Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, 295 01 Mnichovo Hradiště, Herna st. tenisu, sokolovna v MH, boční vchod zpravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:10Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:16625:433TJ Sokol Mnichovo Hradiště C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beniš Ondřej
Dusil Petr
 
 
Slobodzian Jakub
Malý Petr
 
 
1107  3010
2.Knobloch Pavel
Kroupa Milan
 
 
Kaňka Jakub
Blecha David
 
 
476  3020
3.Beniš OndřejSlobodzian Jakub10-5-9733230
4.Knobloch PavelMalý Petr-8-7-10  0331
5.Dusil PetrBlecha David9118  3041
6.Kroupa MilanKaňka Jakub-11645 3151
7.Knobloch PavelSlobodzian Jakub7-536 3161
8.Dusil PetrMalý Petr886  3071
9.Kroupa MilanBlecha David877  3081
10.Beniš OndřejKaňka Jakub-116-4343291
11.Dusil PetrSlobodzian Jakub99-513 31101
12.Kroupa MilanMalý Petr-8-81010-623102
13.Beniš OndřejBlecha David433  30112
14.Knobloch PavelKaňka Jakub6104  30122
15.Kroupa MilanSlobodzian JakubWO    30132
16.Beniš OndřejMalý PetrWO    03133
17.Knobloch PavelBlecha DavidWO    30143
18.Dusil PetrKaňka JakubWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beniš Ondřej30Slobodzian Jakub03
Knobloch Pavel21Malý Petr21
Dusil Petr30Blecha David03
Kroupa Milan21Kaňka Jakub03
WO31WO13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice - MlékojedyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:42557:648Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Eliška Radek
Eliška Roman
 
 
Hrdý Radek
Halama Jiří
 
 
-6-9-7  0301
2.Třešňák Josef
Sobotka Jiří
 
 
Hrdý Miroslav
Danaj Tomáš
 
 
86-99 3111
3.Eliška RadekHrdý Radek-9-4-5  0312
4.Sobotka JiříDanaj Tomáš-5-7-6  0313
5.Eliška RomanHrdý Miroslav86-9-683223
6.Třešňák JosefHalama Jiří-33-61573233
7.Sobotka JiříHrdý Radek-6-10-10  0334
8.Eliška RomanDanaj Tomáš948  3044
9.Třešňák JosefHrdý Miroslav38-36 3154
10.Eliška RadekHalama Jiří-98-1210-52355
11.Eliška RomanHrdý Radek662  3065
12.Třešňák JosefDanaj Tomáš-8-3-5  0366
13.Eliška RadekHrdý Miroslav-67-6-8 1367
14.Sobotka JiříHalama Jiří10-8-68-82368
15.Třešňák JosefHrdý Radek-86-89-82369
16.Eliška RadekDanaj Tomáš-8-8-3  03610
17.Sobotka JiříHrdý Miroslav-10-9-8  03611
18.Eliška RomanHalama JiříWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Eliška Radek04Hrdý Radek31
Sobotka Jiří04Danaj Tomáš31
Eliška Roman30Hrdý Miroslav22
Třešňák Josef22Halama Jiří21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
MZŠ Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:38610:633TJ Spartak Čelákovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Roman
Lhoták Lubor
 
 
Dvořák Petr
Dražinovský Tomáš
 
 
-11-4-7  0301
2.Doležal Martin
Kloz Daniel
 
 
Mlejnek Jiří
Bodlák Jan
 
 
685  3011
3.Lhoták LuborDvořák Petr-5-8-5  0312
4.Procházka RomanDražinovský Tomáš-8-7-7  0313
5.Doležal MartinMlejnek Jiří55-86 3123
6.Kloz DanielBodlák Jan8104  3033
7.Procházka RomanDvořák Petr-5-4-4  0334
8.Doležal MartinDražinovský Tomáš59-107 3144
9.Kloz DanielMlejnek Jiří-7-611-9 1345
10.Lhoták LuborBodlák Jan66-9-3-72346
11.Doležal MartinDvořák Petr-511-59-52347
12.Kloz DanielDražinovský Tomáš-1077-873257
13.Lhoták LuborMlejnek Jiří6-38-483267
14.Procházka RomanBodlák Jan-5-10-9  0368
15.Kloz DanielDvořák Petr-6-46-2 1369
16.Lhoták LuborDražinovský Tomáš7-78-9-923610
17.Procházka RomanMlejnek Jiří6-7-981132710
18.Doležal MartinBodlák JanWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lhoták Lubor13Dvořák Petr40
Procházka Roman13Dražinovský Tomáš22
Doležal Martin21Mlejnek Jiří13
Kloz Daniel22Bodlák Jan21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1123:38347:577TJ Sokol Libčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Kraml Václav
Slaměník Richard
 
 
WO    0301
2.Hrstka Tomáš
Vilhelm Oldřich
 
 
Šulc Dalibor
Richter Vojtěch
 
 
97-98 3111
3.Richter VojtěchWO    0312
4.Slunéčko RadekKraml VáclavWO    0313
5.Vilhelm OldřichSlaměník Richard910-39 3123
6.Hrstka Tomᚊulc Dalibor787  3033
7.Slunéčko RadekRichter Vojtěch-711-10-4 1334
8.Vilhelm OldřichKraml VáclavWO    0335
9.Hrstka TomášSlaměník Richard79-56 3145
10.Šulc DaliborWO    0346
11.Vilhelm OldřichRichter Vojtěch-8-69-8 1347
12.Hrstka TomášKraml VáclavWO    0348
13.Slaměník RichardWO    0349
14.Slunéčko RadekŠulc Dalibor-5-6-7  03410
15.Hrstka TomášRichter Vojtěch949  30510
16.Kraml VáclavWO    03511
17.Slunéčko RadekSlaměník Richard-59-84732611
18.Vilhelm OldřichŠulc DaliborWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Slunéčko Radek12Richter Vojtěch21
Vilhelm Oldřich11Slaměník Richard03
Hrstka Tomáš30Šulc Dalibor11
WO18WO81



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:35739:700TJ Sokol Krchleby B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Břetenář Petr
Jaroň Daniel
 
 
Šulc Ladislav
Jedlička Stanislav
 
 
-267-2-32301
2.Táborský Luboš
Špitálský Ladislav
 
 
Pachman Tomáš
Lážnovský Jiří
 
 
5-877 3111
3.Táborský ŠtěpánJedlička Stanislav-8-9-9  0312
4.Táborský LubošLážnovský Jiří-114-96-52313
5.Břetenář PetrPachman Tomáš869  3023
6.Jaroň DanielŠulc Ladislav119-36 3133
7.Táborský LubošJedlička Stanislav126-9-753243
8.Břetenář PetrLážnovský Jiří-98-98-92344
9.Jaroň DanielPachman Tomáš-9-95-7 1345
10.Špitálský LadislavŠulc Ladislav-6-76-10 1346
11.Břetenář PetrJedlička Stanislav9711  3056
12.Jaroň DanielLážnovský Jiří815-14-10-72357
13.Špitálský LadislavPachman Tomáš-13-118843267
14.Táborský LubošŠulc Ladislav9-6-2563277
15.Jaroň DanielJedlička Stanislav1187  3087
16.Špitálský LadislavLážnovský Jiří-614-8-8 1388
17.Táborský LubošPachman Tomáš91-8-823298
18.Břetenář PetrŠulc Ladislav46-77 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Táborský Štěpán01Jedlička Stanislav13
Táborský Luboš31Lážnovský Jiří40
Břetenář Petr31Pachman Tomáš13
Jaroň Daniel22Šulc Ladislav13
Špitálský Ladislav12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:15Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:14617:432TJ AŠ Mladá Boleslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Lubomír
Školník Luboš
 
 
Primáč Vojtěch
Holeček Jiří
 
 
743  3010
2.Havlík Vít
Niems Dušan
 
 
Polák Karel
Němeček Jakub
 
 
-81186 3120
3.Niems DušanNěmeček Jakub10-86-563230
4.Havlík VítPolák Karel697  3040
5.Školník LubošHoleček Jiří245  3050
6.Kouřil LubomírPrimáč Vojtěch589  3060
7.Havlík VítNěmeček Jakub1186  3070
8.Školník LubošPolák Karel-9873 3180
9.Kouřil LubomírHoleček Jiří-8-97-4 1381
10.Niems DušanPrimáč Vojtěch8310  3091
11.Školník LubošNěmeček Jakub-54-83-62392
12.Kouřil LubomírPolák Karel519  30102
13.Niems DušanHoleček Jiří95-810 31112
14.Havlík VítPrimáč Vojtěch8612  30122
15.Kouřil LubomírNěmeček Jakub6310  30132
16.Niems DušanPolák KarelWO    30142
17.Havlík VítHoleček JiříWO    30152
18.Školník LubošPrimáč VojtěchWO    03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Niems Dušan30Němeček Jakub13
Havlík Vít30Polák Karel03
Školník Luboš21Holeček Jiří12
Kouřil Lubomír31Primáč Vojtěch03
WO21WO12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS