřej12-6810 31105
16.Jaroň DanielGrill Josef587  30115
17.Táborský LubošKroupa Milan5-9-12-5 13116
18.Břetenář PetrPleticha VladimírWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jaroň Daniel31Beniš Ondřej13
Táborský Luboš22Grill Josef22
Břetenář Petr12Kroupa Milan31
Král Jindřich31Pleticha Vladimír03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:42535:649TJ Spartak Čelákovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pachman Tomáš
Hlaváček Jan
 
 
Dvořák Petr
Dražinovský Tomáš
 
 
-9-5-6  0301
2.Jedlička Stanislav
Šulc Ladislav
 
 
Pavlišák Jan
Bodlák Jan
 
 
7-7-71343211
3.Jedlička StanislavDražinovský Tomáš683  3021
4.Pachman TomášPavlišák Jan8104  3031
5.Hlaváček JanBodlák Jan-9-8-6  0332
6.Šulc LadislavDvořák Petr-4-6-4  0333
7.Pachman TomášDražinovský Tomáš-49-5-8 1334
8.Hlaváček JanPavlišák Jan-3-7-6  0335
9.Šulc LadislavBodlák Jan-911-6693245
10.Jedlička StanislavDvořák Petr-710-85-22346
11.Hlaváček JanDražinovský Tomáš-5-10-1  0347
12.Šulc LadislavPavlišák Jan-2495 3157
13.Jedlička StanislavBodlák Jan98-910 3167
14.Pachman TomášDvořák Petr-6-7-7  0368
15.Šulc LadislavDražinovský Tomáš9-78-11-52369
16.Jedlička StanislavPavlišák Jan-58-9-10 13610
17.Pachman TomášBodlák Jan-1-8-6  03611
18.Hlaváček JanDvořák Petr-6-9-2  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jedlička Stanislav22Dražinovský Tomáš31
Pachman Tomáš13Pavlišák Jan22
Hlaváček Jan04Bodlák Jan22
Šulc Ladislav22Dvořák Petr40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G.Masaryka 342, 27716 Všetaty, na hlavní třídě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:34594:571TJ Sokol Libčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bíba Jaroslav
Primáč Vojtěch
 
 
Podrápský Jaroslav
Šulc Dalibor
 
 
-610-6-8 1301
2.Němeček Jakub
Holeček Jiří
 
 
Richter Jaroslav ml.
Slaměník Richard
 
 
-5-8-10  0302
3.Němeček JakubSlaměník Richard-9-9-7  0303
4.Bíba JaroslavŠulc Dalibor997  3013
5.Holeček JiříRichter Jaroslav ml.-810-910-92314
6.Primáč VojtěchPodrápský Jaroslav-7-9-6  0315
7.Bíba JaroslavSlaměník Richard8-4-8-4 1316
8.Holeček JiříŠulc Dalibor10-1068 3126
9.Primáč VojtěchRichter Jaroslav ml.-7-7-10  0327
10.Němeček JakubPodrápský Jaroslav-89-4-5 1328
11.Holeček JiříSlaměník Richard9-696 3138
12.Primáč VojtěchŠulc Dalibor-8-310-8 1339
13.Němeček JakubRichter Jaroslav ml.-4-648-123310
14.Bíba JaroslavPodrápský Jaroslav8-8-510532410
15.Primáč VojtěchSlaměník RichardWO    30510
16.Němeček JakubŠulc DaliborWO    30610
17.Bíba JaroslavRichter Jaroslav ml.WO    30710
18.Holeček JiříPodrápský Jaroslav8813  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Němeček Jakub03Slaměník Richard21
Bíba Jaroslav21Šulc Dalibor12
Holeček Jiří31Richter Jaroslav ml.30
Primáč Vojtěch03Podrápský Jaroslav22
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline