Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice AVrchní
rozhodčí:
Matouš Karel
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice - MlékojedyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Čelákovice, Masarykova 585Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:29575:562TJ Spartak Čelákovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dražinovský Tomáš
Dvořák Petr
 
 
Hrdý Radek
Hrdý Miroslav
 
 
-763-783210
2.Bodlák Jan
Mlejnek Jiří
 
 
Danaj Tomáš
Točík Radek
 
 
5-7107 3120
3.Bodlák JanDanaj Tomáš-110-6-10 1321
4.Mlejnek JiříTočík Radek2-4-4973231
5.Dvořák PetrHrdý Radek465  3041
6.Dražinovský TomášHrdý Miroslav-8947 3151
7.Mlejnek JiříDanaj Tomáš87-10-7-52352
8.Dvořák PetrTočík Radek269  3062
9.Dražinovský TomášHrdý Radek268  3072
10.Bodlák JanHrdý Miroslav95-7-10-62373
11.Dvořák PetrDanaj Tomáš311-94 3183
12.Dražinovský TomášTočík Radek686  3093
13.Bodlák JanHrdý Radek7-689 31103
14.Mlejnek JiříHrdý Miroslav-4-7-9  03104
15.Dražinovský TomášDanaj TomášWO    03105
16.Bodlák JanTočík RadekWO    03106
17.Mlejnek JiříHrdý Radek-9-7-3  03107
18.Dvořák PetrHrdý Miroslav716  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bodlák Jan12Danaj Tomáš21
Mlejnek Jiří13Točík Radek03
Dvořák Petr40Hrdý Radek13
Dražinovský Tomáš30Hrdý Miroslav22
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Libčice, Nám. Svobody 249, Libčice n. Vlt., 25266Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:15642:379TJ Sokol Libčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Jaroslav ml.
Kraml Václav
 
 
Postelt Vladimír
Kaňka Jakub
 
 
-10596 3110
2.Richter Vojtěch
Šulc Dalibor
 
 
Slobodzian Jakub
Blecha David
 
 
532  3020
3.Richter VojtěchBlecha David6115  3030
4.Kraml VáclavSlobodzian Jakub323  3040
5.Richter Jaroslav ml.Kaňka Jakub-11-69893250
6.Šulc DaliborPostelt Vladimír467  3060
7.Kraml VáclavBlecha David486  3070
8.Richter Jaroslav ml.Slobodzian Jakub-648-5-102371
9.Šulc DaliborKaňka Jakub-8-8-6  0372
10.Richter VojtěchPostelt Vladimír-8-610-7 1373
11.Richter Jaroslav ml.Blecha David-1044-9-112374
12.Šulc DaliborSlobodzian Jakub482  3084
13.Richter VojtěchKaňka Jakub9108  3094
14.Kraml VáclavPostelt VladimírWO    30104
15.Šulc DaliborBlecha David555  30114
16.Richter VojtěchSlobodzian JakubWO    30124
17.Kraml VáclavKaňka JakubWO    30134
18.Richter Jaroslav ml.Postelt VladimírWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Richter Vojtěch21Blecha David13
Kraml Václav20Slobodzian Jakub12
Richter Jaroslav ml.12Kaňka Jakub12
Šulc Dalibor31Postelt Vladimír11
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště CRozhodčí:Pachman Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:05Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:38680:695TTC Kladno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šulc Ladislav
Jedlička Stanislav
 
 
Kroupa Milan
Mareš Jan
 
 
14-8-71093210
2.Lážnovský Jiří
Pachman Tomáš
 
 
Grill Josef
Beniš Ondřej
 
 
-2-78-5 1311
3.Šulc LadislavGrill Josef-99-98-82312
4.Jedlička StanislavBeniš Ondřej39-88 3122
5.Pachman TomášKroupa Milan-878-9103232
6.Lážnovský JiříMareš Jan725  3042
7.Jedlička StanislavGrill Josef89-010 3152
8.Pachman TomášBeniš Ondřej-128-9-8 1353
9.Lážnovský JiříKroupa Milan-10-7-6  0354
10.Šulc LadislavPleticha Vladimír112-76 3164
11.Pachman TomášGrill Josef-11-8-8  0365
12.Lážnovský JiříBeniš Ondřej-9-310-3 1366
13.Šulc LadislavKroupa Milan4-981 3176
14.Jedlička StanislavPleticha Vladimír7-38-673286
15.Lážnovský JiříGrill Josef5-7-77-92387
16.Šulc LadislavBeniš Ondřej-85-9563297
17.Jedlička StanislavKroupa Milan99-6-4932107
18.Pachman TomášPleticha Vladimír-4-8-1  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šulc Ladislav31Grill Josef31
Jedlička Stanislav40Beniš Ondřej22
Pachman Tomáš13Kroupa Milan13
Lážnovský Jiří13Mareš Jan01
   Pleticha Vladimír12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G.Masaryka 342, 27716 Všetaty, na hlavní třídě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:38633:627TJ Lokomotiva Nymburk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bíba Jaroslav
Primáč Vojtěch
 
 
Eliška Roman
Hájek Zdeněk
 
 
10-3-6-8 1301
2.Urban Milan
Němeček Jakub
 
 
Třešňák Josef
Hendrych Roman
 
 
99-7-8-102302
3.Němeček JakubEliška Roman-8-710-8 1303
4.Primáč VojtěchTřešňák Josef-1010127 3113
5.Urban MilanHendrych Roman6-799 3123
6.Bíba JaroslavHájek Zdeněk-7369 3133
7.Primáč VojtěchEliška Roman-12-8-4  0334
8.Urban MilanTřešňák Josef10-5-711-42335
9.Bíba JaroslavHendrych Roman846  3045
10.Němeček JakubHájek Zdeněk-8-8-9  0346
11.Urban MilanEliška Roman-8-11-7  0347
12.Bíba JaroslavTřešňák Josef8-8-7-9 1348
13.Němeček JakubHendrych Roman1171  3058
14.Primáč VojtěchHájek Zdeněk-8-7-9  0359
15.Bíba JaroslavEliška Roman7-69-10-923510
16.Němeček JakubTřešňák Josef-7-941532610
17.Primáč VojtěchHendrych RomanWO    30710
18.Urban MilanHájek Zdeněk-8-9-6  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Němeček Jakub22Eliška Roman40
Primáč Vojtěch12Třešňák Josef22
Urban Milan13Hendrych Roman03
Bíba Jaroslav22Hájek Zdeněk31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:41525:632TJ Sokol Velký Osek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Niems Dušan
Pácha Robin
 
 
Kloz Daniel
Lhoták Lubor
 
 
669  3010
2.Botka Jan
Janoušková Jitka
 
 
Doležal Martin
Procházka Roman
 
 
-5-5-10  0311
3.Botka JanDoležal Martin-5-56-6 1312
4.Pácha RobinProcházka Roman-1389-11-82313
5.Niems DušanKloz Daniel-9-846-82314
6.Janoušková JitkaLhoták Lubor8-10-9-5 1315
7.Pácha RobinDoležal Martin-510119 3125
8.Niems DušanProcházka Roman9413  3035
9.Janoušková JitkaKloz Daniel-5-7-7  0336
10.Botka JanLhoták Lubor-4-7-8  0337
11.Niems DušanDoležal Martin-9-7-5  0338
12.Janoušková JitkaProcházka Roman-4-8-4  0339
13.Botka JanKloz Daniel-69-68-823310
14.Pácha RobinLhoták Lubor87-92 31410
15.Janoušková JitkaDoležal Martin-5-6-9  03411
16.Botka JanProcházka Roman-8-6-5  03412
17.Pácha RobinKloz Daniel876  30512
18.Niems DušanLhoták LuborWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Botka Jan04Doležal Martin31
Pácha Robin31Procházka Roman31
Niems Dušan12Kloz Daniel31
Janoušková Jitka04Lhoták Lubor21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:31669:635nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havel Martin
Táborský Luboš
 
 
Hataš Martin
Ondráček Evžen
 
 
-6-118-8 1301
2.Král Jindřich
Paclt Milan
 
 
Slunéčko Radek
Bartoň Tomáš
 
 
4-6-8983211
3.Paclt MilanSlunéčko Radek-8109-6-92312
4.Havel MartinOndráček Evžen12-11914 3122
5.Král JindřichHataš Martin-99-73-72323
6.Táborský LubošBartoň Tomáš1086  3033
7.Havel MartinSlunéčko Radek74-6-7-82334
8.Král JindřichOndráček Evžen96-106 3144
9.Táborský LubošHataš Martin3-12-56-32345
10.Paclt MilanBartoň Tomáš-89-77-82346
11.Král JindřichSlunéčko Radek-8-7-5  0347
12.Táborský LubošOndráček Evžen964  3057
13.Paclt MilanHataš Martin-4-8-7  0358
14.Havel MartinBartoň Tomáš6810  3068
15.Táborský LubošSlunéčko Radek375  3078
16.Paclt MilanOndráček Evžen10-8-2-8 1379
17.Havel MartinHataš Martin8105  3089
18.Král JindřichBartoň Tomáš685  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Paclt Milan04Slunéčko Radek31
Havel Martin31Ondráček Evžen13
Král Jindřich22Hataš Martin31
Táborský Luboš31Bartoň Tomáš13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline