Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:22649:454TJ Sokol Velký Osek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Martin
Kloz Daniel
 
 

 
 
WO    3010
2.Lhoták Lubor
Hanušová Blanka
 
 
Blecha David
Elstner Lukáš
 
 
-129-102-82311
3.Lhoták LuborPostelt Vladimír-101164 3121
4.Hanušová BlankaBlecha David-9-9-5  0322
5.Doležal MartinElstner Lukáš839  3032
6.Kloz DanielWO    3042
7.Hanušová BlankaPostelt Vladimír9-8-10983252
8.Doležal MartinBlecha David6-978 3162
9.Kloz DanielElstner Lukáš786  3072
10.Lhoták LuborWO    3082
11.Doležal MartinPostelt VladimírWO    0383
12.Kloz DanielBlecha David67-118 3193
13.Lhoták LuborElstner Lukáš97-98 31103
14.Hanušová BlankaWO    30113
15.Kloz DanielPostelt Vladimír8-8-55732123
16.Lhoták LuborBlecha David-46-94732133
17.Hanušová BlankaElstner Lukáš-11-9-7  03134
18.Doležal MartinWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lhoták Lubor30Postelt Vladimír03
Hanušová Blanka12Blecha David13
Doležal Martin20Elstner Lukáš13
Kloz Daniel30   
WO51WO15



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice - MlékojedyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:32583:594nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hataš Martin
Hrstka Tomáš
 
 
Halama Jiří
Točík Radek
 
 
7105  3010
2.Slunéčko Radek
Vilhelm Oldřich
 
 
Hrdý Miroslav
Danaj Tomáš
 
 
-47-8-8 1311
3.Vilhelm OldřichHrdý Miroslav-7-5-5  0312
4.Ondráček EvženHalama Jiří-10-59-7 1313
5.Slunéčko RadekTočík Radek-6-7-6  0314
6.Hrstka TomášDanaj Tomáš7106  3024
7.Ondráček EvženHrdý Miroslav-57-71353234
8.Slunéčko RadekHalama Jiří3-967 3144
9.Hrstka TomášTočík Radek989  3054
10.Vilhelm OldřichDanaj Tomáš-6-4-8  0355
11.Slunéčko RadekHrdý Miroslav-9-963-62356
12.Hrstka TomášHalama Jiří10114  3066
13.Vilhelm OldřichTočík Radek9106  3076
14.Ondráček EvženDanaj Tomáš-4-4-7  0377
15.Hrstka TomášHrdý Miroslav67-78 3187
16.Vilhelm OldřichHalama Jiří-6579 3197
17.Ondráček EvženTočík Radek-5-9-4  0398
18.Slunéčko RadekDanaj Tomáš57-9-7-72399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vilhelm Oldřich22Hrdý Miroslav22
Ondráček Evžen13Halama Jiří13
Slunéčko Radek13Točík Radek22
Hrstka Tomáš40Danaj Tomáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:29611:583TJ Sokol Krchleby B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Břetenář Petr
Jaroň Daniel
 
 
Eliška Roman
Hájek Zdeněk
 
 
199  3010
2.Táborský Luboš
Táborský Štěpán
 
 
Třešňák Josef
Stejskal Tomáš
 
 
-26-3-7 1311
3.Jaroň DanielEliška Roman-4-3-4  0312
4.Táborský LubošTřešňák Josef41111  3022
5.Táborský ŠtěpánHájek Zdeněk-10119-7-92323
6.Břetenář PetrStejskal Tomáš88-102 3133
7.Táborský LubošEliška Roman65-137 3143
8.Táborský ŠtěpánTřešňák Josef4-7-81183253
9.Břetenář PetrHájek Zdeněk456  3063
10.Jaroň DanielStejskal Tomáš5411  3073
11.Táborský ŠtěpánEliška Roman-5-5-2  0374
12.Břetenář PetrTřešňák Josef998  3084
13.Jaroň DanielHájek Zdeněk-103-7843294
14.Táborský LubošStejskal Tomáš-97-8-10 1395
15.Břetenář PetrEliška Roman43-85 31105
16.Jaroň DanielTřešňák Josef-109-7-9 13106
17.Táborský LubošHájek Zdeněk-6867 31116
18.Táborský ŠtěpánStejskal TomášWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jaroň Daniel22Eliška Roman22
Táborský Luboš31Třešňák Josef13
Táborský Štěpán12Hájek Zdeněk13
Břetenář Petr40Stejskal Tomáš12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:50Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:25578:508TJ AŠ Mladá Boleslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Lubomír
Školník Luboš
 
 
Knobloch Pavel
Kroupa Milan
 
 
57-58 3110
2.Pácha Robin
Čeřovský Petr ml.
 
 
Beniš Ondřej
Grill Josef
 
 
-6645 3120
3.Kouřil LubomírBeniš Ondřej9-393 3130
4.Pácha RobinKroupa Milan4-4-11853240
5.Školník LubošKnobloch Pavel538  3050
6.Čeřovský Petr ml.Grill Josef544  3060
7.Pácha RobinBeniš Ondřej995  3070
8.Školník LubošKroupa Milan-7-99-6 1371
9.Čeřovský Petr ml.Knobloch Pavel53-9-5113281
10.Kouřil LubomírGrill Josef-1969 3191
11.Školník LubošBeniš Ondřej-10-136-4 1392
12.Čeřovský Petr ml.Kroupa Milan-1-10-10  0393
13.Kouřil LubomírKnobloch Pavel678  30103
14.Pácha RobinGrill JosefWO    30113
15.Čeřovský Petr ml.Beniš OndřejWO    03114
16.Kouřil LubomírKroupa Milan2-29-9932124
17.Pácha RobinKnobloch PavelWO    30134
18.Školník LubošGrill JosefWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kouřil Lubomír40Beniš Ondřej12
Pácha Robin20Kroupa Milan22
Školník Luboš12Knobloch Pavel03
Čeřovský Petr ml.21Grill Josef02
WO22WO22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G.Masaryka 342, 27716 Všetaty, na hlavní třídě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:38611:650TJ Spartak Čelákovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bíba Jaroslav
Primáč Vojtěch
 
 
Mlejnek Jiří
Bodlák Jan
 
 
-8-3-10  0301
2.Holeček Jiří
Němeček Jakub
 
 
Dražinovský Tomáš
Ulip Miloslav
 
 
5-7-78-92302
3.Bíba JaroslavMlejnek Jiří7-7-1210-32303
4.Němeček JakubBodlák Jan-512-6-10 1304
5.Holeček JiříUlip Miloslav-591110 3114
6.Primáč VojtěchDražinovský Tomáš-4-4-8  0315
7.Němeček JakubMlejnek Jiří-7-7911-32316
8.Holeček JiříBodlák Jan7107  3026
9.Primáč VojtěchUlip Miloslav714-310 3136
10.Bíba JaroslavDražinovský Tomáš-8-79-6 1337
11.Holeček JiříMlejnek Jiří-6-410-2 1338
12.Primáč VojtěchBodlák Jan-8-887153248
13.Bíba JaroslavUlip Miloslav-76-7-11 1349
14.Němeček JakubDražinovský Tomáš-6-7-6  03410
15.Primáč VojtěchMlejnek Jiří95-99 31510
16.Bíba JaroslavBodlák JanWO    30610
17.Němeček JakubUlip MiloslavWO    30710
18.Holeček JiříDražinovský Tomáš-5-3-9  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bíba Jaroslav03Mlejnek Jiří31
Němeček Jakub03Bodlák Jan12
Holeček Jiří22Ulip Miloslav12
Primáč Vojtěch31Dražinovský Tomáš40
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:35509:544TJ Sokol Libčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lážnovský Jiří
Tuček Miroslav
 
 
Kraml Václav
Slaměník Richard
 
 
-5-4-9  0301
2.Jedlička Stanislav
Šulc Ladislav
 
 
Richter Vojtěch
Šulc Dalibor
 
 
10810  3011
3.Šulc LadislavRichter Vojtěch-8-7-9  0312
4.Jedlička StanislavKraml Václav-8-3-3  0313
5.Tuček MiroslavSlaměník Richard-4-6-7  0314
6.Lážnovský JiříŠulc Dalibor-69-5-5 1315
7.Jedlička StanislavRichter Vojtěch-88610 3125
8.Tuček MiroslavKraml Václav-6-6-8  0326
9.Lážnovský JiříSlaměník Richard299  3036
10.Šulc LadislavŠulc Dalibor-9-9-10  0337
11.Tuček MiroslavRichter Vojtěch10-675 3147
12.Lážnovský JiříKraml Václav-3-4-3  0348
13.Šulc LadislavSlaměník Richard-10-85-8 1349
14.Jedlička StanislavŠulc Dalibor-410-6583259
15.Lážnovský JiříRichter Vojtěch-78810 3169
16.Šulc LadislavKraml Václav-9-3-1  03610
17.Jedlička StanislavSlaměník RichardWO    30710
18.Tuček MiroslavŠulc DaliborWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šulc Ladislav04Richter Vojtěch13
Jedlička Stanislav21Kraml Václav40
Tuček Miroslav12Slaměník Richard21
Lážnovský Jiří22Šulc Dalibor21
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS